;

Oferta

Wystarczy bankowość internetowa by zarejestrować prepaid w Orange (24)

Piotr Domański

8 sierpnia 2019

Wystarczy bankowość internetowa by zarejestrować prepaid w Orange
24

Sporo tych możliwości rejestracji karty SIM w Orange na kartę się nam nazbierało. Cały proces mocno spowszechniał, jednak tym razem pojawia się coś naprawdę dużego. Od dzisiaj możecie zarejestrować Orange na kartę wspierając się bankowością internetową – Moje ING w ING Banku Śląskim, a w przyszłości także w innych bankach.

Szybciej, sprawniej i bez wychodzenia z domu – zarejestruj swojego prepaida

Co Wam to da? Będziecie mogli zarejestrować numer na kartę nie wychodząc z domu. Sądzę, że dla osób z niepełnosprawnościami, czy złamaną nogą może być to spore ułatwienie. Co równie ważne (bo często o tym pisaliście), nie podajecie nikomu Waszych danych.

Przepływają one z banku do Orange automatycznie. Nie będę wspomniał, że cały proces nie potrwa zbyt długo, więc oszczędzicie też czas. Same plusy.

3 proste kroki i już wam SIM działa

Całość odbywa się w trzech prostych krokach. Na początek wchodzicie na stronę https://zarejestrujnumer.blue.pl/orange. To strona Blue Media, firmy dzięki współpracy z którą możliwy jest cały proces. Wypełniacie tam krótki formularz, z którego zostajecie przekierowani do procesu logowania do Moje ING. Tam złożycie wniosek o przekazanie danych osobowych z banku do Orange. Ostatnim krokiem jest akceptacja zlecenia jednorazowym kodem, podobnie jak w zleceniu przelewu. Klik, Klik i Wasze dane – dokładnie PESEL, imię i nazwisko trafiają do nas, byśmy mogli zarejestrować kartę. Łatwo, bezpiecznie i przyjemnie dla wszystkich. Karta zacznie działać po chwili.

Cały proces jest możliwy dzięki wprowadzeniu, wspólnie z Blue Media usługi elektronicznego potwierdzania tożsamości (eID). Dzięki niej możecie także podpisać nową umowę na naszej stronie, o czym piszemy w komunikacie prasowym. Zainteresowani?

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o najnowszych promocjach i okazjach w Orange na kartę wejdźcie tutaj.

Dzisiaj newsami o naszej ofercie na kartę podzieliliśmy się z Martą. Ona najczęściej o tym pisze dla Was, ale postanowiłem ją nieco odciążyć, dokonując błyskawicznego przejęcia tematu 😉 Tak, że ja mam dzisiaj dla Was wieści o nowych możliwościach rejestracji, a Marta opisała Wam zmiany w ofercie i odpalenie „Za darmo w Orange” także w OFnK. Prawdziwy „Dzień Orange na kartę” na naszym blogu 😉

Udostępnij: Wystarczy bankowość internetowa by zarejestrować prepaid w Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  PAWEŁ 11:04 08-08-2019
  Moglibyście wykorzystać tą możliwość do rejestracji pre-paid-ów i podpisywania umów na usługi Orange i Nju bez kuriera . https://inteligo.pl/aktualnosci/komunikaty/e-tozsamosc-i-mojeid-dla-klientow-inteligo/ Możliwości są tylko trzeba je wykorzystać .
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 11:06 08-08-2019
   Ale właśnie to zrobiliśmy, tylko z innym bankiem, ale będziemy poszerzać liczbę banków korzystających z usługi.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotrekk85 11:22 08-08-2019
    Z uwagi na to że mojeID jest wspierane przez państwowe banki, to popularności eID nie zdobędzie. Nie wiele banków zdecyduje się mieć dwie tożsamości jak ING. Klienci się pogubią i tak w tym.
    Odpowiedz
   • komentarz
    PAWEŁ 11:25 08-08-2019
    Ciekawe czy doczekamy się tego w Inteligo ? I ile to czasu Wam zajmie ?
    Odpowiedz
    • komentarz
     pablo_ck 17:32 08-08-2019
     Czekamy na współpracę z kolejnymi Bankami, chociaż mam już kilka zarejestrowanych prepaidów na siebie, więc rejestracja za pomocą sms też jest bardzo prosta :)
     Odpowiedz
     • komentarz
      PAWEŁ 20:07 08-08-2019
      SMS-em zarejestrujesz tylko 5 kart sim .
      Odpowiedz
   • komentarz
    Sepisz 08:16 06-01-2023
    a kiedy będziecie? :)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek 11:13 08-08-2019
  Nie lepiej skorzystać z profilu zaufanego MC i wówczas mamy dostęp do wszystkich banków?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 18:02 08-08-2019
   Nie, osobiście wolę opcję w/w.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Krzysiek 19:22 08-08-2019
    Wiesz co to Profil zaufany? Działa dużo lepiej i jest bardziej dostępne niz ta opcja.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Michał 10:45 09-08-2019
     Prywatne podmioty nie mają do niego dostępu.
     Odpowiedz
     • komentarz
      Krzysiek 12:41 09-08-2019
      Nieprawda. Prywatne banki maja dostęp do Profilu zaufanego.
      Odpowiedz
      • komentarz
       Michał 14:38 09-08-2019
       Tylko od strony wystawcy, ale nie aby móc go weryfikować.
       Odpowiedz
       • komentarz
        Krzysiek 15:51 09-08-2019
        Nieprawda. Normalnie e-bankowość dział i w tym zakresie.
        Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:38 08-08-2019
  Pieknie fajnie ze coś nowego tworzycie im więcej nowości tym lepiej dla klientów
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 17:51 08-08-2019
  Kolejne ułatwienie bez wychodzenia z domu. Muszę przyznać, że tyle zmian co ostatnio, to może pochwalić się tylko Orange - FLEX, Orange Zawsze bez limitu, Raty 0% dla wszystkich. Większość tematów Orange załatwię przez internet, do tego samodzielna wymiana karty SIM :) Zostaję na dłużej ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Michał 10:45 09-08-2019
  Tylko trochę zmieniliście procedurę, ale w ING i Millennium rejestracja jest od bardzo dawna.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 23:10 13-12-2019
   To zupełnie inna procedura, a możliwość rejestracji prepaid z jej wykorzystaniem, to tylko ułamek jej możliwości. Pisaliśmy o tym w komunikacie prasowym: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/dzieki-bankowosci-internetowej-mozna-podpisac-zdalnie-umowe-z-orange/
   Odpowiedz
 • komentarz
  MiloszPL 16:00 09-08-2019
  Dlaczego nie budujecie światłowodu na wsiach? Mieszkańcy miast mają 80 mb/s a wsi 2 mb/s pobierania. Miasta mogą poczekać...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 23:11 13-12-2019
   Inwestujemy także w miejscowościach wiejskich. To wideo jest chyba najlepszym dowodem: https://biuroprasowe.orange.pl/blog/swiatlowod-dotarl-nawet-na-koniec-swiata-podsumowujemy-2018-w-sieci-stacjonarnej/
   Odpowiedz
 • komentarz
  Pawelski 21:36 13-12-2019
  Po ostatniej aktualizacji na iPhone 6s aplikacja przestała działać.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 23:12 13-12-2019
   O jakiej aplikacji piszesz?
   Odpowiedz
 • komentarz
  grzgrz 08:15 03-03-2022
  i trzy lata później nadal jest tylko ING? Zdajecie sobie sprawę, że to śmiech na sali, zwłaszcza po wpadkach z karuzelą zmian nazwy firmy w CEIDG?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Qb 21:49 22-07-2022
  Czemu nie napiszecie na stronie zarejestrujnumer.pl, że opcja online działa tylko w ING? Tak jak dla rejestracji w serwisie banku pisaliście Millennium i PBS? Było by jasno i czytelnie, zamiast kilkukrotnej próby nieudanej zmiany banku na inny..
  Odpowiedz

;

Urządzenia

Punkt napraw w Sezamie dla klientów Orange Smart Care (1)

Piotr Domański

7 sierpnia 2019

Punkt napraw w Sezamie dla klientów Orange Smart Care
1

W naszym flagowym Smart Store Orange w warszawskim Sezamie uruchomiliśmy autoryzowany punkt napraw. Jeżeli korzystacie z usługi Orange Smart Care możecie tam oddać swój smartfon do naprawy i zostanie ona zrealizowana w ciągu maksymalnie 5 dni.

Naprawy smartfona w oka mgnieniu i możliwość uruchomienia Orange Smart Care

Może się nawet okazać, że wszystkie niezbędne części są na miejscu, a usterka jest do szybkiego usunięcia – wtedy naprawa zostanie zrealizowana w 2 godziny. Idealnie na spacer po Parku Saskim, zakupy w Złotych Tarasach lub (jeszcze lepiej) w Hali Mirowskiej. Wracacie i telefonik jak nowy. Co ważne, wszystkie naprawy są autoryzowane, więc macie pewność, że nie stracicie gwarancji producenta.

A co jeżeli nie macie Orange Smart Care? W Smart Store w Sezamie możecie oddać telefon w dobre ręce „naprawiaczy” i jeżeli uznają oni, że jest on w dobrym stanie możecie uruchomić usługę, nawet w trakcie trwania umowy. To jedyna taka możliwość, ponieważ w innych przypadkach usługa Orange Smart Care dostępna jest jedynie przy podpisaniu umowy z Orange lub jej kontynuacji.

Orange Smart Care – czy warto?

Czy warto się zdecydować na Orange Smart Care? Moim zdaniem tak, szczególnie w dwóch przypadkach – w pierwszym, jeżeli kupujecie telefon dla dziecka. Wybrałbym tutaj opcję tańszą, za 9,99 zł miesięcznie. Jeżeli się na nią zdecydujecie otrzymujecie 1000 zł na naprawy urządzenia po zalaniu lub uszkodzeniu wyświetlacza. Telefony kupowane dla dzieci są na ogół tańsze, więc kwota na naprawy powinna wystarczyć, a przed zalaniem zawsze warto się zabezpieczyć, bo chronią przed nim tylko najlepsze etui.

Drugim przypadkiem są drogie i przepiękne flagowce, których ceny idą w kilka tysięcy złotych. Są to najczęściej tak zgrabne słuchawki, że aż żal je pchać w etui, a jednocześnie to nadal bardzo delikatny sprzęt. Dla nich stworzona została wersja droższa – Premium, za 15,99. Pozwala ona na jedną nieograniczoną kosztowo naprawę na każde 12 miesięcy, w ramach którego możliwa jest naprawa dowolnego elementu lub w przypadku zalania wodą, nawet całego urządzenia. Wychodzi mniej niż 400 zł za dwa lata.

Zamiast etui? Czy może obok?

Osobiście, gdybym nie używał etui, wolałbym pewnie wydać tą kwotę, niż „przepalać” znacznie większą na naprawy. Szczególnie, że samo etui darmowe nie jest i w większości przypadku każdy telefon wykorzystuje inne, więc po zakupie nowego telefonu trzeba też kupować nowe etui. Od owych (dokładnie) 386,76 zł trzeba więc także odjąć jego koszt, który potrafi sięgnąć nawet 1000 zł.

Oczywiście możemy mieć olbrzymiego pecha – uszkodzić telefon, a po na prawie po raz kolejny może nam wypaść i mocno się obić. Niestety nowoczesne smartfony to nie Nokie 3310. Dlatego zawsze wykorzystanie etui lub chociaż folii ochronnej warto przemyśleć.

Pamiętajcie jednak, że Orange Smart Care to nie ubezpieczenie. To usługa, w ramach której za niewielkie pieniądze zapewniacie sobie dużo większy budżet na naprawy telefonu, a także obsługę całego procesu naprawy. Orange Smart Care, a także sam autoryzowany serwis realizowany jest we współpracy z firmą Digital Care.

Udostępnij: Punkt napraw w Sezamie dla klientów Orange Smart Care
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 18:44 07-08-2019
  Chyba że się ma niezniszczalną Lumię 920 ;p Gwoździe można nią przypijać, naprawdę ;p A etui i folia dla nowych smartfonów - to jak ze zdrowiem, lepiej zapobiegać i chronić, niż później leczyć :) ';p
  Odpowiedz

;

Reklama

Ekipa Orange na planie zdjęciowym (1)

Stella Widomska

7 sierpnia 2019

Ekipa Orange na planie zdjęciowym
1

Poznaliście już Michała i Ulkę z Ekipy Orange. Pisałam o nich ostatnio o tu. Wtedy obalali dla Was mit o tym czy zamoczony telefon warto suszyć w ryżu. Ale poza działalnością paranaukową 🙂 nasza dwójka  ma też całkiem przyjemne zajęcia, jak choćby odwiedziny na planach zdjęciowych naszych reklam. Byłam nie raz i uchylę rąbka tajemnicy, że dla zespołu zaangażowanego w produkcję jest to bardzo nerwowy i napięty czas. Liczy się każda minuta, dobre światło i należy się ściśle trzymać harmonogramu ustalonego na tzw. PPM (Pre Production Meeting), na którym zatwierdza się m.in.  każde ujęcie, wybiera kostiumy dla aktorów i ostateczne miejsce planu zdjęciowego. A sam dzień nagrań rozpoczyna się bladym świtem od ustawienia planu, charakteryzacji i osiągnięcia pełnej gotowości do zdjęć. Czasem zdarzają się niespodzianki, jak na przykład brak śniegu (który był do zdjęć potrzebny) po nocnych opadach deszczu.  Ale nawet taką sytuację da się naprawić w postprodukcji. 😉 Ulka i Michał nie są bezpośrednio zaangażowani w pracę zespołu na planie, więc ich odwiedziny są miłe, przyjemne i pełne niespodzianek, jak choćby niezaaranżowana wcześniej rozmowa z odtwórcami głównych ról w kampaniach Orange na kartę – Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem czy odwiedziny w barobusie. Ale co ja tu będę się rozpisywać. Zobaczcie sami. Chcielibyście odwiedzić nasz plan zdjęciowy?

Udostępnij: Ekipa Orange na planie zdjęciowym
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 18:41 07-08-2019
  Fajnie że Ekipa Orange tak aktywnie spędza czas :) Pozytywnie zazdroszczę ;p ;p
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej