Rozrywka

Fotorelacja z Orange Warsaw Festival 2024

Kasia Barys Kasia Barys
09 czerwca 2024
Fotorelacja z Orange Warsaw Festival 2024

Aby zobaczyć fotograficzną relację z Orange Warsaw Festival 2024 kliknij tutaj, albo zajrzyj bezpośrednio do naszej mediateki.

Mediateka


Oferta

Niedzielna okazja: przeceniony Samsung Galaxy S24, smartwatch i słuchawki

Beata Giska Beata Giska
09 czerwca 2024
Niedzielna okazja: przeceniony Samsung Galaxy S24, smartwatch i słuchawki

Tylko dziś sprzedajemy taniej aż 3 produkty Samsunga: smartfon, zegarek Galaxy Watch6 Classic 47 mm eSIM i słuchawki Galaxy Buds FE.

W ofercie bez abonamentu możecie kupić flagowy model Samsung Galaxy S24 5G 128 GBo 320 zł taniej. Cena uniwersalnych słuchawek Samsung Galaxy Buds FE spadła o 130 zł, a elegancki zegarek Samsung Galaxy Watch6 Classic 47 mm eSIM jest dostępny 100 zł mniej niż zazwyczaj. Wszystkie urządzenia idealnie ze sobą współpracują - można pomyśleć o całym zestawie w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa do końca dnia, liczba urządzeń jest ograniczona. Szczegóły dostępne są na tej stronie.


Rozrywka

Just Dance i Beat Saber na Orange Warsaw Festival w strefie Orange

Bartosz Graczyk Bartosz Graczyk
08 czerwca 2024
Just Dance i Beat Saber na Orange Warsaw Festival w strefie Orange

Orange Warsaw Festival to najlepsza muzyka na żywo i artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne na dwóch scenach. Tegoroczna edycja przykuła moją uwagę nie tylko ze względu na ciekawy line-up, ale również dzięki atrakcjom na strefie Orange.

Po wejściu do strefy witają nas stanowiska do grania w gry wideo! Jak można by się spodziewać, nie są to byle jakie produkcje. Mamy do czynienia z muzycznymi doświadczeniami, które idealnie pasują do klimatu festiwalu.

W Just Dance zagrasz na Orange Warsaw Festival

strefa orange gaming orange warsaw festival

Just Dance to seria gier tanecznych produkowanych od 2009 roku przez firmę Ubisoft. Ogromna biblioteka utworów sprawiła, że gra zyskała wielu fanów. Na przestrzeni lat Ubisoft wykorzystywał różne technologie, aby gracze mogli z wysoką precyzją odwzorowywać sceniczne ruchy ulubionych gwiazd. Dinozaury gamingu pamiętają tańczenie przed Kinectem, do PS Move, czy z pilotami od Nintendo Wii. Just Dance idzie z duchem czasu i nie potrzebujemy już do zabawy dodatkowych kontrolerów ruchowych. Wystarczy smartfon.

strefa orange just dance

Na strefie Orange jest edycja z 2024 roku, która do zabawy wykorzystuje właśnie telefon. W warunkach domowych wystarczy pobrać aplikację i można zacząć tańczyć. Strefa Orange jest wyposażona w smartfony z zainstalowaną aplikacją, które służą jako kontrolery ruchowe. Obsługa gry jest bardzo prosta. Co więcej - jeśli macie jakiekolwiek problemy, pomoże Wam instruktor. Przedstawi zasady gry, zapozna z prostym interfejsem, a nawet wesprze w trakcie grania. Może za Was nie zatańczy, ale na pewno da parę wskazówek. Przy jednym ekranie telewizora może tańczyć do 6 osób. Dla tych, którzy przyszli na festiwal sami to nie stanowi problemu. Umiejętności taneczne można sprawdzić samodzielnie. Ja z Ekipą Orange bawiłem się świetnie, co możecie zobaczyć na instagramowej relacji na profilu Orange Polska. To jednak nie koniec atrakcji na naszej strefie.

Beat Saber w strefie Orange na OWF

Jeżeli mało Wam wrażeń z samych koncertów, możecie przenieść się na krótką do zupełnie innego świata. Wystarczy, że wejdziecie do strefy Orange i założycie na głowę hełm VR. No dobra, to nie wystarczy - trzeba jeszcze chwycić w dłonie kontrolery ruchowe, ale to ostatni krok do cieszenia się z rozgrywki w Beat Saber. Ta wyjątkowa produkcja podbiła świat szturmem, będąc połączeniem gry rytmicznej z fantastyką i klimatem lat 80. Po założeniu hełmu widzimy kolorowe wektory, światła naszych mieczy świetlnych, a po wybraniu utworu cieszymy się ulubionymi kompozycjami. Radość płynie nie tylko z wypełniania uszu nutami, ale również z rytmicznej rozwałki, która dzieje się przed Waszymi oczami. Wykonując odpowiednią kombinację ruchów musimy uderzać zbliżające się do naszej postaci bloczki, które mają kolory dopasowane do konkretnych mieczy. Wbudowane w hełm akcelerometry pozwalają na sprawdzenie Twojej dokładnej pozycji. To oznacza, że nie będziesz tylko machał mieczami, ale również unikał przeszkód, kucał, skakał i robił uniki. Na strefie Orange przygotowaliśmy zabawę nie tylko dla fanów gier wideo, ale również entuzjastów ciekawych doznań i dobrej muzyki.

Jeszcze dziś możecie odwiedzić strefę Orange by przekonać się jak fajną zabawą są opisane gry. Oprócz tego czekają na Was leżaki, ciekawe warsztaty i spotkania z tiktokerami.

Scroll to Top