O to, o to… dlaczego blogujesz? – konkurs
Michał Sadowski i Michał Górecki grzecznie pytają: O to, o to… dlaczego zostałeś blogerem/blogerką? Opowiedz im swoją historię. Zaciekaw. Wzrusz. Zachwyć. Rozbaw. Przeraź. Dwie najbardziej wypasione opowieści zostaną nagrodzone przez Sadka i Goo udziałem w OBTs. Start – już, meta – koniec dnia. Swoje historie zamieszczajcie w komentarzach do tego wpisu.
