Oferta

Oferta tygodnia – obniżamy ceny smartfonów

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
18 listopada 2021
Oferta tygodnia – obniżamy ceny smartfonów

W tym tygodniu obniżamy cenę atrakcyjnych smartfonów OPPO oraz Xiaomi Redmi Note 10s.

OPPO Reno4 Pro 5G przy zakupie Planu 80 lub wybranego pakietu Orange Love można zakupić taniej o 936 zł. Natomiast OPPO Reno6 Pro 5G wraz z Planem 80 lub Orange Love Standard, Orange Love Extra i Orange Love Premium - taniej aż o 1104 zł. Dodatkowo, w opcji bez abonamentu OPPO Reno4 Pro 5G kupimy o 600 zł taniej.

Zachęcam, aby przeczytać test OPPO Reno4 Pro 5G wcześniej przygotowany przez Michała, a także test OPPO Reno6 Pro 5G.

Co warto wiedzieć o smartfonie OPPO Reno6 Pro 5G? Pod względem wykonania, wydajności, jakości zdjęć i superszybkiego ładowania to telefon zdecydowanie godny polecenia. Model wyróżnia poczwórny aparat, wspierany przez sztuczną inteligencję. Niewielki otwór na przedni aparat jest prawie niezauważalny. Polecany OPPO sprawdzi się w każdej sytuacji, a pojemna bateria pozwala na wiele godzin intensywnego korzystania ze smartfona. Oczywiście to też kolejny telefon w ofercie Orange wspierający 5G.

Kolejnym sprzętem, które można kupić w ofercie tygodnia, jest Xiaomi Redmi Note 10s. Dla Klientów podpisujących umowy na Plan 50, 60, 80, a także Orange Love Mini, Orange Love Standard, Orange Love Extra i Orange Love Premium oferujemy model w cenie niższej o 120 zł. Bez abonamentu za Xiaomi Redmi Note 10s zapłacimy 100 zł mniej.

Xiaomi Redmi Note 10S to propozycja telefonu z wysokiej półki w atrakcyjnej cenie. Jego ekran dobrze sprawdzi się podczas oglądania filmów czy grania w gry. Ma przekątną 6,43” i został wykonany w technologii AMOLED. Dobrą jakość dźwięku zapewniają głośniki stereo. Model dysponuje poczwórnym aparatem z główną matrycą 64 Mpix ze wsparciem sztucznej inteligencji, Fotografowanie panoramiczne, makro, czy z rozmytym tłem – to tylko część możliwości, które daje wymieniony aparat.

Oferta dostępna jest do 24 listopada. Szczegóły znajdziecie na stronie oferty tygodnia.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 21:53 18-11-2021

Oppo myślę ze za rok, może dwa, wskoczy do top 3 w światowym rankingu sprzedażowym. Oglądam często smartfony różnych producentów, jakość wykonania, czytam opinie, recenzje i to co robi obecnie OPPO to prawdziwy kosmos.

Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Senior w centrum uwagi

Monika Kulik Monika Kulik
16 listopada 2021
Senior w centrum uwagi

14 listopada obchodziliśmy Dzień Seniora. To dobra okazja, aby poświęcić seniorom nieco więcej uwagi i uważności – także z punktu widzenia naszego biznesu.

Senior (nie)obecny w sieci

Wiemy, że osoby starsze są grupą najbardziej narażoną na wykluczenie cyfrowe. W 2020 roku 48% osób w wieku 65-74 lata nie miało za sobą żadnych doświadczeń związanych z korzystaniem

z internetu, a 6% deklarowało, że używało internetu, ale ponad rok przed badaniem. Tym samym seniorzy stanowią zdecydowaną większość wszystkich osób, które w ogóle nie korzystały z internetu (80,4%) i komputera (78,1%). Polscy seniorzy korzystają też z ICT znacznie rzadziej, niż przeciętny mieszkaniec Unii Europejskiej w tym samym wieku.

Według badań, wykluczenie cyfrowe z uwagi na wiek wydaje nam się naturalnym stanem rzeczy – nowe technologie są przecież dla młodych, a jak ktoś nie nadąża – zostaje w tyle. Jednak pandemia pokazała nam wyraźniej – że wykluczenie cyfrowe łączy się obecnie z wykluczeniem społecznym – trudnościami w dostępie do pracy, edukacji, zdrowia, kultury i informacji. Dlatego powinno nam zależeć, aby dostęp ten był osiągalny dla wszystkich – także dla osób starszych.

Badania pokazują, że seniorzy nie korzystają z nowych technologii, bo nie widzą takiej potrzeby. Pandemia spowodowała, że potrzeba dostępu do nowych technologii stałą się koniecznością. Kontakt z bliskimi, wizyta u lekarza czy zakupy – często były możliwe tylko za pośrednictwem internetu. Wielu seniorów zaczęło stawiać pierwsze kroki w cyfrowym świecie. Chcemy towarzyszyć seniorom w tej podróży, dając im wiedzę i umiejętności, jak poruszać się w sieci oraz usługi i narzędzia, które mogą im to ułatwić.

Orange dla seniora

Z myślą o seniorach przygotowaliśmy portal internetowy www.orange.pl/dlaseniora, na którym zgromadziliśmy nasze filmy edukacyjne oraz wszelkie informacje o rekomendowanych dla seniorach urządzaniach czy usługach. Zapraszamy również na kursy on-line „Mój pierwszy smartfon”, gdzie pokazujemy, jak korzystać z telefonu z internetem w codziennym życiu. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby starszych klientów – dlatego oferta filmów edukacyjnych jest stale poszerzana.

Zdajemy sobie sprawę, że aby wejść do na stronę www czy obejrzeć film trzeba być już w sieci, dlatego nasze działania kierujemy do tych, którzy pierwsze kroki w cyfrowym świecie mają już za sobą i chcą korzystać z sieci w sposób pewniejszy i bezpieczniejszy. Do warsztatów stacjonarnych wrócimy, gdy warunki będą bezpieczne.

Liczymy także na pomoc bliskich, którzy mogą starszym osobom pomóc w wejściu na stronę, obejrzeniu filmu edukacyjnego. Sprawdź, czy twój rodzic, babcia czy dziadek, a może starsza sąsiadka potrzebuje pomocy w cyfrowym świecie!

Nasze działania edukacyjne kierujemy do wszystkich, ale mamy też specjalną ofertę dla naszych starszych klientów i ich bliskich. Przygotowaliśmy też specjalną ulotkę „Przewodnik od Orange dla Seniora” z informacjami dotyczącymi pierwszych kroków w sieci. Jest ona dostępna w naszych salonach. W ofercie wyodrębniamy telefony, które polecamy starszym klientom, takie jak tradycyjny Orange Neva czy smartfony Samsung Galaxy 12, A52s czy Hammer Energy 2. Z okazji Dnia Seniora przygotowaliśmy przecenę etui na telefon i uchwyt do smartfona. Te akcesoria wskazali nam seniorzy, jako ułatwiające bezpieczne korzystanie z telefonu.

Natomiast dla tych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich bliskich starszych wiekiem osób mamy w ofercie Opaskę SOS myBand4family.

W dniu seniora przypominamy, jak ważni w naszych rodzinach są dla nas nasi starsi bliscy. Zwracamy też uwagę, jak w biznesie ważni są starsi klienci – nie tylko w tym dniu, ale przez cały rok.

Między innymi o seniorach, o ich wykluczeniu cyfrowym i jak sobie z tym radzić będziemy mówili także podczas najbliższego Miasteczka Myśli -  „Włączaj. Nie wykluczaj”. Zapraszamy już jutro - 17 listopada 2021r. Start 10:00. Więcej na stronie Miasteczka Myśli.

Komentarze


Oferta

2 GB za gole Polaków

Kasia Barys Kasia Barys
16 listopada 2021
2 GB za gole Polaków

Wczorajsze spotkanie na Stadionie Narodowym było ekscytujące. Mimo przegranej z Węgrami 1:2, kończymy rywalizację na 2 miejscu w grupie i  na wiosnę zagramy w barażach o awans do Mistrzostw Świata 2022.

Z tej okazji dzisiaj można zgarnąć 2 GB internetu. Wystarczy wysłać SMS o treści BALATON pod numer 233 (opłata za SMS zgodna z cennikiem planu taryfowego, maksymalnie 0,25 zł). Promocja dotyczy także użytkowników Orange Flex. Mogą zgarnąć dodatkowe GB, wpisując BALATON w apce, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać dzisiaj do godziny 23.00 . Promocyjne GB ważne są 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

Komentarze

Scroll to Top