Urządzenia

Oferta tygodnia: Huawei Mate 20 Pro nawet 648 zł taniej

8 sierpnia 2019

Oferta tygodnia: Huawei Mate 20 Pro nawet 648 zł taniej

Dzisiaj na blogu wysyp dobrych informacji: przedsprzedaż nowego Samsunga Galaxy Note 10 i Note 10+, rejestracja prepaid w bankowości internetowej i wprowadzenie „za darmo w Orange” w Orange Free na kartę.

Do tego mam jeszcze jedną: w ofercie tygodnia mamy dla was bardzo dobry smartfon Huawei Mate 20 Pro. A oferta tygodnia potrwa tym razem.. aż 13 dni!

W Planie Mobilnym 55, zapłacicie za niego 113 zł/mc, zamiast 140 zł/mc, co daje oszczędność 648 zł. Ta sama cena obowiązuje w Orange Love Standard. W Planie Mobilnym 75 wysokość raty to 103 zł/mc, zamiast 128,01 zł, co daje 600 zł oszczędności.

Skąd wiem, że jest dobry? Przetestowałam go osobiście. To był jeden z tych telefonów, które z ciężkim sercem oddawałam po testach 😉 Zobaczcie moją video recenzję.

Udostępnij: Oferta tygodnia: Huawei Mate 20 Pro nawet 648 zł taniej

Oferta

Huawei Mate 20 Pro nawet 1000 zł taniej

28 lutego 2019

Huawei Mate 20 Pro nawet 1000 zł taniej

Dzisiaj Tłusty Czwartek, a my mamy dla Was pyszną (chciałoby się napisać, że równie tłuściutką ;-D) promocję na Huawei Mate 20 Pro dual SIM, czyli bardzo dobry smartfon wyposażony w potrójny aparat marki Leica i wykorzystujący możliwości sztucznej inteligencji.

To prawdziwa gratka dla tych, którzy chcieli kupić ten model, ale zniechęcała ich cena – teraz możecie go mieć nawet 1000 zł taniej. Tak wyglądają ceny Mate 20 Pro w planach komórkowych.

Całkowity koszt Pierwsza wpłata+rata Obniżka
Plan Podstawowy
(29,99 zł)
4 299,00 zł 4299 zł + 0 zł/mc
Plan Standardowy
(39,99 zł)
3 662,89 zł 999 zł + 111 zł/mc -624 zł
Plan Optymalny
(49,99 zł)
3 385,06 zł 49 zł + 139 zł/mc -762 zł
Plan Wzbogacony
(69,99 zł)
3 072,15 zł 0 zł + 128 zł/mc -1 023 zł
Orange Love
(36 miesięcy)
3 599,96 zł 0 zł + 100 zł/mc -711 zł

Telefon jest dostępny w sklepie orange i w salonach stacjonarnych. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Testowałam Huawei Mate 20 Pro, gdy wchodził do oferty Orange Polska. Zobaczcie, co mi się w nim spodobało.

Udostępnij: Huawei Mate 20 Pro nawet 1000 zł taniej

Urządzenia

Pojedynek „nadflagowców” – testujemy Samsunga Note 9 i Huawei Mate 20 Pro

11 grudnia 2018

Pojedynek „nadflagowców” – testujemy Samsunga Note 9 i Huawei Mate 20 Pro

Mam problem. Tzn. w sumie miałem, jakoś sobie poradziłem 🙂 Jak widzieliście, ostatnio nieco przycichnąłem (a może przycichłem?) z testami telefonów na blogu, aż wyrosła mi znakomita konkurencja! Ale konkurencja dobra rzecz – widząc, jakie materiały robi Marta, muszę się starać, żeby moje nie odstawały! Inna sprawa, że szykujemy z Martą pewną niespodziankę, zobaczycie ją na początku przyszłego roku.

Problem wziął się z tego, że gdy trafiły do mnie bezdyskusyjnie najmocniejsze smartfony drugiej połowy kończącego się roku, okazało się, że Marta testowała już Huaweia Mate 20 Pro, pomyślałem, że fajnie byłoby porozmawiać o nim i o Samsungu Note 9… razem! Ustawiliśmy je naprzeciw i… nie, żaden nie dał po gębie drugiemu, podczas kręcenia materiału (i wcześniejszych testów) nie ucierpiał żaden smartfon 🙂

A ja jestem bardzo ciekaw, jak podoba się Wam nowa formuła i czy chcecie więcej, czy jednak lepiej pozostać przy – może nieco odświeżonej – tradycyjnej?

Udostępnij: Pojedynek „nadflagowców” – testujemy Samsunga Note 9 i Huawei Mate 20 Pro

Oferta

Huawei Mate 20 Pro. TEST

9 listopada 2018

Huawei Mate 20 Pro. TEST

w Orange możecie już kupić najnowszy flagowiec Huawei Mate 20 Pro. Od momentu premiery ten smartfon budził sporo emocji, przede wszystkim z powodu… designu.

Kwadratowy układ aparatów i lampa diodowa został porównany do kuchenki indukcyjnej. Jednak po przetestowaniu tej kuchenki, rozbawienie zamienia się w zachwyt. Huawei wyposażył swój flagowiec w potrójny aparat Leica, z ultra szerokokątnym obiektywem. Na co pozwala ten układ sił? Sprawdźcie w moim teście.

Huawei Mate 20 Pro ma też sztuczną inteligencję, która jest nieodzownym elementem nowoczesnych smartfonów. Dzięki niej Mate 20 Pro ciągle uczy się zachowań właściciela: dostosowuje układ folderów, powiększa i umieszcza na górze ekranu najczęściej oglądane zdjęcia, umożliwia też połączenie informacji z profili w różnych serwisach społecznościowych.

Co jeszcze potrafi Mate 20 Pro? Sporo. Przez kilka dni testowałam ten model, żeby opowiedzieć Wam więcej o jego możliwościach. Przyznam, że ciężko było się rozstać.

Na stronie znajdziecie ceny smartfona w naszych planach taryfowych: Huawei Mate 20 Pro

A mój test poniżej.
Jeśli spodobał wam się mój test, polajkujcie film na Youtubie. Jeśli chcielibyście żebym w kolejnych odcinkach przetestowała konkretne modele telefonów, wpiszcie je w komentarzu pod tym postem. A może macie pytania dotyczące Mate 20 Pro? Wpisujcie, chętnie podzielę się wrażeniami.

Udostępnij: Huawei Mate 20 Pro. TEST

Inne

Mega konkurs. Do wygrania Huawei Mate 20 Pro!

22 października 2018

Mega konkurs. Do wygrania Huawei Mate 20 Pro!

W piątek trafił do naszej oferty, a już dzisiaj możecie go wygrać na blogu – fantastyczny Huawei Mate 20 Pro. Byłem na jego premierze w Londynie i miałem okazję trochę się nim pobawić. Nawet gdybym chciał, to nie ma się do czego doczepić. Super smartfon. Tuż po premierze nagrałem krótki film, w którym Mateusz z Huawei opowiada, co potrafi Mate 20 Pro. A potrafi sporo.

Nie będę Wam teraz opisywał technicznych specyfikacji. W piątek Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro świetnie Piotrek. Zwróćcie proszę uwagę na aparaty. I nie chodzi tylko o specyficzny, kwadratowy układ obiektywów, ale ich ogromne możliwości w połączeniu z oprogramowaniem. Chodzi m.in. o robienie rozmytego tła w wideo, czy przewidywanie ruchu przedmiotów, co finalnie przekłada się na lepsze wyostrzanie zdjęć. I właśnie z tym związany jest nasz wspólny konkurs z Huawei.

Wasze zadanie: Zróbcie kolaż 4 swoich zdjęć. Po jednym z rozmytym tłem, wyszarzeniem tła, trybem makro oraz wykorzystującą nietypową emoji i potem wrzućcie na swój profil w social media. Otagujecie go #wygramHuaweiMate20Pro #konkursOrange, a link do kolażu dajcie proszę w odpowiedzi w formularzu zgłoszeniowym.

Czas macie do 31 października, do końca dnia. Kolaże możecie wrzucać na swoje profile na Facebooku, Twitterze, Instagramie, LinkedIn oraz MySpace. Pamiętacie, żeby w formularzu nie można dawać dużo treści – limit to 100 znaków.

 

Regulamin konkursu

Aktualizacja 7.11.2018 godzina 8:10

Piotrek Domański w zastępstwie Wojtka

Zadanie nie było łatwe, bo zaprezentowaliście nam masę świetnych zdjęć. Były góry, podróże, sceny rodzinne i piękne pejzaże, jeżyki i klocki lego. Ale naszą szczególną uwagę zwrócił Damian, który dodał swoją odpowiedź 25 października 2018 o godzinie 16:46. Zadanie wykonał ciekawie i z polotem – dosłownie i w przenośni. Widać, że przynajmniej część zdjęć była wykonana specjalnie na ten konkurs, co także się dla nas liczy. Wszystko ładnie otagował.

Tak jak pisałem w komentarzach – pojawiła się nieścisłość między zadaniem konkursowym a regulaminem w zakresie tagowania. Wychwyciliśmy ją dzięki Wam, za co bardzo dziękuję. I tak jak już pisaliśmy, postanowiliśmy brać pod uwagę obie wersje. Przepraszamy za zamieszanie, oczywiście nie powinno się to zdarzyć.

P.S. jeżeli nie wygraliście, nie przejmujcie się. Kolejny konkurs już wkrótce!

Aktualizacja 2 13.11.2018 16:00

Dziękujemy za wszystkie uwagi do konkursu. Odpowiadając na wątpliwości związane z jego rozstrzygnięciem chcę mocno podkreślić, że zawsze podchodzimy do wszystkich Waszych uwag poważnie i je sprawdzamy. Zdarzało się, że po reklamacjach zmienialiśmy zwycięzcę konkursu, gdy okazywało się, że praca która wygrywała jednak nie do końca była zgodna z regulaminem.

Tym razem pojawiły się podobne zarzuty. Przeanalizowaliśmy dokładnie zarówno konkurs, w którym fundatorem nagrody był Huawei, jak i konkurs organizowany przez Lay’s. W pierwszym przypadku autor nie przekazuje praw autorskich do pracy, a jedynie udziela niewyłącznej licencji na jej wykorzystanie, co oznacza, że nadal może z niej korzystać. W drugim przypadku zdjęcie, o którym pisaliście zostało wykadrowane w odmienny sposób i poddane dodatkowej obróbce graficznej, a także posiadało pole tekstowe. Dopiero takie opracowanie zdjęcia, stanowiło pracę konkursową i było utworem w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych i do niego prawa przekazywał autor. W naszym konkursie praca nie została poddana tym zabiegom, spełniała wszystkie warunki regulaminu, dlatego mogła zostać zgłoszona i nagrodzona.

Nie śledzimy wszystkich konkursów, które odbywają się w Polsce, choć oczywiście za każdym razem sprawdzamy czy zwycięska praca lub jak w tym przypadku jej części składowe, nie pojawiły się wcześniej. Prace wybiera komisja konkursowa, która nie zna ani Was, ani nie bierze pod uwagę liczby „polubień”, udostępnień czy innych form uznania, które pojawiają się w mediach społecznościowych. Komisja ocenia jedynie pracę konkursową – komentarz i zdjęcie lub wideo, która znajduje się w załączonym linku. Ocena, zgodnie z wytycznymi regulaminu konkursu,  jest subiektywna, co przy bardzo wyrównanym poziomie prac oznacza, że werdykt nie spodoba się każdemu. W konsekwencji, jeżeli praca konkursowa nie jest sprzeczna z regulaminem i została wybrana przez jury, to nie mamy podstaw do zmiany zwycięzcy. Tak się stało w tym przypadku.

Konkursów organizujemy sporo i zapraszam Was do brania w nich udziału.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Joanna 2018-10-31 23:59:13
Wschód słońca, szerszeń w makro, moja kotka, oraz ja z ukochanym w Bieszczadach https://www.instagram.com/p/BpnXG4RB36a/
komentarz
Jędrzej 2018-10-31 23:57:36
https://www.instagram.com/p/BpnXHN2lb47/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1o9d9r0jrsglz
komentarz
Adam 2018-10-31 23:53:36
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1156671401156314&set=a.125493264274138&type=3&theater
komentarz
Marzena 2018-10-31 23:51:40
https://www.instagram.com/p/BpnWRHgAPZI/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1in4ej0kp0qhm
komentarz
Jacek 2018-10-31 23:41:07
Huawei Mate 20 Pro na 4 zdjęciach ;D https://www.facebook.com/photo.php?fbid=100791037595762&set=a.100791560929043&type=3&theater
komentarz
Mateusz 2018-10-31 23:35:55
https://www.instagram.com/p/BpnUYPYFI78/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=19ouep1gm8lba
komentarz
Wojciech 2018-10-31 23:34:38
Moje zgłoszenie, wspomnienia z wakacji i papuga z koroną Huawei 🙂 https://www.instagram.com/p/Bpm3V5Clj0p/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=4p5cgl9ahy5i
komentarz
Barbara 2018-10-31 23:32:13
https://www.instagram.com/p/BpnUKf1FleG/?tagged=wygramhuaweip20pro
komentarz
Krzysztof 2018-10-31 23:31:58
Cuda świata... https://www.instagram.com/p/BpnT_s2FoVZ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=e9iaihp5qiae
komentarz
Katarzyna 2018-10-31 22:45:24
Piękna jesienna pogoda sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Mój tato jest przykładem, że w każdym wieku można być aktywnym. Poczuj radość życia, dołącz do nas! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2317903684906211&set=a.669792106384052&type=3&theater
komentarz
Katarzyna 2018-10-31 22:44:31
Piękna jesienna pogoda sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Mój tato jest przykładem, że w każdym wieku można być aktywnym. Poczuj radość życia, dołącz do nas! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2317903684906211&set=a.669792106384052&type=3&theater
komentarz
Agata 2018-10-31 22:36:24
Takie wspomnienia z wakacji rozgrzewają nawet długie, jesienne wieczory (: https://www.instagram.com/p/BpnLd1NhgMw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1b5ie7h81972r&fbclid=IwAR06xuTXI7_5GY1b2wKbM8wlq_fp1dgDzvBqEyuCDDZthhjglblR0XdreRY
komentarz
Agata 2018-10-31 22:23:13
Takie wspomnienia z wakacji rozgrzeją nawet długie, chłodne jesienne wieczory (: https://www.instagram.com/p/BpnLd1NhgMw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1b5ie7h81972r&fbclid=IwAR2aiRuM4DnrhItORXpWXBmgRvLrG6c006d0HtGtEwZ7ZZnOkJfDXG7ORvg
komentarz
Jarosław 2018-10-31 22:21:33
Wspieram mobilną fotografie. Wykonanie i edycja smartfonem. https://www.instagram.com/p/BpnMD2PAcgZ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=phb2ohaf72vy
komentarz
Elżbieta 2018-10-31 22:19:46
Radosna jak niezwykłe uśmiechnięte słońce zmierzam niczym pająk w stronę Huawei od Orange! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=165910754359294&set=a.165910897692613&type=3&theater
komentarz
Joanna 2018-10-31 22:15:26
https://www.instagram.com/p/BpnLXJMlVew/?taken-by=jsm_waw
komentarz
Anna 2018-10-31 22:06:34
https://www.instagram.com/p/BpnHrfbl6Ih/ Fajnie byłoby być właśnie tą osobą, która za tydzień się ucieszy 🙂
komentarz
Michał 2018-10-31 22:01:00
Gdy w lodówce pustka, a w chlebaku tylko mucha - sernik doda sił do ćwiczeń i pogody ducha! https://www.instagram.com/p/BpnAJHYDgoE
komentarz
Magdalena 2018-10-31 21:54:31
https://www.instagram.com/p/BpnI_w2gOSx/?taken-by=jagmag79
komentarz
Adam 2018-10-31 21:49:55
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1156625241160930&set=a.125493264274138&type=3&theater
komentarz
JaNusz 2018-10-31 21:28:12
https://www.instagram.com/p/BpnD3VsFUhG/ Jak się okazuje, mokra szyba bardzo pomaga rozmyć tło 😉
komentarz
JaNusz 2018-10-31 21:25:05
https://www.instagram.com/p/BpnDx-VFZep/ Niby lato, a okazuje się, że motylek w futrze 🙂
komentarz
Mateusz 2018-10-31 21:18:25
Miało być nietypowe emoji, więc jest – emoji mojej roboty:) https://www.instagram.com/p/BpnEcXIAxL0/
komentarz
Wojciech 2018-10-31 21:07:49
Moje zgłoszenie, wspomnienia z wakacji i papuga w koronie Huawei 🙂 https://www.instagram.com/p/Bpm3V5Clj0p/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=4p5cgl9ahy5i
komentarz
Krzysztof 2018-10-31 21:03:05
https://www.instagram.com/p/BpnC5Azj9aC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1l0tzwonzt4j
komentarz
Paweł 2018-10-31 20:55:29
https://www.instagram.com/p/BpnCLQVj21X/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=18nbike3v4tq8
komentarz
Jakub 2018-10-31 20:51:23
Niestety nie udało mi się skopiować linku ale podam nazwę mojego konta na instagramie naturephoto_by_kuba Mam nadzieję że wygram po przydałby się nowy telefon z dobrym aparatem bo chce rozwijać konto.
komentarz
Kasia 2018-10-31 20:39:04
https://www.instagram.com/p/BpnAGzSA5rq/?taken-by=ekaterinna91
komentarz
Zuzanna 2018-10-31 20:31:10
https://www.instagram.com/p/Bpm_jTYF450/?taken-by=dzik_w_pokrzywach
komentarz
Agnieszka 2018-10-31 20:20:14
https://www.instagram.com/p/Bpm1e2Vlu3v/?taken-by=agajulie.pl
komentarz
Piotr 2018-10-31 20:02:22
https://www.instagram.com/p/Bpm8PLElW6d/?taken-by=peter.gie
komentarz
Helena 2018-10-31 19:56:37
https://www.instagram.com/p/Bpm6xjfAdr8/?taken-by=kapusta_78
komentarz
Daniel 2018-10-31 19:56:37
https://twitter.com/DanielWencel1/status/1057707670046720001
komentarz
Jarosław 2018-10-31 19:52:25
Zdjecia i edycja mobilnie https://www.instagram.com/p/Bpm6J9JgIrd/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ck317thfgurf
komentarz
Wojciech 2018-10-31 19:20:31
Moje zgłoszenie, wspomnienia z wakacji i papuga w koronie Huawei https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FBpm3V5Clj0p%2F%3Futm_source%3Dig_share_sheet%26igshid%3D4p5cgl9ahy5i&h=AT0y4V5yGZdXd0JG7kvszBH-TR2IiFw3ns-Ss_JVD0BCOy7lP_1oDgI0EjSJBjNi3XaueNhVPRSGiFgInlMnn3nMuQva_xfO6ltEvhDg6mPHlJqNxgWSknrtZ7IqfBYO4U-uVA
komentarz
Jakub 2018-10-31 18:58:22
https://www.instagram.com/p/BpmiN1zALkk/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komentarz
Daniel 2018-10-31 18:50:22
https://twitter.com/DanielWencel1/status/1057690906718060545 mam oko na wszystko
komentarz
Katarzyna 2018-10-31 18:31:47
Inspiracja: żar tropików! https://www.instagram.com/p/Bpmw6xLl6b0/?taken-by=lady_is_a_tramp
komentarz
Katarzyna 2018-10-31 18:27:17
Inspiracja: żar tropików! https://www.instagram.com/p/Bpmw6xLl6b0/?taken-by=lady_is_a_tramp
komentarz
Daniel 2018-10-31 18:23:50
mój kolaż https://twitter.com/DanielWencel1/status/1057684259190829058
komentarz
Jakub 2018-10-31 16:41:19
Moja propozycja 🙂 https://www.instagram.com/p/BpmiN1zALkk/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komentarz
Jakub 2018-10-31 16:15:55
Moja Propozycja 🙂 https://www.instagram.com/p/BpmiN1zALkk/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komentarz
Milena 2018-10-31 14:25:11
https://www.instagram.com/p/BpmVp8AnZz-/?fbclid=IwAR0A7m2y7AjLeAsYxCiWZdvchybNsLmExTdeinxbDCUVruftHxX374wopmw
komentarz
Zbigniew 2018-10-31 13:58:35
Poziom wysoki fotografii może moja skromna ? jakoś do jury trafi. https://www.instagram.com/p/BpmR-aBn3o8/?taken-by=gumbas_81&fbclid=IwAR3AK-petZZ-pa3fiZjup5l52Hz-6C5nxnhD9v4gI9vbSTZkLx7fbzJR7ew
komentarz
Jagoda 2018-10-31 12:28:41
Mam nadzieję, że link zadziała 😀 https://www.instagram.com/p/BpmISpSnC0X/?taken-by=handmade.sweetness
komentarz
Jakub 2018-10-31 11:47:14
Aparat nowego Huawei robi wrażenie! Oto moja reakcja: https://www.instagram.com/p/BpmATy8gTPD/?taken-by=jakubch20
komentarz
daniel 2018-10-31 11:14:50
https://twitter.com/DanielWencel1/status/1057576416672387072 takie tam
komentarz
Krystyna 2018-10-31 10:36:56
https://www.instagram.com/p/Bpl7LYnnNC7/?taken-by=krys_200
komentarz
Jarosław 2018-10-31 05:57:26
Zdjecia tylko mobilne https://www.instagram.com/p/BplamgAAYXK/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=a6dcku45remd
komentarz
Rafał 2018-10-31 01:44:23
https://www.instagram.com/p/Bpk-gXAHoGN/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komentarz
Marek 2018-10-31 00:03:32
https://www.instagram.com/p/Bpky0BEFZiN/?taken-by=zenitttl
komentarz
Mikołaj 2018-10-30 23:25:13
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=319894348793392&set=a.316652399117587&type=3&theater
komentarz
Tomasz 2018-10-30 22:56:03
https://instagram.com/p/BpkrFSjHCHJ/
komentarz
Monika 2018-10-30 22:37:11
Moje dzieło https://www.instagram.com/p/BpiJxZmAboB/?tagged=wygramhuaweimate20pro
komentarz
Natalia 2018-10-30 22:27:06
https://www.instagram.com/p/BpknvwqnqgY/?utm_source=ig_web_copy_link
komentarz
Szymon 2018-10-30 22:26:26
https://www.instagram.com/p/BpknvRNlTnM
komentarz
Filip 2018-10-30 21:38:43
Filip adamski
komentarz
Franciszek 2018-10-30 20:38:01
https://www.instagram.com/p/BpcNkXDBUGU/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komentarz
Izabela 2018-10-30 20:14:22
Całkiem niezłą zabawę miałam przy robieniu tego kolażu, a o to i efekt https://www.instagram.com/p/BpkYuvuF5y8/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=3tsk759q9e09
komentarz
Czesław 2018-10-30 19:58:34
https://www.instagram.com/p/BpkWv8LgGGc/?taken-by=czesio_v40
komentarz
Agnieszka 2018-10-30 19:52:40
https://twitter.com/vkasiax/status/1057341601788428291
komentarz
Edyta 2018-10-30 19:32:23
https://www.instagram.com/p/BpkUDDZHXJS/?taken-by=edyta_zi
komentarz
Justyna 2018-10-30 19:26:30
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2137410883253772&set=a.1488736801454520&type=3&theater
komentarz
Franciszek 2018-10-30 19:02:19
https://www.instagram.com/p/BpcNkXDBUGU/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komentarz
Dominika 2018-10-30 18:56:57
https://www.instagram.com/p/BpkP3YWlZPA/?taken-by=dominika.gie
komentarz
Mariusz 2018-10-30 18:25:26
https://twitter.com/Travelingthew11
komentarz
Kacper 2018-10-30 17:59:35
Moje cztery pory roku w jednym kolażu ? https://www.instagram.com/p/BpkGnzkHCeg/
komentarz
Krystian 2018-10-30 17:31:44
https://www.instagram.com/p/BpkGJWinnsa/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=qzd0cbegfr7q
komentarz
Maciej 2018-10-30 16:27:25
https://tiny.pl/gz3wj
komentarz
Maciej 2018-10-30 16:21:55
https://www.instagram.com/p/Bpj-LLeHWRY/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=iocp3oy0e0rk
komentarz
Rafał 2018-10-30 16:18:00
https://www.instagram.com/p/Bpj93dVl1XW/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komentarz
Natalia 2018-10-30 16:14:31
Zapraszam serdecznie 🙂 https://www.instagram.com/p/Bpj9OV2H1Xm/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=j4kuv09p7uh
komentarz
Diana 2018-10-30 12:26:08
W kosmosie byłam Góry zdobyłam Nad wodą siedziałam Mrówkę spotkałam I nie koniec na tym, bo... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=690787147969967&set=a.682803502101665&type=3&theater
komentarz
Ewelina 2018-10-30 12:04:19
Jesień na zewnątrz, ale w moim sercu ciągle lato 🙂 https://www.instagram.com/p/Bpjgv3hlveZ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1w6a18opnctig
komentarz
Aleksandra 2018-10-30 11:59:00
Zapraszam: https://www.instagram.com/p/BpjeDMAgnmg/?taken-by=a_acedanska
komentarz
Ewelina 2018-10-30 11:50:41
Pomarańczowy i czerwony, kolory jesieni 🙂 https://www.instagram.com/p/BpjfI3mFfxF/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1i62gybcrbtxf
komentarz
Ewelina 2018-10-30 11:22:15
W tym sezonie stawiam na Orange! 🙂 https://www.instagram.com/p/BpjbaiCFa7U/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ns7ms1cvkjt
komentarz
Edyta 2018-10-30 11:14:56
moje propozycje https://www.instagram.com/p/Bpe4bInFs99/?taken-by=dulcedysia
komentarz
Piotr 2018-10-30 10:17:47
https://www.instagram.com/p/BpjUfgZnxLQ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=adz82gcfpa0s
komentarz
Jessica 2018-10-30 09:50:04
https://www.instagram.com/p/BpjPRefjeI1/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=fvsez22am960
komentarz
Piotr 2018-10-30 00:34:08
Makro migającej LED wspomagane obiektywem na klipsie z Biedry i silną latarką. https://www.instagram.com/p/BpiPmtCgnnX/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=pc2jbgljza0
komentarz
natalia 2018-10-29 19:13:59
Mój październik na 4 zdjęciach: https://www.instagram.com/p/BpfTGUNle7d/?taken-by=natalia_mazurkiewicz
komentarz
Marta 2018-10-29 17:46:08
Uwieczniaj i chwytaj chwile, ulotne jak motyle... https://www.instagram.com/p/BphhD9zn2UJ/?taken-by=malex19a
komentarz
Marta 2018-10-29 17:40:41
Chwytaj i uwieczniaj chwile, ulotne jak motyle... https://www.instagram.com/p/BphhD9zn2UJ/?taken-by=malex19a
komentarz
Diana 2018-10-29 11:27:23
Do celu nie dojdziesz jeśli do celu nie zmierzasz. A moje marzenie i droga do niego? Zapraszam tu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=690248194690529&set=a.682803502101665&type=3&theater
komentarz
Karolina 2018-10-29 09:29:44
https://www.instagram.com/p/BpgqDMSHQYD/?taken-by=lilith_fox99
komentarz
Małgorzata 2018-10-29 00:45:41
https://www.instagram.com/p/BpfsoLcFyF7/?tagged=wygramhuaweimate20pro
komentarz
Kaja 2018-10-28 22:57:17
https://www.instagram.com/p/BpfguEojRK7kT22kmkDp1_jBGEWPwigxx-hg8M0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=13imp5ok1w5zb
komentarz
Kinga 2018-10-28 21:47:00
https://instagram.com/p/BpfZXncB6j4/
komentarz
Jacek 2018-10-28 21:10:27
Moja odpowiedź w konkursie Huawei Mate 20 Pro - https://www.instagram.com/p/Bpao9jFAFSZ/?tagged=konkursorange - https://www.instagram.com/p/Bpao9jFAFSZ/?tagged=wygramhuaweimate20pro
komentarz
Maria 2018-10-28 20:35:19
Konie - miłość, która trwa całe życie https://www.instagram.com/p/Bpd-10Wgcyf/?taken-by=qniareczka
komentarz
Wojciech 2018-10-28 20:08:37
Aniolek ! https://www.instagram.com/p/BpfOLtFnIoP/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=50695dr01unx
komentarz
Magdalena 2018-10-28 19:09:56
https://www.instagram.com/p/BpfHcVIAM4y/?taken-by=jagmag79
komentarz
Wojtek 2018-10-28 18:03:30
https://www.instagram.com/p/BpfADTxB5nR/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=roamewatm8sz Moje najlepsze zdjęcia. Mam nadzieję, że się spodoba!
komentarz
KINGA 2018-10-28 16:21:58
chcę wygrać
komentarz
Robert 2018-10-28 16:05:29
https://www.instagram.com/p/BpeyTXLgeLu/?taken-by=jagi_babu
komentarz
Krystian 2018-10-28 16:00:52
Samolot
komentarz
Krystian 2018-10-28 15:59:54
Tak
komentarz
Ziemowit 2018-10-28 13:59:33
https://twitter.com/ziemowy/status/1056530609055715328?s=19
komentarz
Weronika 2018-10-28 12:51:19
https://twitter.com/Weronik25503219/status/1056314043504492545 Pozdrawiam.
komentarz
Piotr 2018-10-28 11:54:21
Cztery w jednym, jedno w czterech. Zgodnie z regulaminem. ? https://www.instagram.com/p/Bpc-3_SgjdX/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=4xnfdrmm1rs
komentarz
Weronika 2018-10-28 00:42:32
Pozdrawiam 😀 https://twitter.com/Weronik25503219
komentarz
Kamil 2018-10-27 23:11:45
Podczas zdjęć nie ucierpiał żaden miś, a przedstawiona scenka nie ma na celu kogokolwiek urazić 😉 https://www.instagram.com/p/Bpc3hczhSQt/?taken-by=_stubbornowl_
komentarz
Łukasz 2018-10-27 21:40:47
Fajnie byłoby zrobić prezent na urodziny dziewczynie 😉 https://www.instagram.com/p/Bpcs8ZMlJ8Y/
komentarz
Janusz 2018-10-27 21:30:15
https://www.instagram.com/p/Bpcmr6wFgT9/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1k0n5dyy2mgyb
komentarz
Lena 2018-10-27 19:58:22
#wygramHuwaiMate20Pro #konkursOranege
komentarz
Violetta 2018-10-27 15:03:12
https://www.instagram.com/p/Bpb9rHmnLsY/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=7c3um9qsd1ex&fbclid=IwAR2iVaH7kA91i44YJRqmYUyaVulU1Jmdy5aGvXtVpeE67GQtsg3vao3MMMQ
komentarz
Emil 2018-10-27 14:55:17
Matematyczny kolaż spleciony z tegorocznych wakacji www.instagram.com/p/Bpb-2nkFn7q/?taken-by=justm_emil
komentarz
Natalia 2018-10-27 13:43:06
Jeden temat, cztery ujęcia: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=572586319828559&id=100012315871651#!/photo.php?fbid=572578733162651&id=100012315871651&set=a.562043650882826&source=57&refid=52&__tn__=EH-R
komentarz
Jacek 2018-10-27 12:44:06
https://www.instagram.com/p/Bpbv9xpBGi1/?taken-by=cisloj
komentarz
Katarzyna 2018-10-27 10:11:07
https://www.instagram.com/p/Bpbd6XlBylz/?taken-by=kaska.15
komentarz
Jacek 2018-10-27 02:41:51
Przepraszam, niechcący usunąłem post z konkursu. Załączam ponownie. https://www.instagram.com/p/Bpao9jFAFSZ/?tagged=konkursorange https://www.instagram.com/p/Bpao9jFAFSZ/?tagged=wygramhuaweimate20pro
komentarz
Marcin 2018-10-27 02:11:26
https://www.instagram.com/p/BpanoD0Bctx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=m81196p3f8yl
komentarz
Piotr 2018-10-26 23:44:55
Bo ja lubię robić zdjęcia. Po prostu. https://www.instagram.com/p/BpaAF_lg5Pn/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=plc96ippwmnd
komentarz
Łukasz 2018-10-26 18:36:18
https://www.instagram.com/p/BpZzl9zF3EN/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komentarz
Albert 2018-10-26 17:32:55
https://twitter.com/AlbertBerent/status/1055843226211573760 #wygramHuaweiMate20Pro #konkursOrange
komentarz
Diana 2018-10-26 16:04:24
świat widziany z innej perspektywy zdumiewa ale tylko HuaweiMate20Pro naprawdę zaskakuje i inspiruje https://www.facebook.com/photo.php?fbid=688709991511016&set=a.682803502101665&type=3&theater
komentarz
Natalia 2018-10-26 13:10:47
Jest fajnie
komentarz
Marcin 2018-10-26 12:52:38
Jan Brzechwa. Jajko. Moja interpretacja - https://www.instagram.com/p/BpZL0_BnaMf/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=2nuz49i5cjmm
komentarz
Aleksandra 2018-10-26 00:08:46
https://www.instagram.com/p/BpX0rxFASi6kq0mAPCUQmjSX9w--DLXp5VoN_A0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=4jma5773hv2x
komentarz
Jarosław 2018-10-25 21:36:54
Uwielbiam chwytać kadry, z racji bólu kręgosłupa teraz tylko mobilnie. Życia nie można brać na poważnie! Mobilnie: https://www.instagram.com/p/BpXfyxFhnUl Lustrzanie: https://www.instagram.com/p/BpXZlO_BIu1
komentarz
Jakub 2018-10-25 19:11:22
Link do mojego konta na instagramie kuba_zakrzowski Mam nadzieję, że uda mi się wygrać,pozdrawiam.
komentarz
Jacek 2018-10-25 18:19:15
Moja odpowiedź w konkursie Huawei P20 Pro https://www.instagram.com/p/BpXLL2VA0D_/?tagged=wygramhuaweimate20pro
komentarz
Krystian 2018-10-25 17:43:06
https://www.instagram.com/p/BpXIpShFw5D/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1tv19emjhluw1 Idealny prezent na urodziny, które mam 07.11!
komentarz
Damian 2018-10-25 16:46:29
Link do mojej pracy: https://www.instagram.com/p/BpXBwShgT39/?taken-by=e30poland
komentarz
Daria 2018-10-25 15:05:38
https://www.instagram.com/p/BpW2P3ynVfO/?hl=pl
komentarz
Marek 2018-10-25 07:46:19
https://twitter.com/Marek_Procyk/status/1055332010200309761?s=19
komentarz
Anna 2018-10-25 07:32:09
https://www.instagram.com/p/BpWCwaEFOWy/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=rer5d59q1vig
komentarz
Karol 2018-10-25 00:05:37
https://www.instagram.com/p/BpVOGg0ngOw/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1bw38dwbe6q11
komentarz
Piotr 2018-10-24 21:13:43
Ponad trzyletni smartfon i jedna fota z k800i. https://www.instagram.com/p/BpU7Ouegt7F/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1jea0qgnidpzs
komentarz
Zbigniew 2018-10-24 19:49:39
Woda, Bikini,Malina i Ślimak jako symbol wyścigu 😉 po Nowy #HuaweiMate20Pro https://www.instagram.com/p/BpUwA5qn7pS/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=6dx9dj70a15y&fbclid=IwAR0KYqymw-z_mVWcFCCkzxJztwiDuSw432dFnG_hJCEjy8qabJWDHxETAdo
komentarz
Natalia 2018-10-24 17:34:41
https://www.instagram.com/p/BpUiya5lD25/
komentarz
Natalia 2018-10-24 16:09:26
https://www.instagram.com/p/BpUY6v-lsNZ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=zfkgpullzhr0
komentarz
Maria 2018-10-24 15:50:43
Najważniejsze w życiu: rodzina, natura, jadą konna i uśmiech? https://www.instagram.com/p/BpUWpxrguyL/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=11xejd9thk0br
komentarz
Dawid 2018-10-24 15:33:26
https://www.instagram.com/p/BpUVEn4FFid/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=gpbbzda6sojy Zdjęcia wykonanane Samsungiem J7 2017 tylko telefonem pozdrawiam
komentarz
Angelika 2018-10-24 15:16:54
https://www.instagram.com/p/BpULXZqj6LT/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=wuqt9wuz8j55 Ja chcę ten telefon xdd
komentarz
Paweł 2018-10-24 12:57:06
Rodzina, miłość, wierność. https://twitter.com/pablo_ck84/status/1055049278710784000?s=09
komentarz
Piotr 2018-10-24 10:38:36
Poprawcie hasztag w opisie na zgodny z tym w regulaminie, albo na odwrót. ?
komentarz
Piotr 2018-10-24 10:35:39
Wszystko robione smartfonem i na smartfonie. https://www.instagram.com/p/BpTx5xfAdAi/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=f8ggent5e5vs
komentarz
Dawid 2018-10-24 06:21:27
https://instagram.com/p/BpTV5VJjLIw/
komentarz
Mikołaj 2018-10-23 23:36:25
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=316652319117595&set=a.316652399117587&type=3&theater Pozdrawiam Serdecznie 🙂
komentarz
Anna 2018-10-23 22:40:30
Nadchodzi jesień oraz zima, ale w moim sercu jest już wiosna, którą pokazuje w moim kolażu! https://twitter.com/xoGerardine/status/1054832867002466305
komentarz
Weronika 2018-10-23 22:03:21
Może akurat się uda ? https://www.instagram.com/p/BpScLGfFUim/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=9zz0vq6kj3p7
komentarz
Izabela 2018-10-23 20:52:34
https://www.instagram.com/p/BpSUJKuHetM/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=45i431ko89vf to już desperacja 🙂
komentarz
Patrycja 2018-10-23 18:11:11
https://twitter.com/SzumlasPatrycja/status/1054766405248278529?s=19
komentarz
Karolina 2018-10-23 18:02:10
https://www.instagram.com/p/BpSAQpXAgb0/?utm_source=ig_web_copy_link
komentarz
Paweł 2018-10-23 16:13:17
https://twitter.com/Pablosoteles/status/1054736933774155778 Miło byłoby coś wygrać pierwszy raz w życiu 😀
komentarz
Natalia 2018-10-23 15:35:25
Raz się żyje 🙂 https://www.instagram.com/p/BpRwRgvHDJO/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=12kyneoq93v5e
komentarz
Katarzyna 2018-10-23 15:35:25
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=338067083417037&set=a.238940669996346&type=3&theater
komentarz
Agnieszka 2018-10-23 15:34:37
https://www.instagram.com/p/BpRvo_ZFpjfMC4vgyBRr6DteIzwrF1hpEV8E6c0/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=w3zimsmot8b3 Powodzenia 🙂
komentarz
Joanna 2018-10-23 12:27:56
Czy można kilka zgłoszeń ?
komentarz
Marta 2018-10-23 11:44:51
https://www.instagram.com/p/BpRV4_qF_vR/?taken-by=marta.z1993
komentarz
Paweł 2018-10-23 11:39:20
Może w tym roku przyjdzie do mnie wcześniej św. Mikołaj 🙂 Old team Blog Orange do boju 🙂 http://instagram.com/p/BpRUwV3ljy9/
komentarz
Krystian 2018-10-22 19:58:17
Powodzenia wszystkim! 😉 https://www.instagram.com/p/BpPpw4dFc0_/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1scus0twv2k7t

Udostępnij: Mega konkurs. Do wygrania Huawei Mate 20 Pro!

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej