;

Oferta

Konta Orange Finanse najlepsze w 2017 roku wg. bankier.pl (5)

Kasia Barys

24 stycznia 2018

Konta Orange Finanse najlepsze w 2017 roku wg. bankier.pl
5

„Wygrana w pojedynczym rankingu to oczywiście powód do zadowolenia, jednak prawdziwą sztuką jest powracać do grona liderów”. Bankier.pl opublikował ranking najlepszych produktów bankowych, ocenianych przez nich przez cały 2017 rok. Porównano wszystkie rankingi opublikowane na łamach tego portalu. Wielokrotnie na pierwszym miejscu to wyróżnienie otrzymywał Orange Finanse i jego Konto Osobiste. Dlatego też zwycięstwo całego rankingu było tak oczywiste. Na dodatek zwycięstwo z maksymalną liczbą punktów. Gratulacje!

Orange Finanse oferuje konto osobiste, przy których podstawowe usługi – prowadzenie konta i używanie karty debetowej – są oferowane zupełnie za darmo, a klient nie musi w tym celu spełniać żadnych dodatkowych warunków. Dodatkowo posiadacz konta może dokonywać bezpłatnych i nielimitowanych wypłat z bankomatów na terenie Polski. Wartością dodaną konta jest wygodna aplikacja mobilna, także uznawana za jedną z najlepszych w Polsce.
W rankingu docenione zostało także Konto Oszczędnościowe, które również zajmowało I miejsce we wszystkich miesiącach, przede wszystkim dzięki bezkonkurencyjnemu oprocentowaniu, sięgającemu nawet 3,60 proc. w skali roku.
Obydwa konta można założyć w wygodny sposób na stronie www.orangefinanse.pl

Udostępnij: Konta Orange Finanse najlepsze w 2017 roku wg. bankier.pl
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Dom. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Astis 22:28 24-01-2018
  Brawo ! I można otrzymać od ręki odnawialną pożyczkę w koncie, która w ramach promocji przez 3 miesiące jest w ogóle nie oprocentowane. Brawo i GRATULACJE!
  Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 17:49 25-01-2018
  orange finanse... A jaki to był kiedyś powód "pozbywania się usług nie związanych z branżą telekomunikacyjną"? Dzisiaj widzę, że np. sprzedaż łopat do śniegu, też może być biznesem w orange?... Taki EmiTel, który został sprzedany, chociaż i tak jest w tej branży! Dziwny ten świat...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:37 25-01-2018
   Bankowość mobilna ma dużo więcej wspólnego z naszą branżą, niż nadawanie telewizji naziemnej. I nie jest to tylko moja opinia.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:29 27-01-2018
  Gratulacje :) Dzisiaj mobilność jest wszechstronna :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  PaG 15:33 15-02-2018
  A kiedy będzie dostępne konto wspólne? I dodatkowo kiedy wreszcie pojawi się logowanie odciskiem w aplikacji mobilnej (już nawet takie dinozaury jak citi to mają, nie mówiąc o mbanku)? Pozdrawiam
  Odpowiedz

;

Sieć

Zasięg na wagę złota (25)

Piotr Domański

24 stycznia 2018

Zasięg na wagę złota
25

Są takie miejscowości w Polsce, w których mieszkańcy nie chcą mieć zasięgu. Choć przepraszam bardzo – źle się wyraziłem. Chcą mieć zasięg, możliwość wykonania połączeń z najgęstszej nawet puszczy i sprawdzenia Facebooka nawet w najgłębszej piwnicy, tylko że bez stacji bazowej „w pakiecie”. Niestety tak się nie da, choć uwierzcie mi – bardzo byśmy chcieli. Bez naprawdę wysokich kosztów, inwestycji ciągnięcia kabli, wizji lokalnych. Hokus-pokus i jest.

Tam gdzie mieszkańcy chcą mieć zasięg

Są jednak także takie miejsca, gdzie mieszkańcy wiedzą, że zasięg telefonów nie bierze się znikąd, nie jest siłą przyrody czy zjawiskiem naturalnym. Takim miejscem jest Rossosz. Początek naszej historii z tym miejscem opisałem nieco wyżej. Choć zasięgu tam nie było, to pierwsza próba budowy stacji bazowej w 2014 r.… powiedzmy, że została przyjęta raczej chłodno. Wręcz lodowato.

Jednak Rossosz, obok pięknych lasów, farmy fotowoltaicznej i zabytkowego drewnianego kościółka, ma także grupę aktywnych mieszkańców, którzy zdali sobie sprawę, że telefonia komórkowa może po prostu uratować życie lub przynajmniej je uatrakcyjnić. Co więcej, potrafili skrzyknąć się, przekonać sceptyków i skłonić do działania lokalnych włodarzy. Powstała nawet grupa na Facebooku o dość jednoznacznej nazwie: „Chcemy maszt telefonii komórkowej w Rossoszu”. Dodajmy – maszt jakiejkolwiek sieci. Żeby było jeszcze ciekawiej, do grupy należało ponad 600 osób, czyli 1/4 mieszkańców gminy (jeżeli wierzyć GUS).

Rossosz - stacja bazowa

Nie od razu BTS zbudowano

Po refleksji mieszkańców przyszedł czas na naszą. Pierwsze prace koncepcyjne w ramach Networks! ruszyły w 2016 roku. Nie można powiedzieć, że poszło błyskawicznie, ale taka niestety jest specyfika tego typu inwestycji.

Budowaliście kiedyś dom? Jeżeli tak, pomnóżcie spędzony na uzyskiwaniu pozwoleń czas kilkukrotnie. Jeżeli nie, nie mam pomysłu do czego porównać ten proces… może czas życia gwiazdy będzie odpowiedni 😉

Ostatecznie pozwolenie na budowę uzyskaliśmy jesienią 2017. Niestety nie na wszystko mamy wpływ. Mimo tego, że do końca roku pozostało już naprawdę nie wiele czasu (jak na tego typu inwestycje). Natchnieni pozytywnym nastawieniem lokalnej społeczności stwierdziliśmy, że warto „walczyć”.

Pod koniec października 2017 r maszt już stał, a my pracowaliśmy nad tym, by na naszej „choince” zawisły „bombki”, czyli nasz sprzęt. Pogoda nie była sprzyjająca, lecz technicy z Up-Telecom pracowali dzielnie.

Cel był prosty w założeniu, lecz diabelnie trudny do realizacji – skończyć uruchomić stację jeszcze przed Bożym Narodzeniem, tak by mieszkańcy Rossosza mogli telefonicznie złożyć życzenia już bez większych problemów. Mimo potężnego wysiłku okazało się to niemożliwe i istniało duże ryzyko, że nie podołamy kolejnej „magicznej” granicy – czyli Sylwestrowi. Tutaj sytuacja jest bardzo klarowna – odbiory muszą zostać wykonane w 100%. Dla naszego bezpieczeństwa i dobra.

Nie poddaliśmy się jednak, poprosiliśmy o pomoc lokalne władze, nadzór budowlany zadziałał sprawnie, a nasi pracownicy oraz wykonawcy stanęli na wysokości zadania. Mówiąc wprost – wszyscy wiedzieli, że ten maszt jest w Rossoszu po prostu potrzebny. Pewnie dlatego procedura odbiorowa, która średnio trwa 3 miesiące, zamknęła się w ciągu miesiąca, a maszt mógł zostać uruchomiony jeszcze przed Nowym Rokiem. Za co bardzo wszystkim zaangażowanym dziękuję.

Czy było warto?

Oczywiście że tak – mieszkańcy Rossosza i okolicy wykonali lub odebrali w Sylwestra i Nowy Rok (31/12-blisko 2,4 tys. połączeń i ponad 6,6 tys. SMS, zapewne wiele z nich z życzeniami. Klienci także przesyłali dane – w ciągu pierwszego tygodnia po starcie stacji ponad kilkanaście GB dziennie. Najwięcej – 29 grudnia – ponad 30 GB. W ciągu pierwszych dwóch tygodni 2018 roku wykonali 15 połączeń na numery alarmowe. Jeżeli choć jedno pozwoliło uratować komuś zdrowie lub życie, to było warto wybudować stację.

Nie zawsze jest tak łatwo

Kolejny krok to 4G LTE, dzięki czemu w okolicy znacznie przyśpieszy internet. Koledzy pracują pilnie i przyznaję z ręką na sercu – zależy im. Z czysto ludzkiego punktu widzenia, dużo lepiej pracuje się nad rozwojem sieci w miejscu, o którym wiadomo, że jest się dobrze przyjmowanym i mieszkańcy na nas czekają.

Czemu o tym wszystkim piszę? Ponieważ takich miejsc jak Rossosz jest niestety niewiele. Budowa stacji bazowych często przypomina wtaczanie głazu przez Syzyfa. Z drugiej strony „Sieć #1” zobowiązuje, prawda?

P.S. Ostatnio słyszałem o jeszcze jednej 😉

Aktualizacja [19.02.2018 r.]

Niezbyt często aktualizujemy archiwalne wpisy, ale tym razem jest doskonała okazja. Mieszkańcy Rossosza mogą już korzystać z 4G LTE od Orange 😉

Udostępnij: Zasięg na wagę złota
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Flaga. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 12:26 24-01-2018
  A propos hashtagu. Kto w czym jest pierwszy bo się gubię. ;) A problemy ze stawianiem masztów mają wszystkie sieci. Z hashtagami i bez. "Postepowa" ludność typu maszty to smierc a Ziemia jest płaska dają się we znaki wszystkim niezależnie od biurokracji.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:07 24-01-2018
   @mike278, co do hashtagów, to my mamy taką ładną stronę, na której wszystko uczciwie rozpisaliśmy: https://www.orange.pl/lp/siecnr1. Co do drugiej kwestii - masz rację. I dlatego postanowiliśmy ten tekst napisać.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Prz 12:47 24-01-2018
  Tym co protestują wyrywać maszt z korzeniami i w jedną noc zawieźć i postawić tym co walczą o zasięg :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Abonent 17:30 24-01-2018
  Czy szanowne Orange może w końcu dodać na stacjach Żegiestów Zdrój i Andrzejówka chociaż 3G. Mamy rok 2018 a sieć tam na stacjach ma tylko 2G. Jesteście razem z T-Mobile lata świetlne za Play i Plus co mają w na tych stacjach UMTS 2100.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:44 24-01-2018
   Twoja prośba poszła do kolegów z sieci. Pamiętaj jednak, że takie inwestycje trwają. Dość dokładnie opisuję to w tekście.
   Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 18:15 25-01-2018
   Żegiestów Zdrój??? Przecież tam na przemienniku EmiTel'a jest/była pełna infrastruktura! Może "ktoś" nie chce? ;)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 18:44 25-01-2018
    Oczywiście. Złośliwie i z premedytacją robimy wszystko by tylko nasi klienci nie korzystali z naszych usług i przenosili się do konkurencji. A tak na serio, to poza "pełną infrastrukturą", jak zakładam fizyczną pamiętaj o: 1) normach dotyczących pola elektromagnetycznego, które musimy spełniać oraz 2) ustaleniach transgranicznych. Niestety budowanie stacji bazowych przy granicy nie jest łatwe - Słowacy też nadają na tych samych częstotliwościach i nie możemy się zakłócać. O takiej "drobnostce" jak to, że środki na inwestycje też mają swoje ograniczenia nie wspomnę.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 17:32 24-01-2018
  Wszyscy już chyba zrozumieli, że bez nadajników nie ma zasięgu. O protestach praktycznie się już nie słyszy.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 17:45 24-01-2018
   Niestety się mylisz, jest ich dużo.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Grzegorz 16:59 24-01-2019
   Witam wszystkich prosił bym aby napisał do mnie ktoś kto decyduje o stawianiu nadajników jestem klientem firmy ORANGE i dysponuje dużą działką na której można postawić nadajnik w miejscowości w której znajduje się działka ORANGE ma słaby zasięg g.rulka@wp.pl
   Odpowiedz
 • komentarz
  Huboo 20:36 24-01-2018
  W miejscowości Kątna gm. Długołęka zasięg jest praktycznie zerowy, jedynie działa VoLTE na jednej kresce w B20 to na zewnątrz, wewnątrz tylko WiFi Calling. Ale niestety SMS na WiFi Calling nie działa.
  Odpowiedz
 • komentarz
  oNR 21:04 24-01-2018
  a w Wólce Gostomskej i okolicach zasięgu zero i ściema o braku planów...mimo NODB w okolicy są tylko w jakich jamach postawione..
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek87 21:32 24-01-2018
  Fajnie,że sieć się rozbudowuje,ale Ja od jakiegoś roku z pełnego zasięgu mam jedną kreskę i ciężko się porozumieć, A mieszkam 2 km od przekaźnika (centrum Nowego Sącza.) Reklamacja została zgłoszona ale w odpowiedzi napisano,że problemu nie ma, a później,że zanotowali na stacji bazowej zakłócenia i termin usunięcia problemu miał minąć w Maju,a Ja dalej nie mogę swobodnie korzystać z telefonu.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:47 25-01-2018
   Prześlij proszę na maila numer zgłoszenia. Sprawdzę to. Swoją drogą - jeżeli ktoś sobie postawił w okolicy wzmacniacz sygnału, który zakłóca nasz sygnał to mamy dość ograniczone pole działania.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ragashow 15:36 19-12-2018
    Witam, moja miejscowość to Bąkowszczyzna pod Korczowa koło granicy.. zasięg masakryczny.. proszę coś zrobić, wszyscy by się zgodzili na postawienie nadajnika.. Najśmieszniejsze jest to że w tej miejscowości blisko granicy mamy lepszy zasięg ukraiński aniżeli od polskiego operatora. Nikt nic z tym nie robi. W domu zasiegu brak, trzeba wyjść koło bramy nie wiem jeszcze gdzie.. Pozdrawiam.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 16:00 19-12-2018
     Budowa stacji bazowych wzdłuż granicy z Ukrainą jest trudna. Nie ma ustaleń dotyczących częstotliwości, które odbywają się na poziomie rządowym. Powoduje to problemy z zasięgiem, które niestety mają wszyscy operatorzy.
     Odpowiedz
     • komentarz
      Niezadowolony 17:53 17-12-2019
      Witam serdecznie! Na dachu mojego budynku (w Warszawie) firma Orange ustawiła swego czasu maszt antenowy. Budynek jest zarządzany przez spółdzielnię mieszkaniową, jednak mniej więcej połowa mieszkańców (w tym również autor tego komentarza) jest właścicielami lokali stanowiących odrębną własność. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem w takiej sytuacji sprzeciw nawet jednego właściciela lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość lub brak zgody zarządu spółdzielni mieszkaniowej blokują tego typu inwestycję. W naszej spółdzielni zarząd nie jest jednak zbyt przychylny mieszkańcom i (w mojej opinii) nie wykonuje należycie swoich obowiązków. Nikt więc nie pytał mnie o zgodę na umieszczenie tej anteny na dachu budynku (mimo że oficjalnie jestem jednym z jego współwłaścicieli - oprócz spółdzielni i innych sąsiadów). Co gorsza: o fakcie umieszczenia tego masztu dowiedziałem się z... Internetu!!! Mam więc pytanie do przedstawicieli firmy Orange: jak do tego doszło, że decyzja o budowie masztu zapadła bez zgody mieszkańców? Od czasu instalacji masztu czynsze były już kilkakrotnie... podwyższane, a zarząd spółdzielni zawsze odpowiada, że nie ma pieniędzy na różne niezbędne naprawy (awarie wind itp.). A jest to budynek klasy PREMIUM. Czekam na kontakt od Państwa. Podam adres budynku i inne dane, ale chcę uczciwie dowiedzieć się, jak do tego doszło, gdyż czuję się oszukany przez firmę Orange (mimo iż byłem jej wieloletnim klientem). Proszę o podanie adresu e-mail, pod którym mogę się skontaktować z firmą Orange .
      Odpowiedz
 • komentarz
  doktor 17:36 27-01-2018
  Zapraszam Was do miejscowości Tyczyn. woj. podkarpackie. Nadajnik Playa ma stanąć w dobrym miejscu i warto będzie dopiąć swoje anteny. Play podał ze odpalenie ma być na przełomie marca/kwietnia 20118.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kuba 15:48 28-01-2018
  Moje propozycje lokalizacji, w którym mogliby Państwo postawić maszty. Rzeszów: Osiedle Projektant (ul. bł. Karoliny, Nowosądecka, Krośnieńska), jest to ogromne osiedle, dość nowe, bardzo gęsto zabudowane i mieszkania sprzedają się tam jak ciepłe bułeczki, a osiedle rozbudowuje się tam nieprzerwanie od kilku lat. Wszystkie maszty tak jakby omijały to osiedle, jest jednen masz fioletowych, gdzieś na obrzeżach, ale w mieszkaniu moich znajomych zasięg jest tam okropny w tym też zasięg fioletowych. Tyczyn-Kielnarowa (Znajduje się tam jeden z kampusów prywatnej szkoły wyższej - WSIiZ Rzeszów).
  Odpowiedz
 • komentarz
  Saturn 18:16 19-03-2018
  Witajcie. U nas na wiosce jest bardzo bardzo słabo z zasięgiem. W salonie już ze 3 lata temu mówili, że są plany rozbudowy sieci u nas i wogole, że wiedzą o problemie fajnie, fajnie a do tej pory cisza... Sołtysowa, lokalne władze pomogły by w znalezieniu jak najlepszego miejsca na nadajnik przy najmniejszych kosztach dzierżawy, czy może ktoś upoważniony mi w końcu powiedzieć co z tym masztem u nas? Jak Wam się nie opłaca stawiać to trzeba powiedzieć prosto ze nie da rady, nie zwróci wam się a nie.. Chociaż T mobile z Orange mają zasięg na zewnątrz bo Plus i Play już 0,nawet na dachu bo ich nadajniki stoją 14km od miejscowość. Tragedia, proszę mi odpowiedzieć na komentarz zaoferuje pomoc wraz z władzami lokalnymi bo tak się już nie da,nawet nie chodzi o internet a żeby dało się po sms ować w domu. Proszę zerknąć Parciaki, powiat Przasnyski, gmina Jednorożec.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:28 19-03-2018
   Cześć, cały Twój komentarz dostali już koledzy (i koleżanki) zajmujący się rozwojem sieci mobilnej. Gdy dostanę od nich jakąś informację wrócę z odpowiedzią.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Saturn 18:54 19-03-2018
    Dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Super czekam z niecierpliwością na ich odpowiedź chodź wiem że to może troszkę potrwać. Pozdrawiam!
    Odpowiedz
   • komentarz
    Saturn 12:40 30-03-2018
    Dzień dobry Panie Piotrze. Czy dowiedział się już Pan czegoś nowego?
    Odpowiedz
 • komentarz
  użytkownik gsm 23:28 22-05-2019
  W m.Wąsosz,woj. podlaskie brak zasięgu orange. Bardzo szybko postawili maszt Play. Może Orange dostawi swoje anteny na maszcie Playa?W końcu to sieć nr1 a zasięgu w Wąsoszu brak-działa tylko neostrada w kablu. Do nadajnika orange w Szczuczynie jest za daleko,poza tym Wąsosz leży w dole i to uniemożliwia dobry sygnał sieci. Prosimy o wzięcie tej liczącej 1500 osób miejscowości pod uwagę przy rozbudowie sieci.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czekam na Państwa odpowiedź 19:14 18-12-2019
  Witam serdecznie! Na dachu mojego budynku (w Warszawie) firma Orange ustawiła swego czasu maszt antenowy. Budynek jest zarządzany przez spółdzielnię mieszkaniową, jednak mniej więcej połowa mieszkańców (w tym również autor tego komentarza) jest właścicielami lokali stanowiących odrębną własność. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem w takiej sytuacji sprzeciw nawet jednego właściciela lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość lub brak zgody zarządu spółdzielni mieszkaniowej blokują tego typu inwestycję. W naszej spółdzielni zarząd nie jest jednak zbyt przychylny mieszkańcom i (w mojej opinii) nie wykonuje należycie swoich obowiązków. Nikt więc nie pytał mnie o zgodę na umieszczenie tej anteny na dachu budynku (mimo że oficjalnie jestem jednym z jego współwłaścicieli - oprócz spółdzielni i innych sąsiadów). Co gorsza: o fakcie umieszczenia tego masztu dowiedziałem się z... Internetu!!! Mam więc pytanie do przedstawicieli firmy Orange: jak do tego doszło, że decyzja o budowie masztu zapadła bez zgody mieszkańców? Od czasu instalacji masztu czynsze były już kilkakrotnie... podwyższane, a zarząd spółdzielni zawsze odpowiada, że nie ma pieniędzy na różne niezbędne naprawy (awarie wind itp.). A jest to budynek klasy PREMIUM. Czekam na kontakt od Państwa. Podam adres budynku i inne dane, ale chcę uczciwie dowiedzieć się, jak do tego doszło, gdyż czuję się oszukany przez firmę Orange (mimo iż byłem jej wieloletnim klientem). Proszę o podanie adresu e-mail, pod którym mogę się skontaktować z firmą Orange.
  Odpowiedz

;

Obsługa i Relacje z Klientami

Jesteśmy już po II zlocie Herosów społeczności Nasz Orange (25)

Regina Jabczyńska

23 stycznia 2018

Jesteśmy już po II zlocie Herosów społeczności Nasz Orange
25

Jak ten czas szybko płynie! W kwietniu ubiegłego roku pisałam Wam o I zlocie Nasz Orange i 10 tys. członków tej społeczności, a po kolejnych 9 miesiącach mamy za sobą już drugi zlot, a na liczniku forum jest już 29 tys. członków. To prawie 3-krotnie więcej!

Najbardziej aktywnych użytkowników forum znowu zaprosiliśmy do Miasteczka Orange. Spotkali się z Remim Frankiem, który odpowiada u nas za obsługę w kanałach automatycznych i cyfrowych, Piotrkiem Domańskim z zespołu Rzecznika Orange oraz z naszymi ekspertami – Marcinem Augustyniakiem, który wprowadził uczestników zlotu w tajniki technologii 5G, Darkiem Karczykowskim zajmującym się aplikacją mobilną Mój Orange i z Łucją Kornaszewską-Antoniuk z Fundacji Orange.

Podczas zlotu wyłonieni zostali nowi Herosi Orange, czyli najbardziej aktywni użytkownicy forum, którzy pomagają innym. W nagrodę otrzymali dostęp do specjalnych przywilejów, o których możecie przeczytać na stronie programu dla członków społeczności. Gratulujemy! Tego dnia także, uczestnicy zlotu samodzielnie opublikowali nową wersję forum, dzięki której wszyscy użytkownicy mogą już korzystać z nowych, ulepszonych profili w Nasz Orange.

Po intensywnych spotkaniach w Miasteczku zabraliśmy uczestników zlotu do FabLabu powered by Orange, o którym pisaliśmy Wam już wcześniej i w którym oprócz poznania tajników druku 3D i innych technologii DIY, każdy uczestnik, z pomocą plotera laserowego, igły i nici mógł przygotować swój własny organizer. Wyobraźcie sobie, że z głośników dobiega głośna muzyka AC/DC, a przy stole siedzą niemal sami faceci z igłami, którymi przebierają w rytm muzyki hardrockowego zespołu braci Youngów. Tak było! I to był widok niezapomniany, a z tego, co wspominali sami użytkownicy, wiem, że atmosfera w FabLabie była równie fantastyczna.

Spotkanie trwało do późnych godzin nocnych, w trakcie których członkowie społeczności integrowali się ze sobą i z zespołem Nasz Orange. Was również zachęcam do ich poznania. Najpierw rozmawiając z nimi cyfrowo – na forum społeczności Nasz Orange, a później „na żywo” podczas kolejnego zlotu.

Udostępnij: Jesteśmy już po II zlocie Herosów społeczności Nasz Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Serce. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Mabud73 16:18 23-01-2018
  Hehe :) to dziarganie :P bezcenne :D
  Odpowiedz
  • komentarz
   Artur 16:23 23-01-2018
   Odezwał się prymus! Na pewno ćwiczyłeś przed zlotem! :D
   Odpowiedz
   • komentarz
    Mabud73 16:46 23-01-2018
    Artur, żonka jest krawcową, więc nie mogłem nawalić ;)
    Odpowiedz
    • komentarz
     burebusek 19:58 23-01-2018
     Mabud, spytaj żonki, czy to było dziarganie, czy może tylko fastryga.
     Odpowiedz
  • komentarz
   Piotrek 08:23 24-01-2018
   Ćwiczył, widać było, że przyjechał przygotowany :) Wpędzał w kompleksy kolegę z tego samego stolika :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Artur 12:03 24-01-2018
    Słyszałem, że potem ten kolega przez cały wieczór zapijał smutki...
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck (nikodem_dyzma) 22:16 29-01-2018
     Oj widzę ze się działo :) No cóż, może na 3 zlocie już będę mógł się wyrwać ze "szponów" żony ;p
     Odpowiedz
 • komentarz
  Piotrekk85 16:22 23-01-2018
  Pozdrowienia ;) co złego to nie ja 😉
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wiktor 17:03 23-01-2018
  <> - święte słowa. Yeaaaah! :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Matt55 17:46 23-01-2018
  Trzeba przyznać, że Nasz Orange rozwija się w spektakularnym tempie. Pomysł na tego typu forum jak widać był strzałem w 10-tkę! =] Pozdrowienia dla redaktorów blog.orange.pl od użytkownika NO. ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:52 25-01-2018
   Redaktorzy bloga również pozdrawiają ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Misiek62 18:28 23-01-2018
  Cóż, wypada się przyznać, że i ja tam byłem, organizer szyłem...
  Odpowiedz
  • komentarz
   burebusek 20:03 23-01-2018
   Misiaczku, nie popełniaj błędu Mabuda. Widok "damskich" krawców bezcenny :-) Co zresztą skomentowałem tu i ówdzie ;)
   Odpowiedz
  • komentarz
   Piotrek 08:25 24-01-2018
   ba! Jako jedyny miałeś chyba więcej niż 1 guzik w organizerze :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Misiek62 12:36 24-01-2018
    No cóż, chciałem się wyróżnić...
    Odpowiedz
 • komentarz
  PAWEŁ 20:02 23-01-2018
  Informuję , że w nowy Mój Orange nie ma Multi Boxa i wykazu połączeń .
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 09:13 24-01-2018
  Widziałem tam z tyłu Piotra jak się niecierpliwił "ile jeszcze bo weekend się zaczyna" :D:D:D
  Odpowiedz
  • komentarz
   Artur 10:19 24-01-2018
   Też to widziałem! :D
   Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 11:43 25-01-2018
  No super, że bawimy się i tak xD Zazdroszczę atmosfery i ... obecności :) Nice 😙
  Odpowiedz
  • komentarz
   Mabud73 19:40 29-01-2018
   Astis, przecież byłaś ;) co prawda na tej późniejszej części, ale obecność zaliczona :D
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck (nikodem_dyzma) 22:18 29-01-2018
    Astis też tam był?? Ten Astis???
    Odpowiedz
    • komentarz
     Artur 10:33 30-01-2018
     Czy ja o czymś nie wiem? xD
     Odpowiedz
     • komentarz
      pablo_ck 10:49 02-02-2018
      Na Blogach Orange Astis to taki fajny wieloletni komentator, bardzo fajny człowiek, czyli mówimy o dwóch różnych osobach :)
      Odpowiedz
      • komentarz
       Astis 00:44 04-02-2018
       Dzięki za dobre słowo xD na Nasz Orange i blogu jest jeden Astis , facet z okolic Katowic - to sem ja . Na Nasz Orange mialem konto do czasu przeniesienia numeru do innej sieci. Wtedy stracilem i m@il i dostępność do Nasz Orange . . . Tyle w temacie. A tu jestem od zawsze, ale ostatnio parę komentarzy nie wyszło. Poradziłem sobie z tym tematem nie komentując posty pewnej osoby. Wszędzie indziej komentarze są dodane xD przypadek ? O i Artur jest tu z Nasz Orange xd
       Odpowiedz
       • komentarz
        Artur 13:34 08-02-2018
        A no jestem, Astis i zastanawiałem się dlaczego nam znikłeś. Zagadka rozwiązania! Mam nadzieję, że niedługo wrócisz do Orange, a póki co konto na forum możesz mieć nawet nie mając numeru w Orange: https://www.orange.pl/rejestracja.phtml Swoją drogą jeśli zdecydujesz się do nas wrócić to odezwij się do mnie na PW w Nasz Orange, a przywrócimy Twoją nazwę użytkownika i na pewno część statystyk z poprzedniego konta :)
        Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej