Informacje prasowe

Ponad 800 seansów filmowych w czwartej edycji Kina Orange

27 maja 2014

Ponad 800 seansów filmowych w czwartej edycji Kina Orange

Czwarta edycja Kina Orange zgromadziła aż 60 tysięcy widzów na ponad 800 seansach filmowych.  Największe objazdowe kino w Polsce odwiedziło 75 miejscowości we wszystkich 16 województwach.

W trwającym od października 2013 r. sezonie Kino Orange objęło swoim zasięgiem całą Polskę. Odwiedziło 75 miejscowości, w których nie ma kin, aby zaprezentować ich mieszkańcom nowości i najciekawsze tytuły sezonu. W czwartej edycji Kina Orange wyświetlono 26 tytułów filmowych, z których 11 to filmy polskie. Rekordzistą wyświetleń okazała się produkcja „Kamienie na szaniec”.  Najpopularniejszym filmem zagranicznym został „Noe: Wybrany przez Boga”.

Stałą publikę miały też filmy dla dzieci takie, jak „Smerfy 2”, „Skubani”, „Piłkarzyki rozrabiają” czy „Lego: Przygoda”. Dzięki Kinu Orange około 15 tysięcy dzieci miało szansę zobaczyć film na wielkim ekranie. Wielu najmłodszych po raz pierwszy w życiu obejrzało film w trójwymiarze.

W sezonie 2013/2014 Kino Orange pojawiło się w nowych miejscowościach: Gryfowie Śląskim, Kozienicach, Lubsku, Sławnie, Sędziszowie Małopolskim, Dobrym Mieście, Górowie Iławeckim, Okonku i Zbąszynku. Łącznie od października 2010 roku, kiedy Kino Orange wyruszyło w swoją pierwszą trasę, odwiedziło ponad 170 miejscowości.

W kończącym się właśnie sezonie Kino Orange wprowadziło szereg nowości, jeszcze bardziej uatrakcyjniające filmowe seanse. Aby usprawnić sprzedaż biletów wprowadzono elektroniczny system Ekobilet, dzięki któremu bilet można otrzymać na SMS-em lub e-mailem. Nowością jest tez panoramiczny ekran na siedmiometrowej podstawie oraz multimedialny plakat elektroniczny, na którym równocześnie prezentowane są zwiastuny filmów, plakaty i repertuar kina.

***********************************************************************************************************************
Kino Orange, najlepiej zaprojektowana usługa roku w konkursie Dobry Wzór 2013, to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Ceny biletów na seanse w Kinie Orange zaczynają się już od 12 zł. Wizyty Kina Orange przyczyniają się do otwierania kin stacjonarnych w całej Polsce. Już jesienią tego roku kino powróci na stałe do Lidzbarka Warmińskiego. Kolejne otworzy się też w Kozienicach. Podobne plany dotyczą legendarnego Kina Wiarus w Gorlicach, stałej miejscowości na trasie Kina Orange.
Więcej na: www.kinoorange.pl
Wojciech Jabczyński, Rzecznik Orange Polska
Tel.: 22 527 19 39
e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Ponad 800 seansów filmowych w czwartej edycji Kina Orange

Informacje prasowe

IV edycja konkursu Twoja Perspektywa zakończona

16 maja 2012

IV edycja konkursu Twoja Perspektywa zakończona

15 maja odbył się czwarty finał konkursu Twoja Perspektywa. Pulą nagród było 20 tys. złotych oraz płatne praktyki w Orange Polska. Organizatorem Twojej Pespektywy jest Orange Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy Business for Society.

Podczas finału konkursu, dziewięciu najlepszych studentów rywalizowało ze sobą w trzech kategoriach: telekomunikacja, informatyka oraz zarządzanie i marketing. Wyłoniono zwycięzcę oraz ośmiu finalistów. Zwycięzcą IV edycji konkursu został Bartosz Moszczeński, student III roku SGH.

– Nasza przygoda z Twoją Perspektywą trwa już 4 lata. Z roku na rok przybywa uczelni, wydarzeń, zaangażowanych ludzi. To program, dzięki któremu korzystamy wszyscy. Studenci, bo poznają rynek pracy i dowiadują się, jaka wiedza i umiejętności cenione są w branży telekomunikacyjnej. Orange bo dzięki konkursowi mamy szansę wyłowić z rynku naprawdę utalentowanych młodych ludzi. Jako firma nastawiona na rozwój technologii i wysokie standardy obsługi klienta szukamy innowacyjnych, kreatywnych pracowników z pozytywnym nastawieniem. Orange Polska czeka na Was – powiedział Jacek Kowalski, członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich Orange Polska.

– Obserwując rynek pracy można zauważyć jak bardzo rynek edukacji formalnej odstaje od wymagań pracodawców. Każda inicjatywa biznesu zbliżająca te dwa światy jest bardzo cenna. Szczególnie, jeśli jest cykliczna, tak jak w przypadku konkursu Twoja Perspektywa organizowanego przez Orange Polska – powiedział Piotr Palikowski, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Konkurs Twoja Perspektywa zagościł już na stałe w świadomości studentów. Do czwartej edycji zgłosiło się blisko 2 tysiące studentów z około 200 uczelni z całego kraju. Konkurs rozgrywany był w formule on-line. Finał konkursu polegał na zaprezentowaniu przed Komisją Konkursową rozwiązania zadania finałowego.

Program Twoja Perspektywa rozpoczął się w 2009 r. Oprócz konkursu, studenci mogli wziąć udział w kilkudziesięciu warsztatach oraz programie ambasadorskim realizowanym na współpracujących uczelniach. W pierwszej edycji w projekcie wzięło udział sześć uczelni. Obecnie liczba partnerów wzrosła do osiemnastu. W czwartej edycji programu ambasadorskiego wzięło udział 63 ambasadorów Orange Polska, działających na 18 uczelniach w 10 miastach Polski.

Więcej informacji o IV edycji konkursu i programie na stronie www.twojaperspektywa.pl
Informacji o konkursie Twoja Perspektywa udziela:
Agnieszka Krawczyńska
Campus Recruiter
kom. 503 526 809
agnieszka.krawczynska@twojaperspektywa.pl

Udostępnij: IV edycja konkursu Twoja Perspektywa zakończona

Informacje prasowe

Tylko 7 dni do końca rejestracji w konkursie dla studentów Twoja Perspektywa

23 lutego 2012

Tylko 7 dni do końca rejestracji w konkursie dla studentów Twoja Perspektywa

Tylko do środy 29 lutego do godziny 12.00 studenci z całej Polski będą mogli zarejestrować się w konkursie Twoja Perspektywa by rywalizować o nagrody w wysokości do 10 tys. zł oraz płatne praktyki i staże w Grupie TP. Organizatorami konkursu są Orange i Telekomunikacja Polska we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami i Business for Society.

Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia uczestnictwa poprzez aplikację on-line dostępną na stronie: www.twojaperspektywa.pl, do środy, 29 lutego do południa.

Zapraszamy studentów z całej Polski, którzy mają za sobą I rok studiów i nie ukończyli 26 roku życia. Poza tym liczą się chęci i wiedza w wybranej przez siebie dziedzinie – telekomunikacji, informatyce lub marketingu i zarządzaniu.

Eliminacje konkursowe odbędą się w dniach 02-19 marca. Na tym etapie na studentów czeka test on-line, który składa się z 20 pytań wielokrotnego wyboru oraz 1 pytania otwartego. W półfinale studenci zmierzą się z sytuacją biznesową. 15 maja finaliści zaprezentują swoje propozycje rozwiązań przed komisją konkursową, która wyłoni ostatecznego zwycięzcę i laureatów konkursu. Wszystkie pytania konkursowe oraz sytuacje biznesowe przygotowali dla studentów praktycy i specjaliści z Orange i Telekomunikacji Polskiej.

Na program Twoja Perspektywa składają się: program ambasadorski, konkurs, cykl warsztatów, spotkania Studenckich Klubów Orange w miastach EURO2012 oraz badania opinii studentów. Celem programu jest pomoc w rozwijaniu kompetencji studentów tak, aby odpowiadały one potrzebom pracodawców, zbliżenie świata nauki i biznesu, a także zainteresowanie studentów karierą w branży telekomunikacyjnej.

W tegorocznej edycji programu Twoja Perspektywa zachęcamy również do udziału w EUROpraktykach2012 organizowanych w czterech polskich miastach: Gdańsku, Poznaniu Warszawie oraz we Wrocławiu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.EUROpraktyki2012.orange.pl

W zeszłorocznej edycji konkursu wzięło udział 2 472 studentów ze 197 uczelni z całej Polski. Program Twoja Perspektywa to m.in. ponad 50 warsztatów prowadzonych przez praktyków Grupy TP w 10 miastach Polski, program Ambasadorski, w którym uczestniczy 64 studentów na 18 uczelniach, konkurs Twoja Perspektywa – dla zwycięzcy czeka 10 tys. zł. oraz spotkania Studenckich Klubów Orange w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.


 

Więcej informacji o konkursie na stronie www.twojaperspektywa.pl

Informacji o programie Twoja Perspektywa udziela:

Agnieszka Krawczyńska
tel. (22) 890 02 48

kom. 503 526 809
agnieszka.krawczynska@twojaperspektywa.pl

Udostępnij: Tylko 7 dni do końca rejestracji w konkursie dla studentów Twoja Perspektywa

Informacje prasowe

Twoja Perspektywa – rusza IV edycja ogólnopolskiego konkursu dla studentów

16 stycznia 2012

Twoja Perspektywa – rusza IV edycja ogólnopolskiego konkursu dla studentów

Od 16 stycznia przed studentami z całej Polski otwiera się perspektywa wygrania do 10 tys. zł, płatnych praktyk i staży w Grupie TP. Organizatorami konkursu są Orange i Telekomunikacja Polska we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami i Business for Society. W zeszłorocznej edycji konkursu wzięło udział 2 472 studentów ze 197 uczelni z całej Polski.

Na program Twoja Perspektywa składają się: konkurs, cykl warsztatów oraz program ambasadorski. Celem programu jest pomoc w rozwijaniu kompetencji studentów tak, aby odpowiadały one potrzebom pracodawców, zbliżenie świata nauki i biznesu, a także zainteresowanie studentów karierą w branży telekomunikacyjnej.

Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia uczestnictwa do 29 lutego poprzez aplikację on-line dostępną na stronie: www.twojaperspektywa.pl. Do konkursu organizatorzy zapraszają studentów z całej Polski, którzy mają za sobą I rok studiów i nie ukończyli 26 roku życia. Poza tym liczą się jedynie chęci i wiedza w wybranej przez siebie dziedzinie – telekomunikacji, informatyce lub marketingu i zarządzaniu.

Eliminacje konkursowe odbędą się od 2 do 19 marca. Na tym etapie na studentów czeka test on-line, który składa się z 20 pytań wielokrotnego wyboru oraz 1 pytania otwartego. W półfinale studenci zmierzą się z sytuacją biznesową. Finaliści zaprezentują w maju. Swoje rozwiązania przed komisją konkursową, która wyłoni ostatecznego zwycięzcę i laureatów konkursu. Wszystkie pytania konkursowe oraz sytuacje biznesowe przygotowali dla studentów praktycy i specjaliści z Grupy TP.

– Możliwość odbycia płatnych praktyk studenckich w Grupie TP to duża szansa i możliwość rozpoczęcia kariery w branży telekomunikacyjnej. Nasz konkurs umożliwia zdolnym i ambitnym studentom zapoznanie się z firmą i rozwinięcie swoich kompetencji – powiedział Zbigniew Krzysztoń, Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju Pracowników Grupy TP.

– IV edycja konkursu to kolejna szansa na sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności biznesowych, wygrani mogą skorzystać z wyjątkowej szansy, jaką daje im firma, stąd liczymy, że w tym roku konkursowiczów będzie jeszcze więcej niż w roku ubiegłym – dodał Marcin Kasperek, Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

W bieżącym roku akademickim studenci 18 uczelni w Polsce mają możliwość spotkania się ze specjalistami Orange i Telekomunikacji Polskiej podczas warsztatów praktycznej edukacji realizowanych w ramach IV edycji Twojej Perspektywy.

Twoja Perspektywa to także Program Ambasadorski Grupy TP, oparty na ścisłej współpracy firmy z uczelniami za pośrednictwem grupy liczącej 64 ambasadorów. Ambasadorzy wyłonieni spośród studentów uczelni patronackich zyskują możliwość poznania Grupy TP od wewnątrz oraz odbycia płatnych praktyk dopasowanych do ich oczekiwań.

W tegorocznej edycji programu Twoja Perspektywa zachęcamy również do udziału w EUROpraktykach 2012 organizowanych w czterech polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Poznaniu. Wszystkie szczegółowe informacje na temat stanowisk, na jakie można aplikować znajdują się na stronie www.EUROpraktyki2012.orange.pl

Więcej informacji o konkursie na stronie www.twojaperspektywa.pl


 

Informacji o programie Twoja Perspektywa udziela:

Agnieszka Krawczyńska
tel. (22) 890 02 48
kom. 503 526 809
agnieszka.krawczynska@pszk.org.pl

Udostępnij: Twoja Perspektywa – rusza IV edycja ogólnopolskiego konkursu dla studentów

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej