Oferta

Filmy w Orange VOD za złotówkę

Kasia Barys Kasia Barys
20 kwietnia 2020
Filmy w Orange VOD za złotówkę

Dzięki akcji „Orange VOD razem z Tobą”, do 4 maja można oglądać filmy za 1 złoty każdy. Wypożyczeń jest coraz więcej. Korzystajcie bo mamy fajne tytuły w bardzo fajnej cenie. W świąteczny weekend padł rekord wypożyczeń filmów w Orange VOD. Klienci Telewizji Orange chętnie oglądają najnowsze produkcje. Dziękujemy.

Wypożyczeń w Orange VOD w wielkanocny weekend było o 50% więcej w porównaniu do weekendów sprzed epidemii i o 23% więcej niż we wcześniejsze weekendy po wprowadzeniu stanu epidemii.

Co tydzień udostępnianych jest 6 różnych tytułów do wyboru. W najbliższym czasie proponujemy w Orange VOD

20.04 - 26.04.2020

Księżniczka i smok

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki

Niewinne kłamstewka 2

Powrót

My Little Pony: Najlepszy prezent

Całe szczęście

 

27.04 - 4.05.2020

Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra

Mali pogromcy duchów

Czerwony Kapturek 2

Jak pies z kotem

Manu. Bądź sobą

Drugie życie pana Alaina

Poza tym przypominam, że na kwiecień w ofercie Telewizji Orange na VOD są dostępne superprodukcje m.in „Sala samobójców. Hejter”, „Kraina lodu II”, „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” w jakości 4K, „1917”, „Dżentelmeni” i „Gorący temat”.

 

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 11:34 20-04-2020

Fajne tytuły się zapowiadają. Czasem żałuję że nie mam od Was TV.

Odpowiedz

Oferta

Koncert One World: Together At Home na E! Entertainment w Telewizji Orange

Kasia Barys Kasia Barys
18 kwietnia 2020
Koncert One World: Together At Home na E! Entertainment w Telewizji Orange

Jutro, w niedzielę o godzinie 19:00 na antenie E! Entertainment zostanie wyemitowane One World: Together At Home (Jeden świat: Razem w domu), niezwykłe wydarzenie, które ma na celu uczczenie wysiłków pracowników służby zdrowia i zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat pandemii koronawirusa. Służy również zebraniu funduszy na wsparcie globalnej walki w celu wyeliminowania COVID-19.

Dwugodzinne wydarzenie poprowadzą najlepsi z najlepszych: Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel i Stephen Colbert.

Podczas transmisji wydarzenia zainicjowanego przez Lady Gagę wystąpią m.in. Alanis Morissette, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day, Burna Boy, Chris Martin, David Beckham, Eddie Vedder, Elton John, FINNEAS, Idris i Sabrina Elba, J Balvin, John Legend, Kacey Musgraves, Keith Urban, Kerry Washington, Paul McCartney i Stevie Wonder.

Kanał E! jest dostępny w Telewizji Orange w pakiecie Komfortowym i w Extra+. Oba są teraz odkodowane do 3 maja.

#zostanwdomu

Komentarze


Rozrywka

Nowy termin Orange Warsaw Festival

Kasia Barys Kasia Barys
17 kwietnia 2020
Nowy termin Orange Warsaw Festival

W ostatnim czasie koronawirus zdominował praktycznie wszystkie dziedziny naszego życia, wystawiając całą globalną społeczność na ciężką próbę. Nie mogliśmy się doczekać kolejnej edycji Orange Warsaw Festival i dwóch magicznych dni z muzyką w Warszawie. Niestety, rzeczywistość ostatnich tygodni okazała się bezwzględna.

W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie i w trosce o wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, 13 edycja festiwalu odbędzie się w nowym terminie. 2020 rok to będzie rok bez OWF, jednak bezpieczeństwo uczestników festiwalu, a także wszystkich pracowników i artystów jest najważniejsze.

Nowy termin Orange Warsaw Festival to 4 i 5 czerwca 2021

Duża część tegorocznego programu powróci w przyszłym roku, a do tego pojawi się sporo nowych artystów! Już dzisiaj będziemy mieli dla Was pierwsze ogłoszenie!

fani na Orange Warsaw festival

Co z zakupionymi biletami?

Zatrzymajcie wasze bilety - wszystkie zachowują ważność, a także gwarantują udział w przyszłorocznej edycji w najlepszej cenie. Jednocześnie to pomoc dla artystów, jak i całego muzycznego świata w czasach pandemii. Więcej informacji znajdziecie na stronie orangewarsawfestival.pl.

Już od 1 czerwca będą dostępne bilety na Orange Warsaw Festival 2021

Po tym trudnym czasie, pełnym dystansu i izolacji, w przyszłym roku spotkamy się wszyscy z jeszcze większą energią. Tymczasem dbajcie o siebie i swoich najbliższych.

Do zobaczenia na Orange Warsaw Festival 2021.

Komentarze

Scroll to Top