Oferta

500 zł premii za zakup Samsunga Galaxy Note 9

Marta Krajewska Marta Krajewska
27 marca 2019
500 zł premii za zakup Samsunga Galaxy Note 9

Na początek wiosny Samsung przygotował przyjemną promocję dla wszystkich, którzy planują zakup telefonu. Do 7 kwietnia br. możecie zgarnąć 500 zł premii za zakup modelu Samsung Galaxy Note 9. Co należy zrobić by odebrać premię?

 • Kupić Samsunga Galaxy Note 9 do dnia 7 kwietnia br. Możecie to zrobić w sklepie Orange
 • Uruchomić telefon do 10 kwietnia br. i zalogować się do aplikacji mobilnej Samsung Members
 • Po 14 dniach od uruchomienia telefonu kliknąć w baner promocyjny, który pojawi się w sekcji "korzyści" w aplikacji
 • Odebrać kod do wypłaty gotówki. Potwierdzeniem aktywacji kodu będzie przesłanie numeru PIN na adres e-mail, podany w ramach rejestracji konta Samsung.
 • W ciągu następnych 7 dni w bankomacie sieci Euronet należy wybrać opcję "transakcja bez karty", następnie z menu - "Promocja Samsung", wprowadzić PIN i cieszyć się 500 zł :-)

Więcej na temat promocji znajdziecie w regulaminie lub na stronie Samsunga.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 12:17 27-03-2019

Promocja nawet fajna 🙂 Szkoda że nie na S9 lub S8.

Odpowiedz
  mike278
  mike278 13:22 27-03-2019

  S8 z takim zwrotem? Nie przy jego obecnej cenie. 🙂

  Odpowiedz
  Marta Cieślak-Krajewska
  Marta Cieślak-Krajewska 12:47 01-04-2019

  Galaxy Note 9 to bardzo zacny telefon 🙂

  Odpowiedz
Miron
Miron 08:33 04-04-2019

Kupiłem note 9 ale w Samsung members nie mam jeszcze nic o tym że biorę udział w promocji. Czy wystarczy czekać i dostanę jakaś wiadomość po 14dniach czy się zdziwię że miałem dziś coś kliknąć

Odpowiedz

Sieć

7 lat wideo Full HD przesłali klienci Orange tej zimy w górach

Piotr Domański Piotr Domański
27 marca 2019
7 lat wideo Full HD przesłali klienci Orange tej zimy w górach

Ponad 2 PB danych, 35% więcej niż w sezonie 2017/2018 przesłali klienci Orange Polska w górach. To już tradycja, że z roku na rok transfer danych rośnie. Od świąt, do końca lutego przesłali także 74 mln SMS, 8% mniej niż w poprzednim sezonie oraz równowartość 566 lat trwającej nieprzerwanie rozmowy – ponad 117 mln minut rozmów, mniej więcej tyle samo co w ubiegłym. Wiem, że już wszyscy myślą o wiośnie, ale pogoda taka za oknem, że podsumowanie zimy jeszcze jak najbardziej na czasie.

Najbardziej zapracowane były stacje bazowe na terenie Beskidu Śląskiego, a także te które znajdowały się na Podhalu. Szczególnie Nowy Rok spowodował spory wzrost ruchu w Zakopanem i okolicach. Moją uwagę zwróciła jeszcze jedna sprawa – w stolicy Tatr i okolicach większa liczba naszych klientów przesyłała dane niż w Beskidzie Śląskim, gdzie z kolei częściej dzwoniono. Najwyraźniej jednak liczba klientów wykonujących połączenia w Beskidzie nie przełożyła się na ilość „wygadanych” minut. Ostatecznie bowiem to właśnie z Zakopanego i okolic przesłano najwięcej danych i wykonano najwięcej rozmów. Jeżeli chodzi o SMS dostrzegłem jeszcze jedną ciekawostkę – w Beskidzie Śląskim najwięcej SMS wysłano w Wigilię, w Zakopanem i okolicach – w Sylwestra.

Dostrzegłem jeszcze jedną ciekawostkę – weekendy przekładają się na gwałtowne spadki czasu trwania rozmów, czasem nawet o kilkadziesiąt procent. Nie widać takich zależności w liczbie przesyłanych GB. Koledzy, którzy zajmują się naszą siecią mówią, że spadek ruchu „głosowego” w weekend to jest standard. Z kolei gdy jest nieprzyjemna pogoda – więcej z nas korzysta z internetu, a weekendy nie mają tak dużego wpływu na liczbę przesyłanych GB.

Na razie wrzucę Wam wideo, które wzbudziło moją szczególną uwagę,  a było jedną z odpowiedzi w naszym konkursie.

Wiem, że wszyscy chcielibyśmy wiosny, ale by godnie podsumować tegoroczną zimę mam dla Was okolicznościowy film. Wtedy byliśmy w Karpaczu, ale na koniec zimy okazało się, że powinienem pojechać z blogową kamerą raczej pod Wielką Krokwie, albo na Krupówki.

Jeżeli chcecie przeczytać więcej o tym jak przygotowywaliśmy się do zimy znajdziecie w tekście "Orange nie boi się zimy. Lepszy zasięg sieci w górach" oraz "Tak hula internet w górach!"

Życzę Wam, by wiosna przyszła szybko i bym już niedługo pisał Wam o tym jak przygotowujemy się dla Was na lato. Na które już zresztą się przygotowaliśmy – refarming 2100 MHz wzdłuż całego wybrzeża już zrobiony, teraz posuwamy się na południe, na przykład na południe od Szczecina ;-). Refarming obejmuje także coraz więcej miejscowości w około dużych aglomeracji , między innymi Trójmiasta, Krakowa, Aglomeracji Śląskiej i Warszawy.

Komentarze


Odpowiedzialny biznes

Jak w Choroszczy uczyliśmy „internetów”? I nie tylko tam.

Piotr Domański Piotr Domański
27 marca 2019
Jak w Choroszczy uczyliśmy „internetów”? I nie tylko tam.

„Czy chciałbyś napisać na blogu o warsztatach dla seniorów?” – zapytała pewnego dnia koleżanka. Więc napisałem, bo przyznaję bez bicia – lubię takie tematy.

14-osobowa grupa z Koła Emerytów i Rencistów z Choroszczy uczyła się korzystać z internetu, że smartfony i laptopy to nie jest wcielone zło, a dobra apka może ułatwić życie.

Było choćby o nawigacji, czy płatnościach zbliżeniowych. Warsztaty poprowadziły dwie osoby – nasza koleżanka, która pracuje w zespole relacji z klientem i czasem inspiruje teksty o naszej sieci na blogu oraz kolega, który na co dzień zajmuje się u nas szkoleniami.

Zapytacie, gdzie jest Choroszcz. To piękna miejscowość koło Białegostoku, gdzie znajduje się letnia rezydencja Branickich. Warto zajrzeć!

Edukacja seniorów w Choroszczy

Sam miałem okazję prowadzić kilka miesięcy temu warsztaty o netykiecie dla seniorów. Moim zdaniem to bardzo ważny temat, bo wejście w świat internetu, komputerów i smartfonów jest dość trudny. Jednak gdy już nastąpi bardzo często daje seniorom zupełnie nowe możliwości. Świetnym przykładem, jest mój dziadek, który dzięki dostępowi do internetu zaczął rozwijać swoją pasję – poszukiwanie korzeni rodziny. Teraz pisze maile do archiwów, przegląda dokumenty on-line.

Wniosek – seniorzy mogą korzystać z komputera, a Wy powinniście im w tym pomóc ;-)

Komentarze

Scroll to Top