;

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w sieci? Uważajcie, przestępcy „wędkują” w sieci na potęgę! (1)

Piotr Domański

10 października 2019

Bezpieczeństwo w sieci? Uważajcie, przestępcy „wędkują” w sieci na potęgę!
1

Październik jest europejskim miesiącem cyberbezpieczeństwa. To dobra okazja, by pokazać z jakich kierunków Wasze bezpieczeństwo w sieci może być zagrożone. Na pierwszym miejscu na „liście przebojów” cyberprzestępców był phishing czyli próby nielegalnego pozyskania naszych danych – loginów i haseł do kont bankowych, numerów kart kredytowych itp.

Cyberbezpieczeństwo w naszej sieci

Mówiąc w prostych, żołnierskich słowach – przestępcy mieli chrapkę na Wasze dane, by wykorzystać je do niecnych celów. Specjalista opowiedziałby o tym pewnie nieco bardziej szczegółowo i z wykorzystaniem danych liczbowych. Na całe szczęście pisząc ten tekst o bezpieczeństwie w sieci znalazłem najlepszego – Roberta Grabowskiego, szefa zespołu CERT Orange Polska.

 „Próby wyłudzenia danych stanowiły ponad 2/3 cyberzagrożeń (67 proc.) wykrytych w tym czasie w sieci Orange Polska. Na drugim miejscu oprogramowanie typu adware, zasypujące odbiorcę niechcianymi reklamami. Stanowiło ono niemal 1/4 zagrożeń (22 proc.). W mniejszym stopniu groziły nam koparki kryptowalut i inne rodzaje złośliwego oprogramowania. Widać też wyraźną tendencję spadkową w przypadku ataków DDoS, blokujących działalność witryn internetowych. Prawdopodobnie ma to związek z wdrożeniem pod koniec 2018 roku nowych mechanizmów detekcji i ochrony sieci Orange”

Phishing – jak się bronić przed zagrożeniem z sieci?

Wiecie już, że najczęściej będą Was spotykać próby wyłudzenia Waszych danych i różnego rodzaju oszustwa. Nie zawsze będą to jednak wywołujące wybuchy śmiechu maile od nigeryjskich książąt. Często będą wyglądać jak faktura od operatora telekomunikacyjnego, choć niekoniecznie Waszego, bo przestępcy nie mają takich baz. Może być to mail ze sklepu internetowego o niezapłaconym rachunku. Może nawet być to mail od prezesa Twojej firmy z prośbą o to byś wykonał szybki przelew ze służbowego konta.

Autorzy ataków phishingowych są bardzo pomysłowi w wyszukiwaniu wiarygodnych na pierwszy rzut oka przykrywek. Pod kogo jeszcze mogą się podszyć? Pod banki, innym razem pod administrację podatkową, ale może to być także serwis sprzedaży używanych samochodów czy sieć supermarketów.

Niestety internauci mimo ostrzeżeń bardzo często wykorzystują te same loginy oraz hasła w bankach i serwisach internetowych. Nie jest to droga do bycia bezpiecznym w sieci. Ich przejęcie to dla przestępcy jak otwarcie legendarnego Sezamu – daje możliwość kradzieży naszych pieniędzy.

Bezpieczeństwo w sieci zapewnia CyberTarcza

Użytkownicy sieci Orange są i tak w lepszej sytuacji. Mogą korzystać z ochrony wyjątkowego narzędzia – CyberTarczy. Ostrzega ona internautów o wykrytych zagrożeniach i pozwala uniknąć zainfekowania. Od blisko roku obserwujemy nasilone kampanie SMS, codziennie blokujemy złośliwe domeny i powiązane z nimi fałszywe wiadomości z wiarygodnie brzmiących nadpisów, a linki w nich zawarte prowadzą zazwyczaj do fałszywych bramek płatniczych typu PayU czy DotPay. Między innymi z tego powodu uruchomiona została mobilna wersja CyberTarczy, która zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo korzystania z internetu w smartfonie. Stworzono ją z myślą o niewielkich firmach oraz użytkownikach prywatnych. W smartfonie gromadzimy mnóstwo wrażliwych danych osobistych, ale także służbowych. Chwila nieuwagi, kliknięcie w niebezpieczny link może narazić na straty nie tylko użytkownika telefonu, ale też jego znajomych czy partnerów biznesowych.

Cyberbezpieczeństwo jest tym ważniejsze, że często na smartfonach służbowych przechowujemy dane osobowe – chociażby w postaci zapisanych w pamięci numerów. Pamiętajcie o RODO i karach z nim związanych. Warto być zabezpieczonym. Ochrona CyberTarczy jest w takich przypadkach nie do przecenienia. Warto ją zamówić.

CyberTarcza daje cyberbezpieczeństwo

Co miesiąc chroni ona setki tysięcy użytkowników przed phishingiem i oprogramowaniem typu malware. Rekordowy pod tym względem był maj. Problemów uniknęło wówczas ponad 660 tysięcy osób.

Na przykład przestępcy rozsyłali w tym czasie SMS-y kierujące do fałszywego serwisu z horoskopami. CyberTarcza zablokowała tę domenę. Był to klasyczny wręcz przykład „hybrydowej” próby wyłudzenia. Najpierw przychodziła wiadomość, że klient rzekomo zapisał się na wysoko płatny serwis SMS. Jednocześnie był informowany, że może zrezygnować z subskrypcji, płacąc zaledwie złotówkę w ramach „sprawdzenia danych osobowych”. Przestępcy liczyli, że osoby te nie spojrzą dokładnie na adres strony wyglądającej jak panel płatności, a im uda się ukraść nie tylko złotówkę, ale najpewniej wszystkie pieniądze z konta.

Trudno przewidzieć co cyberprzestępcy jeszcze wymyślą, aby obłowić się kosztem użytkowników internetu. Jeśli chcesz na bieżąco śledzić zagrożenia w sieci możesz to robić na stronie CERT Orange Polska lub na twitterze @CERT_OPL . Warto zajrzeć także do cotygodniowego cyklu Michała Rosiaka o cyberbezpieczeństwie.

Podsumowanie cyberbezpieczeństwa w Orange

Udostępnij: Bezpieczeństwo w sieci? Uważajcie, przestępcy „wędkują” w sieci na potęgę!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 09:21 11-10-2019
  Oj wędkują i to na całego - łapią wszystko co się da nie patrząc na rozmiar. Obawiam się że za X lat świat może "zatrzymać" się przez cyberataki - jest to bardzo poważne zagrożenie.
  Odpowiedz

;

Oferta

Orange Flex – bonusy na start z Revolut (115)

Kasia Barys

9 października 2019

Orange Flex – bonusy na start z Revolut
115

To proste. Każdy kto dołączy do Orange Flex i podczas aktywacji oferty doda w aplikacji  kod promocyjny otrzyma 50 zł. Wystarczy, że zostaniesz w Orange Flex ponad miesiąc, a bonus w wysokości 50 zł wpłynie na Twoje konto w aplikacji Orange Flex. Pieniądze z łatwością można zwrócić na kartę płatniczą poprzez jedno kliknięcie w zakładce „Polecaj i zarabiaj” w aplikacji. Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, pobierz aplikację klikając w link a kod promocyjny wczyta się automatycznie! #chceszmasz

Nie masz jeszcze karty Revolut?

Dobrze się składa. Teraz w promocji możesz zgarnąć kolejne 50 zł. Wystarczy, że klikniesz w link promocyjny  i założysz bezpłatne konto w Revolut, a bonus w wysokości 50 zł wpłynie w formie przelewu na otworzone konto w Revolut.

Promocja trwa do odwołania. Więcej informacji o promocji znajdziesz tu: https://flex.orange.pl/#/revolut

Jeżeli zainteresował Cię Orange Flex, a słyszysz o tej ofercie zajrzyj do naszych wcześniejszych tekstów. Przede wszystkim tego, w którym piszemy o tym jak prezentuje się (i dlaczego tak dobrze) oferta Flex. By dowiedzieć się więcej o aplikacji warto także zajrzeć do tekstu Piotrka, który opisuje swoje wrażenia z testów beta Orange Flex. Warto także zajrzeć do Q&A, który przygotował Wojtek, w którym odpowiadamy na najważniejsze pytania o Flex.

Udostępnij: Orange Flex – bonusy na start z Revolut
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  andrzej 15:21 09-10-2019
  super, to jeszcze esim dla apple watch:)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Tomasz 13:12 22-11-2019
   Kod polecający 50 PLN do FLEX: TOMASZETZT lub https://flexapp.pl/ogt7
   Odpowiedz
   • komentarz
    PIOTRWJ8C 14:24 21-01-2020
    Kod polecenia ode mnie: PIOTRWJ8C jeśli go użyjesz w aplikacji orange flex przy rejestracji karty sim to i ja, i ty dostajemy po 50 pln do zwrotu na kartę po miesiącu :) dzięki!
    Odpowiedz
  • komentarz
   lorak44 08:27 04-12-2019
   Kod na 50zł: KAROLJN2D
   Odpowiedz
   • komentarz
    PIOTRWJ8C 17:03 18-01-2020
    Zapraszam do flex po darmowe 50 PLN dla ciebie i dla mnie, wpisz kod polecajacy: PIOTRWJ8C dzięki i miłego dnia :)
    Odpowiedz
    • komentarz
     poli1991 18:27 21-03-2020
     Kod polecający: PAULINAMKG1
     Odpowiedz
  • komentarz
   kod na 50 PLN 23:56 29-12-2019
   Kod polecający: RAFALN1WT Po dwóch miesięcznych pobraniach opłaty z konta dostaniesz w aplikacji 50 zł (można je później zwrócić na konto bankowe). Z góry dziękuję za użycie.
   Odpowiedz
  • komentarz
   PIOTRWJ8C 17:05 18-01-2020
   Kod polecający dający 50 PLN na twoją kartę płatniczą (po miesiącu w orange flex): PIOTRWJ8C kod wystarczy wpisac w aplikacji przy rejestracji, dzieki!
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 06:40 10-10-2019
  O proszę ? Trzeba wczytać się w szczegóły.
  Odpowiedz
  • komentarz
   PIOTRWJ8C 14:27 21-01-2020
   Kod polecający dający darmowe 50 pln: PIOTRWJ8C
   Odpowiedz
 • komentarz
  jacek 11:22 11-10-2019
  Czy przy wyborze nowego numeru w Orange Flex jest opłata aktywacyjna bo nigdzie nie moge znaleźć takiej informacji?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kataryzna Barys 15:33 11-10-2019
   W Orange Flex nie ma opłaty aktywacyjnej. W procesie rejestracji / aktywacji usługi pobierana jest opłata za pierwszy plan po podpięciu karty płatniczej. Oznacza to, że podpięcie karty płatniczej i potwierdzenie jej danych wiąże się z pobraniem opłaty za pierwszy miesiąc.
   Odpowiedz
 • komentarz
  gosc 12:32 11-10-2019
  na stronie jest informacja, ze jesli jeszcze nie jestem we flex, to moge wpisac kod i dostac 50 zl, jesli zostane dluzej. czy w tej sytuacji musze miec konto revolut i czy w tej opcji jakiekolkwiek dane sa wysylane do revoluta?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Katarzyna Barys 15:33 11-10-2019
   Zakładanie konta w Orange Flex z wykorzystaniem kodu promocyjnego nie wymaga posiadania karty w Revolut. Nie przesyłamy też żadnych danych do Revolut. Niemniej zachęcamy do założenia bezpłatnego konta w Revolut co pozwala na zgarnięcie dodatkowych 50 zł.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Gasienica 17:41 14-10-2019
    Czy jest gdzieś dostępny bardziej szczegółowy regulamin dotyczący Bonusu Revolut? Bo coś czuję, że nie jest tak pięknie i klarownie i pojawią się reklamacje... Ale w stronę Revolut, a nie Orange.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Auri 18:22 18-10-2019
     Konto revolut nie ma haczyków, osobiście zarobiłem parę tysięcy polecając to konto, szczerze za niedługo większość ludzi zrezygnuje z podstawowych polskich kont bankowych revolut twister ma dużo lepsze funkcje więc...
     Odpowiedz
  • komentarz
   kod polecenia:PIOTRWJ8C 14:28 21-01-2020
   Nie trzeba miec konta revolut, wystarczy wpisac kod polecający PIOTRWJ8C w momencie jak aplikacja zapyta o kod polecania. Zwrot 50 pln bedzie mozliwy po miesiacu uzywania flex na kartę którą masz podpiętą do orange flex
   Odpowiedz
 • komentarz
  Wadym 20:49 14-10-2019
  Dajcie ktoś link polecający żeby dostać w nagrodę 50 zł dodatkowych.
  Odpowiedz
  • komentarz
   MarcinB24 12:37 15-10-2019
   50zł dla Ciebie i mnie z kodem MARCIN5AN1 , po miesiącu używania flexa, ja zostaję więc zwrot gwarantowany z moim kodem. Pozdrawiam
   Odpowiedz
  • komentarz
   Jar 05:57 16-10-2019
   JAROSLAWH1F6 Jeśli ktoś ma możliwość i chęć może wykorzystać :)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Jacek 14:10 16-10-2019
   JACEKLWTN
   Odpowiedz
  • komentarz
   Amadeusz1976 19:08 13-11-2019
   Witam Mój kod KRZYSZTOF4N5J
   Odpowiedz
  • komentarz
   PIOTRWJ8C 23:10 13-01-2020
   Proszę, oto kod polecajacy: PIOTRWJ8C :) Powodzenia!
   Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 08:50 16-10-2019
  KAMILBYMW <---- Kod
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin 12:34 17-10-2019
  Jakby ktoś chciał to podaje kod DARIA3NPW :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  zielony71 13:14 22-10-2019
  Założyłem konto w Revolut ale zamiast 50 zł dostałem tylko 20 zł. Ktoś wie dlaczego?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kasia Barys 17:24 22-10-2019
   Sprawdziłam i dostałam informację, że skorzystałeś już z linka promocyjnego wcześniej zaczynając rejestrację i taki benefit był przypisany do tego numeru telefonu - należy to zgłosić w support i otrzymasz wyrównanie
   Odpowiedz
 • komentarz
  Pix 18:47 26-10-2019
  Gdyby ktoś chciał dołączyć i skorzystać z 50 zł bonusu podaje kod: DARIUSZA25L Polecam :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  JACEKLWTN 22:31 27-10-2019
  JACEKLWTN sprawdzony kod na zwrot 50zľ na konto bankowe od Orange FLEX,proszę wpisać krok przed dodaniem karty płatniczej
  Odpowiedz
 • komentarz
  burebusek 13:35 28-10-2019
  Gdyby ktoś chciał dołączyć i skorzystać z 50 zł bonusu Flexa, podaję swój kod BRONISLAWBML2 Zarejestruj się także za pomocą mojego linka i zdobądź darmową kartę Revolut, a z nią znakomite kursy wymiany walut za granicą. https://revolut.com/referral/bronisf1d8
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anetka 08:05 30-10-2019
  Polecam wpisac kod: ANETA2EZU
  Odpowiedz
 • komentarz
  Radzio 13:50 07-11-2019
  Polecam bardzo łatwy do zapamiętania kod KATARZYNA2HS4 ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Jarek 19:30 08-11-2019
   kod aktualny na pewno:)?
   Odpowiedz
   • komentarz
    poli1991 12:59 11-11-2020
    MÓJ KOD ORANGE FLEX : PAULINAMKG1
    Odpowiedz
 • komentarz
  Jarek 19:25 08-11-2019
  Hej hej, wszystkie kody są aktualne? Potrzebuję na już:)
  Odpowiedz
  • komentarz
   PIOTRWJ8C 23:10 13-01-2020
   Prosze, oto kod dzieki czemu bedziemy mieli po 50 PLN do wyplaty na karte :) PIOTRWJ8C
   Odpowiedz
 • komentarz
  URSZULA3F7N 21:06 08-11-2019
  URSZULA3F7N sprawdzony kod polecający FLEX na zwrot 50zł na konto bankowe
  Odpowiedz
 • komentarz
  iza 15:02 09-11-2019
  IZABELAKCCY - zachęcam do skorzystania :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysztof 14:08 10-11-2019
  Kod: KRZYSZTOF5NBK Zachęcam do skorzystania :), OTRZYMAMY PO 50 ZŁ
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysztof 17:26 10-11-2019
  Mój kod KRZYSZTOFLDBL Ty i ja dostaniemy po 50 zł jak użyjesz tego kodu i zostaniesz ponad miesiąc we flex
  Odpowiedz
  • komentarz
   Krzysztof 09:18 11-11-2019
   Dzień dobry czy są jeszcze dostępne kody żeby otrzymać 50zł
   Odpowiedz
   • komentarz
    Skb 04:13 12-11-2019
    Witaj proszę LUKASZWN2C
    Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 11:53 15-11-2019
  Witam jak ktoś potrzebuje kodu to proszę KAMILAKP6 z tym kodem dla Ciebie i dla mnie po 50zl
  Odpowiedz
  • komentarz
   gra 16:22 15-11-2019
   GRAZYNADFXH <----- świeży kod, zyskujemy po 50 zł! Polecam Orange Flex!
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ralf 12:26 15-11-2019
  Dzień dobry. Mam dwa numery w Play. Czy mogę przenieść każdy z nich w promocji z Revolut?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pawel 19:12 15-11-2019
  Kod promocyjny:PAWELX7TM i 50zł na koncie.Polecam
  Odpowiedz
 • komentarz
  Renata 00:49 16-11-2019
  Kod na 50zł aktualny RENATAUVWN
  Odpowiedz
  • komentarz
   bigi 08:53 18-11-2019
   gdzie i w którym momencie wpisuje się ten kod???
   Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 10:10 18-11-2019
  kod z 18.11.2019 PAWELJ8HF, podaje się przed podpięciem karty płatniczej, a po aktywacji karty sim. 50 zł dla ciebie i dla mnie. Dzięki
  Odpowiedz
 • komentarz
  GosiaM 12:07 18-11-2019
  po podaniu nr tel nie dostałam linka do aplikacji, próbowałam kilkukrotnie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 15:24 24-11-2019
  Pewny i aktualny kod KAMILBMMB 50zł będzie Twoje!
  Odpowiedz
 • komentarz
  mirrekp 16:21 24-11-2019
  KOD MIROSLAWPNAC
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 08:10 25-11-2019
  Kod promocyjny:PAWELX7TM i 50zł na koncie.Polecam
  Odpowiedz
 • komentarz
  DAWID 21:13 26-11-2019
  Mój kod to DAWIDKFE1
  Odpowiedz
 • komentarz
  DAWID 21:15 26-11-2019
  Mój kod to: DAWIDKFE1
  Odpowiedz
 • komentarz
  Przetestowałem->WARTO!!! 10:26 27-11-2019
  Kod polecający: RADOSLAW6EA6
  Odpowiedz
 • komentarz
  Szymon 11:31 03-12-2019
  Mój kod promocyjny. 50zł dla każdego z nas po pierwszym miesiącu. KOD: SZYMONK7KD
  Odpowiedz
 • komentarz
  Natalia 20:16 03-12-2019
  Zapraszam Cię do Orange Flex Zapraszam Cię do Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod NATALIASJQH przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan lub po prostu wejdź w ten link: https://flexapp.pl/1DCj
  Odpowiedz
 • komentarz
  lorak 07:33 04-12-2019
  kod na 50zł: KAROLJN2D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kacper 09:06 07-12-2019
  Aktualny kod promocyjny: KACPER7GB5 50 zł dla Ciebie i 50 zł dla mnie - dzięki! :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sebastian 14:34 08-12-2019
  Odbierz bonus 50zl z mojego kodu: SEBASTIAND5GG. Jestem juz drugi miesiac i bede dalej wiec masz gwarancje. WAZNE: Pamietaj wpisz kod przed podpieciem karty platniczej wtedy promocja sie uaktywni. Dziekuje i szczerze polecam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Szymon 11:39 09-12-2019
  Mój kod promocyjny dla Ciebie: Zapraszam Cię do Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod SZYMONK7KD
  Odpowiedz
 • komentarz
  Artur 02:46 11-12-2019
  Kod umożliwiający zyskanie 50 PLN wpisany przed dodaniem karty płatniczej: ARTURXS6Y lub link: https://flexapp.pl/vPXw
  Odpowiedz
 • komentarz
  BARTOSZNZ4X 18:26 14-12-2019
  Zapraszam Cię do Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod BARTOSZNZ4X przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan lub po prostu wejdź w ten link: https://flexapp.pl/88PgxrYfY55RYonR8
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysztof 12:16 22-12-2019
  Mój kod KRZYSZTOFLDBL 50 dla Ciebie i dla mnie!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil9222 10:31 23-12-2019
  Aktualny kod KAMILBMMB 50zł będzie Twoje!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kamil6262 19:30 22-03-2020
   Pewny i aktualny kod KAMILBMMB wpisz, a 50zł będzie Twoje!
   Odpowiedz
 • komentarz
  michalg 19:09 04-01-2020
  Moze ktos potrzebuje kod do orange flex - MICHALG128 styczen 2020 polecam
  Odpowiedz
 • komentarz
  kodpolecajacy:PIOTRWJ8C 20:15 06-01-2020
  Kod polecajacy (darmowe 50pln po 1 miesiacu): PIOTRWJ8C
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sylwia 10:36 08-01-2020
  Kod polecający do Orange flex: SYLWIAYYHL
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 04:01 10-01-2020
  Mój kod na 50zl aktualny w 2020 Zapraszam Cię do Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod MATEUSZULMG przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan lub po prostu wejdź w ten link: https://flexapp.pl/AZCyBzeoJEVzShcu5
  Odpowiedz
 • komentarz
  ?BARTOSZNZ4X? 13:32 10-01-2020
  BARTOSZNZ4X kod polecający. 50zl dla Ciebie i dla mnie od Orange ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jakub 21:00 11-01-2020
  Skorzystałem oddaję dalej Kod polecający JAKUBPCZC
  Odpowiedz
 • komentarz
  Janek 09:20 12-01-2020
  ☺ Będzie mi miło zaprosić Cię do oreng flex wpisz kod polecający JAN5FZB. Dziękuję.
  Odpowiedz
  • komentarz
   PIOTRWJ8C 17:04 18-01-2020
   Mój kod polecający to PIOTRWJ8C
   Odpowiedz
 • komentarz
  Bett 12:00 12-01-2020
  Kod polecający 50 PLN do FLEX BEATAYQVP
  Odpowiedz
 • komentarz
  PIOTRWJ8C 23:12 13-01-2020
  Zapraszam z moim kodem :D Darmowe 50 PLN dla ciebie i dla mnie: PIOTRWJ8C < wpisz ten kod w aplikacji jak poprosi :D dzieki i milego!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bett 10:51 19-01-2020
  Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod BEATAYQVP przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan lub po prostu wejdź w ten link: https://flexapp.pl/efqjH3Tg2MZaPEfB7
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pablo 11:52 26-01-2020
  Dostaniesz 50 zł po aktywacji orange hkex z tym kodem: PAWELZ6BU
  Odpowiedz
 • komentarz
  KONRADHHEU 10:54 28-01-2020
  Zachęcam do użycia mojego kodu KONRADHHEU. Oboje dostaniemy 50 zł :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pablo 11:47 30-01-2020
  50 zł dla każdego po wpisaniu kodu PAWELZ6BU
  Odpowiedz
 • komentarz
  Alicja 17:02 30-01-2020
  Ściągnij aplikacje Orange Flex i wykorzystaj KOD RABATOWY 50 zł które zostanie wypłacone na konto po 1 miesiącu użytkowania. Wpisz kod ALICJAQ9LV przed podaniem środka płatności. Nie czekaj tylko skorzystaj :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tomasz 12:16 03-02-2020
  Chcesz dostac 50zl a nie masz znajomego z Flex. Oto moj kod polecajacyTOMASZPBW1
  Odpowiedz
 • komentarz
  DAWIDXJWN 18:45 04-02-2020
  Darmowe 50 zł !!! Wpisz kod: DAWIDXJWN
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dawid 20:01 04-02-2020
  DAWIDXJWN
  Odpowiedz
 • komentarz
  Janek 10:19 05-02-2020
  ? Kod do oreng flex JAN5FZB
  Odpowiedz
 • komentarz
  50 zł za free! 17:13 05-02-2020
  Kod na 50 zł za free !!!!!!!! DAWIDXJWN
  Odpowiedz
 • komentarz
  bl 21:50 05-02-2020
  nowy kod 50zł na konto!!! JAROSLAWQWCT sprawdz sobie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jakub 14:21 12-02-2020
  Kod polecający do FLEX JAKUBPCZC jest aktywny
  Odpowiedz
 • komentarz
  rafał 18:03 14-02-2020
  Kod polecenia Orange Flex: RAFALN9WH jeśli go użyjesz w aplikacji orange flex przy rejestracji karty sim to i ja, i ty dostajemy po 50 pln do zwrotu na kartę po miesiącu :) dzięki!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ola 00:30 15-02-2020
   Jeśli się zarejestrujesz i zostaniesz miesiąc, oboje przytulimy 5 dyszek! kod ALEKSANDRAA4UZ
   Odpowiedz
 • komentarz
  ALICJAQ9LV NIE ZWLEKAJ TYLKO SKORZYSTAJ 17:31 16-02-2020
  Ściągnij aplikacje Orange Flex i wykorzystaj KOD RABATOWY 50 zł które zostanie wypłacone na konto po 1 miesiącu użytkowania. Wpisz kod ALICJAQ9LV przed podaniem środka płatności. Nie czekaj tylko skorzystaj. Przetestowałam i naprawdę warto! :
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sebastian 00:55 21-02-2020
  Obustronna korzyść. Polecam kod: SEBASTIAN6LL3 po 50zl dla Ciebie i dla mnie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Janek 06:45 25-02-2020
  ? Zapraszam do Oreng flex z moim kodem JAN5FZB
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aktualny kod ALICJAQ9LV 17:20 01-03-2020
  Ściągnij aplikacje Orange Flex i wpisz kod ALICJAQ9LV a 50 zł będzie twoje. Polecam :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAX 10:59 02-03-2020
  Świeży KOD - MARCINQEAY
  Odpowiedz
 • komentarz
  ANASTASIA 19:00 20-03-2020
  KOD PROMOCYJNY dziala polecam wszystkim ;) ANASTASIA8KJW
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kris 20:49 23-03-2020
  Kod polecający na 50zł dziala polecam wszystkim KRZYSZTOFA8CS
  Odpowiedz
  • komentarz
   Rafał 01:14 02-04-2020
   Nowy kod flex RAFALG8HY
   Odpowiedz
 • komentarz
  blw 21:14 18-04-2020
  nowy kod 50zł na konto!!! JAROSLAWQWCT sprawdz sobie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Janek 06:23 05-05-2020
  Witam wszystkich, aktualny kod do oreng flex JAN5FZB wpisz go i zyskaj 50 zł. ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Robert 12:45 13-05-2020
  Dzień dobry, Podaje działające kody: ROBERTSLCU ROBERTFSVK ROBERT4SGC Jeśli skorzystasz Ty i ja otrzymamy po 50zł.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Robert 10:28 01-06-2020
  Podaje działające kody: ROBERTSLCU ROBERTFSVK ROBERT4SGC Kod należy wpisać przed wyborem metody płatności.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mario 06:36 24-06-2020
  Polecam swój kod: MARIUSZDEQ3
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jasko_Jaśko 15:14 12-08-2020
  Aktualny Kod polecenia ode mnie: JANUSZ5V5 jeśli go użyjesz w aplikacji orange flex przy rejestracji karty sim to i ja, i ty dostajemy po 50 pln do zwrotu na kartę po miesiącu :) dzięki!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Robert 10:02 05-09-2020
   Świeże, działające kody orange flex: ROBERTSLCU ROBERTFSVK ROBERT4SGC
   Odpowiedz
 • komentarz
  Robert 10:00 05-09-2020
  Świeże, działające kody orange flex: ROBERTSLCU ROBERTFSVK ROBERT4SGC
  Odpowiedz
  • komentarz
   poli1991 13:00 11-11-2020
   MÓJ KOD ORANGE FLEX : PAULINAMKG1
   Odpowiedz
 • komentarz
  poli1991 13:00 11-11-2020
  MÓJ KOD ORANGE FLEX : PAULINAMKG1
  Odpowiedz
 • komentarz
  Michal 12:25 29-12-2020
  Najnowszy działający kod: MICHALY4P7 NIEWYGASAJĄCY, polecam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  VLADYSLAVN9YV 12:38 05-06-2021
  Загрузите приложение, зарегистрируйтесь, введите код перед выбором способа оплаты и активируйте тарифный план. Бонус 30 злотых для вас, если вы находитесь в оранжевом флексе в течение 2 месяцев!
  Odpowiedz
 • komentarz
  VLADYSLAVN9YV 12:44 05-06-2021
  https://flex.orange.pl/uk/promotions/3m1 Download the app, register, enter the code VLADYSLAVN9YV before choosing a payment method and activate the Plan. A 30 PLN bonus for you if you are in the orange flex for 2 months!
  Odpowiedz

;

Oferta

Mamy to: Sony Xperia 5 ze słuchawkami WH-XB900N w prezencie (2)

Marta Krajewska

9 października 2019

Mamy to: Sony Xperia 5 ze słuchawkami WH-XB900N w prezencie
2

Środę zaczynamy od dobrych wiadomości: do naszej oferty trafiła właśnie nowość od Sony: flagowiec Sony Xperia 5, w prezencie ze słuchawkami bezprzewodowymi Sony WH-XB900N.

Sony Xperia 5 kontynuuje tradycje swojego poprzednika, Xperii 1, która zadebiutowała w czerwcu tego roku. Mamy tutaj wyświetlacz OLED HDR CinemaWide o kinowych proporcjach 21:9, potrójny aparat główny 12+12+12 Mpix wykorzystujący rozwiązania znane z aparatów Sony Alpha, bardzo mocny procesor (Snapdragon 855) i świetną jakość dźwięku.

Przy zakupie Sony Xperii 5 otrzymacie w prezencie słuchawki bezprzewodowe Sony WH-XB900N, z systemem redukcji hałasu. Cyfrowy system tłumienia hałasów odcina od odgłosów zewnętrznych, a system Extra Bass poprawia dźwięki o niskich częstotliwościach, zapewniając lepszy bas.

Cena zestawu to 152 zł/mc w Planie Mobilnym 55, lub 142 zł/mc  w Planie Mobilnym 75 (w obu przypadkach płatność jest rozłożona na 24 raty, a kwota na start to 0 zł).

Sprawdźcie ofertę w sklepie Orange: Sony Xperia 5 ze słuchawkami WH-XB900N

Zaczęłam już testy Xperii 5 i bezprzewodowych słuchawek – pierwsze wrażenia są rewelacyjne, słuchawki naprawdę odcinają od świata, a wrażenia są porównywalne z Galaxy Buds. Wkrótce wrócę do was z testem video. Tymczasem zobaczcie, co spodobało mi się w Xperii 1.

Udostępnij: Mamy to: Sony Xperia 5 ze słuchawkami WH-XB900N w prezencie
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 14:23 10-10-2019
  Marto jak skończysz swoje testy urządzenia to i ja je chętnie je przeprowadze. Sony robi mega super smartfony.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:36 11-10-2019
   ja też lubię Sony :-) po testach telefon wraca do producenta, ale na blogu cały czas informujemy o promocjach w sklepie Orange i konkursach z telefonami do wygrania. Stay tuned :-)
   Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej