Odpowiedzialny biznes

Digital Lifestyle – zapraszam na konferencję

Marta Krajewska Marta Krajewska
14 października 2014
Digital Lifestyle – zapraszam na konferencję

Już w czwartek (16.10) w Miasteczku Orange  rusza konferencja pt. „Digital Lifestyle”. Tematem przewodnim jest wpływ najnowszych technologii na nasz styl życia.

Wśród prelegentów m.in. Yuri Drabent z agencji ‘Lubię to’, Katarzyna Batko-Tołuć z Ashoki i Mirosława Długosz z Fundacji Laboratorium Innowacji i Kreatywności. Sprawdźcie agendę wydarzenia

Podczas konferencji otwarte będą Ogrody Innowacji, w których zaprezentujemy najciekawsze rozwiązania od Orange Polska i Oracle.

Organizatorami wydarzenia są Orange Polska i Oracle we współpracy z Ashoką, Stowarzyszeniem Top 500 Innovators i Open Middleware Community.

Jak zwykle mam dla Was 5 wejściówek na konferencję. Aby je zgarnąć, napiszcie na CBR@orange.com w treści wpisująć imię i nazwisko. Kto pierwszy, ten lepszy :-)


Sieć

Transfer rośnie, sieć Orange daje radę

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 października 2014
Transfer rośnie, sieć Orange daje radę

W ostatnich dwóch latach transmisja danych w mobilnej sieci Orange Polska wzrosła o 365 proc. Aktywnych użytkowników mobilnego internetu jest o 40 proc. więcej. Do tego już ponad 10 proc. transferu danych odbywa się z wykorzystaniem technologii LTE. Moim zdaniem te dane w najlepszy sposób pokazują nie tylko rewolucję smartfonowo-tabletową jakiej jesteśmy świadkami, ale przede wszystkim, jak bardzo roztropną była decyzja o modernizacji naszej sieci, którą podjęliśmy trzy lata temu. Bez niej nie udałoby się zapewnić jakości usług, jakich oczekujecie od nowoczesnego operatora. Przypomnę, że macie teraz do dyspozycji 10 tys. stacji bazowych. Blisko 99,2 proc. Polaków znajduje się w zasięgu 3G, a prawie 60 proc. może korzystać z LTE. Na tym oczywiście nie koniec, ale kluczowa część inwestycji jest już za nami i dajemy radę ogarnąć rosnący lawinowo transfer danych. A jeśli chodzi o dalszy rozwój LTE w Polsce, to czekamy na rozstrzygnięcie aukcji na częstotliwości 800 MHz, która została ponownie ogłoszona przez UKE w ubiegły piątek. Liczę, że wreszcie zakończy się sukcesem, bo wszyscy czekamy, aby jak najszybciej zostały uruchomione usługi wykorzystujące to pasmo.

6808ca8cec23ac30af60d842a694e02b1df


Oferta

Głosuj i wygrywaj nagrody

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
13 października 2014
Głosuj i wygrywaj nagrody

Chciałabym Wam przypomnieć o trwającej jesiennej edycji Klienci Orange Polecają. Oddając swój głos na jedną z trzech usług ( Internet Tu i Tam, Szybką Neostradę z telewizją oraz HD Voice) i dzieląc się swoją opinią na temat usługi możecie wygrać: tablet FunTab, aparaty fotograficzne i kody uprawniające do korzystania z Telewizji Tu i Tam o wartości 100 zł każdy. Swoje głosy możecie oddawać  do 7 listopada br.

fc3a5634a33c581c5299d1a44dfb10fbc27

Scroll to Top