;

Oferta

e-SPORT już w Orange TV (4)

Wojtek Jabczyński

25 stycznia 2018

e-SPORT już w Orange TV
4

Za oknami zima w pełni, a ja mam gorącego newsa. Jak sądzę szczególnie ucieszy on tych z Was, którzy kochają najmłodszą z dyscyplin sportowych, czyli e-sport.

Kasia przedstawiła Wam zmiany jakie, zaszły w naszej ofercie telewizyjnej, która wzbogaciła się o wiele nowych kanałów. A ja chciałbym opowiedzieć o jednym z nich – pierwszym w Polsce kanale telewizji, w stu procentach poświęcony sportom elektronicznym http://esptv.pl/. Możecie go oglądać już w podstawowym pakiecie telewizji Orange – Optymalny. Kanał jest dostępny bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli macie telewizję Orange, e-Sport znajdziecie na pozycji 129. Jeśli nie macie naszej telewizji, cały pakiet możecie zamówić tutaj lub w ofercie Orange Love dla graczy. „Z kronikarskiego obowiązku” przypomnę tylko, że za światłowodowy internet do 100 Mb/s, abonament komórkowy – no limit, telefon domowy – no limit oraz pakiet 101 kanałów telewizyjnych z 46 kanałami HD zapłacicie tylko 99,99 zł miesięcznie. E-Sport mogą oglądać użytkownicy Orange Światłowód oraz klienci korzystający z technologii VDSL.

Świat gier w telewizji

Przyjrzyjmy się przez chwilę kanałowi telewizyjnemu, którego dostawcą jest działająca od 21 lat, warszawska firma Astro S.A. To pierwszy w Polsce – profesjonalny kanał telewizyjny tego typu. Jak na prawdziwą tv przystało, ma swoja ramówkę i godzinowy program. Znajdziemy w nim audycje cykliczne oraz transmisje z polskich i zagranicznych turniejów oraz imprez gamingowych. Nie brakuje newsów ze świata e-sportu, recenzji, wywiadów z gwiazdami gamingu oraz autorskich programów, których tematyka skupia się na najpopularniejszych grach oraz ciekawych nowościach. Analizy, poradniki i dyskusje to także ważne elementy e-Sport TV. Oferta programów jest naprawdę przebogata i trudno byłoby mi ją w przyzwoicie krótki sposób streścić – sami zobaczcie. Dość chyba powiedzieć, że coś interesującego znajdzie dla siebie wielbiciel praktycznie każdej kategorii gier. Od czołgów WOT, Warcrafta, przez CS, LOL, DOTA2 po pokemony – jest wszystko, a nawet więcej. Całość podana w ciekawej i dynamicznej formie – na najwyższym poziomie. Nie ujmując niczego moim ulubionym youtuberom, jest to po prostu „full profeska”, która z dużym prawdopodobieństwem będzie ich silną konkurencją.

Programy e-sport

e-sport? A w ogóle to… Co to takiego?

Prawdę mówiąc nie wierzę, żeby czytelnicy naszego bloga przynajmniej w zarysie nie wiedzieli, czym są sporty elektroniczne. Mimo to myślę, że warto im się przyjrzeć bliżej. Kategoria jest stosunkowo nowa i choć tak naprawdę początki e-sportów liczą sobie już wiele lat, to nadal mówienie o e-sporcie wzbudza czasem spore emocje. W niektórych kręgach przypisywanie „graniu w gry” miana sportu urasta do profanacji. Przeciwnicy twierdzą, że to nie żaden sport bo przecież nie ma w tym ruchu, wysiłku fizycznego, a gracze „uciekają” w świat virtualny, bo w realnym nie dają sobie rady z „prawdziwym sportem”. To skrajne i bardzo krzywdzące opinie. Przerysowując lekko, porównałbym je do stwierdzenia, że kierowca wyścigowy nic nie robi tylko jeździ samochodem… Bo nie umie chodzić.

E-zawodnik to też sportowiec

Czy się to komuś podoba czy nie, prawda jest taka, że e-sport  to prawdziwy sport. Może nie jest to rzut oszczepem, czy tenis ziemny, ale czy w szachach albo brydżu sportowym potrzeba wielkiego wysiłku fizycznego? Nie potrzeba, a mimo to dyscypliny te są uznane za sportowe. Potencjał e-sportu dostrzegają już „prawdziwe” kluby sportowe. Najlepszym przykładem są kluby piłkarskie, które zakładają własne sekcje e-sportowe. Należą do nich m. in. Schalke 04, Paris Saint-Germain, Philadelphia 76ers. Do tego grona dołączają też polskie kluby – na przykład Legia Warszawa, która w ubiegłym roku zorganizowała “Legia Cup” – turniej dla klubów piłkarskich grających w FIFA.

Sami widzicie, że nie ma podstaw by odmawiać miana sportu całej palecie dyscyplin e-sportowych. Tym bardziej, że życie e-sportowca wcale nie jest takie łatwe i beztroskie jakby się wydawało. Na ogół oglądamy ich w blasku reflektorów podczas imprez e-sportowych, albo podziwiamy wyczyny w cyfrowym świecie gry. Dlatego łatwo zapomnieć, że życie e-zawodnika nie sprowadza się tylko do siedzenia w wygodnym fotelu przed monitorem komputera. Tu także, żeby być dobrym zawodnikiem trzeba trenować, uczyć się, eliminować błędy i jeszcze raz trenować. Niezbędny jest talent, wyćwiczony mózg ale i ciało, które musi podołać wielogodzinnym, nierzadko żmudnym treningom, które nie koniecznie są tylko fajną zabawą. To już nie zabawa – to już naprawdę sport i jak to w sporcie także popularność oraz duuuże pieniądze. To wszystko jest bardzo na serio.

dreamhack

Wielki świat e-sportu

Zawody e-sportowe cieszą się coraz większą popularnością, rywalizacja w grach wideo jest fenomenem na skalę światową. Organizowane są mistrzostwa świata różnych gier i kategorii. Podobnie jak w tradycyjnych dyscyplinach sportu, także tu działają różne federacje i organizacje rządzące się standardami i przepisami.  Choć niektórym z nas – zwłaszcza tym starszym, może się to wydawać nieprawdopodobne – nazwiska czołowych graczy znane są setkom tysięcy fanów. Tak jak we wszystkich sportach, na najlepszych czeka ogromna popularność, kontrakty reklamowe, uznanie publiczności i… naprawdę duże pieniądze. Żeby łatwiej zrozumieć o czym mówimy, spójrzmy na wyniki raportu Newzoo – organizacji specjalizującej się w badaniach światowego rynku gier i e-sportu. Wg ich badań, już w przyszłym roku e-sport będzie oglądać około 427 milionów ludzi na całym świecie. W Polsce, już teraz liczbę takich osób szacuje się na ponad milion.

Myślę, że wraz z dalszym rozwojem e-sportu i rosnącą liczbą jego kibiców, e-zawodnicy będą w stanie prześcignąć w popularności i wartości kontraktów nawet gwiazdy piłki nożnej. Wiem, to wydaje się tak samo nieprawdopodobne, jak 10 lat temu nieprawdopodobne wydawało nam się robienie zakupów przez aplikację w telefonie – w sklepie na drugiej półkuli. A przecież dziś dla wielu z nas to codzienność (służę przykładem). 😉

Pierwszy krok już dziś

Myślę, że zgodzicie się ze mną i banalnym stwierdzeniem, że świat się zmienia. Zmienia się i to znacznie szybciej niż kiedykolwiek, a szybkość zmian nadal rośnie. To zasługa rozwoju nauki i technologii, a w ślad za nimi – zmian w stylu życia. Zmienia się sposób oglądania telewizji – nieliniowej i dostępnej wszędzie, na wielu różnych urządzeniach. Zmienia się też treść tego, co oglądamy. Pojawienie się kanału telewizyjnego w całości poświęconego sportom elektronicznym nie jest w tej sytuacji niczym zaskakującym. Jest raczej potwierdzeniem kierunku, w którym zmierza świat i naturalną odpowiedzią na zapotrzebowanie, które będzie coraz większe. A my wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i chcemy być najlepszym operatorem dla graczy w Polsce. Sam jestem graczem i dlatego cieszę się, że w ofercie Orange znalazł się kanał e-Sport. Z całą pewnością będziemy go oglądać razem z moim synem. Dla niego to nie będzie, żadne egzotyczne novum, a po prostu fajna telewizja trafiająca dokładnie w zainteresowania. W połączeniu ze światłowodem – raj dla każdego gracza.

 

Udostępnij: e-SPORT już w Orange TV
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  emitelek 17:28 25-01-2018
  Nie jestem miłośnikiem gier, a to żeby je jeszcze oglądać w TV? Dla mnie MINUS! Ps. Oczywiście to moje sugestywne zdanie, które będzie w znacznej mniejszości - szanuję miłośników gier i świata wirtualnego! :D
  Odpowiedz
  • komentarz
   robert 11:57 29-01-2018
   Ja tak naprawdę to lubię tylko 1 grę: hattrick.org To właśnie taka gra dla niemiłośników gier, poza tym nie da się zamknąć w żadnej tv ramówce ;-)
   Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 22:20 29-01-2018
   Świat zmierza chyba w złym kierunku. Oglądanie gier w tv to już lekka przesada w moim odczuciu.
   Odpowiedz
   • komentarz
    robert 10:27 30-01-2018
    Współczesne gry są niezwykle realistyczne, a rywalizacja na wysokim poziomie wymaga od zawodników olbrzymiej pracy, kilkugodzinnych treningów - każdego dnia, bardzo dobrego sprzętu i talentu. To nie jest oglądanie gry, tylko udział w spektaklu, rywalizacji, wirtualnym wydarzeniu sportowym. Dawniej także były transmisje 'z gier' przykuwające oczy całego świata, choćby pojedynek Karpow - Kasparow. Na punkcie gier świat zwariował już wieki temu, choć dzisiejsza rozrywka nie wymaga od widza aż takiego poziomu wiedzy. Przy okazji znalazłem dobry artykuł, gorąco polecam: http://www.rp.pl/Plus-Minus/309119961-Kasparow-kontra-Karpow-Szachy-i-polityka.html
    Odpowiedz

;

Inne

Karnawałowe zdjęcie – druga odsłona konkursu z HTC U11 life (57)

Piotr Domański

25 stycznia 2018

Karnawałowe zdjęcie – druga odsłona konkursu z HTC U11 life
57

Było o muzyce, teraz czas na karnawałowe zdjęcie! Bo choć „what happens in Vegas stays in Vegas”, sądzę że macie kilka fotografii, którymi chcielibyście się podzielić 😉 Sądzę, że to świetna okazja, w końcu do zgarnięcia jest bardzo dobry telefon – HTC U11 life, który mamy dla Was w drugiej odsłonie konkursu.

Dlaczego właśnie zdjęcie? Nawiązujemy w ten sposób do HDR Boost – funkcji, która pozwala robić wysokiej jakości zdjęcia nawet przy niekorzystnym – bardzo silnym lub bardzo słabym oświetleniu. Dzięki temu zdjęcia wyglądają bardziej naturalnie i w sposób zbliżony do obrazu, który generuje ludzkie oko. Duża część aparatów nie radzi sobie w takiej sytuacji.  Nie są w stanie wygenerować odpowiednio dużej różnicy, między najjaśniejszym, a najciemniejszym punktem. A HTC U11 life i owszem;-)

HTC U11 life - front telefonu

A teraz pytanie: „HTC U11 life ma świetny aparat z trybem HDR Boost. Pokażcie, że ten telefon powinien trafić właśnie do Was, wysyłając nam swoje najlepsze karnawałowe zdjęcie z krótkim, kreatywnym opisem oraz oznaczcie je #HTCPoland i #OrangePolska.” Zdjęcia możecie wrzucać na Instagram, Facebook, Linkedin, czy każdy inny portal społecznościowy, lub inne miejsce, na którym my będziemy mogli je zobaczyć i ocenić. Nie zapominajcie o hashtagach! Następnie link do takiego zdjęcia wrzucacie w komentarzu na blogu, dodajecie kilka słów od siebie (ale nie za dużo) i już bierzecie udział.

Czas na odpowiedź macie do godziny 23:59 do 30 stycznia. Później jury mama dwa dni na wskazanie zwycięzcy. Wyniki ogłosimy 1 lutego. Regulamin, dla potrzebujących więcej wiedzy.

Czas, start!

Aktualizacja [ 01.02.2018 14:45]

Nadszedł czas wielkiego rozstrzygnięcia drugiej odsłony naszego konkursu. Ocena zdjęć okazała się dużo trudniejsza niż innych form odpowiedzi. Ale jury po raz kolejny podołało wyzwaniu 😉 Wygrała praca Asia M opublikowana 30 stycznia o 17:42. Tradycyjnie prosimy o kontakt mailowy magda@brandrepublic.pl, byśmy wiedzieli kamy wysłać nagrodę.

Mam także uwagę nieco poboczną. Zdaję sobie sprawę, że w takich konkursach rozchodzi się o prawdziwe telefony za prawdziwe pieniądze, więc i emocje są duże. Apeluję jednak o to, by uszanować innych uczestników konkursu. Przez wiele lat funkcjonowania bloga udało nam się stworzyć bardzo sympatyczną społeczność, która omijały kolejne fale „hejtu”. Fajnie by było, gdyby tak pozostało.

Udostępnij: Karnawałowe zdjęcie – druga odsłona konkursu z HTC U11 life
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  PoprawcieRegulamin 15:11 25-01-2018
  No ale nadal w kilku miejscach w Regulaminie jest rok 2017 zamiast bieżącego. Toż można się pochlastać... Punkty Regulaminu, w których data miała być ponoć poprawiona na 2018r., a nadal jest błędna (2017r.): 5.2.1. 5.2.3. 5.2.6. 5.4.3. Co się tam dzieje? Nie doszliście do siebie po Sylwestrze, czy co?! https://biuroprasowe.orange.pl/wp-content/uploads/2018/01/regulamin-karnawalowy-konkurs-z-htc-blog-orange-polska-v1.1.pdf
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 16:43 25-01-2018
   Wyczyść sobie cookies w przeglądarce.
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 17:36 25-01-2018
    A co ma cookies do załączonego dokumentu??? :/ Coś mi się wydaję, że praca "kopiuj-wklej" idzie czasami na całego i BEZMYŚLNIE! w orange :P
    Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 18:33 25-01-2018
    @PoprawcieRegulamin, poprawione. Mam nadzieję, że zdążyłem, zanim się "pochlastałeś". Błędy faktycznie były, w 4 miejscach pojawiał się rok 2017. Nasza wina. Z drugiej strony - u nas przynajmniej konkursy są rozstrzygane ;-) I to na czas! @pablo_ck, tak jak napisałem wyżej - błędy faktycznie były, teraz już rok 2017 się w regulaminie nie pojawia. Zapraszam do udziału w konkursie!
    Odpowiedz
    • komentarz
     PoprawcieRegulamin 22:50 25-01-2018
     Piotrze, szacunek dla Organizatorów, że jak piszesz "u nas przynajmniej rozstrzygamy konkursy na czas". Nie myśl, że tego nie widzę i nie doceniam! Faktycznie, to jest wyróżnik na plus, wcale tego nie neguję. A daty przecież SĄ ważne, przyznasz sam ;) P.S. O chlastaniu mowy nie było, ściemniasz :)) Pablo - nie tylko cookies były czyszczone, ale nawet dla pewności użyta też przeglądarka inna w innym urządzeniu. Znasz poza tym taki skrót CTRL+F5 i wiesz, czym się różni od zwykłego F5, prawda? :)
     Odpowiedz
     • komentarz
      pablo_ck 11:35 26-01-2018
      Oczywiście że znam ;p Pozdrawiam.
      Odpowiedz
  • komentarz
   wertyk 13:38 26-01-2018
   Daty to akurat pikuś. W regulaminie jest bardzo poważna sprzeczność. A mianowicie: "Uczestnik zobowiązuje się podpisać odpowiedź swoim pseudonimem, nieumożliwiającym identyfikacji Uczestnika (w szczególności jego imienia i nazwiska). Ponadto, w treści komentarza Uczestnik zobowiązany jest nie podawać swoich danych osobowych" a zaraz potem jest "Odpowiedź na zadanie konkursowe powinna mieć postać zdjęcia, umieszczonego publicznie na ogólnodostępnym portalu społecznościowym,". Rozumiem, że jeżeli ktoś ma FB, Twitera, insta czy snapa pod swoim imieniem i nazwiskiem to zostanie ta odpowiedź zdyskwalifikowana. Proszę o ustosunkowanie się organizatora do mojego wpisu. Bo dojdzie do tego, że trzeba będzie mieć jakieś fake konto pod pseudonimem.
   Odpowiedz
   • komentarz
    PoprawcieRegulamin 18:48 26-01-2018
    Tak na marginesie, intryguje mnie czy i jak Organizator zweryfikuje spełnienie przez uczestników warunków punktu 7.1. "Biorąc udział w Konkursie, Uczestnik jednocześnie oświadcza, że jest wyłącznym twórcą odpowiedzi konkursowej (...) oraz że przysługują mu pełne autorskie prawa majątkowe do odpowiedzi konkursowej wraz z ewentualnymi zezwoleniami na rozpowszechnianie wizerunków osób utrwalonych na zgłaszanej odpowiedzi konkursowej." Ciekawe (dajmy na to) czy przypadkiem nie jest tak, że osobnik z pierwszego planu zdjęcia, z uśmiechem wpatrzony w obiektyw, jest Zgłaszającym - czyli tym samym nie mógł być Autorem fotki ;) Tak, tak, oczywiście mógł robić aparatem na statywie hahahaha z użyciem samowyzwalacza rozpoznającego uśmiech tak, tak, na pewno :))) No i czy ten cały tłum w tle wyraził zgodę na upublicznienie wizerunków swoich? Ba! Idąc jeszcze dalej w podejrzeniach i insynuacjach, postawię pytanie: czy ten tłum w ogóle jest świadomy, że wizerunki uczestniczą w jakimś tam konkursie ;) Tak więc widzisz - pytań i wątpliwości może być multum. A to przecież ma być taka fajna zabawa... ;) No to bawmy się w wierzenie, że wszyscy wszystko zrozumieli i kryształowo uczciwie, jak mawiała pani Czubaszek "po literkach" realizują postanowienia Regulaminu, oczywiście interpretując go dokładnie tak, jak sobie założył Organizator ;) Nie, no pewnie, że się nie czepiam, tylko żarty stroję. Jest karnawał, bawmy się :)
    Odpowiedz
 • komentarz
  robert 11:23 26-01-2018
  Takie czasy, że ludzie są przewrażliwieni. Może warto ogłosić konkurs na najbardziej subtelną złośliwość? Do wygrania mogłaby być honorowa 'pomarańczowa szpila' oraz miesięczny karnet na siłownię aby wycisnąć z siebie niepotrzebne emocje ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcia88 11:42 26-01-2018
  Moje zdjęcie konkursowe https://www.instagram.com/p/BeaN5-5HItRSUpWk9SecWY9OhbjsYkFvm35tSc0/
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kris 21:24 26-01-2018
   Konto prywatne i jesteś zdyskwalifikowany.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Marcia88 10:55 27-01-2018
    Status mam ogólnodostępny, sprawdzałam. Konto należy do mojego męża. Może jeszcze raz skopiuj link.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Marcia88 20:37 27-01-2018
   Opis do zdjęcia znajduje się na Instagramie - ale umieszczę go jeszcze tutaj dla ścisłości "Zabawa weselna + karnawał = niezapomniana zabawa".
   Odpowiedz
 • komentarz
  patologikaa 12:01 27-01-2018
  https://twitter.com/patologikaa/status/957205228297711616 Najlepszy aparat to ten, który masz zawsze przy sobie, a najlepsza impreza to ta, na której jesteś z przyjaciółmi.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kościa 12 18:48 28-01-2018
  Moje zdjęcie konkursowe: https://twitter.com/Koscia12/status/957671128633303040?ref_src=twcamp%5Eshare%7Ctwsrc%5Em5%7Ctwgr%5Eemail%7Ctwcon%5E7046%7Ctwterm%5E3
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kościa 12 18:50 28-01-2018
  Moje zdjęcie konkursowe: https://twitter.com/Koscia12/status/957671128633303040?ref_src=twcamp%5Eshare%7Ctwsrc%5Em5%7Ctwgr%5Eemail%7Ctwcon%5E7046%7Ctwterm%5E3 W karnawale, w karnawale Wszyscy bawią się wspaniale, W karnawale każdy chce Tańczyć, śpiewać, bawić się!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czerwo2007 11:08 29-01-2018
  https://twitter.com/czerwo2007/status/957917783651692544 Jest Karnawał jest zabawa. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Synek wcześnie zaczyna zabawę :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gonzo 17:46 29-01-2018
  Opamiętajcie się z tym nowe mój orange, bo to porażka na całego. Nie jest dopracowane w całości, brak billingu dla prepaid, a wymuszacie przejście na nowe mój orange. Nie chce! poza tym macie dodać opcje logowania się po wpisaniu nr tel, a nie tylko przez maila.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 14:12 31-01-2018
   Gonzo, dopracujemy, będzie działać ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Dziadova 19:16 29-01-2018
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=413971142356745&set=a.268768080210386.1073741826.100012315871651&type=3&theater Co robię, kiedy ktoś zakłada się ze mną, że nie cyknę selfie z cekinowym confetti? Uruchamiam refleks i poluję z HDR na blask, kolor i tor ruchu ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  lofo 00:07 30-01-2018
  https://twitter.com/SimDaBala1/status/958114032212500481 Tańcz jak gdyby nikt nie patrzył, jak gdyby jutro miał się skończyć świat.
  Odpowiedz
 • komentarz
  KrisK 00:37 30-01-2018
  https://www.instagram.com/p/BejUSW3Fgy2/ - zabawa, muzyka, taniec, śpiew... jedna z karnawałowych zabaw :) karaoke i mistrzowskie wykonanie utworu "Miłość w Zakopanem". Zapowiada się błyskotliwa kariera na scenie.... blask fleszy i te cudne fotki o ile ktoś będzie miał ze sobą HTC U11 life #HTCPoland #OrangePolska
  Odpowiedz
 • komentarz
  NieudolnieAnonimowo 11:04 30-01-2018
  https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/6d47b3930103e0296af83bcdc934bb25/5B0218D6/t51.2885-15/e35/26868034_215109529063427_7946883601587503104_n.jpg Kiedy, jak nie w karnawale, na parkiecie można szaleć?! Tu nikomu nie przeszkadza, gdy z eMOCji ciut przesadzasz ;) #HTCPoland #OrangePolska
  Odpowiedz
 • komentarz
  Góral Nizinny 15:44 30-01-2018
  Moja konkursowa propozycja https://twitter.com/ArekGoral/status/958348884576579584?ref_src=twcamp%5Eshare%7Ctwsrc%5Em5%7Ctwgr%5Eemail%7Ctwcon%5E7046%7Ctwterm%5E1 Moj przyjaciel Amor gotowy do zabawy
  Odpowiedz
 • komentarz
  Asia M 17:42 30-01-2018
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1949186881776004&set=a.356346187726756.101944.100000541340762&type=3&theater Kreacja karnawałowa 200 zł , Make up 100 zł ,fryzjer 40 zł posiadać #HTCPoland BEZCENNE
  Odpowiedz
 • komentarz
  puchacz 18:10 30-01-2018
  http://pokazywarka.pl/ic6r12/ Finger Family i ich karnawałowy stajl :) to idealni kandydaci i kandydatka na stanowisko do obsługi HTC U11 life #HTCPoland #OrangePolska
  Odpowiedz
 • komentarz
  Animatorex 19:08 30-01-2018
  bo najlepsza zabawa karnawałowa jest zawsze w towarzystwie najmłodszych ;D http://imgie.pl/images/2018/01/30/kk90199.jpg
  Odpowiedz
  • komentarz
   Animatorex 19:19 30-01-2018
   #HTCPoland , #OrangePolska.
   Odpowiedz
  • komentarz
   wertyk 07:50 31-01-2018
   Ładny fotomontarz
   Odpowiedz
   • komentarz
    Animatorex 13:41 31-01-2018
    Czy Ty wiesz w ogóle co to jest photoshop? Zdjęcie wykonałem starym htc i dodałem efekt hdr, więc nie wiem po co takie głupoty piszesz
    Odpowiedz
 • komentarz
  2018 20:45 30-01-2018
  https://www.instagram.com/p/BeleXUEB8aV/ #HTCPoland #OrangePolska Gdzieś palarnia za szatniami, a tu zima, karnawał jest z nami, raz się żyje, zatańczmy walczyka w przerwie na papieroska bo CAŁA SALA DLA MNIE!! (bonus za niepalenie, hihihi ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Omega1 21:45 30-01-2018
  Prawdziwy karnawał nie może się obejść bez wielkiej parady https://twitter.com/ziemowy/status/958440443712327681
  Odpowiedz
  • komentarz
   Slonce 22:52 30-01-2018
   Serio karnawał w środku lata ? :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  pgr 21:48 30-01-2018
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1729320890466035&set=a.1077980915600039.1073741826.100001644218637&type=3&theater Zdjęcie takie se, bo nie z HaTeCe ;) Ale kiedyś to były zimy, tu luty, Rabka i okolice Lubonia Wielkiego i śnieg po ... dobra zabawa na swieżym powietrzu #HTCPoland #OrangePolska
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sebastian 22:19 30-01-2018
  https://twitter.com/sasaaabp/status/958448343067357184 uwielbiam karnawał, to chyba mój ulubiony okres w roku. Orange i HTC też na pewno to potwierdzą. Niech żyje zabawa!! :) A zabawa w życiu to bardzo ważna sprawa :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tranformers44 22:36 30-01-2018
  Karnawał i tranformers? czemu nie ;DDDD https://twitter.com/vegaz112_u #HTCPoland , #OrangePolska
  Odpowiedz
 • komentarz
  katie34 22:40 30-01-2018
  W okresie karnawału mój ukochany pirat ma na mnie zawsze oko https://zapodaj.net/images/111922fdf0ffc.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karnival 22:54 30-01-2018
  https://iv.pl/images/68456184620923779492.jpg Zabawa była tak uważa, że zaniemówiliśmy, #HTCPoland i #OrangePolska
  Odpowiedz
  • komentarz
   Karnival 01:01 01-02-2018
   Wkradł się błąd powinno być zamiast uważa "udana" Zabawa była tak udana że zaniemówiliśmy, #HTCPoland i #OrangePolska
   Odpowiedz
 • komentarz
  rwiu15 22:55 30-01-2018
  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/27072990_10210966295409373_5383902721120278851_n.jpg?oh=70c759d8bf55f54e06a9ac5e35913d52&oe=5AE2605A #HTCPoland #OrangePolska Ostatnie pamiątkowe selfie przed karnawałowym balem przebierańców, bo telefon zostaje w domu, idę się BAWIĆ, a nie stresować "gdzie mój telefon?!!"
  Odpowiedz
 • komentarz
  NightOfCarnival 22:58 30-01-2018
  Karnawał jest jak ogień, rozgrzewa nogi do tańca i rozpala zmysły! A wiadomo, najlepsza zabawa, to ta w gronie przyjaciół :) A żeby karnawał był miły, pstryknę fotki HTC U11 life - żeby wspomnienia wróciły! https://twitter.com/NightOfCarnival/status/958455036341903362
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mpiotrek 23:18 30-01-2018
  https://twitter.com/mpiotrek/status/958463778693287936?ref_src=twcamp%5Ecopy%7Ctwsrc%5Eandroid%7Ctwgr%5Ecopy%7Ctwcon%5E7090%7Ctwterm%5E1 Nie wiem czy też tak macie, ale na imprezach zawsze dzieją się dziwne rzeczy. Dobrze że chociaż zdjęcia zostają. Do tej pory zastanawiamy się kim jest postać w lewym dolnym rogu zdjecia...
  Odpowiedz
 • komentarz
  tata 23:46 30-01-2018
  #HTCPoland #OrangePolska #HTClepszeNiżXiaomi Wesoła rodzinka pół godziny przed nadejściem 2018 roku, uchwycona w przerwie między śmiałym wyginaniem ciał :) https://web.facebook.com/photo.php?fbid=561605704191758&set=a.561606624191666.1073741826.100010270000293&type=3&theater
  Odpowiedz
  • komentarz
   tata 12:38 31-01-2018
   Widzę, że ktoś tak bardzo pragnie wygrać telefon, że posunął się do doniesienia facebookowi, że "Ktoś Jakiś" to nie imię i nazwisko, co skutkowało zablokowaniem profilu. Poprawiłem dane, zdjęcie jest znów widoczne.
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 20:54 31-01-2018
    Chyba nie ma co być aż tak podejrzliwym :) Facebook blokuje sam takie konta, polityka bezpieczeństwa. Trzeba grać fair play :)
    Odpowiedz
    • komentarz
     tata 16:03 01-02-2018
     @pablo_ck Dzięki za info, być może masz rację, chociaż to konto na fb mam już dość długo (nie pamiętam, może rok, dwa?) i nigdy wcześniej fb nie przyczepił się do wpisanych danych.
     Odpowiedz
     • komentarz
      pablo_ck 21:22 01-02-2018
      To sam nie wiem, może i Ty masz rację. Przy tej edycji konkursu wiele było niemiłych komentarzy i gry którą nie można nazwać fair play. Z gustami komisji się nie dyskutuje :) Życzę Pani Asi miłego użytkowania HTC - naprawdę to bardzo solidne smartfony :) A co do wszystkich komentarzy - czasem swoje opinie lepiej zachować dla siebie :) Ja co prawda trzymałem kciuki za swoją kochaną żonę Marcię, ale......gramy dalej :)
      Odpowiedz
 • komentarz
  zdziwiony 14:52 01-02-2018
  "Przez wiele lat funkcjonowania bloga udało nam się stworzyć bardzo sympatyczną społeczność, która omijały kolejne fale „hejtu”. Tylko takimi decyzjami pracujecie na to aby efekt był odwrotny do zamierzonego. Żal.pl
  Odpowiedz
 • komentarz
  Albert55 14:58 01-02-2018
  z całym szacunkiem dla autorki ale wybraliście najgorszą prace, gdzie tu karnawał, zabawa? żałosne to, naprawdę, czasami też odnosze wrażenie czy te konkursy nie są czasem ustawione!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Asia M 14:59 01-02-2018
  Dziękuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuje :D
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 15:27 01-02-2018
   Gratulacje :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Asia M 16:01 01-02-2018
    Dziękuje bardzo :) Powodzenia Tobie i innym uczestnikom w następnej edycji .
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 21:23 01-02-2018
     Oj co bym dał by się spełniło ;p Żona chyba nosiłaby mnie na rękach ;p
     Odpowiedz
 • komentarz
  Martynaa 15:05 01-02-2018
  Panie Piotrze, mam do pana wielką prośbę, proszę na okres III etapu konkursu dać możliwość wyboru zwycięskiej pracy panu Wojciechowi Jabczyńskiemu, pan Wojtek wybierał naprawdę fajne, kreatywne prace!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 15:38 01-02-2018
   Fakt, że Wojtek pisał o konkursie nie zawsze oznaczał, że brał udział w wyborze zwycięzcy. Bo zwycięzce, zawsze wybiera jury. Ale przekażę mu, gdy tylko wróci z Andów tę wiadomość. Bo w sumie to spory komplement.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Miko 16:22 01-02-2018
  Wstyd dla jury, trochę więcej kreatywności...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Alex1990 17:30 01-02-2018
  Szczerze to tekst który napisała laureatka nie jest odniesieniem do tego zdjęcia, ponieważ nie widzę na jej zdjęciu ani tej stylizacji za 200zł, ani tego drogiego makijażu, nie wspominając już o fryzurze, żadnych tych elementów nie widzę, tylko jakieś neonowe okulary? jakośc zdjęcia również pozostawia wiele do zyczenia. Drogie Jury, mało było kreatywnych karnawałowych zdjęć które obrazują karnawał, zabawę? ehhh, dziwny wybór
  Odpowiedz

;

Film

Nowe kanały w Orange TV (13)

Kasia Barys

25 stycznia 2018

Nowe kanały w Orange TV
13

Orange TV to telewizja, która stale wzbogaca swoją ofertę. Liczba kanałów w Orange TV w Pakiecie Optymalnym i Pakiecie Bogatym dostępnym przez światłowód zwiększyła się. W Pakiecie Optymalnym dokładnie do 101 kanałów. Jakie to kanały? Wraz z początkiem roku dodaliśmy do Pakietu Optymalnego kanał AMC HD oraz Eleven 3 HD. AMC HD to kanał pełen seriali, filmów ale warto zwrócić na niego uwagę także ze względu na to, że oferuje ciekawe „extrasy”. Można dowiedzieć się np. jak wygląda praca na planie zdjęciowym, o kulisach seriali albo jaka jest historia komiksu. Drugi kanał to sportowy Eleven 3HD pełen rozgrywek piłki nożnej: Bundesliga, LaLiga, Ligue 1 . Do Pakietu Optymalnego dołączają także kanały TBN Polska oraz E-sport (dla abonentów IPTV). TBN Polska to kanał familijny z wartościami, ciekawy, trochę przygodowy, trochę dokumentalny i przyrodniczy. Dużo w nim programów o tematyce religijnej oraz poszerzających wiedzę na temat innych kultur.

W Pakiecie Bogatym także zmiany. Zostaje on powiększony o cztery kanały: Epic Drama HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature. Epic Drama to całkiem nowy kanał na polskim rynku. Nadawanie rozpoczął miesiąc temu. Epic Drama to kanał serialowy. W ofercie stacji widzowie znajdą produkcje kostiumowe o tematykach wojennej, przygodowej, kryminalnej, romantycznej, obyczajowej czy politycznej. Dla każdego coś dobrego.

Orange TV to nie tylko dodatkowe kanały to także rozwój jakości. Kanały France 24 (fra), France 24 (ang), Comedy Central Family oraz Motowizja dotychczas dostępne w jakości SD będą teraz odbierane w jakości HD.

W ofercie telewizji Orange znajdują się wszystkie najważniejsze kanały na polskim rynku, w sumie już ponad 180 kanałów, w tym 96 HD oraz dwa kanały 4K. Jako w pełni konwergentny operator dajemy dostęp do telewizji na wszystkich urządzeniach (telefony, tablety, laptopy) dzięki usłudze Orange TV Go, która pozwala zabrać swoje ulubione filmy i programy zawsze tam, gdzie jesteś.
Orange TV to także ogromna biblioteka filmów w wypożyczalni także w jakości 4K. O tym co ciekawego można obejrzeć w styczniu pisałam na blogu niedawno. W pierwszym tygodniu lutego zaproszę Was na bloga do „Na co do kina”, żebyście zobaczyli co polecam do obejrzenia w lutym.

Udostępnij: Nowe kanały w Orange TV
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Astis 11:38 25-01-2018
  A ja zrezygnowałem z TV , nawet w Orange na rzecz TV internetowej. Chyba czas w ogóle zrezygnować z telewiorka w domu :) To przyszłość. Jeżeli TV nie będzie interaktywnym urządzeniem to zniknie w ogóle, a operatorzy i producenci chyba zaspali w tym wymiarze... Rezygnacja na rzecz neta i karnetu no limited u jednego z operatorów kinowych :) 44 złote i no limit na wszystkie nowości i jest po co wyjść z domu :) ps. Podoba mi się love w Orange, jedyny operator przyszłości. Tak trzymać.
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 12:36 25-01-2018
   A wiesz Astis że też myślę nad takim rozwiązaniem? Nie włączyłem tv od blisko miesiąca. Trochę w tym wina Kasi bo dała mi nagrodę w postaci Netflixa. :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 16:46 25-01-2018
    Ja ostatnio 3 msc nie oglądałem tv i uwierzcie człowiek jest jakiś spokojniejszy.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Astis 22:54 25-01-2018
     Dokładnie xD spokojniejszy, no chyba że Kasia jest... to spokoju nie bedzie ;) nudy też mike278
     Odpowiedz
     • komentarz
      emitelek 17:33 26-01-2018
      Panowie! Widzę wasze wpisy i wiem, że nie jesteście pasjonatami piłki nożnej, jak JA! ;) Dlatego mam kablówkę, która oferuje WSZYSTKIE kanały sportowe przy okazji innych usług :D Ps. Dlaczego likwidować telewizor? Ja tam wolę oglądać na DUŻYM ekranie ;)
      Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 12:26 25-01-2018
  Czekamy Kasiu, czekamy na Twój filmik. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Janek 14:06 25-01-2018
  Jakość IPTV, które oferujecie przy HFC (UPC, Vectra, Multimedia) oferuje niestety wyraźnie gorszą jakość w obrazie oraz płynności. Przy HD i 4K jest to jak dla mnie niedopuszczalne. Jakość obrazu na UPC przy dekoderze Horizon jest żyleta. Ten sam TV podłączony do Waszego FTTH wyświetla gorszy obraz. Sprawdzone na takich samych ustawieniach TV. Czekam aż w końcu jakiś obiektywny portal zrobi taki testy i wykaże te ułomności. Przy sporcie IPTV w ogóle odpada (dynamiczny obraz).
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:28 25-01-2018
   Z którego naszego dekodera korzystałeś? Trochę trudno odnieść się do Twojego komentarza, jeżeli nie podałeś kluczowej, w gruncie rzeczy informacji ;-) Na początku zeszłego roku zaczęliśmy stosować zupełnie nowe dekodery.
   Odpowiedz
 • komentarz
  darkranger 14:11 26-01-2018
  Witam Co z Eurosportem w Orange TV GO? Był Eurosport 1 ale już go nie ma
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 15:34 27-01-2018
  I znów bez konkursu :'(
  Odpowiedz
  • komentarz
   Katarzyna Barys 09:56 30-01-2018
   spokojnie, w pt będzie lutowe Na co do kina w Orange TV i konkurs :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 13:32 29-01-2018
  Tak. Od nowego roku nie mamy już w Orange TV Go Europsportu 1, wyłączenie kanału jest wynikiem zawarcia nowych warunków umownych z Discovery. Za to mamy inne :) np eSport albo na wyłączność Eleven Sport1 czyli sport w jakości 4K
  Odpowiedz
 • komentarz
  Stary 11:06 01-12-2018
  Nie wiem dlaczego nie ma żadnego nowego kanału.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej