Reklama

W nowym spocie fundujemy Neostradę

22 stycznia 2016

W nowym spocie fundujemy Neostradę

Dziś wystartowaliśmy z nową ofertą. Fundujemy w niej Neostradę przy zakupie Smart Planu z czterema kartami SIM. Opowiada o tym nasz najnowszy spot reklamowy. A w nim niespodzianka – gościnny udział Arleny Witt z kanału „Po Cudzemu” na YouTube.

Kampania od dziś w telewizji, radio, internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. Za kreację odpowiedzialne są agencje Publicis i VML. Produkcję powierzyliśmy Platige Image, postprodukcją zajęły się Studio Produkcyjne Orka i Lunapark. Natomiast media kupił dom mediowy Initiative Media.

Zobaczcie sami. 🙂

Udostępnij: W nowym spocie fundujemy Neostradę

Informacje prasowe

Smart Plany LTE Open – więcej mobilnych korzyści dla klientów Neostrady i telefonu domowego

9 listopada 2015

Smart Plany LTE Open – więcej mobilnych korzyści dla klientów Neostrady i telefonu domowego

Łączenie usług stacjonarnych i mobilnych w Orange staje się bardziej opłacalne dzięki nowej ofercie pięciu Smart Planów LTE Open. Klienci Neostrady lub telefonu domowego mogą teraz zyskać co miesiąc nawet 50 zł rabatu w abonamencie komórkowym oraz pakiety do 30 GB mobilnego internetu. Dwa spośród nowych planów umożliwiają korzystanie z kilku kart SIM w ramach jednego abonamentu. Pozwala to użytkownikowi dzielić się usługami ze swoimi bliskimi.

To rozwinięcie dostępnej od czerwca specjalnej oferty mobilnej dla użytkowników usług stacjonarnych. Nowe plany oparte są na wprowadzonych pod koniec sierpnia  Smart Planach LTE.

Klienci mają do dyspozycji dwa warianty Smart Planów LTE Open bez telefonu oraz trzy warianty z telefonem. Wszystkie zawierają – oprócz nielimitowanych rozmów oraz sms-ów i mms-ów do wszystkich krajowych sieci –  pakiety rozmów międzynarodowych, a także pakiety danych i minut w roamingu do wykorzystania co miesiąc.

Na przykład użytkownik Smart Planu LTE Open bez telefonu za 79,99 zł oszczędzi miesięcznie 50 zł w stosunku do normalnej ceny (129,99 zł), będzie miał do dyspozycji pakiet 30 GB mobilnego internetu zamiast standardowych 20 GB, a także 100 min rozmów międzynarodowych oraz 400 minut rozmów i 100 MB danych w roamingu  w UE. W celu wspólnego korzystania z usług z rodziną lub przyjaciółmi ma do dyspozycji trzy karty SIM i jedną dodatkową do internetu. Może też stworzyć większą grupę bliskich dokupując dodatkowe karty SIM w najlepszej cenie na rynku – za 15 zł miesięcznie.

Poniżej szczegóły planów taryfowych z nowej oferty:


Więcej informacji pod adresem: www.orange.pl/SmartPlanLteOpen.
Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
biuro.prasowe@orange.com
https://twitter.com/RzecznikOrange 

Udostępnij: Smart Plany LTE Open – więcej mobilnych korzyści dla klientów Neostrady i telefonu domowego

Oferta

Neostrada za mniej niż 40 zł i abonament komórkowy za pół ceny

24 czerwca 2015

Neostrada za mniej niż 40 zł i abonament komórkowy za pół ceny

Takie informacje lubię przekazywać! Od jutra kupicie Neostradę za 39,90 zł w całej Polsce i do tego możecie dobrać abonament na telefon komórkowy z rabatem 30 zł. Dzięki temu naprawdę sporo zaoszczędzicie. Wszystko za sprawą dwóch, nowych ofert. Pierwsza to Superpromocja, która daje Wam jeden, niski abonament na Neostradę – bez limitów transferu danych. Dotychczas taka cena była tylko na terenie 76 gmin, w których jesienią 2014 internet został uwolniony z ograniczeń regulacyjnych. Jeśli chodzi o prędkość nie będzie już trzech różnych opcji. Zostaje jedna do 80 Mb/s za 39,90 zł. Prosto i tanio. Od razu obniżyliśmy też cenę FunPacka (internet, telefon stacjonarny, telewizja) do 59,90 zł. Druga nowość to trzy wybrane abonamenty mobilne z rabatem aż 30 zł miesięcznie, kiedy macie zarazem dowolną usługę stacjonarną za minimum 39 zł. Przykładowo, w nielimitowanym planie Super Smart Plan Open w opcji „Tylko SIM” obniżka sięga aż 50 proc. I moim zdaniem właśnie ten plan w połączeniu z Neostradą będzie hitem. Za 29,90 zł miesięcznie dostajecie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, bezpieczny i nielimitowany internet w telefonie (po wykorzystaniu pakietu 5 GB prędkość internetu spada, ale za niego nie płacicie) oraz na dokładkę pakiet roamingowy: 400 minut na rozmowy i 100 MB na internet w krajach UE. Pozostałe dwa plany mają smartfony. Do wyboru Smart Plan Halo Open za 39,98 zł oraz Smart Plan Multi Open za 59,98 zł. Każdy, kto posiada Neostradę lub telefon domowy może kupić dowolną liczbę promocyjnych planów dla rodziny. Na wszystkie otrzyma taki sam rabat – 30 zł miesięcznie, przez cały czas trwania umowy. Więcej szczegółów znajdziecie w materiałach dla mediów po dzisiejszej konferencji prasowej, a od jutra oferta pojawi się na stronie www.orange.pl. Jeśli macie pytania dotyczące opłaty za utrzymanie łącza, która dotyczy tylko klientów posiadających „czystą” Neostradę, tutaj jest mój wpis na ten temat.

bac4af0127326de3f3572c296b3f669d4d9

Udostępnij: Neostrada za mniej niż 40 zł i abonament komórkowy za pół ceny

Oferta

No limit czasami oznacza limit

13 maja 2014

No limit czasami oznacza limit

Oferty bez limitu stały się stałym elementem naszego rynku, ale też często jego leitmotivem marketingowym. Niekiedy można jednak przedobrzyć jak to się właśnie okazało z ofertą Formuła Europa Unlimited naszego szacownego konkurenta. I teraz trwa możliwe subtelne odkręcanie sprawy, aby straty były jak najmniejsze. Mogę się tylko domyślać, że chodziło o spryciarzy, którzy wykorzystywali dobrodziejstwo dzwonienia bez opamiętania, czego w imię „nolimitowości” nie przewidziano. A roaming to materia bardziej skomplikowana niż połączenia krajowe, chociaż i w tych bywają niespodzianki. Piszę o tym z dwóch powodów. Po pierwsze, aby bacznie przyglądać się ofertom no limit ponieważ nie zawsze ten zwrot odzwierciedla realne możliwości danej oferty. Wspominał o tym m.in. nasz szef marketingu w wywiadzie dla telko.in Po drugie, aby jeszcze raz przypomnieć o nowych Smart Planach Orange, gdzie w cenie abonamentu znajdziecie nie tylko 400 minut miesięcznie rozmów w roamingu w UE, ale także nawigację Orange.

486f4aacc7310f4f3641a7db7d81580f269

 

Udostępnij: No limit czasami oznacza limit

Informacje prasowe

Nowy smartfon co rok i roaming w abonamencie tylko w Orange

8 kwietnia 2014

Nowy smartfon co rok i roaming w abonamencie tylko w Orange

Orange Polska wprowadza cztery nowe Smart Plany z największymi na rynku pakietami danych i dużym pakiem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Prócz tego klienci dostaną możliwość wyboru nowego telefonu w promocyjnej cenie już rok od podpisania umowy, bez czekania na koniec kontraktu. To jedyna taka oferta na rynku.

Na nową ofertę Orange składają się cztery plany taryfowe. Jeden całkowicie nowy Smart Plan Multi Max, oraz trzy znane już klientom: Smart Plan Halo, Smart Plan Multi i Smart Plan Mix, wzbogacone o nowe, korzystniejsze rozwiązania.

Smart Plan Multi Max został stworzony dla tych, którzy bardzo intensywnie korzystają z telefonu w kraju i za granicą a przy tym zależy im, by zawsze mieć najnowocześniejszy model smartfona. Właśnie w tym planie, Orange jako jedyny operator umożliwia zakup nowego telefonu w trakcie trwania umowy, już 12 miesięcy od jej rozpoczęcia. Kupujący nowy smartfon, przedłuża pozostały czas trwania umowy o 12 miesięcy, jednak po roku znów może kupić kolejny nowy smartfon i analogicznie postępować wiele razy. W Smart Planie Multi Max klienci otrzymują także co miesiąc aż 400 minut na rozmowy w roamingu w krajach UE, do 10 GB na surfowanie w internecie w kraju oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y lub MMS-y do wszystkich. Oprócz tego w abonamencie mają Pakiet TV oraz Nawigację Orange.

Nowy Smart Plan Multi to większe pakiety na transmisję danych – do 5 GB, nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do Orange oraz Nawigacja Orange. W zależności od taryfy dostępny jest też pakiet 400 minut na rozmowy w roamingu na terenie UE oraz nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.

Smart Plan Halo wyróżniają duże pakiety minut, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w Orange, a w wybranej opcji także nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci. Nowością w wybranych opcjach jest możliwość wymiany minut z abonamentu na minuty w roamingu w krajach UE. Za dwie minuty rozmów w kraju jest jedna minuta w roamingu.

W Smart Planach Mix, prócz pakietu minut na rozmowy, w cenie abonamentu klienci mogą otrzymać nielimitowane SMS-y do wszystkich, a korzystając z równocześnie z FunPacka Orange, za usługi na komórkę zapłacą tylko niecałe 15 zł miesięcznie.

Nowe plany taryfowe są również dostępne w opcji bez telefonu. Łącząc je z promocją Orange Open, klienci mogą korzystać z usług komórkowych z najtańszym na rynku abonamentem, już za 4,97 zł i mieć do dyspozycji aż 400 minut na rozmowy do wszystkich, co miesiąc. W wyższej opcji abonamentu otrzymają też nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 400 minut na rozmowy w roamingu UE i pakiet na transmisję danych.

Szczegóły wszystkich ofert znajdują się w załączonych tabelach. Nowe taryfy będą dostępne od 11 kwietnia.

***

Każdy z planów skonstruowaliśmy tak, by spełniał różne potrzeby użytkowników. Wszystkie mają jednak kilka wspólnych cech zwiększających ich użyteczność. W standardzie zawierają np. usługę Bezpieczny Internet w Telefonie, która pozwala swobodnie korzystać z transmisji danych, bez obaw o wysokość rachunku. Dzięki temu w Smart Planach Multi i Multi Max, rachunki za internet nigdy nie będą wyższe niż 10 zł, a w Smart Planach Halo i Mix nie przekroczą 15 zł. Wszystkie cztery taryfy można łączyć z innymi propozycjami Orange w ramach promocji Orange Open i co miesiąc obniżyć rachunki za usługi nawet o 65 zł. Kolejną wspólną cechą łączącą oferty Orange jest bezpłatny dostęp do usług przechowywania danych w chmurze – Orange Cloud, w którym klienci dostają 5 GB wirtualnej przestrzeni dyskowej i bezpłatny transfer.

Nowe taryfy to także dowód, że warto przenieść numer do Orange albo przedłużyć umowę. W specjalnych ofertach klienci dostają: niższą opłatę aktywacyjną, 20 proc. więcej minut w abonamencie oraz 3 miesiące abonamentu za darmo przy przeniesieniu numeru do Orange oraz do 75 proc. więcej minut do wszystkich sieci przy przedłużeniu umowy.

***

Oprócz nowych planów taryfowych, Orange oferuje wszystkim klientom wysokiej jakości usługi jednej z najnowocześniejszych sieci mobilnych w Europie. Dzięki dobiegającemu końca programowi kompleksowej modernizacji i rozbudowy zasięgu, Orange znacznie zwiększył jakość i dostępność usług szybkiej, mobilnej transmisji danych. Z dostępu do internetu w najszybszej technologii LTE może już korzystać blisko 29 proc. populacji kraju czyli ok. 11 milionów Polaków. Ponadto modernizacja sieci pozwoli na objęcie zasięgiem szybkiego internetu 3G, blisko 99 proc mieszkańców Polski.

Orange zadbał także o to, by jego nowa sieć była przyjazna dla środowiska naturalnego. Wykorzystywany sprzęt jest energooszczędny, a stacje bazowe są wyposażone w baterie solarne i turbiny wiatrowe, które dostarczają energię potrzebną do działania.

 

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska
Tel.: 22 527 19 39
e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Udostępnij: Nowy smartfon co rok i roaming w abonamencie tylko w Orange

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej