;

Sieć

„Jak to działa?” po raz ostatni. Pytania o światłowód i nie tylko (28)

Piotr Domański

29 sierpnia 2019

„Jak to działa?” po raz ostatni. Pytania o światłowód i nie tylko
28

Czas na kolejny, ostatni już odcinek serii „Jak to działa?”. Postanowiłem odpowiedzieć w nim na Wasze pytania, które zadaliście w komentarzach pod poprzednimi materiałami. Skupiłem się na tych, które zadajecie najczęściej i które mogą dać najwięcej wiedzy Wam wszystkim. Wybrałem siedem głównie związanych ze światłowodem i siecią mobilną, na które odpowiedzi znajdziecie w wideo poniżej, a rozwinięcie części z nich także w tekście.

Uzupełnienia odpowiedzi – sztuki 3, w tym jedna o sieci mobilnej

Rafik pytał, jakiego kabla użyć, by podłączyć światłowód w domu jednorodzinnym. W wideo zasugerowałem mu, że to robota dla specjalistów, bo montaż światłowodu wymaga wprawy (i nie tylko). Dla wszystkich, którzy chcą zostać „bohaterami w swoim domu” przygotowałem już zresztą tekst: Jak przygotować dom jednorodzinny na światłowód?. O jednej rzeczy powinniście szczególnie pamiętać – w każdym peszlu zawsze zostawiacie „pilota” czyli drut przeciągnięty przez jego środek. Inaczej nie ma to sensu. Mam nadzieję, że zawiera on dostatecznie dużo informacji by bohaterstwo zostawić innym 😉

Trzy słowa chciałbym dodać także do odpowiedzi dla NinjaFun. Po łączu miedzianym nie można podłączyć światłowodu. To inny rodzaj włókna, inna technologia przesyłania danych. Można zastosować rozwiązanie hybrydowe, chociażby G.fast. Sami tę technologię stosujemy w wyjątkowych, jednostkowych przypadkach, gdy nie ma technicznej możliwości doprowadzenia światłowodu do mieszkania, a jest on w piwnicy budynku. Jednak nie jest to rozwiązanie optymalne, ani docelowe.

W scenie, w której leci na mnie sporo makulatury, mówię o co najmniej 19 instytucjach (obok UKE), które muszą wyrazić zgodę lub zostać poinformowane o budowie stacji bazowej. To absolutne minimum, bo często jest ich znacznie więcej. W skrajnym przypadku blisko 40. Dlatego budowa stacji bazowej, która w teorii powinna trwać 18 miesięcy najczęściej trwa znacznie dłużej. Chcecie poznać ciekawą historię? Przeczytajcie tekst „Dylemat mieszkańców – chcą mieć lepszy zasięg, ale nie chcą nadajnika” z serwisu Telepolis.

Krótkie posumowanie „Jak to działa?” – głównie o światłowodzie

Seria zamknęła się okrągłą liczbą 20 odcinków, które w sumie odtworzono ponad 160 tys. razy, a największym powodzeniem cieszy się cały czas pierwszy – ten w którym opowiadam o podłączaniu światłowodów w domach jednorodzinnych. Widać, że dobrze trafiliśmy w Wasze potrzeby. Wątek montażu światłowodu wracał wielokrotnie, choćby wtedy, gdy pojechaliśmy do leżących w Kotlinie Kłodzkiej Pniaków, czy też do Krakowa, by odpowiedzieć nieco więcej o tym jak to się robi w mieście.
Seria skupiła się głownie na światłowodzie. Było jednak nie tylko o tym jak się go podłącza, lecz także poruszyliśmy wiele tematów związanych z tą technologią. Odwiedziliśmy światłowodowe laboratorium, raz by pokazać porządne „crash testy”, a drugi by opowiedzieć jak działa włókno optyczne. Był też odcinek, w którym opowiedzieliśmy nieco więcej o Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa.

Opowiedzieliśmy także jak działa sieć komórkowa!

W kilku odcinkach opowiadaliśmy także o sieci mobilnej i zasadach jej działania. Nie tylko na co dzień, lecz także od święta, choćby takiego jak Orange Warsaw Festival, czy ferie zimowe. Mam nadzieję, że pozwoliło to udowodnić, że zasięg nie bierze się „z powietrza”, tylko ze stacji bazowych, a zarządzanie całą siecią to olbrzymi wysiłek i praca. Praca, o której przez całą serię opowiadali Ci, którzy ją faktycznie wykonują. Ekspertów było łącznie dwudziestu – tylu ile odcinków. Wielokrotnie więcej wspierało mnie konsultując merytorycznie odcinki, a często wspólnie z nimi głowiłem się jak w prostych słowach opowiedzieć o trudnych tematach. W przypadku sieci mobilnej byli wśród nich i Ci, którzy siecią zarządzają, i Ci którzy planują jej rozbudowę, a także tę rozbudowę realizujący.

Serwery, Internet Rzeczy, cyberbezpieczeństwo i sieć rdzeniowa

Orange to nie tylko usługi telekomunikacyjne. Coraz większa część naszej działalności to usługi biznesowe i wyspecjalizowane rozwiązania takie jak Internet Rzeczy. O tym także opowiadaliśmy w tej serii. Bardzo cieszę się z tego, że mogłem zabrać Was w piątym odcinku do Centrum Przetwarzania Danych w Łodzi – potężnej serwerowni należącej do Orange Polska. To miejsce, do którego bardzo trudno się dostać, świetnie zabezpieczone i przygotowanie nawet na bardzo trudne sytuacje.

W szóstym odcinku, wspólnie z kolegami z innogy Stoen Operator zajęliśmy się z kolei Internetem Rzeczy. Nie takim z opowiadań science fiction, futurologicznych analiz czy dystopijnych wieszczeń, lecz takim jakim jest on obecnie. Z łącznością, licznikami podłączonymi do sieci i pracą nad coraz bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami, które ułatwiają nam życie. Te rozwiązania bazują na technologii LTE-M, którą cały czas rozwijamy, o czym ostatnio informowaliśmy.

Gdy już poruszamy takie tematy, nie może zabraknąć cyberbezpieczeństwa. Dlatego udaliśmy się do CERT Orange Polska by opowiedzieć więcej o phishingu i atakach DDoS. Korzystając z okazji wyjaśniliśmy też zasady działania CyberTarczy.

Nie mogło oczywiście zabraknąć sieci rdzeniowej. To sieć telekomunikacyjnych autostrad, łączących polskie miasta, a przez punkty styku także nasz kraj z resztą świata. Jest potężna – liczona w dziesiątkach tysięcy kilometrów i zdolna obsłużyć ruch liczony w Tb/s.

Odpowiadamy na Wasze pytania

Tworząc tą serię chcieliśmy być możliwie blisko Was – widzów. Do Pniaków pojechaliśmy, ponieważ pod każdym wideo „Mustafa” prosił, byśmy pokazali jak podłączamy światłowód „w wiosce”. Za każdym razem szukaliśmy powiązania między telekomunikacją, a tym co znacie – streamingiem video, festiwalami, grami – szeroko pojętą popkulturą. #10 i #20 odcinek serii to nawet Q&A, w których staram się odpowiedzieć na możliwie dużo Waszych pytań. Pierwszy z tych materiałów znajdziecie poniżej.

Warto też przejrzeć wpisy blogowe, które towarzyszyły filmom. Tam często rozszerzałem poruszane w nich tematy i odpowiadałem na Wasze pytania.

Co dalej z „Jak to działa?”

Dzięki tej serii daliśmy Wam wgląd w tę część sieci telekomunikacyjnej, którą można pokazać kamerą. To bowiem niezbędny warunek – nie można przecież zrobić wideo o czymś, czego nie można pokazać w obiektywie. Teraz szukam inspiracji (co zresztą widać na końcu dwudziestego odcinka) by za jakiś czas ruszyć z kopyta z nową vlogową serią. Na blogu będziemy jednak nadal pisać o technologii, a nasz YouTube będzie zapełniał się kolejnymi produkcjami.

Mam nadzieję, że „Jak to działa?” się Wam podobał i znaleźliście tam sporo cennych informacji. Dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij: „Jak to działa?” po raz ostatni. Pytania o światłowód i nie tylko
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Plane. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Piotrekk85 15:49 29-08-2019
  Wielka szkoda, że to koniec serii. Jedna z ciekawszych na blogu.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:36 29-08-2019
   Koniec tematów, po prostu. Nie chciałem robić kolejnych odcinków, które powielają w nowym otoczeniu stare tematy. A 20 odcinków to ładna okrągła liczba :-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Pan Pikuś 20:52 03-09-2019
    Piotrze, dziesięć to też ładna, okrągła liczba ?
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 07:43 04-09-2019
     Sugerujesz, że po dziesięciu powinienem skończyć? :-)
     Odpowiedz
 • komentarz
  marko25 16:30 29-08-2019
  Piotrku, a ja w dalszym ciągu nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytania. Chyba o mnie zapomniałeś? Pozdrawiam.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:35 29-08-2019
   Z tego co wiem, sprawa jest „w toku”. Jeżeli będę wiedział coś więcej dam znać.
   Odpowiedz
   • komentarz
    marko25 19:22 29-08-2019
    Dzięki za odpowiedź, w takim razie czekam na dalsze informacje. Mam nadzieję, że w niedługim czasie. Pozdrawiam.
    Odpowiedz
 • komentarz
  smuteczek 18:25 29-08-2019
  Szkoda niestety koniec serii bo wygrała telekomuna i pewnie wygryzła ten program
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:34 29-08-2019
   Nie, nie wygryzła. Po prostu skończyły się tematy, które można było pokazać w filmie w fajny i przystępny sposób. Nie przepadam też za teoriami spiskowymi i sformułowaniem „telekomuna”. Pozdrawiam, Piotrek
   Odpowiedz
 • komentarz
  Janek 18:43 29-08-2019
  Jak działa EVS w Orange? Tego nikt nie wie. W Play i TMobile działa doskonale. Najlepsza jakość rozmów w tych dwóch sieciach.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 19:18 29-08-2019
   Janku, zapraszam do oglądania poprzednich odcinków serii. Może zainteresujesz się czymś oprócz kodeków, o których piszesz pod większością wpisów na blogu. A o kodekach pamiętamy. Jednak mamy wiele innych zadań przed sobą, o których nie możemy zapominać.
   Odpowiedz
 • komentarz
  MMario 20:10 29-08-2019
  Typowe bo program był za dobry to zginie w zalewie słabych filmów. Tak frontem do klienta jak zawsze.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 22:28 29-08-2019
   Nie doszukiwał bym się tutaj 3 dna. Po prostu czułem brak nowych tematów, więc postanowiłem poszukać nowych po chwili przerwy :-) Bardziej skupiając się na razie na pisaniu.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 20:25 29-08-2019
  Dobre jak zawsze... Piotrek, tylko nie zapomnij pisać na blogu. Ps. Może jakieś info w % jaki wskaźnik rozmów w 2G/3G/VoLTE ?? :) Taka wisienka na torcie. Technika idzie do przodu :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 22:26 29-08-2019
   Teksty się już piszą. Teraz będę miał na nie więcej czasu. Będę mógł się zając też tymi tematami, które na wideo się nie nadawały, choćby IPTV.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek87 20:50 29-08-2019
  Piotrze jeżeli już mowa o światłowodzie to wiadomo coś w Mojej sprawie?Druga sprawa dotyczy telefonii stacjonarnej a konkretnie usługi VoIP podpiętej do FunBoxa,bo o ile w zwykłym analogu do obsługi połączeń posiadacie dość sporą liczbę central,to Mam rozumieć,że w przypadku VoIP za obsługę klientów z całego kraju odpowiada tylko jeden serwer głosowy nie ważne czy ktoś mieszka w Zakopanem czy w Sopocie? Piotrze nie było jeszcze nic o IPTV oraz przydałby się jakiś filmik z wizyty w Waszym Hoście(węźle telekomunikacyjnym)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 22:23 29-08-2019
   Wiadomo, chyba nawet Ci dzisiaj odpisałem (jeżeli nie to napisałem i nie wysłałem). Twoje pytania potraktuje jako punkt wstępu do kolejnych tekstów na bloga.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Tomek 23:11 29-08-2019
  W którymś filmie padło hasło, że można zadawać pytania i zostanie nagrane odpowiedzi. Zapytałem o to jak jest rozliczane MTRy za minuty, smsy między sieciami, o sieci stacjonarne i roaming. Polubiliście ten komentarz i pytanie zostało olane. Seria fajna. Ale zawiodłem się.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 12:22 02-09-2019
   Tomek, tak jak pisałem - pytania, na które odpowiadałem wybierałem z pośród wielu innych. Odpowiedź na Twoje wymaga wejścia w szczegóły związane z regulacją i wymagałyby całego odcinka, a może i 10, by na nie w pełni odpowiedzieć.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Tomek 12:58 18-09-2019
    Piotrek, rozumiem i też uważam że każdy temat można albo bardzo zgłębiać albo ogólnie omówić "z grubsza" i niezależnie czy dotyczy moich pytań, działania sieci światłowodowej, komórkowej itd. ;)
    Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 08:23 30-08-2019
  Piotrze zrobiłeś kawał dobrej roboty. Czekamy na kolejny cykl Twoich video :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 09:00 30-08-2019
  Piotr,kawał dobrej roboty i premia zasłużona ;) petycja w trakcie wysyłania ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  spiro 22:26 31-08-2019
  Bardzo dobry cykl, dzieki niemu wiem jak wygląda instalacja światłowodowa na słupach :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  manyaky 21:05 01-09-2019
  Szkoda, ze na maila nie odpisałeś :(
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 12:18 02-09-2019
   Nie widziałem Twojego maila. Wpadł w weekend :-(. Niestety nie mógłbym Ci pomóc.
   Odpowiedz
 • komentarz
  WymianaKabelZagan-stratford 10:51 03-09-2019
  Cześć, ruszyło się coś może w mojej sprawie? Dodam, ze w chodniku jest kanalizacja telekomunikacyjna, wiec jedyna interwencja to otworzenie studzienki, ucięcie kabla i podpięcie nowego. Pozdrawiam
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 07:42 04-09-2019
   Odpowiedziałem, pozdrawiam.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 21:46 09-09-2019
  Dzięki za te posty i naprawdę wiarygodne wiadomości... Dużo pracy w to włożyłeś i serca i to się też ceni! Dzieki ;)
  Odpowiedz

;

Oferta

100 zł na start w Orange na kartę (8)

Marta Krajewska

29 sierpnia 2019

100 zł na start w Orange na kartę
8

Od dzisiaj każdy nowy klient w Orange na kartę może otrzymać w prezencie 100 zł na rozmowy. Jak skorzystać z promocji? Wystarczy aktywować oraz zarejestrować nowy starter Orange na kartę (za wyjątkiem startera „Zawsze bez limitu po doładowaniu”), a następnie bezpłatnie włączyć promocję, wysyłając SMS o treści BONUS pod nr 815.

Bonus wysokości 100zł jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji i może być wykorzystany na rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi. Środki z bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań. Bonus obowiązuje także w roamingu w Strefie 1. Do połączeń w roamingu doliczamy 5 gr za minutę.

Stan i ważność środków pozostałych do wykorzystania w ramach bonusu, można sprawdzić wysyłając SMS o treści ILE MINUT pod nr 901 (koszt standardowego SMSa) lub logując się na konto w Orange Online.

Promocja potrwa do 31.10.2019 r.

Pamiętajcie o naszych ofertach w Orange na kartę:

1 GB w roamingu w Orange na kartę

„Za darmo w Orange” teraz w Orange Free na kartę

Zawsze bez limitu w Orange na kartę

Udostępnij: 100 zł na start w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Flag. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Piotrekk85 15:21 29-08-2019
  A kiedy na stronie orange.pl będą aktualne informacje o ofercie prepaid po sierpniowych zmianach? Połowa rzeczy jest nieaktualna.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 20:35 29-08-2019
   No dokładnie, nieaktualne informacje, albo błędy w podstronach.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Kasia 01:33 31-08-2019
    Na stronach orange jest pełno chochlików, linki które nie istnieją już, bałagan totalny jedna z najgorszych stron Operatora, jak szukam info o promocjach czy regulaminów to wole na wortalach tele niż u Operatora- paranoja!
    Odpowiedz
 • komentarz
  emitelek 17:35 29-08-2019
  A co w przypadku przeniesienia numeru do orange? Promocja działa? Nic w regulaminie nie ma ta ten temat... :(
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 18:13 29-08-2019
   W sumie pkt 1 regulaminu o tym wspomina, ale...
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 18:54 30-08-2019
  To się spóźniłem. Trudno. Promocja fajna :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 12:17 31-08-2019
   Z czym się spóźniłeś? Przecież promocja trwa jeszcze dwa miesiące do 31.10.2019 r. :D
   Odpowiedz

;

Urządzenia

KONKURS! Huawei P Smart Z do wygrania [wyniki] (19)

Piotr Domański

29 sierpnia 2019

KONKURS! Huawei P Smart Z do wygrania [wyniki]
19

Po kliku miesiącach wracamy z blogowymi konkursami. Nowy sezon otwieramy od bardzo fajnego smartfonu ze średniej półki ze świetnym elementem – wysuwanym aparatem do selfie, czyli Huawei P Smart Z. Mam nadzieję, że się stęskniliście;-)

Najciekawszą cechą nowego smartfona, nie spotykaną przy urządzeniach za tą cenę jest wysuwany aparat fotograficzny do robienia selfie. Dzięki temu ekran nie ma żadnych dodatkowych elementów i zajmuje, nie licząc cienkich ramek cały front Huawei P Smart Z. Producent zapewnia, że wytrzyma on nacisk 15 kg i można go wysunąć ponad 100 tys. razy.

Huawei P Smart Z teraz w promocyjnej cenie!

Smartfon wyposażony jest także w dwa obiektywy aparatu głównego, procesor Kirin 710F, 4 GB RAM i 64 GB twardego dysku, który można rozszerzyć. Całość zasila bateria o pojemności 4000 mAh. O smartfonie pisała już Marta, gdy wchodził do naszej oferty, więc zajrzyjcie do tekstu „Premiera Huawei P smart Z w Orange”. Co więcej właśnie ruszyła „Oferta tygodnia” z Huawei P Smart Z. Zapłacicie teraz za ten smartfon o 120 zł mniej.

Konkurs – szczegóły

Zadnie konkursowe będzie powiązane z owym wysuwanym aparatem. Lecz nie, nie będziemy oceniać zdjęć Waszych twarzy. Najbardziej charakterystyczną cechą Huawei P Smart Z jest jego wysuwany aparat do selfie, dzięki któremu można cieszyć się ekranem bez żadnych wcięć czy „monobrwi”. Dajcie się ponieść fantazji – jaki jeszcze element smartfona powinno się wysuwać przy pomocy małego silniczka i co by to dało użytkownikom.

Konkurs rozpoczyna się właśnie teraz, a na Wasze odpowiedzi czekamy do 11 września. Czasu macie więcej niż zazwyczaj, lecz to konkursowa rozgrzewka, więc nie chcieliśmy, byście musieli się spieszyć. Odpowiedzi tradycyjnie w specjalnym formularzu poniżej. Mogą mieć maksymalnie 400 znaków (ze spacjami). Nie dodawajcie linków do zewnętrznych stron.

Powodzenia!

P.S. no i regulamin ;-). Słyszałem, że teraz nawet w konkursach na blogu u fioletowych bywa 😉

 

Aktualizacja 16.09.2019 godzina 18:10

Uff… zdążyliśmy. Może nie co do godziny, ale co do dnia. 825 odpowiedzi na pytania, powaliliście nas. Choć część się powtarzała, to nadal wyszło kilkadziesiąt stron tekstu.

Dużo.

I choć nie było łatwo udało się wskazać zwycięzcę, który skradł serce komisji. To Daniel, który opublikował swój wpis o 9:37 11 września.  Absolutne wyróżnienie za kreatywność, świetny pomysł i zupełnie nowatorskie podejście do elementów smartfona. Szczególnie, że wihajster jest w takim urządzeniu mobilnym niezbędny.

Zwycięzcy dedykujemy także wiersz. Gratulacje, będziemy się odzywać!

Ślusarz

Julian Tuwim

 W łazience co się zatkało, rura chrapała przeraźliwie, aż do przeciągłego wycia, woda kapała ciurkiem. Po wypróbowaniu kilku domowych środków zaradczych (dłubanie w rurze szczoteczką do zębów, dmuchanie w otwór, ustna perswazja etc.) – sprowadziłem ślusarza.
Ślusarz był chudy, wysoki, z siwą szczeciną na twarzy, w okularach na ostrym nosie. Patrzył spode łba wielkiemi niebieskiemi oczyma, jakimś załzawionym wzrokiem. Wszedł do łazienki, pokręcił krany na wszystkie strony, stuknął młotkiem w rurę i powiedział:
– Ferszlus trzeba roztrajbować.
Szybka ta diagnoza zaimponowała mi wprawdzie, nie mrugnąłem jednak i zapytałem:
– A dlaczego?
Ślusarz był zaskoczony moją ciekawością, ale po pierwszym odruchu zdziwienia, które wyraziło się w spojrzeniu sponad okularów, chrząknął i rzekł:
– Bo droselklapa tandetnie zblindowana i ryksztosuje.
– Aha, – powiedziałem – rozumiem! Więc gdyby droselklapa była w swoim czasie solidnie zablindowana, nie ryksztosowała by teraz i roztrajbowanie ferszlusu byłoby zbyteczne?
– Ano chyba. A teraz pufer trzeba lochować, czyli dać mu szprajc, żeby tender udychtować.
Trzy razy stuknąłem młotkiem w kran, pokiwałem głową i stwierdziłem:
– Nawet słychać.
Ślusarz spojrzał doć zdumiony:
– Co słychać?
– Słychać, że tender nie udychtowany. Ale przekonany jestem, że gdy pan mu da odpowiedni szprajc przez lochowanie pufra, to droselklapa zostanie zablindowana, nie będzie już więcej ryksztosować i, co za tym idzie ferszlus będzie roztrajbowany.
I zmierzyłem lusarza zimnem, bezczelnem spojrzeniem. Moja fachowa wymowa oraz nonszalancja, z jaką sypałem zasłyszanemi poraz pierwszy w życiu terminami, zbiła z tropu ascetycznego ślusarza. Poczuł, że musi mi czem zaimponować.
– Ale teraz nie zrobię, bo holajzy nie zabrałem. A kosztować będzie reperacja – wyczekał chwilę, by zmiażdżyć mnie efektem ceny – kosztować będzie… 7 złotych 85 groszy.
– To niedużo, – odrzekłem spokojnie – myślałem, że co najmniej dwa razy tyle. Co się za tyczy holajzy, to doprawdy nie widzę potrzeby, aby pan miał fatygować się po nią do domu. Spróbujemy bez holajzy.
Ślusarz był blady i nienawidził mnie. Uśmiechnął się drwiąco i powiedział:
– Bez holajzy? Jak ja mam bez holajzy lochbajtel kryptować? Żeby trychter był na szoner robiony, to tak. Ale on jest krajcowany i we flanszy culajtungu nie ma, to na sam abszperwentyl nie zrobię.
– No wie pan, – zawołałem, rozkładając ręce – czegoś podobnego nie spodziewałem się po panu! Więc ten trychter według pana nie jest zrobiony na szoner? Ha, ha, ha! Pusty miech mnie bierze! Gdzież on na litoć Boga jest krajcowany?
– Jak to, gdzie? – warknął ślusarz – Przecież ma kajlę na uberlaufie!
Zarumieniłem się po uszy i szepnąłem wstydliwie:
– Rzeczywiście. Nie zauważyłem, że na uberlaufie jest kajla. W takim razie zwracam honor: bez holajzy ani rusz.
I poszedł po holajzę. Albowiem z powodu kajli na uberlaufie trychter rzeczywiście robiony był na szoner, nie za krajcowany, i bez holajzy w żaden sposób nie udałoby się zakryptować lochbajtel w celu udychtowania pufra i dania mu szprajcy przez lochowanie tendra, aby roztrajbować ferszlus, który źle działa, że droselklapę tandetnie zablindowano i teraz ryksztosuje.

Zbieranie zgłoszeń konkursowych już się zakończyło.

Zgłoszenia

komentarz
Aleksandra 2019-09-11 23:55:39
Ja w sumie podchodzę do tej funkcji trochę abstrakcyjnie, bo nigdy takiego czegoś nie będzie, no i trochę przez to, że naoglądałam się i żyłam z osobą cierpiącą na cukrzycę i wiem jak bardzo ważne jest kontrolować poziom cukru we krwi, nawet jeśli ktoś myśli, że nie choruje. Moim pomysłem jest wysuwany pasek, który posiadałby funkcję wielorazowej igiełki do palca, a jednocześnie byłby paskiem do mierzenia cukru, a stan wyświetlałby się na ekranie smartfona.
komentarz
Joanna 2019-09-11 23:41:51
Podczas rozmowy, ze smartfona powinny wysuwać się miękkie "szczypce" dopasowujące się do głowy i unieruchamiające telefon przy uchu - jeden klik i telefon sam się trzyma! Nienawidzę rozmawiać na głośnomówiącym, kompletnie nic nie słyszę, więc drę się jak durna, w zestawie słuchawkowym czuję się jak szpieg z lat 90., a zwykłe słuchawki co chwilę wypadają mi z uszu. Tylko szczypce to przyszłość!
komentarz
Joanna 2019-09-11 23:41:48
Podczas rozmowy, ze smartfona powinny wysuwać się miękkie "szczypce" dopasowujące się do głowy i unieruchamiające telefon przy uchu - jeden klik i telefon sam się trzyma! Nienawidzę rozmawiać na głośnomówiącym, kompletnie nic nie słyszę, więc drę się jak durna, w zestawie słuchawkowym czuję się jak szpieg z lat 90., a zwykłe słuchawki co chwilę wypadają mi z uszu. Tylko szczypce to przyszłość!
komentarz
Paweł 2019-09-11 23:41:37
Wizja Chcę by programowalny mały silniczek napędzał niby-nóżki mojego smartfona. By tańczył jak ktoś dzwoni, kołysał się w takt muzyki, tupał gdy potrzebuje energii stał na baczność jak oglądam film. Ma czepiać się odzieży by się ze mną zabrać jak wychodzę. Uczę go chodzić po stole i zbliżać do lampki i naciskać pilota od tv. Przez mały silniczek jesteśmy bardziej razem i lepiej się rozumiemy.
komentarz
Wiesław 2019-09-11 23:20:37
Masz smartfona - masz wszystko. Aparat, radio, budzik, głośnik, portfel itd. Czego chcieć więcej ? Co by wysuwać się dało, żeby sens to miało? Wiem: szufladka na podręczne drobiazgi. Chusteczka, drobne na lody, czy klucz od chaty. Po co kieszenie zapychać czy torby ze sobą zabierać? . Smartfon zupełnie wystarczy, z Huaweia szufladkę wysuniesz i co chcesz tam włożysz. Nic Ci więcej nie potrzeba.
komentarz
Diana 2019-09-11 23:19:12
Czy termometr, czy glikometr, Czy cokolwiek do pomiaru, Wiem że smartfon z wysuwaczem Jak z innego jest wymiaru. W tej kieszonce mieszka magia. Czas też mógłby zatrzymywać, Chować skarby czy pamiątki, Czy zapachy wychwytywać. Holo-ekran zeń wyświetlać, Może w 3d coś drukować. A po wykonanej pracy Do kieszonki znów się chować.
komentarz
Adrianna 2019-09-11 23:18:11
Wysuwać powinien się "zegar".Denerwuje mnie to,że mam opcję "drzemki"przez co często zasypiam na ważne spotkania. Jakoś tak się zaprogramowałam,że nawet przez sen włączam drzemkę i tak w kółko... W efekcie wstaję o dużo za dużo niż powinnam. Wysuwany zegar? To byłoby coś! Gdyby zegar się wysuwał z telefonu, a budzik dzwonił, musiałabym pomyśleć, którym guzikiem go wyłączyć i byłoby to na pewno trudniejsze niż posunięcie palcem. Myślę, że taki zegar pomógłby nie tylko mi, ale i wielu innym śpiochom 🙂
komentarz
Adrianna 2019-09-11 23:18:09
Wysuwać powinien się "zegar".Denerwuje mnie to,że mam opcję "drzemki"przez co często zasypiam na ważne spotkania. Jakoś tak się zaprogramowałam,że nawet przez sen włączam drzemkę i tak w kółko... W efekcie wstaję o dużo za dużo niż powinnam. Wysuwany zegar? To byłoby coś! Gdyby zegar się wysuwał z telefonu, a budzik dzwonił, musiałabym pomyśleć, którym guzikiem go wyłączyć i byłoby to na pewno trudniejsze niż posunięcie palcem. Myślę, że taki zegar pomógłby nie tylko mi, ale i wielu innym śpiochom 🙂
komentarz
Damian 2019-09-11 23:08:50
Fajną sprawą byłyby wysuwane... SMSy! Powstałoby swoiste połączenie smartfona, z papierowym czytnikiem, jakby e-booków;). I to nowe, i to nowe... I dziwne? No nie, dlaczego? Czy wszystko co nowe, musi być nowoczesne? Może czasem fajnie unowocześnić coś, poprzez powrót do tradycji! Ten pomysł jest świetny! Wysuwany SMARTCZYTNIK!:)
komentarz
Damian 2019-09-11 23:08:48
Fajną sprawą byłyby wysuwane... SMSy! Powstałoby swoiste połączenie smartfona, z papierowym czytnikiem, jakby e-booków;). I to nowe, i to nowe... I dziwne? No nie, dlaczego? Czy wszystko co nowe, musi być nowoczesne? Może czasem fajnie unowocześnić coś, poprzez powrót do tradycji! Ten pomysł jest świetny! Wysuwany SMARTCZYTNIK!:)
komentarz
Erwin 2019-09-11 23:03:11
Cylinder gniazda na mini jack powinien wystrzelić ze smarfona w chwili, w której łapiesz za telefon, szczególnie gdy swojej drugiej części siebie chcesz pokazać, co Tobie w duszy gra poprzez muzykę. Użytkownicy się ucieszą, gdyż jest to po prostu wygoda, nie szukasz a widzisz, chwytasz i czujesz, gdzie podpiąć się i słuchać.
komentarz
Erwin 2019-09-11 23:03:08
Cylinder gniazda na mini jack powinien wystrzelić ze smarfona w chwili, w której łapiesz za telefon, szczególnie gdy swojej drugiej części siebie chcesz pokazać, co Tobie w duszy gra poprzez muzykę. Użytkownicy się ucieszą, gdyż jest to po prostu wygoda, nie szukasz a widzisz, chwytasz i czujesz, gdzie podpiąć się i słuchać.
komentarz
Przemysław 2019-09-11 22:46:56
Chciałbym mieć w telefonie statyw wysuwany, żeby nie nosić ze sobą kija, na który moda powoli mija, czas na coś bardziej innowacyjnego z czym będzie możliwość fotografowania nie tylko siebie, przyjaciół, ale i gwieździstego nieba nieporuszonego!
komentarz
Dawid 2019-09-11 22:45:48
Jak dla mnie z telefonów mogłaby się wysuwać przejściówka pod CCS lub ChaDeMo. Ładując telefon po tych gniazdach, poczuję się jak właściciel wymarzonego elektryka 😀
komentarz
Dawid 2019-09-11 22:45:44
Jak dla mnie z telefonów mogłaby się wysuwać przejściówka pod CCS lub ChaDeMo. Ładując telefon po tych gniazdach, poczuję się jak właściciel wymarzonego elektryka 😀
komentarz
Monika 2019-09-11 22:45:10
dodatkowa szybka przy spadaniu-byłoby prościej bezpieczniej .....i taniej!
komentarz
Magdalena 2019-09-11 22:41:23
Mała wysuwana lampa błyskowa, "błysk" i super fotka gotowa, nie to co przy wbudowanej lampie z cieniem na pól twarzy, na wzór zewnętrznej lampy w lustrzankach mamy zdjęcie w ciemności jakie tylko nam się zamarzy.
komentarz
Anna 2019-09-11 22:39:46
Karta pamięci powinna wysuwać się przy pomocy małego silniczka, żeby użytkownicy nie musieli używać szpikulca i mogli obgryzać paznokcie.
komentarz
Anna 2019-09-11 22:39:42
Karta pamięci powinna wysuwać się przy pomocy małego silniczka, żeby użytkownicy nie musieli używać szpikulca i mogli obgryzać paznokcie.
komentarz
Tomasz 2019-09-11 22:30:35
Fantazja kończy się tam, gdzie zaczyna prawdziwe życie. Zbliża się jesień a potem zima, palącym problem staje się brak nakrycia głowy, bo się zapomniało, bo się nie kupiło albo nie pasuje do reszty modnego stroju, dlatego postuluje żeby smartfon miał wysuwany ogrzewacz na uszy, albo i na całą głowę. Profit dla użytkownika to ciepła głowa, a i babcia z mamą nie będą już miały powodów do strofowania
komentarz
Tomasz 2019-09-11 22:30:32
Fantazja kończy się tam, gdzie zaczyna prawdziwe życie. Zbliża się jesień a potem zima, palącym problem staje się brak nakrycia głowy, bo się zapomniało, bo się nie kupiło albo nie pasuje do reszty modnego stroju, dlatego postuluje żeby smartfon miał wysuwany ogrzewacz na uszy, albo i na całą głowę. Profit dla użytkownika to ciepła głowa, a i babcia z mamą nie będą już miały powodów do strofowania
komentarz
Mariusz 2019-09-11 22:27:47
Jak na razie w smartfonach aparat do selfie tylko się wysuwa W mojej wyobraźni wzrok innych całkiem nowy element przykuwa Po wysunięciu - wygląd niepozorny Gdy bateria pada staje się pomocny Przypomina zgoła koronkę w zegarku Kręcąc nim energię dostaję w podarku W nowej odsłonie wynalazek stary W smartfonie przywitam z radością Prądnicą wszędzie dostarczę ampery Inni popatrzą na cudo z zazdrością
komentarz
Jakub 2019-09-11 22:25:26
"mikro stópka" - można postawić telefon na biurku i oglądać serial bez konieczności trzymania go w ręce czy dodatkowych podstawek z Ikei:)
komentarz
Jan 2019-09-11 22:13:53
Huawei P Smart Z wysuwając kamerę ewidentnie puszcza do mnie oko 😉 Myślę, że smarfton mógłby także pokazywać nam język, wystawiając szufladkę na kartę SIM i kartę pamięci 😛 Moim zdaniem każda, z takich "fun"-kcji wywoła uśmiech na twarzy użytkownika 🙂
komentarz
Jan 2019-09-11 22:13:50
Huawei P Smart Z wysuwając kamerę ewidentnie puszcza do mnie oko 😉 Myślę, że smarfton mógłby także pokazywać nam język, wystawiając szufladkę na kartę SIM i kartę pamięci 😛 Moim zdaniem każda, z takich "fun"-kcji wywoła uśmiech na twarzy użytkownika 🙂
komentarz
Malwina 2019-09-11 22:07:07
Zaczyna się szkoła. Back to school. Ciężka praca i nauka ale i cykliczne relaksacyjne imprezy. Mając smartfona można zrobić mini dyskotekę wszędzie nawet w szkolnej szatni. Ale co z pozostałymi elementami scenografii? zapewni je Huawei z wysuwaną kulą lustrzaną. Światła, muzyka, AKCJA!.
komentarz
Tomasz 2019-09-11 22:01:06
U nas w domu najbardziej przydałby się w telefonie wysuwany zegarek, który świeciłby na stałe na w jednolitym kolorze. Brakuje nam czegoś takiego w sypalni, kiedy budzimy się w nocy i nie wiemy która godzina. Musimy brać telefon do ręki i naciskać guzik, a tak moglibyśmy podnieść tylko jedną powiekę, sprawdzić godzinę i iść dale spaćj.
komentarz
Tomasz 2019-09-11 22:01:03
U nas w domu najbardziej przydałby się w telefonie wysuwany zegarek, który świeciłby na stałe na w jednolitym kolorze. Brakuje nam czegoś takiego w sypalni, kiedy budzimy się w nocy i nie wiemy która godzina. Musimy brać telefon do ręki i naciskać guzik, a tak moglibyśmy podnieść tylko jedną powiekę, sprawdzić godzinę i iść dale spaćj.
komentarz
Joanna 2019-09-11 21:58:44
W dobie dzisiejszego pośpiechu, oraz szerzacą się plagą chorób autoimunnologicznych, przydatną funkcją byłaby wysuwana część z lupą, aby odrazu można było zczytać kod kreskowy produktu, czy wart jest zakupu pod względem zdrowego trybu odżywiania, oznaczone byłoby zielonym kolorem produkty dozwolone, żółtym neutralne, oraz czerwonym szkodliwe.
komentarz
Joanna 2019-09-11 21:58:41
W dobie dzisiejszego pośpiechu, oraz szerzacą się plagą chorób autoimunnologicznych, przydatną funkcją byłaby wysuwana część z lupą, aby odrazu można było zczytać kod kreskowy produktu, czy wart jest zakupu pod względem zdrowego trybu odżywiania, oznaczone byłoby zielonym kolorem produkty dozwolone, żółtym neutralne, oraz czerwonym szkodliwe.
komentarz
Michał 2019-09-11 21:48:48
Drogie Panie i Panowie! Wnet w smartfonach nowe cuda. Napędzane są silniczkiem - to jest prawda, żadna złuda! Dla płci pięknej lustereczko, bardzo zgrabnie wysuwane. Każda laska może spojrzeć, czy ma brwi pomalowane. Dla faceta zapalniczka, która przyda się nieraz. I do fajki i do grilla. Będzie ogień, będzie gaz!
komentarz
Krzysztof 2019-09-11 21:38:48
A ja bym widział w przyszłych telefonach wbudowaną wysuwaną ochronę na ekran. Zamiast dokupować futerały telefon przy chowaniu do kieszeni wysuwał by cienka powłokę ochronną na ekran. Nigdy więcej nie porysowałbym przypadkiem kluczami ekranu ani nie byłby on oklejony żadną folią lub szkłem. Czysty obraz zero rys.
komentarz
Krzysztof 2019-09-11 21:38:45
A ja bym widział w przyszłych telefonach wbudowaną wysuwaną ochronę na ekran. Zamiast dokupować futerały telefon przy chowaniu do kieszeni wysuwał by cienka powłokę ochronną na ekran. Nigdy więcej nie porysowałbym przypadkiem kluczami ekranu ani nie byłby on oklejony żadną folią lub szkłem. Czysty obraz + zero rys.
komentarz
Joanna 2019-09-11 21:28:52
Pierwsza, najbardziej przydatna rzecz która przychodzi mi do głowy to wysuwany mikrofon! Mąż pracuje za granicą, po wykonaniu wszystkich obowiązków domowych rozmawiamy ze sobą czasem po kilka godzin, aż ręce opadają ? a to telefon się wbija, a to echo się niesie, a to szkoda wstawać z łóżka po plątanine kabli zwanych słuchawkami bo i tak zaraz mi wypadnie. A tak telefon by sobie spokojnie leżał a ja bym mogła powiedzieć wszystko tylko raz jak nigdy.
komentarz
Anna 2019-09-11 21:28:37
A mi się marzą wysuwane słuchawki. Swoje zawsze gdzieś mam głęboko schowane na dnie torebki albo są tak poplątane, że z nerwów rezygnuję z ich użycia. To rozwiązanie pozwoliłoby na szybkie i bezproblemowe użycie, a słuchawki byłyby zawsze pod ręką.
komentarz
Sławomir 2019-09-11 21:13:36
Czytnik kodów kreskowych - poręczny, kompaktowy, skorelowany ze specjalną aplikacją. W sklepach umożliwiałby zeskanowanie kodu kreskowego danego towaru i wówczas na ekranie smartfona pojawiłoby się porównanie cen w różnych sklepach, opinie użytkowników, informacje na temat składu (jeśli byłby to produkt spożywczy). Zaoszczędziłoby to czas i pieniądze. Moim zdaniem bardzo przydatna funkcja!
komentarz
Hanna 2019-09-11 21:09:38
Coraz częściej powstają tzw. inteligentne domy. Ze smartfona powinien wysuwać się panel dotykowy pozwalający na sterowanie poszczególnymi urządzeniami (oświetleniem, temperaturą, tv, ekspresem do kawy, etc.). Można więc nadal korzystać ze smartfona, np. przeglądać media społecznościowe bez konieczności wychodzenia z aplikacji, by włączyć jakieś urządzenie. Efekt: dom w kieszeni ;).
komentarz
Hanna 2019-09-11 21:09:35
Coraz częściej powstają tzw. inteligentne domy. Ze smartfona powinien wysuwać się panel dotykowy pozwalający na sterowanie poszczególnymi urządzeniami (oświetleniem, temperaturą, tv, ekspresem do kawy, etc.). Można więc nadal korzystać ze smartfona, np. przeglądać media społecznościowe bez konieczności wychodzenia z aplikacji, by włączyć jakieś urządzenie. Efekt: dom w kieszeni ;).
komentarz
Norbert 2019-09-11 21:08:54
Na wzór aparatu w telefonie P Smart Który z innowacją na rynku miał start W smartfonie schowane, automatycznie wysuwalne Pojawić się winny głośniki multimedialne By miejsca nie zajmować, a ku uciesze gości Rozkręcać mogły imprezy, w doskonałej jakości By mocą i głośnością niczemu nie ustępowały I wielkie wieże godnie zastępowały Marzenie moje, trudne w realizacji Użytkownikom pomoże w rozkręcaniu libacji
komentarz
Norbert 2019-09-11 21:07:24
Na wzór aparatu w telefonie P Smart Który z innowacją na rynku miał start W smartfonie schowane, automatycznie wysuwalne Pojawić się winny głośniki multimedialne By miejsca nie zajmować, a ku uciesze gości Rozkręcać mogły imprezy, w doskonałej jakości By mocą i głośnością niczemu nie ustępowały I wielkie wieże godnie zastępowały Marzenie moje, trudne w realizacji Użytkownikom pomoże w rozkręcaniu libacji
komentarz
Arkadiusz 2019-09-11 20:55:28
Myślę, że przy pomocy małego silniczka mógłby wysuwać się miniaturowy "rzutnik" dzięki któremu mielibyśmy przenośne kino, urządzenie do prowadzenia prezentacji oraz sprzęt do dzielenia się swoimi zdjęciami na dużej powierzchni.
komentarz
Paweł 2019-09-11 20:48:04
Idea jest prosta a zarazem genialna, wysuwany mikrofon to rzecz kapitalna. Powinno tak być w każdym smartfonie, aby pomóc w komunikacji mężowi i żonie. Rozmowa przyjaciół czy śpiewy imprezowe, stają się wyraźniejsze, nie jakieś jałowe. W każdych warunkach, czy wieje czy pada, taki mikrofon w użytkowaniu pomaga. W aucie, w metrze, na stadionie czy ulicy, Jeden drugiego stanowczo lepiej usłyszy.
komentarz
wojciech 2019-09-11 20:29:42
Uważam, że najbardziej potrzebny byłby wysuwany mikrofon stereo do nagrywania koncertów z super dźwiękiem, żeby na platformach streamingowych można było usłyszeć coś więcej niż szum nagrany kartoflem.
komentarz
wojciech 2019-09-11 20:29:39
Uważam, że najbardziej potrzebny byłby wysuwany mikrofon stereo do nagrywania koncertów z super dźwiękiem, żeby na platformach streamingowych można było usłyszeć coś więcej niż szum nagrany kartoflem.
komentarz
Joanna 2019-09-11 20:22:59
O ile życie stałoby się prostsze gdyby ze smartfona wysuwała się zapalniczka. Przedmiot który w magiczny sposób zawsze znika.
komentarz
Karolina 2019-09-11 20:22:57
Czerwona szminka, która zawsze jest zagubiona w czeluściach damskiej torebki. Z pomocą smartphona poprawki makijażu stały by się tak proste jak nigdy wcześniej.
komentarz
Joanna 2019-09-11 20:22:56
O ile życie stałoby się prostsze gdyby ze smartfona wysuwała się zapalniczka. Przedmiot który w magiczny sposób zawsze znika.
komentarz
Edyta 2019-09-11 20:06:05
Wysuwane powinny być dwie łapki, które wskazują strony: PRAWO I LEWO! Cierpię na tę kobiecą przypadłość i za chiny nie jestem w stanie zapamiętać stron. Na wypowiedziane na głos słowo np LEWO, łapka powinna pokazywać kierunek!
komentarz
Edyta 2019-09-11 20:06:01
Wysuwane powinny być dwie łapki, które wskazują strony: PRAWO I LEWO! Cierpię na tę kobiecą przypadłość i za chiny nie jestem w stanie zapamiętać stron. Na wypowiedziane na głos słowo np LEWO, łapka powinna pokazywać kierunek!
komentarz
Ewa 2019-09-11 20:00:19
Bardzo istotnym elementem smartfona, który mógłby być uruchamiany małym silniczkiem jest wysuwany patyczek do czyszczenia uszu. Można wysunąć go i używać w trakcie rozmowy telefonicznej, regulować w razie potrzeby i stopnia zabrudzenia prędkość obrotów, oszczędzając czas poświęcany do tej pory po kąpieli w łazience.
komentarz
Norbert 2019-09-11 19:57:17
Na wzór aparatu w telefonie P Smart Który z innowacją na rynku miał start W smartfonie schowane, automatycznie wysuwane Pojawić się winny głośniki multimedialne By miejsca nie zajmować, a ku uciesze gości Rozkręcać mogły imprezy, w doskonałej jakości By mocą i głośnością niczemu nie ustępowały I wielkie wieże godnie zastępowały Marzenie moje, trudne w realizacji Użytkownikom pomoże w rozkręcaniu libacji
komentarz
Mariusz 2019-09-11 19:53:57
Fantazja ponosi nas dosyć często przy korzystaniu ze smartfonów i sami nie wiedząc kiedy potrzebujemy doładowania. Dlatego też uważam, że najwyższy czas by wyposażać smartfony w mini ogniwa fotowoltaiczne, które mogłyby wspomagać zamontowane w nich baterie. Przy obecnej technologii wskazane byłoby ich wysuwanie i chowanie w obudowie by nie narażać delikatnej konstrukcji na uszkodzenia mechaniczne.
komentarz
jarek 2019-09-11 19:45:12
Z czterech narożników telefonu powinny wysuwać (wystrzeliwać) małe plastikowe elastyczne pióra ,chroniące telefon przed upadkiem.Taki system ochronny dał by w końcu możliwość cieszenia się z pięknego telefonu i nie trzeba by było zakrywać go wszelkiego rodzaju etui.
komentarz
Joanna 2019-09-11 19:20:14
Wyobraźcie sobie, że znacie minimum jedną wścibską osobę, która wtrąca się do wszystkiego i interesuje się tym czym nie powinna. Otóż mogę się założyć ze odpowiedź brzmi oczywiście że tak. Pomimo że mamy zabezpieczenia na telefon, dziwnym trafem czuję się inwigilowana. Więc marzy mi się w moim smartfonie coś w stylu wysuwanej ręki sprawiedliwości, która gdy ktoś nie powołany zbliży się do telefonu zacznie bić po łapskach delikwenta. Może wtedy oduczy się go szperania po cudzych telefonach. Użytkownik szczęśliwy bo chyba każdy z nas pragnie mieć odrobinę prywatności dla siebie.
komentarz
Magdalena 2019-09-11 18:56:54
Ze smartfona powinny się wysuwać... skrzydełka, by już nigdy nie trzeba go było szukać, tylko by sam do nas przyleciał! Najlepiej jeszcze, by reagował na komendę głosową i przylatywał do nas szybko i prosto;) W końcu byłoby zero szukania, no i przez to się spóźniania... Bo telefon, to niestety taka złośliwa rzecz, która często gubi i chowa się... Zwłaszcza gdy człowiek do pracy śpieszy się!
komentarz
Monika 2019-09-11 18:42:46
Pewnie jest to element, który uczyniłby telefon większym, może mniej poręcznym, lecz chciałabym z czystej ciekawości móc zobaczyć kiedyś model telefonu wyposażony we wbudowaną ładowarkę. Wiadomo są powerbanki ukryte w etui, ale są one dostępne dla określonych modeli. Może mało realistyczne z uwagi na gabaryty, ale urządzenie z wysuwanym małym adapterem, który dawałby możliwość np. podłączenia telefonu do wejścia usb, byłoby miłą ciekawostką na rynku technologicznym. Pewnie nie zastąpiłoby ładowarki, lecz kto wie, na co wpadną twórcy telefonów w przyszłości. Rzecz dosyć realna do spełnienia, może kiedyś bez przenośnego kabla podepniemy się do komputera lub naładujemy telefon w jakimkolwiek miejscu (oczywiście istnieją stacje pozwalające na bezprzewodowe ładowanie, lecz zabranie ich ze sobą, jest jednak niemożliwe). Wysuwany kabel z obudowy - może niepotrzebna fanaberia, ale w telefonach uświadczyliśmy wiele mniej koniecznych elementów, więc pewnie i to by uszło ?
komentarz
Joanna 2019-09-11 18:05:46
Mała, wysuwana rączka, akuratna, by przypudrować nosek! Po prawdzie potrzebna mi bardziej, by przetrzeć pot z czoła i śpiochy z niewyspanych oczu, a memu dziecku podnieść zgubiony smoczek z ziemi, wytrzeć gile z nosa i potrzymać smycz na której końcu znajduje się szarpiący się szczeniak. By odmachać znajomym, zabrać kłody spod nóg i usłać róże. A potem zrobi nam uśmiechnięte selfie.
komentarz
Sebastian 2019-09-11 17:49:21
Powinna wysuwać się także część gniazda do ładowania, żeby nie było problemu z wkładaniem kabelka nie tą stroną co trzeba a przez to nie niszczyłoby się wejścia!
komentarz
Miłosz 2019-09-11 17:46:42
Uważam, że następnym elementem wysuwanym z telefonu przez silniczek powinien być wbudowany mikrofon, bardzo często się zdarza, że chcemy rozmawiać z kimś a nie mamy jak złapać telefonu. Taki przypinany na przykład do ubrania mikrofon idealnie by się sprawdził.
komentarz
Stanisław 2019-09-11 17:43:41
Kiedyś, jak nie było jeszcze smartfonów, to zdjęcia robiłem aparatem. Aparat był cyfrowy, ale czasy klisz też jeszcze pamiętam… I ten mój aparat miał wysuwaną lampę, coś czego mi bardzo brakuje, gdy robię zdjęcia telefonem. Zresztą jest ona chyba logicznym rozwinięciem idei wysuwanego aparatu, dlatego też taką propozycję, że tak powiem wysuwam.  
komentarz
Mateusz 2019-09-11 17:25:52
Mój optymalny smartfon powinien mieć wysuwany smart uchwyt który idealnie dopasowywał by się do powierzchni, przedmiotów do których chcemy go przyczepić taką swego rodzaju smartfornową dłoń. Pozdrawiam Mateusz
komentarz
Justyna 2019-09-11 17:07:33
Małe śmigiełko. Telefon wraz z aparatem mogłyby złożyć jako dron. Tylko właściciel Huawei P Smart Z moglby fotografować, nagrywać niesamowite filmy a i videorozmowa byłaby niesamowitym doświadczeniem - leżysz sobie w oceanie na Bali i rozmawiasz z przyjaciółmi. Coś niesamowitego!
komentarz
Łucja 2019-09-11 16:40:25
Teraz moda jest na retro i na danych bezpieczeństwo! Kody, skaner palca, twarzy to jest już szaleństwo! Choć to fajne rozwiązanie modzie retro się nie kłania. I dlatego by tradycji było zadość oraz by nie było zamieszania. W smartfonie, pod ekranem winna być klapeczka mała Która by pokrętło z numerkami zawierała. Dzięki czemu, jak w klasycznym sejfie: 4 w prawo i 2 w lewo, tik-tik hasło bez pisania i baz twarzy skanowania, zamiast palcem czujnik głaskać da się gałką wybrać kombinacje. W taki oto prosty sposób dla hipsterów i nowoczesnych osób, na wprowadzanie danych znajdzie się stosowny sposób!
komentarz
Marta 2019-09-11 16:11:37
Ile razy się tak już działo, że baterii było mało gdzieś w plenerze albo w mieście, "Szybko! kabel mi przynieście!" Ale wtedy, jak każdej gapie, Ładowarka leży głęboko w szafie, W torebce, plecaku go po prostu nie ma. A telefon już długo nie wytrzyma 🙁 O wiele dłużej telefon by czuwał, gdyby kabelek z niego się wysuwał. Już nigdy więcej kabli zgubionych, i użytkowników tym bardzo zmartwionych!
komentarz
Renata 2019-09-11 15:51:44
Nie będę oryginalna jak dla mnie wysuwane lustereczko(tego nigdy za wiele! A dla meza otwieracz do butelek(lubi piwko wypic z butelki a nie puszki na powietrzu,ZE SMARTFONEM nigdy sie nie rozstaje się ze i nie bedzie niszczyl lawek?
komentarz
Ilona 2019-09-11 15:49:40
Mnie najbardziej ucieszyłby wysuwany kabel USB do ładowania telefonu. Często wyjeżdżam z domu zakładając, że niedługo wrócę, jednak zwykle jest to dłużej niż myślałam i braknie mi baterii w telefonie. Powerbanki są fajnym rozwiązaniem, ale też nie zawsze pamiętam o ich naładowaniu. Dzięki mojemu pomysłowi mogłabym ładować telefon w podróży samochodem, centrach handlowych i wielu innych miejscach.
komentarz
Ilona 2019-09-11 15:49:37
Mnie najbardziej ucieszyłby wysuwany kabel USB do ładowania telefonu. Często wyjeżdżam z domu zakładając, że niedługo wrócę, jednak zwykle jest to dłużej niż myślałam i braknie mi baterii w telefonie. Powerbanki są fajnym rozwiązaniem, ale też nie zawsze pamiętam o ich naładowaniu. Dzięki mojemu pomysłowi mogłabym ładować telefon w podróży samochodem, centrach handlowych i wielu innych miejscach.
komentarz
Martyna 2019-09-11 15:33:21
Pomyślelicie już o fanach selfi - dzięki wam za to! Ale co z użytkownikami, którzy wolą robić zdjęcia z samowyzwalaczem? Osobiście cykam ich całkiem sporo i zawsze spotykam ten sam problem - czym podeprzeć telefon? Używałam już książek, kamieni, brzucha wujka i wszystkiego co było pod ręką. A może Wy rozwiążecie mój problem? Wysuwane nóżki nie tylko spełnią swoją funkcję ale nadadzą telefonowi kosmiczny wygląd łazika?
komentarz
Dominika 2019-09-11 15:18:54
Wysuwany Humoroporawiacz poprawiałby humor tym użytkownikom smartfona którzy w danym dniu w danej chwili mają zły humor.
komentarz
Małgorzata 2019-09-11 15:18:47
Ten wysuwany aparat do selfie jest naprawdę super,ale mnie Kobiecie Pracującej przydałby się jeszcze wysuwany za pomocą małego silniczka BUDZIK.Mógłby mieć główkę kogucika lub diamencika,nie wypadać z ręki,wydawać przyjemne dla ucha dźwięki,bym kciukiem go wyłączała i spokój miała,bez żadnych włączających się ciągle drzemek.
komentarz
Piotr 2019-09-11 15:14:37
Cały ten smartfon powinien się wysuwać... ze stołu do kieszeni, kiedy wstaję rano z łóżka, a silniczek powinien pukać mi w czoło brzęcząc "wstawaj" 🙂
komentarz
Maciej 2019-09-11 14:11:04
Mysle ze ciekawe byłoby gdyby byla taka funkcja w ktorej po przycisnieciu przycisku wysowal sie projektor hologramowy z programem typu syri z którym moglibyśmy prowadzic konwersacje i widziec go realnie.po za tym bylby naszym aststentem w codziennym zyciu pprzypominal o wydarzeniach zapisywal informacje po komendach glosowych. 😉
komentarz
Maciej 2019-09-11 14:11:04
Mysle ze ciekawe byłoby gdyby byla taka funkcja w ktorej po przycisnieciu przycisku wysowal sie projektor hologramowy z programem typu syri z którym moglibyśmy prowadzic konwersacje i widziec go realnie.po za tym bylby naszym aststentem w codziennym zyciu pprzypominal o wydarzeniach zapisywal informacje po komendach glosowych. 😉
komentarz
Maciej 2019-09-11 14:11:04
Mysle ze ciekawe byłoby gdyby byla taka funkcja w ktorej po przycisnieciu przycisku wysowal sie projektor hologramowy z programem typu syri z którym moglibyśmy prowadzic konwersacje i widziec go realnie.po za tym bylby naszym aststentem w codziennym zyciu pprzypominal o wydarzeniach zapisywal informacje po komendach glosowych. 😉
komentarz
Maciej 2019-09-11 14:11:03
Mysle ze ciekawe byłoby gdyby byla taka funkcja w ktorej po przycisnieciu przycisku wysowal sie projektor hologramowy z programem typu syri z którym moglibyśmy prowadzic konwersacje i widziec go realnie.po za tym bylby naszym aststentem w codziennym zyciu pprzypominal o wydarzeniach zapisywal informacje po komendach glosowych. 😉
komentarz
Maciej 2019-09-11 14:11:02
Mysle ze ciekawe byłoby gdyby byla taka funkcja w ktorej po przycisnieciu przycisku wysowal sie projektor hologramowy z programem typu syri z którym moglibyśmy prowadzic konwersacje i widziec go realnie.po za tym bylby naszym aststentem w codziennym zyciu pprzypominal o wydarzeniach zapisywal informacje po komendach glosowych. 😉
komentarz
Klaudia 2019-09-11 14:10:51
Czasem nadejdzie w życiu potrzeba, że kartę SIM wyciągnąć trzeba. Nożyczki, wykałaczek do tego używamy czasem i godzinę na ćwiczeniach manualnych spędzamy. Jednak te przybory bezpieczeństwa nie gwarantują, chwila nieuwagi i na zawsze nasz telefon zarysują. Za pomocą małego silniczka kartę SIM bym wysuwała, czym na trwałe uszkodzenie telefonu bym nie narażała.
komentarz
Helga 2019-09-11 14:09:06
Wysuwany wiatraczek! Dla chwili ochłody w upalne dni.
komentarz
Ewa 2019-09-11 13:30:38
Tuż obok aparatu powinna wysuwać się mała kieszonka ze złotówką do wózka na zakupy. Ułatwiłoby to życie i zaoszczędziło stracony czas na szukanie drobnych w torebce.
komentarz
Wojciech 2019-09-11 13:01:07
Idąc po najprostszej linii oporu można by zmajstrować wysuwany kabelek do ładowania, tak jak to ma miejsce choćby w odkurzaczach. A porzucając to co nam znane i wchodząc do króliczej nory to fajnie jakby wysuwał się taki dyngs, który niczym J.A.R.V.I.S. wyświetlałby hologram np. map google, w których majtając rękami moglibyśmy wyszukać trasę, przejrzeć dzielnice miasta albo zamówić z wyprzedzeniem hambuksa w Macu. A gdyby majtanie rękami w hologramie nie pykło, to po prostu takie wysuwane ustrojstwo mogłoby posłużyć jako rzutnik.
komentarz
Katarzyna 2019-09-11 12:57:51
W opcji mocno fantastycznej - telefon mógłby mieć funkcję sos.W razie gdyby użytkownika znalazł się w niebezpieczeństwie wysuwa się mini dysk (coś w stylu miniaturowego drona), który niczym super hero przy pomocy silniczka przemieszcza się w kierunku najbliższego telefonu o tych samych funkcjach. Ten z kolei ma opcję odczytu miejsca w którym znajduje się wysyłający sygnał telefon. Ta opcja niejednemu z pewnością mogłaby uratować życie i zapewnić świetną formę zabezpieczenia w nagłych sytuacjach. Kto wie może kiedyś technika posunie się aż tak bardzo do przodu. Druga opcja, bardziej realna aczkolwiek też mega przydatna to alarmowy budzik. Gdy nadchodzi godzina budzenia z telefonu wysuwa się element i wystrzela na niewielką odległość. Budzik przestanie dzwonić dopiero gdy użytkownik znajdzie element i z powrotem wsunie go w obudowę. Po takiej akcji nie ma opcji żeby się nie obudzić. Problem z wyłączeniem budzika i zasypane z głowy!
komentarz
Marek 2019-09-11 12:56:45
Przydałby się wysuwany haczyk, bo nie zawsze jest gdzie położyć albo oprzeć o coś nasz telefon. Alternatywnie mogłaby być zastosowana wysuwana podpórka, taka jak w stojących ramkach na zdjęcia. Z pomysłów bardziej fantastycznych może zastosować włączaną opcję, że gdy ktoś dzwoni telefon przesuwałby się w kierunku osoby, która nie może podejść. Można by tu wykorzystać wibracje i jakiś wysuwany moduł jezdny, tak aby ruch odbywał się w ustalonym wcześniej kierunku.
komentarz
Aleksandra 2019-09-11 12:31:12
Z wnętrza telefonu powinna się wysuwać pierścieniowa lampa LED. Jeden klik profesjonalnie oświetlone wszystko dookoła. Selfie nawet w ciemnym pokoju wyszłoby nieziemsko. Makijaż z takim światłem sam by się robił. A kiedy było by nudno mrugałaby na kolorowo i grała coś ładnego. Taka lampka to byłoby dopiero coś.
komentarz
Renata 2019-09-11 11:40:56
Czasami niewygodnie robić selfie, chcielibyśmy objąć jeszcze kawałek krajobrazu -te starsze roczniki tak maja , więc może miniaturowe nóżki,żeby nasz aparat można by było stabilnie postawić w kazdym miejscu i zrobić zdjęcie obejmujace panorame powyżej długości naszej ręki a nawet sticka?
komentarz
Filip 2019-09-11 11:20:25
Ciemna ulica, pora późna, okolica szemrana Gdy nagle sytuacja jako ta grożąca życiu klasyfikowana Podchodzi dwóch spod ciemnej gwiazdy jegomościów "Ej Ty! Dawaj swój telefon gościu!" W kieszeni wciskasz specjalny guzik I pokazujesz smartfona z wysuniętą, specjalnie potłuczoną szybką: "Luzik" "Łee! Po co nam taki telefon.. Gdzie my to sprzedamy?!" Znowu wygrała technologia! Smartfon ura(t/d)owany!
komentarz
Agnieszka 2019-09-11 10:22:53
H mmmm… Co mogłoby się wysuwać ze smartfona? U ważam, że ilość potrzeb jest nieograniczona A le super byłoby mieć w oglądaniu wsparcie W ięc podpórka na myśl mi przychodzi nieodparcie E stetyczna, niezawodna i bezpoślizgowa I dealne oglądanie, prawie sala kinowa 😉
komentarz
DOMINIKA 2019-09-11 10:16:52
Smartfon powinien mieć wysuwaną końcówkę z kablem USB, dzięki któremu byłoby możliwe wrzucanie i zrzucanie plików na komputer i ładowanie baterii. Dzięki takiej opcji nie trzeba było by nosić niepotrzebnych kabli, życie naprawdę byłoby łatwiejsze i przyjemniejsze.
komentarz
Maria 2019-09-11 10:13:11
A gdyby tak ze smartfona wysuwał się... smartfon? Przeistaczając się niczym Transformer z kompaktowej mobilnej zabawki w potężnego i inteligentnego kolosa, który zachwyca swym wyglądem i możliwościami. Taki "Optimus Phone". Byłby to telefon, który dosłownie wychodzi z siebie, by zadowolić użytkownika! Mnie natomiast cieszyłby już sam fakt, że komórka znowu mieści się w kieszeni.
komentarz
Maria 2019-09-11 10:13:08
A gdyby tak ze smartfona wysuwał się... smartfon? Przeistaczając się niczym Transformer z kompaktowej mobilnej zabawki w potężnego i inteligentnego kolosa, który zachwyca swym wyglądem i możliwościami. Taki "Optimus Phone". Byłby to telefon, który dosłownie wychodzi z siebie, by zadowolić użytkownika! Mnie natomiast cieszyłby już sam fakt, że komórka znowu mieści się w kieszeni.
komentarz
daniel 2019-09-11 09:37:32
Dodatkowym wysuwanym elementem w smartfonie mógłby być wihajster, który byłby przydatny jak się dynks w bylgulatorze rychsztosuje i potrzebna byłaby holajza, żeby tego na szoner nie wieszać. Bo i wtedy zdjęcia leprze będą i dźwięk i człowiek spokojniejszy jak tego dzyndzla nie będzie musiał wytegesować.
komentarz
daniel 2019-09-11 09:37:30
Dodatkowym wysuwanym elementem w smartfonie mógłby być wihajster, który byłby przydatny jak się dynks w bylgulatorze rychsztosuje i potrzebna byłaby holajza, żeby tego na szoner nie wieszać. Bo i wtedy zdjęcia leprze będą i dźwięk i człowiek spokojniejszy jak tego dzyndzla nie będzie musiał wytegesować.
komentarz
Krzysztof 2019-09-11 09:33:09
Smartfon i ładowarka to nierozłączna para. Są osobnymi elementami mimo, że bez siebie nie mogą funkcjonować, co moim zdaniem powinno się zmienić. Gdyby była schowana w środku telefonu i wysuwana silniczkiem nie musielibyśmy pamiętać o jej zabieraniu ze sobą do pracy czy na wakacje. Mielibyśmy ją zawsze przy sobie. To by było szalenie wygodne i nowatorskie rozwiązanie.
komentarz
Dawid 2019-09-11 09:17:42
Kolejnym wysuwanym elementem powinien być micro wiatraczek! Przydatny w upalne dni, gdy żar leje się z nieba, chłodny wiaterek przyniesie ulegę Ci, a ponad to wiatr we włosach z mikro wiatraczka to gwarancja udanego selfiaczka;) Zatem nie ma co dłużej dywagować, czas wiatraczki w w smartfonach masowo montować 🙂
komentarz
Dawid 2019-09-11 09:17:05
Telefony powinny posiadać wysuwane małe nóżki, oglądanie filmów na telefonie staje sie wtedy jeszcze łatwiejsze 😀
komentarz
Iga 2019-09-11 09:14:41
Wysuwać powinien się jeszcze dodatkowy, silniejszy głośnik dzięki któremu można byłoby dzielić się muzyką z przyjaciółmi gdziekolwiek jesteśmy, bez targania dodatkowego głośnika bezprzewodowego ze sobą.
komentarz
Kamil 2019-09-11 08:46:13
Uważam, że bardzo przydatną funkcja byłoby umieszczenie w telefonie wysuwanego dzięki małemu silniczkowi gniazda ładowania. Zawsze w telefonach denerwuje mnie to, że z biegiem czasu w otworze gniazda zawsze zbierają się różnego rodzaju zanieczyszczenia – a umówmy się mało kto trzyma telefon w sterylnych warunkach. Wysuwane gniazdo jest w mojej opinii przydatnym rozwiązaniem.
komentarz
Damian 2019-09-11 08:40:33
Fajnie bylo by gdy by wysywane bylo wejscie na karte sim i sd ulatwilo by to sprawe w wymianie.
komentarz
Ewa 2019-09-11 07:51:35
Absolutnie kompas! Co z tego, że mam mapy, że miły głos mówi dokąd mam iść jak ja stron świata nie ogarniam! A aplikacja kręci, kluczy i krąży, zmusza do chodzenia tyłem albo machania telefonem na wszystkie strony.. Kompas i więcej nie zabłądzę!
komentarz
Katarzyna 2019-09-11 07:19:10
Podczas prasowania które zazwyczaj trwa dłużej niż godzinę, uwielbiam co nieco obejrzeć. Za dużo zamieszania jest z uruchomieniem laptopa więc korzystam z telefonu. I wiecznie mam dylemat jak go podeprzeć. Więc dla mnie to KONIECZNIE wysuwana stopka, nóżka czy cokolwiek co pozwoliłoby mi mieć oparty telefon i wygodnie oglądać filmiki. Ot tam takie małe marzenie 🙂
komentarz
Grzegorz 2019-09-11 01:14:36
Skoro dajemy się ponieść fantazji to chciałbym żeby wysuwał się mały dron który w momencie wyjścia z domu latał nad głową użytkownika i był jego osobistym asystentem który informowałby o zagrożeniach czyhających w okolicy użytkownika(roboty drogowe, dziury w chodniku, zimą śliskie miejsca, w lesie namierzałby kleszcze, nadchodzące nagłe zmiany pogody)
komentarz
Rafał 2019-09-11 01:03:20
Wysuwać powinien się projektor, za pomocą którego moglibyśmy oglądać zdjęcia i filmy na ścianach, sufitach, podłogach. Tam gdzie bym chciał zobaczył bym film na białej kartce papieru:)
komentarz
Justyna 2019-09-11 00:31:15
Razem z koleżanką z teatru wracamy, Jest noc ciemna, a na taryfę nie mamy. Nagle zza krzaków wyskakuje bandyta, Co wy tu robicie? - Lubieżnie się pyta. Ucieszona, że tajną broń wypróbuję, Na smartfonie tajemny szyfr wystukuję. Puzderko się wysuwa z łzawiącym gazem, Łotr chciał nas napaść, ale, łotrze, nie tym razem! Jutro bohaterką nazwą mnie w gazecie, Ale cicho sza, o tym jeszcze nie wiecie 🙂
komentarz
Paulina 2019-09-10 23:46:34
Moim zdaniem powinna byc wysuwana szufladka na karty SIM takie rozwiązanie też by ulatwilo urzywanie smartfona i było by wygodniej
komentarz
Kasia 2019-09-10 23:44:05
Oczywiście wysuwane...nóżki 🙂 niczym śmigło Gadżeta 🙂 Uruchamiane wówczas, gdy zgubimy smartfona na mieście, imprezie itd. Niczym Struś Pędziwiatr prawie niezauważalnie pogna prosto do domu, o swoim przybycu powiadomi nas stojąc na wycieraczce 😉 Nigdy więcej zgub!
komentarz
Damian 2019-09-10 23:17:52
Proponuję zamontować małego mechanicznego pieska, który zawsze w sytuacji kryzysowych wychodziłby ze swojego domku i mówił do mnie: Damian dasz radę! Jesteś zwycięzcą, pogoń tego kota! etc.
komentarz
Joanna 2019-09-10 22:56:29
Mały niezawodny pilniczek na niespodziewaną awarię pięknych kobiecych paznokci 🙂
komentarz
Joanna 2019-09-10 22:56:26
Mały niezawodny pilniczek na niespodziewaną awarię pięknych kobiecych paznokci 🙂
komentarz
Anula 2019-09-10 22:12:09
STATYW - co mi po aparacie, jeśli nie mogę sobie zrobić ładnego zdjęcia podczas wyprawy, bo mam za krótkie łapki? Dość pokracznych selfiaczków z ręki - niech z telefonu na żądanie wysuwają się nóżki, żebym mogła ustawić go stabilnie na dowolnym podłożu i w końcu zacząć robić sobie fotografie jak należy! Wiem, że są statywy oddzielne, ale kto by miał głowę do noszenia ich wszędzie? Wbudowany i wysuwany statyw - takie nibynóżki - to by było coś!
komentarz
Diana 2019-09-10 21:49:10
Muzyka jest dla mnie jak tlen, bez niej nie mogę żyć. Pierwsze, co robię po przebudzeniu to od razu odpalam ulubione kawałki 😉 dlatego też moim zdaniem, przy pomocy małego silniczka wręcz KONIECZNIE powinny wysuwać się bezprzewodowe mikro słuchawki! Myślę, że ciągłe ich zapominanie jest nie tylko moją zmorą, ale tez wielu innych ludzi, nawet nie wspominam o plączącym się wiecznie kablu. Dlatego właśnie takie rozwiązanie byłoby w mojej ocenie genialnym ułatwieniem życia. Gdyby taki smartfon pojawił się na rynku, myślę, że byłabym w stanie na niego oddać, jak to się teraz mówi, grube hajsy! 😀
komentarz
Dominika 2019-09-10 21:35:19
Oczywiście słuchawki! Każdy z nas zna ból rozplątywania kabla w pośpiechu co często powoduje, że ten zaciska się jeszcze bardziej. Zanim w jadącym autobusie je rozplącze, to ten zawiezie mnie już do miejsca docelowego... Dlatego bardzo przydatnym rozwiązaniem byłyby wysuwane słuchawki z zawsze idealnie prościutkim kabelkiem. Ach, marzenie!
komentarz
Judyta 2019-09-10 20:55:40
Z telefonu powinny się wysuwać małe wycieraczki żeby podczas deszczu wytrzeć z ekranu powstałe wodne znaczki.
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:14
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:14
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:14
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:13
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:13
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:13
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:13
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:13
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:13
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:13
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:09
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:39:08
Wysuwane automatyczne czyszczenie smartfona bardzo przydatne gdy smartfon się ubrudzi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:34:32
Wysuwany Przyciągacz Jak Magnesowo - Blogowo - Konkursowy - Orangeowo - Polskaowy przyciągałby jak magnes uczestników konkursów organizowanych na blogu Orange Polska.
komentarz
Dominika 2019-09-10 20:28:03
Wysuwany Przyciągacz Magnesowo - Blogowo - Konkursowo - Oreangeowy - Polskaowy, bo przyciągałby uczestników konkursów na blogu Orange Polska
komentarz
Agnieszka 2019-09-10 20:00:31
Dla mnie powinno się wysuwać gniazdko do ładowania (ta część gdzie podłącza się ładowarkę), gdyż moim problemem jest często "obruszane" albo zapchane takimi małymi pyłkami z torebki gniazdko, które mi źle łączy z ładowarką i nie zawsze ładuje.
komentarz
Karolina 2019-09-10 19:31:27
Wysuwany aparat dlatego że była by lepsza jakość zdjęć i lepiej by się nagrywało filmiki
komentarz
Jakub 2019-09-10 19:28:19
Moim zdaniem dobrym elementem, który można by wysuwać byłyby głośniczki stereo. Dzięki temu do telefonu można by zaaplikować lepszej jakości głośniki nie zabierając dodatkowego miejsca na ekranie, które mogły by zmieniać wrażenia z oglądania filmów lub słuchania muzyki bez zewnętrznego głośnika
komentarz
Norbert 2019-09-10 19:27:28
Dwie czesci z lewej i prawej strony ekranu ktore sie wysuwaja opieraja o oczy i skanuje laserem czytnik na wzrok i telefon sie odblokowywuje jest to troche nie wygodne ale z tylu lub z przodu by mial wysuwany ok 0,5 cm czytnik lini papilarnych i sie wygodniej odlobkowywalo.
komentarz
Katarzyna 2019-09-10 19:18:43
Uważam, że ze smartfona przy pomocy silniczka powinien wysuwać się mały wiatraczek, który ułatwiłby korzystanie ze smartfona w upalne dni, chłodząc nam twarz 🙂 Nikt nie lubi potu kapiącego z czoła na ekran podczas pisania SMS'ów!
komentarz
Aleksandra 2019-09-10 19:10:53
Zdecydowanie powinien być to slot na kartę SIM. Każdy kto posiada telefon marki Huawei z pewnością ma świadomość, że wymiana karty to nie jest bułka z masłem! Wyobrażam sobie, że mały silniczek mógłby wysuwać ten slocik na kartę po mocniejszym naciśnięciu. Byłoby to na pewno duże ułatwienie 🙂 Kto wie, może w przyszłości Huawei pokusi się o takie udogodnienie?
komentarz
Mariusz 2019-09-10 18:35:40
Funkcja zdalnego kierowania samochodem. Będzie się to odbywało za pomocą dodatkowej, wysuwanej konsoli sterującej. Prosty przykład – parkingi zapchane po brzegi więc podjeżdżam pod wybraną lokalizację, wysiadam z samochodu i za pomocą smartfona kieruję go na najbliższe wolne miejsce. Bryka posłusznie jedzie bezzałogowo, a potem mnie odbiera. W grę wchodzi również automatyczny zapłon, włączenie ogrzewania
komentarz
Dominika 2019-09-10 18:17:46
Wysuwany element to drukarka bo do drukowania plików i emaili by się przydała.
komentarz
Sylwester 2019-09-10 17:28:11
Alkomat 🙂 Zabezpieczenie telefonu, które chroniłoby nas przed nami samymi. Po wyczuciu alkoholu powyżej ustalonego poziomu niedostępne byłyby zdefiniowane wcześniej aplikacje, np. sklepy, platformy aukcyjne, aplikacje bukmacherskie oraz wybrane kontakty (do rodziny, szefa, współpracowników, byłych znajomych itd.), aplikacje społecznościowe i komunikatory.
komentarz
Łukasz 2019-09-10 17:13:46
Dobrym patentem byłby wysuwany zestaw głośnomówiący który umożliwiałby czysta i głośna rozmowę z każdego kąta pokoju...bo jak na razie rozmowy na głośniku są słabe.
komentarz
Aleksander 2019-09-10 17:06:49
Czujnik do pomiaru poziomu cukru - może nie jest to rozwiązanie służące wszystkim, ale na pewno pomogłoby 0,5 mld cukrzykom na całym świecie (w tym 3 mln w Polsce). Noszenie urządzenia i pasków jest uciążliwe, a dzięki najnowszym technologiom, pozwalającym na bezinwazyjny pomiar stężenia glukozy w płynie śródtkankowym, cała aparatura znalazłaby się w telefonie, który nosimy zawsze i wszędzie 🙂
komentarz
Justyna 2019-09-10 16:32:53
5:43: pobudka do pracy się zbliża Poziom zadowolenia zdecydowanie się obniża... 6:00: dzwoni budzik tak cicho, że ledwo go słychać W łóżku sennie można się dalej rozpychać ... Dam budzik głośniej- wszystkich członków rodziny zaraz obudze Nie będzie miło... nawet się już nie łudzę... Co mam zrobić ? W głowie pomysłów miliony Może opatentuje coś na miano złotej korony? "Myślę więc jestem"- to moje motto życiowe Dzięki niemu moje życie staje się kolorowe ! Budzik wysuwający się za pomocą silniczka małego ? O tak ! Nie widzę nic bardziej funkcjonalnego ! Zapewne zaraz padną pytania o sens jego działania Powiem Wam jedno: zaczyna się era spokojnego spania 🙂 Gdy zbliża się godzina budzenia Budzik wysuwa się z telefonu bez zbędnego marudzenia. Zimą ciepło, a latem chłód z silniczka na nas dmucha Bo to budzik, który naszych potrzeb slucha... Stopniowy podmuch powietrza na naszą twarz zawiewa Piękną, delikatną piosnkę przy tym sobie śpiewa. Gdyby podmuchu było nam mało Możemy włączyć sobie domową dyskotekę śmiało 🙂 Gdy jest jeszcze ciemno i rano wcześnie wstajemy Do wysuwanego budzika opcję kolorystyczną dodajemy. Członków rodziny nie budzimy, sami się nie spóźniamy Radość z wysuwanego budzika wielką posiadamy ! 🙂
komentarz
anna 2019-09-10 16:25:03
oczywistym jest , ze na telefonie zawsze sa slady po palcach wiec przydałaby sie wysuwany zestaw do wyczyszczenia smartfona lub poprostu automatyczne czyszczenie
komentarz
Jakub 2019-09-10 15:53:30
Wysuwane gniazdo do ładowania magnetycznego, gdy poziom baterii jest niski gniazdo automatycznie by się wysuwało (możliwość manualnego wysunięcia w pasku powiadomień lub za pomocą podwójnego przyciśnięcia przycisku zasilania), rozwiązanie to pozwoliło by zaoszczędzić pieniądze osobą które często oddają smartfon do serwisu przez uszkodzenie gniazda.
komentarz
Jakub 2019-09-10 15:53:27
Wysuwane gniazdo do ładowania magnetycznego, gdy poziom baterii jest niski gniazdo automatycznie by się wysuwało (możliwość manualnego wysunięcia w pasku powiadomień lub za pomocą podwójnego przyciśnięcia przycisku zasilania), rozwiązanie to pozwoliło by zaoszczędzić pieniądze osobą które często oddają smartfon do serwisu przez uszkodzenie gniazda.
komentarz
Tomek 2019-09-10 15:40:20
test
komentarz
Magdalena 2019-09-10 14:47:44
Mój pomysł będzie prosty, ale rozważenia warty: niech silniczek wysuwa tackę na SIM karty! Byłoby to wspaniałe i użyteczne zarazem, zamiast używania igiełki, która się gubi czasem. Niech więc się tym zajmie silniczek, wystarczy wcisnąć mały guziczek! I mamy już SIM-ki i kartę pamięci, czy ta idea, Was Drodzy, nie nęci? Dostęp do kart tak łatwy, wręcz banalny, dla mnie to element wysuwany idealny!
komentarz
Kamil 2019-09-10 14:02:13
Z telefonu mogłyby się wysuwać małe nóżki w momencie gdy telefon spada. Ochroniłoby to dużo ekranów. No i oczywiście jak nóżki mają silniczki to telefon może sam podreptać do ładowarki kiedy mu będzie potrzebna 🙂
komentarz
Kamil 2019-09-10 14:02:10
Z telefonu mogłyby się wysuwać małe nóżki w momencie gdy telefon spada. Ochroniłoby to dużo ekranów. No i oczywiście jak nóżki mają silniczki to telefon może sam podreptać do ładowarki kiedy mu będzie potrzebna 🙂
komentarz
Piotr 2019-09-10 14:01:32
Moim zdaniem powinna być wysówana lampka bo to by bardzo ułatwiło nam codzienne życie. Bardzo bym chciał wygrać ten telefon dla mojej córki na urodziny bo ma telefon tylko jest cały pęknięty i ten telefon był by akurat na jej nadchodzące urodziny które będą 13 września
komentarz
ALAN 2019-09-10 13:54:06
W smartfonie powinien być również ekran wysuwany Fon wzdłuż lub wszerz byłby poszerzany! Twardy lub giętki, taki ekran jako panel sterujący w grach by pomagał W codziennym używaniu, więcej aplikacji na ekranie przedstawiał! Wysuwany ekran służyłby też do lepszego filmów oglądania I do obszerniejszego zdjęć wychwytywania! Znacznie użytkowanie by ten ekran ulepszył I do każdej kieszeni nam by się zmieścił!
komentarz
Jan 2019-09-10 13:49:08
Moim zdaniem obecnie stosowane rozwiązanie wysuwania kart SIM jest bardzo niewygodne. Dłubanie specjalnymi kluczami jest nieporęczne. Moim marzeniem jest żeby tacka na sim miała możliwość wysunięcia, tak jak aparat w Huawei P smart Z i ewentualnego wysunięcia jej specjalnym kluczykiem.
komentarz
Łukasz 2019-09-10 13:37:26
Proponuję golarkę elektryczną. Nieraz w lustrze w pracy zdałem sobie sprawę że o czymś zapomniałem. WILKOŁAK. A wersja dla Pań - depilator 😉
komentarz
Adam 2019-09-10 12:52:03
Z dołu - wysuwana podpórka, z góry - wysuwany dodatkowy głośnik 🙂 uważam że dla takich ludzi jak ja którzy delektują się klipami i najlepszymi brzmieniami np. z serwisu YouTube, jest to perfekcyjne rozwiązanie 🙂
komentarz
Adam 2019-09-10 12:52:00
Z dołu - wysuwana podpórka, z góry - wysuwany dodatkowy głośnik 🙂 uważam że dla takich ludzi jak ja którzy delektują się klipami i najlepszymi brzmieniami np. z serwisu YouTube, jest to perfekcyjne rozwiązanie 🙂
komentarz
Katarzyna 2019-09-10 12:36:33
Wydaje mi się, że fajną opcją były również wysuwany tylni aparat dla całkowicie profesjonalnych zdjęć 🙂 tak jak to działa w aparatach cyfrowych 🙂 na pewno miłośnicy zdjęć byli by z tego powodu bardzo zadowoleni 🙂
komentarz
Aleksandra 2019-09-10 12:03:32
Dodatkowy aparat fotograficzny
komentarz
Aleksandra 2019-09-10 12:03:31
Dodatkowy aparat fotograficzny
komentarz
Aleksandra 2019-09-10 12:03:27
Dodatkowy aparat fotograficzny
komentarz
Marek 2019-09-10 11:59:12
Jestem przekonany że zasilany silniczkiem wysuwający się slot na karty sim to była by rewelacja ! Wyobraźcie to sobie jak cd-rom w komputerach. Klikasz na ekranie przycisk wysuń karty sim i ciach ! wysuwa się tacka !! Żadnych igiełek patyczków i tym podobnych. Ile razy trzeba było wyjąć kartę sim i nie było jak ? To jest rozwiązanie na miarę 21 wieku. Ależ ten konkurs poruszył moją wyobraźnię. Dzięki. Pozdrawiam Marek
komentarz
Dominik 2019-09-10 10:38:06
Takim elementem powinna być klawiatura z płaskimi kontrolerami jak do konsoli (strzałki góra-dół, lewa-prawa). Zauważyłem, że coraz więcej osób, i to w różnym wieku, używa telefonu do grania! Dzięki takiej klawiaturze, ogólny, ładny design telefonu nie będzie zepsuty, a jednocześnie wygoda używania smartfona jako konsoli będzie nieoceniona. Do tej pory w każdej grze kontrolery znajdują się na ekranie gdzie rozgrywana jest fabuła i palce gracza zasłaniają ekran. Czasem bywa to bardzo irytujące. Myślę, że osobne kontrolery spotkałyby się z dużą aprobatą użytkowników zarówno młodszych, jak i tych starszych umilających sobie czas grą podczas np.czekania w kolejce do lekarza, w pociągu czy nawet na przystanku zimą - bo przecież takie kontrolery mogłyby być obsługiwane w rękawiczkach.
komentarz
Alicja 2019-09-10 10:31:08
Moim zdaniem kolejnym elementem wysuwanym powinien być głośnik. Gdy nie jest wysunięty byłby w standardowej wielkości i mocy. Natomiast w momencie wysunięcia zmieniałby swój tryb na tryb mega głośny! Szerokość pozostała by taka sama, zmieniałaby się tylko długość i siła głosu. 🙂
komentarz
Anna 2019-09-10 10:16:58
DZIEŃ DOBRY. W ZWIĄZKU z pytaniem konkursowym...uważam że dodatkowym wysuwanym elementem smartfona powinien być aplikacja 'hold on' ...krótki, dźwiękowy -komunikat = żart dnia ....na rozbrojenie sytuacji awaryjnej typu.... kierowca zajechał mi droge ....tuż przed nosem;-), dziecko płacze w drodze do przedszkola ,,misia przytulisia " które zapomniało spakować do plecaka i to oczywiście..... Mamy Wina 🙂 =kierowcy !# Która i tak już jest spóźniona do pracy 🙂 itp.......Pozdrawiam
komentarz
Michał 2019-09-10 08:39:14
Smartphony są coraz bardziej kruche, więc na krawędziach umieściłbym miniaturowe sprężynujące narożniki. Połączone są z czujnikiem żyroskopu - gdy telefon nagle leci w dół, to otwierają się automatycznie w ułamku sekundy. System amortyzuje upadek i chroni na telefon przez zniszczeniem.
komentarz
Justyna 2019-09-10 08:32:20
Profesjonalna lampa błyskowa
komentarz
Ewelina 2019-09-10 06:18:37
Witam. Moim zdaniem, wszystkie modele telefonów powinny posiadać tą opcje. Jest już ta opcja nowoczesna, która moglaby być dostępna przy wszystkich nowszych modelach telefonu. Niestety, jak widać , telefony mają swą cenę, a nie mają dużo więcej opcji, jak starsze smartfony. Ale mój pomysł na smartfona, powinien mieć nie tylko wysuwany aparat, ale powinno mieć mini lusterko , żeby móc najpierw się przyjrzeć przed zrobieniem sejfie i nie tylko, po prostu dziewczyny uwielbiają lusterka, by móc się przyjrzeć, co jakiś czas. Taki mój zwariowany pomysł. Pozdrawiam.
komentarz
Andrzej 2019-09-10 06:11:41
Wysówane mogłyby być sloty na kartę (y) sim oraz krtę (y) micro sd. Podobnie wejście na dzeka od słuchawek i gniazdo micro usb Dawałoby to więlszy komfort urzytkownikom. W trybie normalnym gniazda i sloty byłyby zamknięte by żaden paproch się nie dostawał do środka. Dopiero po otwarciu/wysunięciu można by było włożyć kartę czy wtyczkę. Przy okazji nie niszczyłoby to styków baterii czy kart mikdo sd. Dobrym rozwiązaniem byłby też wysówany flesz z ustawieniem kąta pod jakim ma "błyskaać"... Nie każdy lubi mieć na selfie czerwone oczy...
komentarz
Paloma 2019-09-10 05:35:55
Moim pomysłem jest wysuwana półeczka na kartę pamięci. Zawsze trzeba się natrudzić żeby ją włożyć. Często też wyłączając przy tym telefon. Taka funkcja w znacznym stopniu usprawniła by korzystanie z kart pamięci.
komentarz
Sebastian 2019-09-10 00:47:13
Wysuwany czytnik linii papilarnych na pewno poprawiłby jeszcze bardziej komfort odblokowywania ekranu.
komentarz
Damian 2019-09-09 23:53:24
Moim zdaniem wysuwa się powinna latarka ponieważ można sobie oświetlac drogę patrząc w ekran.Dzieki można patrzeć w telefon i widząc gdzie lampa świeci przed nami i co się znajduję
komentarz
Mariusz 2019-09-09 23:24:30
Alkomat taki strażnik który może ochroni nas przed zrobieniem głupstwa gdy nie ma z nami akurat mądrej żony czy dziewczyny, ale przecież smartfon zawsze jest. Taki element może zmniejszyć ilość prowadzących na podwójnym gazie a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo na drogach. W razie przekroczenia promili pojawi się na wyświetlaczu np. napis: zadzwoń po taxi lub przyjaciela.
komentarz
Karolina 2019-09-09 23:20:08
Halo Ziemia, czy mnie słychać? - zapytał Armstrong. Naukowcy NASA słyszeli tylko gęsty szum. Następnym razem Neil użył telefonu z wysuwanym mikrofonem. Ha i wtedy stało się - jego słowa rozbrzmiały nie tylko na pokładzie, ale również dotarły do jego przyjaciół na dole. Wysuwany mikrofon to mały krok dla technologii, ale wielki dla człowieka. A jakby gwiazda na koncercie śpiewała do telefonu? HIT.
komentarz
Aleksandra 2019-09-09 22:32:04
Wysuwany ekran, aparat, czy klawiatura - to już było.Czekam na wysuwane małe rączki, które będą za nas pisały smsy, robiły selfie, a może nawet odłączały ładowarkę przy 100%naładowania. W końcu mowa o smartfonu, czyli urządzeniu, w którym sztuczna inteligentna odgrywa ważną rolę.
komentarz
Aleksandra 2019-09-09 22:32:02
Wysuwany ekran, aparat, czy klawiatura - to już było.Czekam na wysuwane małe rączki, które będą za nas pisały smsy, robiły selfie, a może nawet odłączały ładowarkę przy 100%naładowania. W końcu mowa o smartfonu, czyli urządzeniu, w którym sztuczna inteligentna odgrywa ważną rolę.
komentarz
Luiza 2019-09-09 22:29:28
Mój ideał to byłaby pełna zewnętrzna klawiatura i podpórka dla ekranu. Takie wysuwane silniczkiem elementy sprawiłyby, że mój telefon byłby od razu najmniejszym i najbardziej idealnym laptopem jaki można sobie wyobrazić. Cenię wygodę i miejsce w torebce a często potrzebuję do np. napisania pisma pełnej klawiatury - nie lubię dotykowych, wolę klasykę. Klawiaturze na silniczek ukrytej w środku smartfona mówię TAK!
komentarz
Paweł 2019-09-09 22:27:35
W telefonie chcę nowinkę, wysuwaną mieć turbinkę, co baterię doładuje, kiedy prądu mi brakuje. W podróży gniazdka brak, już nie straszny mi aż tak, bo ładuje przez dmuchnięcia, jakbym użył magicznego zaklęcia, Takie eko rozwiązanie wielkim hitem wnet się stanie bo gdy do wiatru telefon ustawiasz i turbinę tak w ruch wprawiasz, to środowisko na tym zyskuje, bo energię z natury pozyskuje.
komentarz
Paweł 2019-09-09 22:23:08
W telefonie chcę nowinkę, wysuwaną mieć turbinkę, co baterię doładuje, kiedy prądu mi brakuje. W podróży gniazdka brak, już nie straszny mi aż tak, bo ładuje przez dmuchnięcia, jakbym użył magicznego zaklęcia, Takie eko rozwiązanie wielkim hitem wnet się stanie bo gdy do wiatru telefon ustawiasz i turbinę tak w ruch wprawiasz, to środowisko na tym zyskuje, bo energię z natury pozyskuje.
komentarz
Marcin 2019-09-09 22:05:24
Myślę, że dobrym pomysłem byłby wysuwany podzespół odpowiedzialny za wibracje. Co by to dało użytkownikom, a właściwie użytkowniczkom nie będę pisał, bo nie wypada. Problem w tym, że musiałby się wysuwać na co najmniej kilka centymetrów. Ale na pewno sprzedaż by wzrosła, szczególnie w przypadku płci pięknej.
komentarz
Monika 2019-09-09 21:54:55
Niech wysuwa się karta pamięci, od ilości tych zdjęć na pewno szybko się zapełni a wymiana jej będzie szybka i bezproblemowa.
komentarz
Michał 2019-09-09 20:35:41
Jeśli odpowiadać z fantazją, to wysuwany mógłby być otwieracz do p... pepsi (lub innych napojów kapslowanych 😉 ). Takie czasy, że wszystkiego można zapomnieć zabrać z domu, ale telefonu? Zajdzie potrzeba, otwieracza brak, zapalniczki nie każdy ma, zębów szkoda, okiem nie każdy potrafi...
komentarz
Haucine 2019-09-09 20:26:41
Według mnie wyejście usb 3.0.
komentarz
Marcin 2019-09-09 20:13:01
Dzięki silniczkom mogły by się w pozycji poziomej smarfona wysuwać z lewej strony mały analog jak w padzie do xboxa czy ps po prawej stronie wysuwały by się małe poręczne przyciski 2-4 myślę że by to ułatwiło grę na telefonie, skończyło by sie zasłanianie palcami pół ekranu w grze 🙂
komentarz
Estera 2019-09-09 20:13:00
Moim zdaniem najwiekszym hitem bylyby wysuwane nieplaczące się słuchawki. Kto przed dluga podróżą pociagiem ich zapomnial albo spędził kilkanascie minut nad ich rozplatywaniem, wie jakie byłoby to mega ułatwienie dla uzytkownikow ! Dlatego uzytkownik pociagajac wyciagalby sluchawki, a silniczek po przycisnieciu zwijał do środka 🙂
komentarz
Estera 2019-09-09 20:12:57
Moim zdaniem najwiekszym hitem bylyby wysuwane nieplaczące się słuchawki. Kto przed dluga podróżą pociagiem ich zapomnial albo spędził kilkanascie minut nad ich rozplatywaniem, wie jakie byłoby to mega ułatwienie dla uzytkownikow ! Dlatego uzytkownik pociagajac wyciagalby sluchawki, a silniczek po przycisnieciu zwijał do środka 🙂
komentarz
Dominika 2019-09-09 20:06:23
Wysuwany za pomocą silniczka selfie stick bardzo rzecz pomocna dla tych, użytkowników, którzy robią zdjęcia z ręki za pomocą smartfona.
komentarz
Patryk 2019-09-09 19:45:45
Myślę że wysuwane mogłyby być też wtyczki od ładowarki i słuchawek, takie zabezpieczenie w pewnym stopniu mogło by dać możliwość wodoszczelności telefonu, a praktycznie to żadne paprochy nie wejdą do tych dziurek i nie będzie też dzięki temu problemów z ładowaniem czy czyszczeniem
komentarz
Agnieszka 2019-09-09 19:37:09
Może za dużo fantazji. ??Fajnym elementem byłby wysuwany kijek do selfie. ?
komentarz
Magdalena 2019-09-09 18:58:51
Jestem molem książkowym. Czytam wszystko, co tylko wpadnie mi w ręce: książki papierowe, komiksy papierowe, ebooki. Ba, chętnie słucham też audiobooków (szczególnie tych z przyjemnymi głosami). Dlatego też do tego tematu podeszłam jako mól książkowy, dla którego duży ekran to większa przyjemność czytania. Dlatego też ja bym chciała, by to ekran był rozsuwany, gdyż nie musiałabym wówczas kupować czytnika ebooków. W każdej wolnej chwili mogłabym czytać ebook, bo telefon byłby przy mnie wszędzie. Poza tym rozsuwany ekran byłby dużym plusem dla fanów seriali i filmów. I telefon miałby normalną wielkość przez większość czasu. Większy byłby tylko wówczas, gdy potrzebowalibyśmy większego ekranu. Same plusy, brak minusów. 🙂
komentarz
Malwina 2019-09-09 18:11:41
Idealnym pomysłem byłyby wysuwane joysticki do gry! W tym wypadku telefon zamieniałby się w mini konsolę do gier. Zaś gry komórkowe zyskałyby nowego, unikalnego wyrazu. Czy to w pociągu, czy w autobusie… w drodze do pracy czy na studia - nasza mała konsola byłaby zawsze przy nas, gdy jest potrzebna, aby odprężyć się przed trudnym dniem 😉
komentarz
Marika 2019-09-09 18:08:06
Myślę, że dla wielu byłby to najlepszy gadżet: wysuwany Hologram wyświetlający tekst piosenki. Na hologramie widoczny byłby stopień zbliżenia naszego śpiewu do oryginału, podkreślanie tekstów, a nie wspomnę już o confetti kiedy zakończylibyśmy konkurs i dana osoba zaśpiewałaby najlepiej, wysunąłby się apart podchwytując też zwycięzce. Z takimi wysuwanymi dodatkami byłby to najwspanialszy telefon<3
komentarz
Marika 2019-09-09 18:08:04
Myślę, że dla wielu byłby to najlepszy gadżet: wysuwany Hologram wyświetlający tekst piosenki. Na hologramie widoczny byłby stopień zbliżenia naszego śpiewu do oryginału, podkreślanie tekstów, a nie wspomnę już o confetti kiedy zakończylibyśmy konkurs i dana osoba zaśpiewałaby najlepiej, wysunąłby się apart podchwytując też zwycięzce. Z takimi wysuwanymi dodatkami byłby to najwspanialszy telefon<3
komentarz
Mateusz 2019-09-09 18:01:31
Wspaniała była by funkcja wynajdowania rzeczy, wyobraźmy sobie miny naszych znajomych gdy przy zdaniu kogoś z bliskich: "Kurcze... zgubiłem klucze", niczym detektywi uruchomilibyśmy nasz sprzęt, powoli wysuwająca się tajemnicza część z telefonu wniosłaby niepokój, nagle zaczyna oświetlać czerwonym laserem rzecz-"Cel odnaleziony". "Dzięki, wracaj do bazy!"-odrzekłbym z dumą podając zgubioną rzecz.
komentarz
Aleksandra 2019-09-09 17:51:46
Myślę, że smartfon Huawei P Smart Z powinien funkcję wysuwanego krzesła. Mieszkam w dużym mieście. Codzinnie muszę wstawać 2h wcześniej, żeby zdążyć na tramwaj, w którym i tak nie ma miejsca na chwilę odpoczynku przed pracą. Funkcja wysuwanego krzesła byłaby bardzo dużym umilaczem dnia codziennego. Osoby nieposiadające tak funkcjonalnych smartfonów, z zazdrością patrzyłyby na mój innowacyjny telefon. Każdy chciałby Go mieć.
komentarz
Malwina 2019-09-09 17:50:21
Kobiety i mężczyźni różnią się względem siebie i różnie mogą wykorzystywać smartfony. Jako przedstawicielka płci pięknej wykorzystuję niejednokrotnie smartfon do poprawek makijażu w ciągu dnia. Jednak nie zawsze na wyciemnionym telefonie wszystko widać dokładnie. A gdyby tak z aparatu wysuwało się mini lusterko, które ułatwiłoby paniom tę trudną sztukę – z 5 x zoomem. Ah marzenia!
komentarz
Fabian 2019-09-09 17:29:07
Myślę, że mój pomysł jest nieco fantastyczny, ale piękną sprawą byłyby wysuwane skrzydełka, śmigła jak u dronów. Żyjemy w erze selfie, a często znajdujemy się w sytuacji, gdzie nie jesteśmy w stanie sami sobie zrobić perfekcyjnego zdjęcia, wtedy byśmy urochomili śmigiełka naszego telefonu, ustawili w powietrzu jak trzeba i cyk perfekcyjna do is zrobiona. Coś idealnego dla fanów fotek i chwytania pięknych chwil, których grzech nie uwiecznić.
komentarz
Fabian 2019-09-09 17:29:04
Myślę, że mój pomysł jest nieco fantastyczny, ale piękną sprawą byłyby wysuwane skrzydełka, śmigła jak u dronów. Żyjemy w erze selfie, a często znajdujemy się w sytuacji, gdzie nie jesteśmy w stanie sami sobie zrobić perfekcyjnego zdjęcia, wtedy byśmy urochomili śmigiełka naszego telefonu, ustawili w powietrzu jak trzeba i cyk perfekcyjna do is zrobiona. Coś idealnego dla fanów fotek i chwytania pięknych chwil, których grzech nie uwiecznić.
komentarz
Jarosław 2019-09-09 17:18:45
Jestem wielkim zwolennikiem smartfonów, ale najbardziej brakuje mi w nich wysuwanej klawiatury. Kiedyś kilka modeli telefonów miało taką klawiaturkę wysuwaną z boku przez całą długość ekranu. To było mega rozwiązanie. Ekran mniej wypalcowany, cały do dyspozycji bo klawiatura poniżej i dla mnie pewnie rozwiązałoby to problem z ciągłym trafianiem w literę obok. Marzy mi się taki smartfon.
komentarz
jacek 2019-09-09 17:16:31
telefon powinien mieć czujnik za pomocą którego w chwili upadku wysunie się sprężyna umożliwiająca odbicie się od podłoża i automatyczny powrót Huawei-a do ręki właściciela ... tak, aby ten nie musiał się niepotrzebnie schylać po telefon 🙂
komentarz
Fabian 2019-09-09 17:03:02
Myślę, że świetna opcją byłby wysuwany dodatkowy głośnik o dużej mocy, jak przenośne głośniki bluetooth. Jeden byłby wbudowany standardowy, a ten wysuwany typowo imprezowy. Dziś czas pędzi, wiele rzeczy dzieje się na spontanie, nawet imprezy. Wtedy taki wysuwany głośnik mógłby uratować i rozbujac niejedna spontaniczną imprezę.
komentarz
Fabian 2019-09-09 17:02:59
Myślę, że świetna opcją byłby wysuwany dodatkowy głośnik o dużej mocy, jak przenośne głośniki bluetooth. Jeden byłby wbudowany standardowy, a ten wysuwany typowo imprezowy. Dziś czas pędzi, wiele rzeczy dzieje się na spontanie, nawet imprezy. Wtedy taki wysuwany głośnik mógłby uratować i rozbujac niejedna spontaniczną imprezę.
komentarz
Aleksandra 2019-09-09 16:46:14
Mógłby się wysuwać mały głośniczek, który miały taką jakość, że zbędne stałyby się kompaktowe głośniki bluetooth.
komentarz
Magda 2019-09-09 16:17:12
Z pewnością przydałyby się wysuwane po bokach "skrzydełka", na których widać by było czy na twarzy nie odznacza się "maska" z podkładu. To na pewno ułatwiłoby życie wielu kobietom i uchroniło przed chichotaniem osób postronnych 😉
komentarz
Dominika 2019-09-09 16:14:24
Dodatkowa bateria gdy ulegnie uszkodzeniu podstawa smartfona bateria.
komentarz
Dominika 2019-09-09 16:07:17
Wysuwane za pomocą silniczka powinna być każda cześć smartfona, bo tak.
komentarz
Marcin 2019-09-09 15:21:59
Przy trzymanii telefonu poziomo tak jak do gry po lewej trsonie mogł by się wysuwać mały analog a po prawe dwa małe przyciski tworzac z telefonu pada do gry z ekranem myślę ze to by ułatwilo gre wielu ludziom 😉 skonczyły by się pproblemuz zasłanianiem palcami ekranu 🙂
komentarz
Marcin 2019-09-09 15:21:57
Przy trzymanii telefonu poziomo tak jak do gry po lewej trsonie mogł by się wysuwać mały analog a po prawe dwa małe przyciski tworzac z telefonu pada do gry z ekranem myślę ze to by ułatwilo gre wielu ludziom 😉 skonczyły by się pproblemuz zasłanianiem palcami ekranu 🙂
komentarz
Roksana 2019-09-09 14:48:12
Wysuwana karta pamięci albo karta sim. Nic tak nie denerwuje i czasami nie doprowadza do szewskiej pasji jak rozbieranie telefony do części pierwszych - i te popękane plastiki tylnej klapki :(. Tak wiem, w tych nowych telefonach jest już inaczej, ale posiadam telefon starszej generacji i muszę zdjąć tylną obudowę, wyłączyć telefon, wyjąć baterię i wtedy dopiero mam dostęp do obu kart, a potem na nowo ustawiać zegar i inne rzeczy, bo wyjęłam baterię.
komentarz
Oliwia 2019-09-09 14:41:48
Jeśli dać ponieść się fantazji, to ja całkowicie dam się ponieść tej, która towarzyszy mi każdego lata - mały wysuwany wiatraczek, który chłodziłby mi twarz podczas wybierania najlepszego selfie zrobionego na festiwalu przy 30°C upale 🙂 Co dałoby to użytkownikom? Myślę, że wszyscy się zgodzą - komfort i ulgę.
komentarz
Oliwia 2019-09-09 14:41:45
Jeśli dać ponieść się fantazji, to ja całkowicie dam się ponieść tej, która towarzyszy mi każdego lata - mały wysuwany wiatraczek, który chłodziłby mi twarz podczas wybierania najlepszego selfie zrobionego na festiwalu przy 30°C upale 🙂 Co dałoby to użytkownikom? Myślę, że wszyscy się zgodzą - komfort i ulgę.
komentarz
Anna 2019-09-09 14:39:01
Wysuwany głośnik byłby hitem. Po wysunięciu przechodziłby w tryb głośnomówiący...sluchanie muzyki nabrałoby nowego wymiaru a i design byłby kosmicznie nowoczesny.
komentarz
AGATA 2019-09-09 14:36:51
Ta niewygoda kiedy chcesz obejrzeć coś ze znajomymi na telefonie i każdy przyciska się do siebie, żeby lepiej widzieć. Dlatego właśnie smartfon powinien mieć dodatkowo wysuwane dwa ekrany, cienkie, schowane niemalże niewidoczne ale jak bardzo pomocne. Nie trzeba będzie oglądać włosów koleżanek, siedzieć w ścisku, niewygodnie. Każdy będzie miał swoje miejsce, swój ekran, swoją przestrzeń.
komentarz
Magdalena 2019-09-09 14:34:40
O taki monter na przykład, znaczy multitool z płaskim zakończeniem (śrubokręt), żłobieniem w kształcie księżyca z boku (otwieracz do oranżady ;)), dziurką w środku (no kto nie lubi... powiesić sobie komórki na gwoździu) i miarką na drugim boku (istotne 2 cm podzielone na mniejsze minimetry).
komentarz
Barbara 2019-09-09 14:26:31
Długo się zastanawiałam, czy jest jeszcze coś, czego ludzie nie mają, a chcieliby mieć. Smartfony oferują nam w zasadzie wszystko czego potrzebujemy. Ale jest jedna rzecz, jakiej w sobie nie mają - skaner. Wysuwany niewielki skaner, dzięki któremu moglibyśmy szybko i bez problemu wykonać pdf jakiegoś dokumentu to marzenie niejednego studenta. Ale i nie tylko - każda umowa, ciekawe ogłoszenie, strona z książki - jedno kliknięcie i wszystko mamy w telefonie. Są aplikacje, które umożliwiają podobne działanie, ale są one niedokładne i co gorsza płatne. Telefon ze skanerem oferowałby nam tę opcję zupełnie za darmo 🙂
komentarz
Sylwia 2019-09-09 14:20:59
Ekran! Najważniejsza moim zdaniem część wizualna smarfona! On również powinien być wysuwany za pomocą silniczka! Ileż razy ja się musiałam nagłowić by za pomocą futerału postawić smartfona w takiej pozycji by móc coś obejrzeć.... Co chwilę się przy tym przewracał... Wysuwany ekran pod różnym kątem to moim zdaniem strzał w dziesiątkę!
komentarz
Ilona 2019-09-09 14:13:48
Nie jestem fanką monobrwi - aparat w Huawei P Smart Z życie umili mi, selfie zawsze z profilu lewego - dla niego to przecież nic trudnego. A co bym sobie jeszcze wymarzyła żeby z niego się wysuwało? Silniczek musiałby być silny, bo to nie waży mało... A mianowicie słuchawki bezprzewodowe, bo ja ich gubić przestać nie mogę! A przecież jak tak z tymi kablami, na selfie wyglądam jak robot ze sznurkami. A muzyka ze mną musi być zawsze - na siłowni i przy samotnej kawce! Dlatego takie małe mam pragnienie - by smartphone spełnił me dziwne marzenie!
komentarz
Magdalena 2019-09-09 14:07:29
Mój pomysł będzie prosty, ale rozważenia warty: niech silniczek wysuwa tackę na SIM karty! Byłoby to wspaniałe i użyteczne zarazem, zamiast używania igiełki, która się gubi czasem. Niech więc się tym zajmie silniczek, wystarczy wcisnąć mały guziczek! I mamy już SIM-ki i kartę pamięci, czy ta idea, Was Drodzy, nie nęci? Dostęp do kart tak łatwy, wręcz banalny, dla mnie to element wysuwany idealny!
komentarz
Joanna 2019-09-09 13:55:39
Zdecydowanie mały uchwyt, który ułatwia zrobienie sobie selfie 😀 najlepiej kółeczko w które możemy włożyć palec, i nie musimy się bać ze telefon nam spadnie 🙂 można by było na tym kółeczku także powiesić telefon i włączyć samowyzwalacz 😀 . Mi osobiście ta obcja bardzo ułatwiłaby robienie zdjęć ?
komentarz
Jagoda 2019-09-09 13:44:20
Karta SIM mogłaby się sama wysuwać - ułatwiłoby to znacznie jej wymianę ! Obecnie, mając iPhone, do jej przełożenia (np. w podróżach zagranicznych) używam kolczyków. Mój chłopak nie ma już tak łatwo...
komentarz
Michał 2019-09-09 13:07:37
Smart Umbrelka - wysuwana parasolka rozwiąże odwieczny problem związany z rozmową telefoniczną i jednoczesnym trzymaniem parasola. W sytuacjach awaryjnych może przydać się do samoobrony, a gdy będzie pomarańczowa jako element odblaskowy. Idealna na zbliżającą się jesień!
komentarz
Monika 2019-09-09 13:03:31
Uważam, że fajnym elementem wysuwanym mógłby być mikrofon w telefonie tak by rozmówca słyszał dobrze nas i to co mu chcemy przekazać, ale nie otoczenie, np w przypadku koncertu czy jazdy na rowerze, gdy jedyne co słychać w słuchawce to wiatr 🙂
komentarz
Monika 2019-09-09 13:01:39
Myślę, że przydatnym wysuwanym elementem mogłaby być podstawka, która umożliwiłaby nam komfortowe oglądanie filmów w poziomej pozycji na telefonie bez trzymania go w ręce np. przy jedzeniu posiłku, gdy musimy nachylać się lub trzymać telefon blisko talerza by zobaczyć co oglądamy 🙂
komentarz
Agata 2019-09-09 11:38:18
Wysuwany zestaw głosnomówiący dla ludzi takich jak ja, którzy często rozmawiają przez telefon w różnych dziwnych sytuacjach i nie mają wolnej ręki aby ten telefon trzymać. Często również zasłaniam dłonią mikrofon
komentarz
Katarzyna 2019-09-09 11:18:28
A może małe kino przenośne, aparat i telefon w jednym? Wysuwany wyświetlacz umożliwiłby postawienie smartfona w wygodnej dla ,,oglądacza" pozycji, a wysuwany do góry mały głośniczek pozwoliłby na oglądanie oraz słuchanie muzyki na najwyższym poziomie, również poza domem.
komentarz
Krzysztof 2019-09-09 10:19:17
Lusterko:). Jeden przycisk gdzieś z boku, powinien je wysuwać. Bez konieczności odblokowywania smartfona, szukania odpowiedniej ikonki. Aż dziwne, że nikt jeszcze nie wpadł na takie rozwiązanie, u płci pięknej zyskałoby uznanie.
komentarz
Agnieszka 2019-09-09 09:44:55
Fajnie by było wykorzystać możliwość wysuwanego aparatu do selfie z wydrukowaniem mini zdjęcia tego selfika, np. o wymiarach 2x2 cm i o ograniczonej ilości 🙂
komentarz
Dariusz 2019-09-09 08:42:13
Pomysły mam dwa: 1. automatycznie wysuwany slot kart SIM, gdzie karty wysuwały by się na przemian w zależności od preferencji użytkownika. 2. usunięcie uporczywych bocznych przycisków regulacji głośności i zastąpienie ich wysuwanym panelem dotykowym. Zapobiegnie to nie potrzebnym zmianom np głośności dzwonka.
komentarz
Dominika 2019-09-09 06:54:14
Za pomocą silniczka powinien wysuwać się ekran w czasie oglądania serialów/filmów dając użytkownikowi mini efekt ekranu 3D oraz pozwoli poczuć się jak w kinie. Jest to raczej ciężkie do zrobienia , ale wierze w dzisiejszych wynalazców !
komentarz
Andrzej 2019-09-09 00:21:20
Elementem wysuwającym się w smartfonie powinien być ekran na kształt okularów VR. Ta dodatkowa funkcja pozwoliłaby użytkownikowi urządzenia przenieść się w inną rzeczywistość, wykreowaną na potrzeby szczególnych doznań, jakie dostarczyć mogłaby tego typu nowinka technologiczna. Bez wątpienia zmieniłby się świat mobilny, którego częścią jest większość z nas.
komentarz
Andrzej 2019-09-09 00:21:19
Elementem wysuwającym się w smartfonie powinien być ekran na kształt okularów VR. Ta dodatkowa funkcja pozwoliłaby użytkownikowi urządzenia przenieść się w inną rzeczywistość, wykreowaną na potrzeby szczególnych doznań, jakie dostarczyć mogłaby tego typu nowinka technologiczna. Bez wątpienia zmieniłby się świat mobilny, którego częścią jest większość z nas.
komentarz
Julia 2019-09-09 00:19:02
Wysuwany aparat z tyłu- to byłoby dopiero coś! Służyłby do przybliżania i oddalania, ale nie o to tu chodzi. Jednak i efekt aparatu fotograficznego byłby czardeski i zrobił wrażenie na niejednym znajomym 😀
komentarz
Bartłomiej 2019-09-09 00:13:37
Po co się ograniczać do jednego elementu? Dzięki małemu silniczkowi cały telefon wysuwa się z rąk. Nie za wiele daje to właścicielowi, ale skradziony Huawei może zdecydować się na śmierć poprzez upadek z wysokości. "Na zawsze twój, nigdy kogoś innego". Może mieć też wysuwany laser. Trzy razy źle wpiszesz hasło, to odetnie ci opuszki na kciukach. Albo wysuwane robotyczne pajęcze nogi, dzięki którym może uciekać. Zatrute strzałki? Jeszcze wysuwana tarcza, okalająca telefon na wzór pancernika. Wydaję mi się, że to takie podstawowe funkcje. Ciężko jest się obyć bez nich. Oczywiście wszystko dla bezpieczeństwa.
komentarz
Bartłomiej 2019-09-09 00:13:35
Po co się ograniczać do jednego elementu? Dzięki małemu silniczkowi cały telefon wysuwa się z rąk. Nie za wiele daje to właścicielowi, ale skradziony Huawei może zdecydować się na śmierć poprzez upadek z wysokości. "Na zawsze twój, nigdy kogoś innego". Może mieć też wysuwany laser. Trzy razy źle wpiszesz hasło, to odetnie ci opuszki na kciukach. Albo wysuwane robotyczne pajęcze nogi, dzięki którym może uciekać. Zatrute strzałki? Jeszcze wysuwana tarcza, okalająca telefon na wzór pancernika. Wydaję mi się, że to takie podstawowe funkcje. Ciężko jest się obyć bez nich. Oczywiście wszystko dla bezpieczeństwa.
komentarz
Martyna 2019-09-08 23:38:00
Dzień dobry! Moim zdaniem, świetnym i przydatnym elementem byłaby mini płyta solarna, dzięki której użytkownicy mogliby naładować baterię korzystając ze słońca 😉 Gdy jednak pod uwagę weźmiemy fakt o zmienności i nieprzewidywalności naszej polskiej pogody, oczywiście lepiej gdyby płyta takowa, pobierała energię po prostu ze światła, nawet i tego sztucznego. W razie sytuacji, gdy bateria na wyczerpaniu, a my gdzieś w terenie, taki zabieg z wysuwaną płytą, byłby zdecydowanie efektywniejszy od nerwowego poszukiwania gniazdka lub uwiązania dodatkowym przedmiotem jakim jest powerbank. Dziękuję za uwagę i miłego dnia! Pozdrawiam, Martyna 🙂
komentarz
Martyna 2019-09-08 23:34:31
Dzień dobry! Moim zdaniem, świetnym i przydatnym elementem byłaby mini płyta solarna, dzięki której użytkownicy mogliby naładować baterię korzystając ze słońca 😉 Gdy jednak pod uwagę weźmiemy fakt o zmienności i nieprzewidywalności naszej polskiej pogody, oczywiście lepiej gdyby płyta takowa, pobierała energię po prostu ze światła, nawet i tego sztucznego. W razie sytuacji, gdy bateria na wyczerpaniu, a my gdzieś w terenie, taki zabieg z wysuwaną płytą, byłby zdecydowanie efektywniejszy od nerwowego poszukiwania gniazdka lub uwiązania dodatkowym przedmiotem jakim jest powerbank. Dziękuję za uwagę i miłego dnia! Pozdrawiam, Martyna 🙂
komentarz
Antoni 2019-09-08 23:32:51
Uważam, że inną wysuwanym gadżetem powinna być lampa. Wysuwana lampka led mogła by być zarówno flashem do naszego zdjęcia jak i zastępstwem latarki w sytuacji kiedy jej nie mamy. Ile to razy potrzebowaliśmy gdzieś poświecić a nie mieliśmy przy sobie latarki a przeciętna telefonowa lampa jest mało wydajna. Wysuwana lampka led o większej mocy niż zwykle mogła by nam nadzwyczaj pomóc.
komentarz
Martyna 2019-09-08 23:32:47
Dzień dobry! Moim zdaniem, świetnym i przydatnym elementem byłaby mini płyta solarna, dzięki której użytkownicy mogliby naładować baterię korzystając ze słońca 😉 Gdy jednak pod uwagę weźmiemy fakt o zmienności i nieprzewidywalności naszej polskiej pogody, oczywiście lepiej gdyby płyta takowa, pobierała energię po prostu ze światła, nawet i tego sztucznego. W razie sytuacji, gdy bateria na wyczerpaniu, a my gdzieś w terenie, taki zabieg z wysuwaną płytą, byłby zdecydowanie efektywniejszy od nerwowego poszukiwania gniazdka lub uwiązania dodatkowym przedmiotem jakim jest powerbank. Dziękuję za uwagę i miłego dnia! Pozdrawiam, Martyna 🙂
komentarz
EWA 2019-09-08 23:00:36
SelfieŚwiatełko! Powinno się wysuwać tak jak aparat! 🙂 Wysuwane nie z góry, może z boku i nie za mocne ale wystarczające by właściwie oświetlać twarze gdy robisz selfie np. Na imprezie... na grillu.. na spacerze późnym wieczorem........i.t.p
komentarz
Natalia 2019-09-08 23:00:32
Ja bym chciała, aby za pomocą silniczka wysuwał się notatnik z dodatkową klawiaturą (jak w laptopie). Dzięki temu łatwiej by się pracowało, a nawet można by pisać pracę magisterską na telefonie - bardzo komfortowe! Notatnik byłby większy niż telefon, a przychodzące powiadomienia z aplikacji nie zakłócałyby pisania w wysuniętym elemencie smartfona. Pisarze oszaleliby na punkcie takiej funkcji.
komentarz
Natalia 2019-09-08 23:00:29
Ja bym chciała, aby za pomocą silniczka wysuwał się notatnik z dodatkową klawiaturą (jak w laptopie). Dzięki temu łatwiej by się pracowało, a nawet można by pisać pracę magisterską na telefonie - bardzo komfortowe! Notatnik byłby większy niż telefon, a przychodzące powiadomienia z aplikacji nie zakłócałyby pisania w wysuniętym elemencie smartfona. Pisarze oszaleliby na punkcie takiej funkcji.
komentarz
Sandra 2019-09-08 21:44:38
Ze smartfona mógłby wysuwać się z lewej lub prawej strony albo z dołu mniejszy ekran żeby móc korzystać z komunikatora np.messengera. Podczas wykonywania innej czynności np. Oglądania filmu na smartfonie można by było w tym samym czasie pisać lub rozmawiać z kimś nie wyłączając filmu lub zwyczajnie oglądać z kimś film widząc się na wideorozmowie.
komentarz
Anna 2019-09-08 21:39:23
Obecnie każdy z nas posiada w swoim smartfonie aplikację, która monitoruje stan naszego zdrowia. Co raz więcej ludzi zaczyna dbać o swoje zdrowie i wykorzystuje do tego najnowsze technologie. Wiele osób cierpi na różne choroby, w tym na cukrzycę, a podstawą dla cukrzyka jest glukometr. Moim zdaniem fajnym i bardzo przydatnym elementem smartfona byłby wysuwany właśnie glukometr, który automatycznie zapisywałby pobrane dane w aplikacji. Dla wielu osób byłoby to wspaniałe udogodnienie i z pewnością nie raz uratowałoby komuś życie 🙂
komentarz
Grzegorz 2019-09-08 20:55:13
Ze smartfonami współczesny człowiek spędza dużo czasu. Smartfon jest z nami wszędzie. W Huawei P Smart Z przydałby się wysuwany niewielki boroskop. Dzięki temu wiele zagubionych pod łóżkami, między siedzeniami w aucie, we wnękach i zakamarkach mebli: kluczy, dziecięcych klocków, biżuterii, pieniędzy, skarpetek i tym podobnych zgubionych rzeczy zostałoby odnalezionych przez swoich właścicieli. A Huawei P Smart Z byłby nie tylko smart ale też necessary.
komentarz
Jacek 2019-09-08 20:39:48
W biurze projektowym na codzień używam dwóch monitorów, które znacząco pomagają mi w wykonywaniu zadań. Maży mi się, aby w nowoczesnym smartfonie mógł się znaleźć cieniutki drugi ekran wysuwany na żądanie ż obudowy urządzenia. Ależ to by była pomoc funkcjonalna, powiększone multimedialne centrum dowodzenia! ?
komentarz
Beata 2019-09-08 20:19:47
Po długim namyśle i ostatnich upalnych dniach września, doszłam jednak do wniosku, że elementem smartfona, wysuwanym za pomocą małego silniczka, powinien być dyfuzor z mgiełką zapachową o silnym aromacie, którą można dyskretnie rozpylić, np. w windzie. Przynajmniej do czasu, aż niektórzy ludzie zaczną się myć.
komentarz
Renata 2019-09-08 20:01:54
Wpadłam na pomysł, że ze smartfona powinien wysuwać się mini monitoring z funkcją GPS, dzięki czemu w specjalnej aplikacji można by było wiedzieć gdzie jest dziecko i czy teren wokół dziecka jest bezpieczny podczas drogi.
komentarz
Natalia 2019-09-08 19:46:13
Przecierz ten telefon nie ma wysuwanego aparatu.
komentarz
Sonia 2019-09-08 19:40:44
Każdej kobiecie zawsze brakuje pieniędzy na buty, torebki i różne przyjemności a i facetowi coś też trzeba kupić niech się nie złości 🙂 Proponuje żeby wysuwały się pieniądze wypracowane w wyniku używania smartfona niech ta używalność w końcu zostanie doceniona, policzona i na nominał wymieniona 🙂
komentarz
Dominika 2019-09-08 19:22:31
Wysuwana Sieć Wifi, bo z internetu obecnie wszędzie korzystamy!!!
komentarz
Dominika 2019-09-08 19:22:29
Wysuwana Sieć Wifi, bo z internetu obecnie wszędzie korzystamy!!!
komentarz
Dominika 2019-09-08 19:13:57
Wysuwany panel słoneczny by można było go naładować za pomocą promieni słonecznych.
komentarz
Dominika 2019-09-08 19:08:39
Wysuwany gaz pieprzowy byśmy czuli się bezpieczniej gdy ulicach dużego i niedużego miasta po zmroku i nie po zmroku chodzimy!!!
komentarz
Krystyna 2019-09-08 19:03:14
Wysuwany silniczkiem profesjonalny obiektyw aparatu z prawdziwym zoomem optycznym niczym w aparatach kompaktowych. Dodatkowo koniecznie lampa błyskowa oraz dwustopniowy przycisk migawki. Taki telefon na pewno pobiłby na głowę wszystkie inne aparaty w smartfonach bez względu na ich ilość.
komentarz
Dominika 2019-09-08 19:00:08
Głośnik z funkcją tłumienia dźwięków by współpasażerowie środków komunikacji miejskiej naszych rozmów przez telefon nie słyszeli dotyczy rozmów prowadzonych podczas konsumpcji posiłków w restauracji!!!
komentarz
Dominika 2019-09-08 18:52:16
Wysuwana karta Dual Sim, bo karta Dual Sim to jest wygodna sprawa bo możemy mieć w jednym telefonie jednocześnie kontakty z telefonu komórkowego służbowego jak i prywatnego!
komentarz
Daniel 2019-09-08 18:47:11
Z telefonu powinien wysuwać się bez wątpienia budzik! Tak, żeby można było nim trzasnąć o 5 nad ranem w poniedziałek, kiedy oznajmi, że czas wstawać do pracy 🙂
komentarz
małgorzata 2019-09-08 18:14:20
Elementem który wysuwany byłby za pomocą silniczka to dodatkowy ekran, wysuwany byłby z boku urządzenia.
komentarz
Jakub 2019-09-08 18:05:09
Genialnym rozwiązaniem byłby wysuwający się ze smartfona malutki rysik, który po wyjęciu można by wydłużyć teleskopowo. Takie rozwiązanie daje możliwość dokładnego sterowania każdym punktem na szczegółowym wyświetlaczu smartfona Huawei, a także możliwość projektowania i edycji mniejszych detali, niż jest to w przypadku palca.
komentarz
Karolina 2019-09-08 15:23:52
Bardzo fajnym pomysłem byłoby wysuwane lusterko, szczególnie dla kobiet. Wówczas posiadacz smartfona mógłby przeglądać się w nim kiedy tylko chce bez obaw stłuczenia w torebce.
komentarz
Karolina 2019-09-08 15:23:49
Bardzo fajnym pomysłem byłoby wysuwane lusterko, szczególnie dla kobiet. Wówczas posiadacz smartfona mógłby przeglądać się w nim kiedy tylko chce bez obaw stłuczenia w torebce.
komentarz
Karolina 2019-09-08 14:36:34
Halo Ziemia, czy mnie słychać? - zapytał Armstrong. Naukowcy NASA słyszeli tylko gęsty szum. Następnym razem Neil użył telefonu z wysuwanym mikrofonem. Ha i wtedy stało się - jego słowa rozbrzmiały nie tylko na pokładzie, ale również dotarły do jego przyjaciół na dole. Wysuwany mikrofon to mały krok dla technologii, ale wielki dla człowieka. A jakby gwiazda na koncercie śpiewała do telefonu? HIT.
komentarz
Magdalena 2019-09-08 14:31:12
Huawei P smart Z mógłby posiadać przynajmniej 4 elementy wysuwane: - miejsce na ściereczkę do ekranu i aparatu wielkości nieco większej niż opuszek palca wskazującego. Pozwoliłoby to na zachowanie czystości obiektywów aparatów. -Miejsce na żeton do wózka, - ZAWSZE ale to ZAWSZE byłby pod ręką. -Cienkie narzędzie przypominające wykałaczkę, do dostania się tam, gdzie inne smartfony dostać się nie mogą. Alternatywnie ultra cienki i ultra wytrzymały wysuwany otwieracz do kapsli - to by było coś.
komentarz
Monika 2019-09-08 14:15:40
Mówcie co chcecie - ale ja czasami tęsknię za wysuwaną anteną! Tak, w niektórych sytuacjach gdzie zasięg słaby to byłoby idealne rozwiązanie. Dodatkowy wzmacniacz sygnału na wakacjach w lesie jest po prostu zbawienny 🙂
komentarz
Klaudia 2019-09-08 14:11:09
Wysuwana antena, która dawałaby mi sygnał, gdzie właśnie znajduję się mój telefon, gdy akurat mam 2 minuty do wyjścia! Zawsze odkładam go gdzie indziej...
komentarz
Edyta 2019-09-08 13:41:49
Wszyscy znamy z życia sytuacje, gdy telefon woła rozpaczliwie o naładowanie, ale przyjaciel odmawia pomocy jak na zawołanie. Bo ten nie ma ładowarki, ten inny typ USB posiada, tamten powerbanka nie nosi, kolejnemu też bateria „siada”. Rozwiązaniem byłaby ładowarka zamontowana w smartfonie, który jednym przyciskiem wysuwa kabelek schowany w sobie. Technologia stara jak świat, znana choćby z odkurzaczy, Nic nam się po torbie nie plącze, nie zwija i nie krzaczy. Rynek mógłby się uporać z tym problemem i stworzyć takie małe wmontowane ładowarki, skoro potrafi tak zmniejszyć telefony i robić je małe jak zapałki.
komentarz
Dominika 2019-09-08 12:06:49
Wysuwany Dawacz Poniesieniowo - Fantazjowy dałby możliwość poniesienia się fantazji człowiekowi!!!
komentarz
Dominika 2019-09-08 12:01:15
Wysuwany Płatnik Zbliżeniowy dla tych użytkowników, którzy płacą zbliżeniowo na przykład za zakupy.
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:55:53
Wysuwany Termometr bardzo przydatny do mierzenia ciała człowiekowi.
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:51:58
Wysuwany ciśnieniomierz do mierzenia ciśnienia krwi u człowieka bardzo przydatny dla osób które chorują na nadciśnienie, ale nie tylko.
komentarz
Kuba 2019-09-08 11:50:50
Wysuwane dodatkowe wejście na słuchawki! Żeby z jednego telefonu mogła korzystać para ludzi, na przykład podczas podróży pociągiem (by nikomu nie przeszkadzać), na przykład by razem oglądać kolejne odcinki ulubionego serialu, każde na swojej parze słuchawek 🙂
komentarz
Vanessa 2019-09-08 11:48:40
Skaner odciskow palca.
komentarz
Vanessa 2019-09-08 11:48:36
Skaner odciskow palca.
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:47:32
Wysuwany pogromca głodu walczyłby z problemem głodu na świecie!!!
komentarz
Sylwester 2019-09-08 11:47:22
Nowoczesny smartfon to smartfon o bryle szkła bez żadnych przycisków, z wysuwaną za pomocą silniczka elektrycznego konsolą do obsługi multimediów tak by bez ingerencji na wyświetlaczu regulować głośność czy cofać swój ulubiony filmik. Bez możliwości przypadkowego wyciszenia smartfon przy wyciąganiu go z kieszeni.
komentarz
Marcin 2019-09-08 11:45:09
Odpowiedź jest tylko jedna! Wysuwany powinien być drugi ekran 🙂 Po porażce Samsunga byłoby to świetne rozwiązanie marketingowe dla firmy, ale przedewszystkim byłoby to mega funkcjonalne! Żadnych łamanych ekranów, po prostu kolejny, wysuwany, dopasowany do głównego - i kiedy tylko mamy ochotę używamy go, aby obejrzeć film na dużym ekranie! Myślę, że to marzenie każdego użytkownika, a moje na pewno! 🙂
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:44:34
Wysuwany Walczak Społecznieowo - Cyfrowy walczyłby z wykluczeniem społecznym i cyfrowym.
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:44:32
Wysuwany Walczak Społecznieowo - Cyfrowy walczyłby z wykluczeniem społecznym i cyfrowym.
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:40:24
Wysuwany aparat fotograficzny bo nie tylko taki wysuwany aparat fotograficzny do robienia selfie jest potrzebny!!!
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:36:44
Wysuwany Spełniacz Marzeń, bo Dobro Powraca.
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:33:40
Wysuwany Walczak Wykluczeniowo Cyfrowy wałczyłby z wykluczeniem cyfrowym
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:29:39
Wysuwany wymieniacz obudowy smartfona obudowa smartfona zmieniałaby kolor w zależności od nastroju jaki ma użytkownik smartfona danego dania.
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:23:51
Wysuwany Power Bank bardzo przydatny w sytuacji, gdy smartfon się rozładuje!!!
komentarz
Dominika 2019-09-08 11:20:08
Wysuwany czytnik linii papilarnych dałby bezpieczeństwo użytkownikom telefonu by nie trafił on w niepowołane ręce.
komentarz
Arkadiusz 2019-09-08 10:43:06
Witam, moim zdaniem fajną opcją byłoby wysuwane oko projektora lub hologramu.
komentarz
Klaudia 2019-09-08 10:42:02
Fajnie by było gdyby w tym telefonie byłby mały wysuwany głośniczek z którego lepiej można byłoby słuchać muzyki bezpośrednio bo nie trzeba by nosić wszędzie głośnika a przede wszystkim kupować.
komentarz
Patryk 2019-09-08 09:53:14
Fajnym pomysłem byłaby wysuwana klawiatura taka jak była kiedyś np w choćby blackberry priv od dołu albo od boku żeby można było grać małym joystikiem w gry, Ciekawe byłoby też gdyby był wysuwany mały głośnik z lepszymi przetwornikami dzwięku
komentarz
Weronika 2019-09-08 09:04:26
Moim zdaniem dobrym pomysłem byłby dodatkowy wysuwany głośniczek. Często w telefonach bardzo słabo słychać muzykę, a na spotkaniu ze znajomymi kiedy chce się jej posłuchać w większym gronie trzeba zabierać ze sobą głośnik. Poza tym będąc nieużywany byłby w środku telefonu, więc nie miałby szansy na zabrudzenie się ani uszkodzenie.
komentarz
Magdalena 2019-09-08 08:49:21
Częstym problemem jest gubienie ładowarek do smartfona, szukanie odpowiednich wtyczek, kabli. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie wysuwanej, krótkiej ładowarki (coś w rodzaju krótkiej wtyczki usb) przytwierdzonej do dolnej części telefonu, wysuwanej na potrzebę ładowania. Krótko i zwięźle 🙂
komentarz
Szymon 2019-09-08 08:24:39
Wysuwany aparat do selfie to świetne rozwiązanie technologiczne. Uważam ,że równie dobrym pomysłem byłoby stworzenie wysuwanego pilota wyposażonego w podczerwień, służącego do łatwiejszego obsługiwania np. telewizora lub projektora. Pilot w telefonach nie jest unikalnym rozwiązaniem ,lecz mechanizm jego wysuwania sprawiłby ,że korzystanie z tej technologii stanie się jeszcze prostsze i wygodniejsze, dając większy zasięg działania.
komentarz
Krzysztof 2019-09-08 07:25:37
Zdecydowanie mały silniczek a nawet takie cztery w Huaweii zamontowane mogłyby zostać w celu wysuwania 4 nóżek co w szybki sposób zamianiloby nasz smartphone w małe krzesełko! Wyprawa na ryby? Za mało miejsca przy świątecznym stole? Strudzone kolana po pielgrzymce? Huaweii dałby odpocząć nawet najbardziej zmęczonym nogom. Huaweii Smart Ass
komentarz
Aneta 2019-09-07 23:58:59
Skoro powstał już wysuwany aparat to może teraz.. mała wysuwana drukarka? Byłaby ona idealnym uzupełnieniem do nowo zrobionych zdjęć. Użytkownicy mogliby w szybki sposób wydrukować swoje dzieła w wymiarach na jakie pozwalałaby ta mini drukarka- czyli szerokości telefonu. Takie rozwiązanie przypadłoby do gustu tradycjonalistom- mogliby przechowywać swoje wspomnienia w albumie.
komentarz
Anna 2019-09-07 22:28:40
dla bezpieczeństwa kobiet ciemną nocą malutki paralizatorek pozdrawiam
komentarz
Jagoda 2019-09-07 22:08:48
Moim zdaniem z telefonu powinna się wysuwać darmowa gotówka, tak bez powodu. Ponoć takie dary bez większego znaczenia przynoszą sporo radości, a ja wierze, że mi to by przyniosło od groma szczęścia jak i wszystkim użytkownikom.
komentarz
Magda 2019-09-07 21:43:23
Tak jak to bywało w starych pecetach - tak zwana podstawka do kawy 🙂 Idealna na dobre rozpoczęcie dnia - kawa prasówka
komentarz
Magda 2019-09-07 21:43:20
Tak jak to bywało w starych pecetach - tak zwana podstawka do kawy 🙂 Idealna na dobre rozpoczęcie dnia - kawa + prasówka
komentarz
Jacek 2019-09-07 21:10:51
Jeśli chodzi o mnie to wysuwać z telefonu mógłby się skaner tęczówki tak jak w Amerykańskich filmach. Teoretycznie najlepsze zabezpieczenie urządzenia przed niepożądanymi użytkownikami. A może drugi ekran? Nie to zbyt oklepane.
komentarz
Jacek 2019-09-07 21:10:48
Jeśli chodzi o mnie to wysuwać z telefonu mógłby się skaner tęczówki tak jak w Amerykańskich filmach. Teoretycznie najlepsze zabezpieczenie urządzenia przed niepożądanymi użytkownikami. A może drugi ekran? Nie to zbyt oklepane.
komentarz
Jolanta 2019-09-07 20:24:33
Lusterko byłoby dobrym rozwiązaniem dla pań 🙂
komentarz
Jolanta 2019-09-07 20:24:31
Lusterko byłoby dobrym rozwiązaniem dla pań 🙂
komentarz
Sandra 2019-09-07 20:22:07
Według mnie dobrym rozwiązaniem byłaby wysuwana tacka na kartę SIM/SD. Po pierwsze,byłoby to wygodniejsze niż ściąganie klapy telefonu bądź też wyciąganie tacki przez kluczyk(który swoją drogą łatwo można zgubić). Po drugie,taka tacka miałaby mniejsze szanse na to, że się uszkodzi - przecież łatwo można ją złamać,kiedy wyciąga się ją ręcznie. Po trzecie,włożenie karty SIM/SD byłoby o wiele wygodniejsze - można byłoby ją włożyć wszędzie,bez wyciągania klapy.Niepotrzebny byłby też kluczyk, dzięki czemu wymiana karty byłaby możliwa wszędzie i byłaby o wiele szybsza.
komentarz
Mariusz 2019-09-07 20:19:46
Choć to dobra jest nowinka, Nie uśmiecha się ma minka. Już wyjaśniam co bym chciał, Ja bym lampę obok dał. Bo ja selfie jestem fanem, Robię w nocy i nad ranem. Pstrykam też koło południa, Mój telefon - selfie studnia! Cóż poradzę na mą słabość, Przecież mi przynosi radość! Teraz, gdy jesień się zbliża, Ilość selfie mi się zniża. Nie ma lampy, nie ma foty, Cóż zostaje do roboty?
komentarz
KATARZYNA 2019-09-07 19:51:36
Uważam, iż bardzo fajnym i praktycznym oraz pomocnym gadżetem Huawei P Smart Z byłaby WYSUWANA LATARKA .
komentarz
Joanna 2019-09-07 19:41:37
Powinny być zasówane wyjścia do ładowania
komentarz
Wiktoria 2019-09-07 19:25:50
Moim pomysłem co do wysuwanych części smartphona jest metalowa rurka, która imitowałaby kij do selfie. W ten sposób marka Huawei pokazałaby, że idzie za trendami i dało by to użytkownikom jeszcze większy komfort przy robieniu zdjęć w każdym miejscu, w grupie znajomych lub podróżując samotnie. Posiadając świetną funkcję włączenia samowyzwalacza poprzez wyciągnięcie ręki w stronę włączonego aparatu, wysuwany kijek do trzymania telefonu byłby świetnym dodatkiem. Dodam tylko, że pojawia się coraz więcej miejsc w których nie można używać selfiesticków, za to telefonów już można, co jest kolejnym atutem takiego rozwiązania.
komentarz
Robert 2019-09-07 17:52:46
Myślę, że ciekawą opcją - bardziej w kontekście "smartfonów przyszłości" byłby wysuwany dodatkowy, mniejszy ekranik, na wypadek konieczności posiadania w tym samym czasie dwóch aplikacji na raz - np. na głównym ekranie Messanger do rozmowy, a na wysuwanym do wyboru: możliwość zrobienia zdjęcia i jego natychmiastowego przesłania / skorzystania z innej apki / przeglądania Internetu. Intuicyjność czy wygoda takich rozwiązań na pewno przyjęłaby się, a kto wie, może za kilka(naście) lat tego typu rozwiązania staną się standardem!
komentarz
Monika 2019-09-07 17:31:29
Pocieszajka – mały wysuwany palec z silikonu medycznego, który kojąco gładzi dłoń użytkownika smartfona, kiedy ten przeżywa trudne chwile. Wysuwa się automatycznie podczas odczytywania wiadomości od zdefiniowanych nadawców (takich jak szef czy teściowa). Rozpoznaje także słowa i zdania kluczowe, takie jak "problem", "przelej mi stówę" oraz "gdyby ci na mnie zależało, to byś się domyślił".
komentarz
Mateusz 2019-09-07 16:48:04
Może to być pieśń przyszłości, a ja nie "siedzę na tyle głęboko" w nowinkach technicznych, by móc powiedzieć czy podobne próby były już podejmowane - jednak byłby to dodatkowy ekran! Nikogo już nie dziwią nie tylko dwa, ale nawet cztery monitory komputerowe w domowym zaciszu. Pozwalałby nam korzystać jednocześnie z messengera, oglądać coś na YouTube lub czytać artykuły. To mój wymarzony telefon.
komentarz
Aleksandra 2019-09-07 16:23:02
Smart nóżki/skrzydełka. Telefon mógłby sobie podreptać/podlecieć do stacji dokującej lub też do naszej dłoni.
komentarz
Dominika 2019-09-07 15:45:58
Wysuwany za pomocą silniczka głośnik multifunkcyjny służyłby on zarówno jego użytkownikom do rozmowy telefonicznej podczas samochodem jazdy jak i do słuchania muzyki!!!
komentarz
Dominika 2019-09-07 15:40:40
Telefon z wysuwaną za pomocą silniczka klapką do ucha dałoby to możliwość korzystania z telefonu komórkowego osobom chorym na zespół gruczolakowatości oraz inne schorzenia które mogą korzystać tylko z telefonu komórkowego z klapką.
komentarz
Krzysztof 2019-09-07 15:11:05
Cześć 🙂 Uważam, że super jak by z góry obudowy wysuwał się mały dzwoneczek (Jak w starych budzikach) i bardzo głośno dzwonił - dzwoneczka nie dało by się wyłączyć kliknięciem w ekran, a jedynie sam by się wyłączał po swojej sekwencji - może wreszcie nie zaspał bym do pracy 🙂
komentarz
Dominika 2019-09-07 14:58:13
Powinno to być nic innego, jak... dodatkowy głośnik! Koniec z odwiecznym tachaniem odrębnego głośnika wszędzie, gdzie chce się posłuchać muzyki - nie mówiąc już o nieskończonej konfiguracji ustawień i łączenia przez Bluetooth! Pierwsza firma, która powoła do życia smartfon wyposażony w dobrej jakości głośniczek wygryzie z rynku wszystkie inne firmy produkujące przenośne głośniki! SmartBOOM 🙂
komentarz
Dominika 2019-09-07 13:45:31
Wysuwana karta pacjenta za pomocą małego silniczka: informacje na niej imię i Nazwisko, Pesel, Grupa Krwi, Adres Zamieszkania, Schorzenia, na które pacjent, zażywane leki i sposób ich przyjmowania, dawkowania przebyte operacje pobyty w szpitalu, Osoba do kontaktu w razie wypadku co by dało użytkownikom bezpieczeństwo szczególnie osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym.
komentarz
Dominika 2019-09-07 13:45:28
Wysuwana karta pacjenta za pomocą małego silniczka: informacje na niej imię i Nazwisko, Pesel, Grupa Krwi, Adres Zamieszkania, Schorzenia, na które pacjent, zażywane leki i sposób ich przyjmowania, dawkowania przebyte operacje pobyty w szpitalu, Osoba do kontaktu w razie wypadku co by dało użytkownikom bezpieczeństwo szczególnie osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym.
komentarz
Magdalena 2019-09-07 13:44:22
Mój pomysł będzie prosty, ale rozważenia warty: niech silniczek wysuwa tackę na SIM karty! Byłoby to wspaniałe i użyteczne zarazem, zamiast używania igiełki, która się gubi czasem. Niech więc się tym zajmie silniczek, wystarczy wcisnąć mały guziczek! I mamy już SIM-ki i kartę pamięci, czy ta idea, Was Drodzy, nie nęci? Dostęp do kart tak łatwy, wręcz banalny, dla mnie to element wysuwany idealny!
komentarz
Magdalena 2019-09-07 13:34:56
Kijek do selfie wtedy aparat byłby wykorzystany w 100% a my byśmy byli sfotografowani z każdej strony.
komentarz
Dominika 2019-09-07 13:28:57
Wysuwany glukometr który mierzyłby cukrzykom poziom cukru we krwi!!!
komentarz
Weronika 2019-09-07 13:12:13
Moim zdaniem wysuwana kamerka do selfie to super opcja! Uważam ze w telefonach powinien się wysuwać jeszcze taki pająk z różnymi wejściami np do słuchawek do ładowarki i coś takiego
komentarz
Angelika 2019-09-07 12:23:39
Moim zdaniem, wysuwany aparat do selfie to świetna sprawa, ale myśle, że dla „starszego pokolenia” bardziej przydałby się wysuwany głośnik, który na pewno przekazywałby dźwięk np. w trakcie rozmowy o wiele lepiej i nie byłoby sytuacji typu „Co mówiłeś?”, „Nie słyszę Cię” powtarzanych tysiące razy.
komentarz
Agnieszka 2019-09-07 12:21:39
Super by było gdyby wysuwały się słuchawki. Wtedy nie trzeba byłoby ich ciągle szukać.Przy bieganiu też jest to super rozwiązanie.
komentarz
Maria 2019-09-07 12:16:07
Za pomocą małego silniczka w telefonie powinien wysuwać się mały wiatraczek, który chłodził by nas i nasz telefon podczas długiej rozmowie na przykład kiedy dzwoni nasza mama z najnowszymi ploteczkami i pytaniem kiedy znów przyjedziemy w odwiedziny! Ewentualnie drugą opcją byłoby wysuwane lustereczko aby móc bez oglądania się sprawdzić kto nas śledzi lub po prostu spaceruje za naszymi plecami.
komentarz
Karolina 2019-09-07 12:03:22
Sądzę że świetnym pomysłem byłby wysuwany głośnik. Na spotkaniu ze znajomymi nie trzeba byłoby nosić ze sobą często ciężkiego głośnika bezprzewodowego. Wysuwało by się głośnik w telefonie, który byłby lepszy od tego wbudowanego. 😀
komentarz
Filip 2019-09-07 11:24:52
Pewnego razu zdarzyła się rzecz niesłychana Smartfon uratował życie swego Pana W porę przypomniał mu, że dzisiaj ślubu rocznica Oj! Gdyby nie to, byłaby kaplica! Zrobił to z pomocą wysuwanej diody przypominającej Do terminów w potrzebie sprytnie zaglądającej Teraz gdy tylko taka okazja się nadarza Smartfon sam zagląda do kalendarza Morał: kupuj z takimi diodami smartfony I zapomnij o gniewie żony
komentarz
Marika 2019-09-07 11:06:11
Moim zdaniem powinna być opcja wysuwanego wejścia USB . Dzięki tej opcji nie trzeba będzie czasami się męczyć aby wejście na ładowarkę weszło prawidłowo, tylko będzie ono bardziej widoczne.
komentarz
Jakub 2019-09-07 10:22:40
Płacenie telefonem dzięki NFC przeżywa teraz istny szczyt popularności. Jednak cały czas gotówka nie wyszła z obiegu! Wiem z doświadczenia, że portfela czy torby można zapomnieć ale telefonu - nigdy. Dlatego często noszę jakiś banknot schowany w etui telefonu. A gdyby tak telefon stał się portfelem z gotówką? Ze smartfona powinna się wysuwac malutka szufladka, która skrywalaby banknot lub kartę płatniczą. Czyż nie jest to patent na oszczędzenie sobie nerwowego wyciągania pieniędzy zza etui w sklepie?
komentarz
Justyna 2019-09-07 09:33:53
Mi by się przydała wysuwana klawiatura rozszerzająca możliwości gamingowe telefonu oraz wysuwane po bokach głośniki, żeby użytkownik mógł za pomocą telefonu zrobić sobie w każdym miejscu mini dyskotekę.
komentarz
Anna 2019-09-07 09:26:17
Duża, niemożliwa do niezauważenia diodo-lampka. Wibrująca, miotająca czerwonym światłem i wściekle wrzeszcząca. Dla odważnych opcja stymulowania prądem... Wysuwałaby się zawsze gdy niebezpiecznie zbliżyłabym się do lodówki w porze zakazanej. Opcjonalnie- synchronizacja z GPS-em teściowej pozwoliłaby na alarmowanie o tym, że zbliża się do naszego osiedla- co dałoby mi jeszcze jakąś szansę na ucieczkę.
komentarz
Jarosław 2019-09-07 09:26:16
Według mnie doskonale sprawdziłaby się funkcja"stick out card sim"-Montaż silniczka wysuwającego ramki na karty sim oraz karte pamięci. Praktyczna,funkcjonalna oraz komfortowa opcja która usprawnia czynność pierwszego logowania telefonu w sieci bez zbędnych "kluczy" do otwierania,które łatwo zawieruszyć oraz eliminacja możliwego zagubienia ramki na kartę której nie kupi sie tak łatwo. pozdrawiam:)
komentarz
Waldemar 2019-09-07 08:55:23
Mały silniczek mógłby wysuwać taki multitoolowy uchwyt / wysięgniczek - czasem haczyk, czasem podstawkę, magnesik, przyssawkę, żeby w każdej trudnej sytuacji dało się coś zrobić z telefonem, jakoś go umocować, przytrzymać, ułożyć, zawiesić... I życie byłoby prostsze 😉
komentarz
Agnieszka 2019-09-07 07:31:46
Świat za sto lat w przedszkolu rysowałam, ale takiego obrotu spraw się nie spodziewałam! Smartfon z wysuwanym aparatem do selfie? No to jedźmy dalej, matko wynalazków, potrzebo, dajmy ludziom niebo! Wiem, wysuwana rączka do zwijania smartfona, niech będzie niczym długopis, nieduży, niewielki, jak ślimak zakręcony, w innowację wkręcony, zmieści się w kieszeni, torebce, a nawet w portmonetce!
komentarz
Damian 2019-09-07 06:55:15
Praktycznie bezramkowy ekran jest wspaniały, jeszcze z wysuwanym aparatem.Jest to moje marzenie.
komentarz
Janusz 2019-09-07 06:41:02
Duży ekran cieszy oko, a przecież człowiek nie słoń, dobre brzmienie musi rozkoszować jego zmysł słuchu! Wysuwany głośnik pozwoli uniknąć irytujących szumów, nieczystych głosów i przyprawiającego o zawrót głowy zbyt cichego dźwięku. W poniedziałek z rana lepiej dobrze słyszeć czy żonka chce chleb żytni, czy owsiany z żurawiną. Koniec z nerwówką na słuchawkach. Nadszedł czas na głośne zakończenia.
komentarz
Mateusz 2019-09-07 03:06:03
Wysuwany wiatraczek żeby się schłodzić latem.
komentarz
Paulina 2019-09-07 02:14:45
Myślę, że fantastycznym pomysłem, byłoby zrobienie wysuwanego głośnika. Wyobraźcie sobie jakim ułatwieniem byłoby to dla osób niedosłyszących lub starszych albo po prostu żyjącym w swoim własnym świecie. Przypuszczam, że krzyki rozmówcy szybko sprowadziły by mnie jednak na Ziemię.
komentarz
Natalia 2019-09-06 19:32:25
Moim skromnym zdaniem powinnniec miec wiekszy glosnik wysuwany aby móc cieszyc sie niesamowita jakoscia sluchanej muzyki . Napewno efekt bylby niesamowity na wypadach ze znajomymi na imprezach
komentarz
Patrycja 2019-09-06 19:30:50
Mini wiatraczek, który w upalne dni chłodziłby posiadacza telefonu. Dodatkowo powinien posiadać funkcję podgrzewania powietrza, co umożliwiłoby grzanie się podczas ostrej zimy. Taka kieszonkowa, włansa klimatyzacja byłaby świetna!
komentarz
Magdalena 2019-09-06 19:10:39
Marzy się wysuwane podwójne wejście na słuchawki .Dzięki temu nareszcie niedosyt muzyki drugiego ucha który towarzyszy przy dzieleniu się słuchawką z towarzyszem zniknąłby .
komentarz
Tomasz 2019-09-06 19:09:38
Skoro do selfie jest wysuwana kamerka, to od razu powinna być możliwość "wysunięcia się" gotowego zdjęcia - czyli drukarka. Klikamy ze znajomymi wspólne zdjęcie i wieszamy od razu na ścianie w domu, pracy, na imprezie.
komentarz
Katarzyna 2019-09-06 18:10:31
myślę, ze dodatkowym atutem mogł by byc wysuwany dodatkowy głośnik czesto przydatny gdy podczas rozmowy przez telefon otoczenie jest bardzo głośne, albo do słuchania muzyki jako głośnik
komentarz
Angelika 2019-09-06 17:40:20
A więc tak proszę się nie smiać, nie jestem żadnym wynalazcą, ale moim zdaniem super rozwiązaniem byłby kamerka 360stopni która byłaby tą samą kamerą z przodu jak i tyłu przez co telefon jednocześnie wyglądałby stylowo a podczas potrzeby zrobienia zdjęcia 360 stopni ta kamerka wysuwałaby się tak jakby do góry i wykonywała niesamowicie interesujące zdjęcie dobrej jakości 🙂 co by nam to dawało? Satysfakcję, że nie tracimy nawet najmniejszego szczegółu, na zawsze uwiecznimy każda chwilę i jej szczegóły!
komentarz
Marta 2019-09-06 17:39:19
Powinna wysuwać się również mini lampka pierścieniowa. Nie ma nic, co robi zdjęcie piękniejszym jak dobre oświetlenie, a światło lampy pierścieniowej daje niepowtarzalny blask oczu, poprawia wygląd skóry i w ogóle podkreśla piękno twarzy.
komentarz
Barbara 2019-09-06 17:19:32
Chciał bym wygrać telefon dla 11 letniego syna
komentarz
Konrad 2019-09-06 16:33:23
Proste: Wysuwana mini poduszka, zrobiona z materiału, który pompowałby się w momencie wysunięcia, dlatego łatwo można by ją również schować. Możliwe jej zgięcie, wynosiłoby 90 stopni. Po co właściwie takie coś? Leżąc sobie smacznie na plecach, można by ją wsunąć pod podbródek, dzięki czemu oglądanie filmów byłoby mniej uciążliwe, a telefon nie wypadałby już z rąk, gdybyśmy przypadkiem przysnęli.
komentarz
Monika 2019-09-06 16:08:14
Powinna wysuwać się także lampa błyskowa co dałoby jeszcze lepsza jakość zdjęć, byłaby to pełnią szczęścia.
komentarz
Karolina 2019-09-06 15:25:20
A ja mam nieco dziwaczny pomysł (z góry proszę o wyrozumiałość - ja naprawdę tak ciężko myślę... 🙂 ), aby dodatkowo wysuwał się ... jeszcze drugi aparat fotograficzny, działający na zasadzie - nazwałabym to - "odwróconego judasza drzwiowego" - moglibyśmy nim wykonywać precyzyjne i bardzo dokładne zdjęcia tego, co jest w danym momencie za nami! Fotografowany obiekt lub człowiek nie zdawałby sobie sprawy z tego, że mamy go w kadrze naszego aparatu, stojąc plecami do niego! Sądzę, że byłaby to bardzo przydatna funkcja, umożliwiająca np. utrwalenie czegoś przelotnego, wspaniałego i unikalnego zjawiska, które pozostało w tyle za nami, albo nawet - niewłaściwego zachowania na drodze, w szkole, na basenie czy plaży.
komentarz
Karolina 2019-09-06 15:25:18
A ja mam nieco dziwaczny pomysł (z góry proszę o wyrozumiałość - ja naprawdę tak ciężko myślę... 🙂 ), aby dodatkowo wysuwał się ... jeszcze drugi aparat fotograficzny, działający na zasadzie - nazwałabym to - "odwróconego judasza drzwiowego" - moglibyśmy nim wykonywać precyzyjne i bardzo dokładne zdjęcia tego, co jest w danym momencie za nami! Fotografowany obiekt lub człowiek nie zdawałby sobie sprawy z tego, że mamy go w kadrze naszego aparatu, stojąc plecami do niego! Sądzę, że byłaby to bardzo przydatna funkcja, umożliwiająca np. utrwalenie czegoś przelotnego, wspaniałego i unikalnego zjawiska, które pozostało w tyle za nami, albo nawet - niewłaściwego zachowania na drodze, w szkole, na basenie czy plaży.
komentarz
Aleksandra 2019-09-06 14:35:25
Millenialsi mają już ciała lekko zmodyfikowane w następstwie postępu (garb i nad wyraz giętkie palce :D), kolejna generacja smartfonów powinna więc odciążyć fizjonomię użytkowników. Rozwiązaniem byłby automatycznie wysuwany kciuk z polimeru powleczonego powłoką "skóropodobną". Sterowany za pomocą komend głosowych lub skorelowany z myślami - ulga dla oczu, ugiętych karków i reumatycznych paliczków!
komentarz
Jacek 2019-09-06 14:24:32
Proponuję miniaturowy monopod. Nóżka lub podstawka, która pozwoli na stabilne ustawienie telefonu i wykonanie zdjęcia lub serii zdjęć z daleka z wykorzystaniem wyzwalacza czasowego. Użytkownik mógłby samodzielnie realizować zdjęcia np. całej sylwetki statycznie lub w ruchu, bez obawy o zachwianie czy zarysowanie telefonu opartego o niestabilne podłoże. Idealny sposób na "zdalnoselfiowanie" 😉
komentarz
Jacek 2019-09-06 14:24:29
Proponuję miniaturowy monopod. Nóżka lub podstawka, która pozwoli na stabilne ustawienie telefonu i wykonanie zdjęcia lub serii zdjęć z daleka z wykorzystaniem wyzwalacza czasowego. Użytkownik mógłby samodzielnie realizować zdjęcia np. całej sylwetki statycznie lub w ruchu, bez obawy o zachwianie czy zarysowanie telefonu opartego o niestabilne podłoże. Idealny sposób na "zdalnoselfiowanie" 😉
komentarz
Patryk 2019-09-06 13:58:13
Król: Która akademia wyróżni się, ta sławę otrzyma. Student Gotfryd ze wsi Smarty zgłosił się do swojego dziekana z pomysłem: Pan Profesor mówił o konstrukcji tam na mapach królestwa, lecz przydałoby się wskazać patykiem o której mowa. Profesor: Patyki to czasy Cezara. Posiadam wskaźnik laserowy w moim smartfonie. Od wczoraj. Gdy wieść się rozniosła, także poddani wskazywali o czym akurat mówią.
komentarz
Paulina 2019-09-06 13:55:18
To świetny pomysł umieścić w telefonie wysuwany aparat, ale gdyby tak jeszcze wysuwał się otwieracz do piwa...to dopiero świadczyłoby o tym, że producent zna potrzeby użytkowników telefonu Huawei P Smart Z!
komentarz
Adrianna 2019-09-06 13:54:27
Powinien być wysuwany jeden przycisk od głośności. Często zdarza mi się, że chcę podgłośnić czyjś głos podczas rozmowy telefonicznej lub po prostu podczas słuchania muzyki, lecz bardzo często, wręcz za każdym razem ściszam. A gdy chcę ściszyć to podgłaśniam. Gdyby podczas tych dwóch czynności jeden z przycisków by się wysuwał, nie miałabym problemu z opisaną wcześniej sytuacją. Zapewne spotyka to wielu użytkowników smartfonów i gdyby jeden przycisk był wysuwany, bez patrzenia dałoby się wyczuć który przycisk jest tym, który chcemy wcisnąć.
komentarz
Anna 2019-09-06 13:52:34
O matko! Czyżby ktoś chciał spełnić moje marzenie? Marzę o telefonie, który ma wysuwany młoteczek, którzy bije mnie po łapkach kiedy powinnam go naładować! Mogę mieć najsilniejszą baterię, najlepszy na świecie telefon a ja i tak zapomnę, zeby go naładować! Więc proszę, zróbcie telefon z wysuwanym młoteczkiem! ;D oddam pomysł za darmo! Obiecuję 😀 nie chcę, żadnych korzyści - tylko telefon z młoteczkiem;D ułatwi nam to życie! wreszcie ludzie będą pamiętać o ładowaniu telefonu - mam nadzieję, że nie jestem sama .. może ktoś jeszcze ma taki problem 😀
komentarz
Anna 2019-09-06 13:52:32
O matko! Czyżby ktoś chciał spełnić moje marzenie? Marzę o telefonie, który ma wysuwany młoteczek, którzy bije mnie po łapkach kiedy powinnam go naładować! Mogę mieć najsilniejszą baterię, najlepszy na świecie telefon a ja i tak zapomnę, zeby go naładować! Więc proszę, zróbcie telefon z wysuwanym młoteczkiem! ;D oddam pomysł za darmo! Obiecuję 😀 nie chcę, żadnych korzyści - tylko telefon z młoteczkiem;D ułatwi nam to życie! wreszcie ludzie będą pamiętać o ładowaniu telefonu - mam nadzieję, że nie jestem sama .. może ktoś jeszcze ma taki problem 😀
komentarz
Dominika 2019-09-06 13:36:49
Wysuwany Samoznajdowacz Smartfonowy pomocny gdy smartfon się zgubi a my go szukamy bo skorzystać z niego akurat potrzebujemy!!!
komentarz
Dominika 2019-09-06 13:36:46
Wysuwany Samoznajdowacz Smartfonowy pomocny gdy smartfon się zgubi a my go szukamy bo skorzystać z niego akurat potrzebujemy!!!
komentarz
Dominika 2019-09-06 13:31:24
Wysuwany gaz nateściowowy by paraliżował teściowym wobec ich synowych i zięciów cięte ich języki!!!
komentarz
Dominika 2019-09-06 13:25:24
Wysuwany ładowacz smartfona przyda się gdy dostępu do powerbanka lub kontaktu nie ma.
komentarz
Dominika 2019-09-06 13:25:21
Wysuwany ładowacz smartfona przyda się gdy dostępu do powerbanka lub kontaktu nie ma.
komentarz
Joanna 2019-09-06 12:55:59
Wysuwanym elementem mógłby być dodatkowy mikrofon z funkcją tłumienia dźwięku. Dzięki temu prowadzenie rozmów byłoby możliwe nawet w trudnych warunkach, czy w głośnych miejscach, a do tego byłoby świetną opcją przy nagrywaniu filmów, ponieważ aparaty w telefonach są świetnej jakości, więc po dodaniu dobrej jakości dźwięku nie potrzebujemy już korzystać z innych urządzeń, jak aparat czy kamera.
komentarz
Joanna 2019-09-06 12:55:57
Wysuwanym elementem mógłby być dodatkowy mikrofon z funkcją tłumienia dźwięku. Dzięki temu prowadzenie rozmów byłoby możliwe nawet w trudnych warunkach, czy w głośnych miejscach, a do tego byłoby świetną opcją przy nagrywaniu filmów, ponieważ aparaty w telefonach są świetnej jakości, więc po dodaniu dobrej jakości dźwięku nie potrzebujemy już korzystać z innych urządzeń, jak aparat czy kamera.
komentarz
Anna 2019-09-06 12:41:44
Wysuwana klawiatura to byłby czad. Piękna elegancka, wychodząca prosto z telefonu.
komentarz
Stasia 2019-09-06 12:32:15
Choć producenci smartfonów prześcigają się w zapewnieniach o wspaniałej jasności wyświetlaczy pozwalających korzystać z nich w pełnym słońcu to wszyscy wiemy, że jest to jednak mało komfortowe. Dobrze byłoby, gdyby smartfon posiadał wysuwaną osłonę przeciwsłoneczną dającą cień potrzebny do swobodnego przeglądania ekranu w mocno nasłonecznionych miejscach.
komentarz
Marcin 2019-09-06 12:06:28
Myślę że taką rzeczą dodatkową która by się przydała jest coś w rodzaju stojaka, podpory dzięki której moglibyśmy bez problemu oprzeć wszędzie nasz smartfon
komentarz
Kasper 2019-09-06 11:33:13
Nóż jak w scyzoryku, często zamawiamy coś przez internet lub po prostu kupujemy w sklepie i mamy problem z otwarciem tego i męczymy się przeważnie kluczem, z pomocą noża w komórce o ile łatwiej by nam się żyło, nie mówiąc już o jego przydatności do pokrojenia kiełbasy podczas przypadkowo zorganizowanego za szybko grilla w plenerze 🙂 ps. kwestii samo obrony nie muszę chyba poruszać 😉
komentarz
Marika 2019-09-06 11:29:21
Wejscie na kartę SIM bo nagminnie gubię igiełkę do wysuwania podstawki 🙂
komentarz
Daniel 2019-09-06 10:25:11
Wszystkie te smartfony są błyszczące, lśniące, szklane, wypolerowane i... zawsze "wypalcowane"! Zgadzam się ze spiskową teorią, że w ten sposób producenci zachęcają do "nawiązania wiezi emocjonalnej" ze sprzętem. Sprzęt trzeba polerować, głaskać, chuchać i dmuchać na niego. Nie da się w tych okolicznościach sprzętu nie pokochać. Myślę że furorę zrobiłaby wysuwana szufladka a w niej miękka szmatka do polerowania tego cacka;)
komentarz
Elżbieta 2019-09-06 10:02:57
Zdecydowanie powinna to być wysuwana dioda Led, w nocy wystarczyła by jedna komenda aby dioda oświetliła by nam pokój, nie wspominając o rozświetlonych selfie w nocy 🙂
komentarz
Klaudia 2019-09-06 09:12:22
Głośnik - wtedy byłby większy i głośniej by się słuchalo muzyki
komentarz
Klaudia 2019-09-06 09:12:19
Głośnik - wtedy byłby większy i głośniej by się słuchalo muzyki
komentarz
Tomasz 2019-09-06 08:58:37
No więc co by mogło się jeszcze chować i wysuwa w smartfonie? Mam dwie propozycje pierwsza z nich to gniazdo USB do ładowania i Jack do sluchawek a dlaczego a no dlatego że często nosząc telefon w kieszeni że wspomnianych miejsc można wydlubac kulki materiału taka wełna jak z ludzkiego pępka 😉 A druga wysuwaną rzecz to lampa błyskowa ale taka duża konkretna taki halogen co w pełnej ciemni doswietli scenerie
komentarz
Yauheni 2019-09-06 08:14:56
powinno się wysuwać jeszcze taka malutka szczoteczka, ktora będzie czyściła ucho:) Zawsze będziemy mieli czyste uszy:)
komentarz
Łukasz 2019-09-06 02:30:39
Funkcja wysuwania powinna zostać wykorzystana także dla rzadszych ale potrzebnych zapotrzebowań: 1) karta pamięci z szybką możliwością podmiany, a nawet wysuwany kołowrotek z 2 lub 3 kartami pamięci, czytanymi w środku podobnie do dawnej zmieniarki CD - czyli 1 karta aktywna, dwie czekające na użycie, podłączenie, a całość dostępna w funkcji wysuwania na zewnątrz. Taka funkcja byłby bardzo korzystna dla osób, które potrzebują dużo pamięci w telefonie i dlatego chcą korzystać z kilku kart pamięci.
komentarz
DAREK 2019-09-06 00:19:11
W wysuwanej szufladce umieścił bym serce i mózg smartfona jego PROCESOR. Obecnie technologia rozwija się tak szybko że to co jest dziś nowoczesne jutro jest już przestarzałe. Dzięki takiemu rozwiązaniu mielibyśmy możliwość usprawnienia działania naszego ukochanego smartfona a nie spisywania go na straty.
komentarz
Emilian 2019-09-06 00:05:13
Zintegrowane gniazdo uniwersalne gniazdo do mocowania klucza do drzwi wejściowych domu. Po odpowiedniej komendzie głosowej, klucz wychodziłby jak kluczyk samochodowy w niektórych modelach.
komentarz
Daniel 2019-09-06 00:01:09
Według mnie mogłaby być to lampa błyskowa, która by się wysuwała po włączeniu funkcji. To urozmaiciłoby każdemu strzelanie selfie o każdej porze dnia.
komentarz
Michał 2019-09-05 23:07:24
Ze smartfona powinien wysuwać się panel składający się z dodatkowego wyświetlacza oraz klawiatury zawierającej 4 klawisze/kursory (lewo, prawo, góra, dół). Na owym ekstra urządzeniu można było by grać tylko w "węża". Nie przecierajcie oczu, nie regulujcie swoich monitorów. Tak, dobrze czytacie -> w węża! Dałoby to użytkownikom wiele radości, pozwoliło Huaweiowi podbić serca tych, którzy stracili nadzieję, że wąż kiedykolwiek powróci!!!
komentarz
Piotr 2019-09-05 22:59:47
Wiadomo do selfie trzeba wyglądać porządnie, schludnie, idealnie. To zdjęcie, które idzie w świat i będzie rzutowało na naszą popularność. Będzie poddawane wielopoziomowym ocenom i ostrej fali krytyki. Aby zapewnić nienaganność naszego wyglądu proponuję wysuwany przy pomocy dyskretnego silniczka GRZEBYCZEK-bez ułożonych włosków selfie nie będzie odpowiednie.
komentarz
Piotr 2019-09-05 22:59:44
Wiadomo do selfie trzeba wyglądać porządnie, schludnie, idealnie. To zdjęcie, które idzie w świat i będzie rzutowało na naszą popularność. Będzie poddawane wielopoziomowym ocenom i ostrej fali krytyki. Aby zapewnić nienaganność naszego wyglądu proponuję wysuwany przy pomocy dyskretnego silniczka GRZEBYCZEK-bez ułożonych włosków selfie nie będzie odpowiednie.
komentarz
Jakub 2019-09-05 22:47:52
Mógłby wysuwać się obiektyw aparatu z prawdziwym optycznym zoomem - chyba już jest; małe nóżki podpórki pozwalające postawić pionowo aparat do robienia selfie/oglądania filmów; po bokach mogłyby wysuwac się małe haczyki, żeby umocowac telefon na pewnej wysokości do odtwarzania dźwięków przy pracy. Ktoś to wcześniej napisał - paralizator, takie dwa ząbki wysuwane na dole
komentarz
Jakub 2019-09-05 22:47:50
Mógłby wysuwać się obiektyw aparatu z prawdziwym optycznym zoomem - chyba już jest; małe nóżki podpórki pozwalające postawić pionowo aparat do robienia selfie/oglądania filmów; po bokach mogłyby wysuwac się małe haczyki, żeby umocowac telefon na pewnej wysokości do odtwarzania dźwięków przy pracy. Ktoś to wcześniej napisał - paralizator, takie dwa ząbki wysuwane na dole
komentarz
Paulina 2019-09-05 22:25:34
W dobie postępu i zmieniajacej sie technoligii, oraz smartphonow ktore parametrami przewyzszaja niejeden laptop uwazam ze bardzo przydatna bylaby pelna klawiatura wysuwa a na silniczku i miala mozliwosc regulacji kata miedzy klawiatura a ekranem. Sama bardzo duzo pisze na telefonie i taka klawiatura znacznie przyspieszylaby moja prace dzieki czemu mialabym wiecej wolnego czasu dla rodziny i przyjaciol.
komentarz
Grzegorz 2019-09-05 22:20:22
Wraz z apartem powinin wysuwać się mały grzebyek do ułożenia grzywki przed zrobieniem jeszcze bardziej idealnego selfi w wysokiej rozdzielczosci.
komentarz
Grzegorz 2019-09-05 22:20:19
Wraz z apartem powinin wysuwać się mały grzebyek do ułożenia grzywki przed zrobieniem jeszcze bardziej idealnego selfi w wysokiej rozdzielczosci.
komentarz
Mateusz 2019-09-05 22:19:08
Z telefonu powinny wysuwać się śmigiełka jak w dronie, wtedy telefon mógłby latać i robić nam zdjęcia bez konieczności używania selfiesticka!
komentarz
MICHAŁ 2019-09-05 21:48:04
Uwielbiam obserwować ludzi, tętniące życiem miasta. Wyłapywać ich rytm, wydobywać z codziennych sytuacji jak najwięcej ciekawych elementów. W najbliższych miesiącach zamierzam spełnić marzenia i zrealizować kilka muzycznych projektów, które od dłuższego czasu dojrzewają w mojej głowie. Wysuwany mikrofon kierunkowy ułatwiłby mi rejestrację dźwięków miasta, które chciałbym wykorzystać w utworach.
komentarz
MICHAŁ 2019-09-05 21:48:02
Uwielbiam obserwować ludzi, tętniące życiem miasta. Wyłapywać ich rytm, wydobywać z codziennych sytuacji jak najwięcej ciekawych elementów. W najbliższych miesiącach zamierzam spełnić marzenia i zrealizować kilka muzycznych projektów, które od dłuższego czasu dojrzewają w mojej głowie. Wysuwany mikrofon kierunkowy ułatwiłby mi rejestrację dźwięków miasta, które chciałbym wykorzystać w utworach.
komentarz
WOJCIECH 2019-09-05 21:30:11
Wysuwany mikrofon - umożliwiałby nagrywanie dźwięku w zakresie 360 stopni - bez zakłóceń, bez szumów, dla nagrań otaczającego świata, dla reporterskiego wywiadu.
komentarz
WOJCIECH 2019-09-05 21:30:08
Wysuwany mikrofon - umożliwiałby nagrywanie dźwięku w zakresie 360 stopni - bez zakłóceń, bez szumów, dla nagrań otaczającego świata, dla reporterskiego wywiadu.
komentarz
Liwia 2019-09-05 21:07:33
Uważam,że głośnik był by dobrym elementem, który powinien się chować. Będąc z mężem, gdzieś w plenerze nie raz musimy zabrać ze sobą głośnik przenośny. Gdyby telefon miał dobry głośnik wbudowany w sobie, który ma większą moc po wysunięciu nie jeden wieczór by umilił
komentarz
Amelia 2019-09-05 21:07:16
Dla mnie ten telefon może mieć tylko wysówany aparat i nic więcej żeby niebył zbyt dziwaczny i skomplikowany bo i tak jusz jest cudowny.
komentarz
Mateusz 2019-09-05 20:54:52
Podstawka powinna wysuwać się automatycznie z telefonu i ustawiać pod kątem tak, aby umożliwić oglądanie filmików bez użycia rąk.
komentarz
Mateusz 2019-09-05 20:54:49
Podstawka powinna wysuwać się automatycznie z telefonu i ustawiać pod kątem tak, aby umożliwić oglądanie filmików bez użycia rąk.
komentarz
Wiktoria 2019-09-05 20:46:20
Według mnie mógłby się wysuwać głośnik który byłby większy niż zawsze i byłoby z niego lepiej oraz głośniej słychać muzykę, oprócz tego mógłby się wysuwać slot na karty SIM, ułatwiłoby to wiele ponieważ jeżeli teraz chcemy wyjąć karty z telefonu potrzebujemy tego kluczyka 🙂
komentarz
Wiktoria 2019-09-05 20:46:17
Według mnie mógłby się wysuwać głośnik który byłby większy niż zawsze i byłoby z niego lepiej oraz głośniej słychać muzykę, oprócz tego mógłby się wysuwać slot na karty SIM, ułatwiłoby to wiele ponieważ jeżeli teraz chcemy wyjąć karty z telefonu potrzebujemy tego kluczyka 🙂
komentarz
Adrian 2019-09-05 20:35:19
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłaby wysuwana podstawka ukryta w środkowej części lub jako dwie osobne nóżki po bokach. Dzięki temu zapomnielibyśmy o tych doklejanych gadżetach. Byłaby ona bardzo przydatna podczas np. oglądania wideo także w podróży lub można by go postawić na stoliku nocnym także podczas ładowania baterii. Zawsze byłaby dostępna i to byłby jej największy atut.
komentarz
Marta 2019-09-05 20:23:38
Każdy śpioch dziś już drży, kiedy długi sen się marzy. Dość już drzemek i lenienia, dość od pracy dziś stronienia! Sprytny smartfon nową funkcję ma, przycisk podgłaszania i ściszania mu się wysuwa. Wszystko po to, abyś zdążył bez ociągań go wyłączyć. On w nagrodę za ten czyn, Twą ulubioną piosenkę zagra Ci!
komentarz
Krzysztof 2019-09-05 20:22:56
Współczesny smartfon zastępuje już niemal wszystko co trzeba mieć przy sobie wychodząc np. na imprezę (platnosci, dowód, bilety itp.), ale zostaje jeszcze klucz do mieszkania... Oczywiście po "dorobieniu" mógłby się wysuwać z obudowy.
komentarz
Dorota 2019-09-05 20:14:55
Jeśli już robimy świetne selfie wysuwanym aparatem, to nieodłącznym elementem selfie jest lustro! Zatem, smartfon powinien mieć małe wysuwane lusterko, tak aby móc idealnie przygotować się do zdjęcia, ponieważ jako kobieta wiem, że odbicie na ekranie smartfona, nigdy nie zastąpi prawdziwego lustra!
komentarz
Katarzyna 2019-09-05 20:04:53
Smartfon powinien do wysuwanego aparatu miec wysuwana lampe blyskowa 🙂 zeby nasze selfi bylo perfekcyjne z idealnym oswietleniem
komentarz
Tomasz 2019-09-05 19:19:38
Moim zdaniem to powinny być słuchawki do słuchania ulubionej muzyki. Skonczyloby się ciągle rozplatywanie kabla i nikt już by nigdy nie zapomniał ich z domu.
komentarz
Szymon 2019-09-05 19:15:26
Wszystkie pomysły moich konkurentów są wyśmienite, ergonomiczne i praktyczne. Ale prawdziwym problemem ludzkości, wymagającym interwencji, są chamstwo, brak szacunku i zdziczenie obyczajów. Dlatego proponuję funkcjonalność o nazwie "Savoir Vivre". Za każdym razem, gdy wypowiemy jakieś plugawe słowo, z telefonu będzie wysuwać się mała igiełka - na tyle ostra, by sprawić ból i na tyle tępa, by nie zranić. Aplikacja nauczy się identyfikować nasz głos na podstawie analizy rozmów telefonicznych. Każda próba zaklejenia głośniczka lub celowego wyłączenia telefonu będzie się kończyć godzinną blokadą z zachowaniem jedynie możliwości połączeń ratunkowych. Baza przekleństw w aplikacji będzie spora i będzie się sukcesywnie powiększać. Rewolucyjne rozwiązanie zaadaptują pozostali producenci telefonów. Zatem, drogie Huawei - make it posibble!
komentarz
Alicja 2019-09-05 19:05:26
Najbardziej w telefonie brakuje mi "drabinki". Tak to byłby hit ! Wyobaźcie sobie ? Nikt nie musi wam robić zdjęcia, nie musicie szukać niczego aby podparło wam telefon. Jeden przycisk, wysuwa się drabinka i cyk ! Zdjęcie niczym modelka z instaragama.
komentarz
Kamil 2019-09-05 18:46:51
Cześć. Myślę że wysuwane sloty na karty sim i SD znacznie poprawi komfort używania telefonu. Pozdrawiam, Kamil.
komentarz
Paula 2019-09-05 18:46:32
Wysuwana karta sim i sd,nie byłoby trzeba przetrząsać całego domu w poszukiwaniu małej zawleczki do otwarcia klapki od slotu sim. Wymienianie karty stało by się 100x łatwiejsze.
komentarz
Magdalena 2019-09-05 18:44:47
W smartfonie powinny być wysuwana pamięć bardzo dobrze zabezpieczona przez zalaniem ? Natychmiast wysuwana w przypadku gdy takiej okoliczności... Ale czy to konstrukcyjnie możliwe ? Już niestety wiem co to znaczy zrobić fajne selfi ale jak odzyskać je po zalaniu ?
komentarz
Daria 2019-09-05 18:29:25
Wysuwać się mogłyby z tego "fona" jeszcze słuchawki, a raczej... ONA! Ona - słuchawka magiczna iście, co wie, kiedy wyjść ma. No oczywiście wtedy, gdy dzieci wokoło skrzeczą, gdy ci w robocie nad uchem złorzeczą, gdy mąż coś bręczy... słuchawka wie, że wtedy najbardziej resetu się chce, więc jak tak huknie ci w ucho basem, to podziękujesz jej jeszcze z czasem. A na dobranoc, taka dokładka, zamruczy ci piosnkę o grubych niedźwiadkach.
komentarz
Robert 2019-09-05 18:18:10
Każdą zmorą w telefonie jest wysuwana tacka na kartę sim, a najgorzej jak zgubimy kluczyk do tacki. Moja odpowiedź to żeby właśnie wysuwała się tacka na kartę, dzięki temu po pierwsze nie trzeba z całej siły wkładać kluczyka (przez co możemy coś uszkodzić) a po drugie nie potrzebujemy "narzędzia" do otworzenia tacki przez co nie możemy tego zgubić.
komentarz
Robert 2019-09-05 18:18:07
Każdą zmorą w telefonie jest wysuwana tacka na kartę sim, a najgorzej jak zgubimy kluczyk do tacki. Moja odpowiedź to żeby właśnie wysuwała się tacka na kartę, dzięki temu po pierwsze nie trzeba z całej siły wkładać kluczyka (przez co możemy coś uszkodzić) a po drugie nie potrzebujemy "narzędzia" do otworzenia tacki przez co nie możemy tego zgubić.
komentarz
Natalia 2019-09-05 17:24:58
Mam nadzieję, że zbyt daleko mnie fantazja nie poniosła 🙂 Jako kobieta bardzo cieszylabym się z rozwiązania WYSUWANEGO LUSTERKA ze smartfona 😀 jednak włączając przednią kamerę nie ma takiej jakości żeby się pomalować a w torebce nie ma miejsca na lusterko! Oczywiście lustereczko płaskie, małe ale podswietlane lampkami LED! To by było coś 🙂
komentarz
Kamil 2019-09-05 17:02:29
Kiedy wybieramy kontakt o nazwie "BYŁA" powinien się wysuwać alkomat. Wartość promili powyżej 0,05 będzie blokowała połączenie lub wysłanie wiadomości 🙂
komentarz
Angelika 2019-09-05 16:45:23
Wejście do ładowarki- żeby łatwiej było znaleźć otwór w nocy 🙂
komentarz
Agnieszka 2019-09-05 16:18:55
W telefonie powinny się dodatkowo wysuwać głośniki, żeby za ich pomocą móc stworzyć niepowtarzalny klimat i osiągnąć jakość dźwięku równą lepszym sprzętom audio. Pomysł z założenia oklepany, ale jeśli zamontowano by to w jakiś ciekawy sposób np. w czterech narożnikach telefon zyskałby dodatkowo mega designerski wygląd!
komentarz
Agnieszka 2019-09-05 16:18:51
W telefonie powinny się dodatkowo wysuwać głośniki, żeby za ich pomocą móc stworzyć niepowtarzalny klimat i osiągnąć jakość dźwięku równą lepszym sprzętom audio. Pomysł z założenia oklepany, ale jeśli zamontowano by to w jakiś ciekawy sposób np. w czterech narożnikach telefon zyskałby dodatkowo mega designerski wygląd!
komentarz
Adam 2019-09-05 15:54:15
Fajnym pomysłem byłoby zrobienie telefonu który by posiadał 3 ekrany, 1 jako zwykły aparat a dwa schowane. Wysuwały by się spod pierwszego ekranu i rozchodziłby na bok!. Telefony takie pewnie by były odrobine grube lecz gdyby to ładnie oprawić.. . Można by również dodać wysuwany aparat przedni który by współgrał z głównym głośnikiem!.
komentarz
Rafał 2019-09-05 15:51:06
Ciekawym, lecz trudnym wydaje mi się do zrealizowania byłby pomysł na pewnego rodzaju "schowek", w którym można byłoby schować np złożony banknot. Zauważyłem że dużo ludzi używa etui telefonu jako swego rodzaju portfela na nieduże pieniądze (jeden, dwa banknoty) dlatego też "schowek" byłby bardzo przydatną rzeczą w nowszych telefonach lecz prawdopodobnie grubość takiego telefonu musiałaby być nieznacznie zwiększona (co niekoniecznie musi być wadą)
komentarz
dariusz 2019-09-05 15:39:35
paralizator. nikt by sie nie spodziewal ze telefon moze tez sluzyc do obrony 🙂
komentarz
Nikodem 2019-09-05 15:36:45
Mógłby być wysuwany lepszej jakości mikrofon, bardzo przydałby się przy nagrywaniu filmów i przeprowadzaniu wywiadów.
komentarz
Nikodem 2019-09-05 15:36:42
Mógłby być wysuwany lepszej jakości mikrofon, bardzo przydałby się przy nagrywaniu filmów i przeprowadzaniu wywiadów.
komentarz
Mariusz 2019-09-05 14:47:42
Pewnie większość kobiet napisze że super gdyby wysuwało się prawdziwe szklane lusterko, ale moim zdaniem idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby z smartfona wysuwał się rzutnik za pomocą którego możnaby wyświetlić na ścianie to co widzimy na wyświetlaczu smartfona.
komentarz
Maciej 2019-09-05 14:34:14
W smartfonie bardzo przydałaby się opcja wysuwanego otwieracza do butelek. Kiedyś cegłowate telefony same w sobie stanowiły taki otwieracz, jednak współczesne smartfony są zbyt delikatne. Nie musi być to żaden silniczek, a mechanizm sprężynowy. Oczywiście trzeba by tu użyć jakiegoś kosmicznego tytanu, żeby to łatwo się nie łamało, ale wierzę, że inżynierowie dadzą radzę!
komentarz
Marta 2019-09-05 13:40:24
Pochodzę z Kielc więc odpowiedź może być tylko jedna: z aparatu powinien wysuwać się scyzoryk z nożykiem, widelcem i otwieraczem do piwa i wina 🙂 Nosiłam scyzoryk zawsze przy sobie ale ostatnio zapomniałam że go mam i musiałam go oddać na lotnisku. Gdyby był w telefonie pewnie by się tak nie stało 🙂 Jest to bardzo przydatna rzecz- można poratować kogoś otwieraczem czy nożykiem kiedy widzimy że potrzebuje i nawiązywać dzięki temu nowe znajomości 😉
komentarz
Marta 2019-09-05 13:40:21
Pochodzę z Kielc więc odpowiedź może być tylko jedna: z aparatu powinien wysuwać się scyzoryk z nożykiem, widelcem i otwieraczem do piwa i wina 🙂 Nosiłam scyzoryk zawsze przy sobie ale ostatnio zapomniałam że go mam i musiałam go oddać na lotnisku. Gdyby był w telefonie pewnie by się tak nie stało 🙂 Jest to bardzo przydatna rzecz- można poratować kogoś otwieraczem czy nożykiem kiedy widzimy że potrzebuje i nawiązywać dzięki temu nowe znajomości 😉
komentarz
Sylwia 2019-09-05 13:33:36
Przy pomocy małego silniczka wysuwała by się taka płytka, która miała by wbudowaną funkcję " wyczuwania zapachów " chodzi mi o ZAPACH OBIADU, którym mogłabym szybciej zwabić ukochanego i tatę do domu. Jako gospodyni, bardzo denerwuje mnie kiedy obiad na stole a ktoś ma inne ważne sprawy, a takim sposobem mogłabym podczas rozmowy uruchamiać tę funkcję i oczywiście przesyłać ją do takiego samego telefonu z taką samą funkcją u ukochanego i mojego taty! takim sposobem, raz dwa byli by z umytymi rączkami przy stole.
komentarz
Izabela 2019-09-05 13:01:18
Jak dla mnie tym dodatkowym elementem, który powinien się wysuwać, byłby czytnik linii papilarnych. Byłoby to ułatwienie przy próbie odblokowywania w ten sposób telefonu, przykładowo w ciemności. Już nigdy nie byłoby potrzebne szukanie czytnika, ponieważ sam wysuwałby się dla ułatwienia odblokowywania telefonu i korzystania z niego jeszcze szybciej!
komentarz
Maciej 2019-09-05 12:47:46
Dodatkowo powinien wysuwać się czytnik linii papilarnych, dzięki temu nie zajmował by niepotrzebnej powierzchni z tyłu i zapobiegł by przypadkowym odblokowaniom telefonu
komentarz
Adam 2019-09-05 12:47:12
Moim zdaniem powinien wysuwac sie jeszcze maly pilniczek do paznokci. Czasem sie taki zadzior zrobi na paznokciu i sie zaczepia. Taki gadzet na pewno docenia wszystkie panie.
komentarz
Patrycja 2019-09-05 12:40:03
Dzień dobry, ciekawym ulepszeniem byłoby wysuwane w ten sposób miejsce na dodatkową kartę sd. Nie byłoby potrzeby rozkładania telefonu aby ją włożyć oraz pole na kartę byłoby mniej awaryjne niż gdyby było zamontowane np z boku. Sama aplikacja karty byłaby prostsza
komentarz
Patrycja 2019-09-05 12:40:00
Dzień dobry, ciekawym ulepszeniem byłoby wysuwane w ten sposób miejsce na dodatkową kartę sd. Nie byłoby potrzeby rozkładania telefonu aby ją włożyć oraz pole na kartę byłoby mniej awaryjne niż gdyby było zamontowane np z boku. Sama aplikacja karty byłaby prostsza
komentarz
Bartłomiej 2019-09-05 12:26:14
Czytając zgłoszenia widziałem wiele rzeczy, które już w smartfonach mamy jak np. głośniki stereo. Dołożenie do nich elektrycznego silniczka tylko zwiększyłoby wrażliwość telefonu na uszkodzenia. Ruchome obiektywy tylne już w telefonach były i pomysł ten upadł np. Galaxy S4 zoom, a obecnie ich funkcja świetnie zastępowana jest przez kilka oczek, co pozwala zachować smukłość urządzeń. Na wysuwanym drugim "rogu" obok przedniej kamerki umieściłbym wysokiej jakości kierunkowy mikrofon, który został by aktywowany w momencie nagrywania filmów tylnią kamerą lub przy włączeniu dyktafonu. W aspekcie zdjęć zaciera się granica pomiędzy aparatami a telefonami, taka funkcja pozwoliłaby wraz z ciągle ulepszaną stabilizacją obrazu na zatarcie tej granicy w przypadku kamer.
komentarz
Bartłomiej 2019-09-05 12:26:11
Czytając zgłoszenia widziałem wiele rzeczy, które już w smartfonach mamy jak np. głośniki stereo. Dołożenie do nich elektrycznego silniczka tylko zwiększyłoby wrażliwość telefonu na uszkodzenia. Ruchome obiektywy tylne już w telefonach były i pomysł ten upadł np. Galaxy S4 zoom, a obecnie ich funkcja świetnie zastępowana jest przez kilka oczek, co pozwala zachować smukłość urządzeń. Na wysuwanym drugim "rogu" obok przedniej kamerki umieściłbym wysokiej jakości kierunkowy mikrofon, który został by aktywowany w momencie nagrywania filmów tylnią kamerą lub przy włączeniu dyktafonu. W aspekcie zdjęć zaciera się granica pomiędzy aparatami a telefonami, taka funkcja pozwoliłaby wraz z ciągle ulepszaną stabilizacją obrazu na zatarcie tej granicy w przypadku kamer.
komentarz
kamil 2019-09-05 12:08:28
moim zdaniem w smartfonie powinno wysuwać się jeszcze wejście na kartę sim ponieważ to by dało użytkownikom dobre i wygodne wkładanie tej karty taka jest moja odpowiedz pozdrawiam.
komentarz
Weronika 2019-09-05 11:54:19
Zawsze wyobrażałam sobie swój idealny telefon. Musiałby robić idealne zdjęcia, miał wszystko co w telefonie można mieć i miał wysuwane oba końce telefonu, dzięki którym trzymalibyśmy w dłoni słuchawkę jak przy telefonie stacjonarnym. Lubię stare czasy i byłoby to świetne nawiązanie. Wyobraź sobie! Idziesz miastem, ktoś dzwoni, a Ty wyciągasz z kieszeni dużą słuchawkę, która zajmuje pół Twojej twarzy! Ja bym bardzo zazdrościła posiadaczowi takiego powrotu do wspomnień! 😀
komentarz
Magda 2019-09-05 11:54:10
Wysuwana lampa pierścieniowa do zdjęć portretowych, to by było coś pięknego, zarówno piękna ja i piękne zdjęcia genialnym telefonem.
komentarz
Jakub 2019-09-05 11:46:46
Idealnie by było gdyby wysuwał się z niego jeszcze mały projektor do puszczania filmów oraz dodatkowe głośnki, co razem by stworzyło mały, przenośny zestaw kina domowego.
komentarz
Marta 2019-09-05 11:29:14
Jako naczelny niszczyciel "szybek" w telefonie postuluję, by wysuwana była w nich ochrona przeciwupadkowa. Coś na kształt stroju Iron Mena. 🙂 Podczas lotu uruchamia się przycisk, wysuwa szufladka z zabezpieczeniem i trach - nasz telefon opancerza się lśniącą, czerwoną zbroją. Takie prawdziwy supertelefon dla ludzi z dziurawymi dłońmi. Orange, da się?
komentarz
Anna 2019-09-05 10:55:47
szufladka z żetonem do sklepowych wózków - w dzisiejszym tempie rozwoju, telefonem dokonujemy już nawet płatności a drobnych oczywiście brak
komentarz
Łukasz 2019-09-05 10:47:54
moim zdaniem zajefajnie by było aby wyjeżdzał czytnik lini papilarnych. był by zawsze ukryty w środku co za tym idzie był by zawsze czysty i dokładniejszy. zwłaszcza jeśli chodzi o bankowość wyjeżdzała by tacka na której kładło by sie palca.
komentarz
Łukasz 2019-09-05 10:47:51
moim zdaniem zajefajnie by było aby wyjeżdzał czytnik lini papilarnych. był by zawsze ukryty w środku co za tym idzie był by zawsze czysty i dokładniejszy. zwłaszcza jeśli chodzi o bankowość wyjeżdzała by tacka na której kładło by sie palca.
komentarz
Marek 2019-09-05 10:46:17
Wysuwający sie aparat to faktycznie bardzo efekciarski gadżet. Ale mam inną propozycje która na pewno przypadła by do gustu osobą które lubią oglądać filmy za pomocą smartfona i cieszyć sie jeszcze lepszym głosem. Mam na myśli wysuwające się u góry i u dołu głośniczki które jeszcze bardziej pozwoliły by na poprawę głosu podczas oglądania filmów czy też słuchania muzyki...
komentarz
Urszula 2019-09-05 10:41:10
Wysuwana latarka uruchamiana przez guzik znajdujący się na rancie telefonu. Zamiast przeklikiwania się w ciemnościach egipskich przez kolejne ekrany wystarczy tylko kliknąć i już świeci 🙂 I można w ciemnościach coś znaleźć, albo w końcu w torebce znaleźć te klucze, co to się wiecznie chowają 😉
komentarz
Urszula 2019-09-05 10:41:07
Wysuwana latarka uruchamiana przez guzik znajdujący się na rancie telefonu. Zamiast przeklikiwania się w ciemnościach egipskich przez kolejne ekrany wystarczy tylko kliknąć i już świeci 🙂 I można w ciemnościach coś znaleźć, albo w końcu w torebce znaleźć te klucze, co to się wiecznie chowają 😉
komentarz
Krzysztof 2019-09-05 10:23:44
Jako że jestem aktywnym graczem różnego rodzaju gier również w dużym stopniu na telefonie(jak pewnie większość młodych ludzi) chciał bym mieć w swoim telefonie pakiet wysuwanych guzików które zamieniły by mój telefon w kontroler uprzyjemniając mi czas podczas grania.
komentarz
Katarzyna 2019-09-05 10:17:46
Wysuwany ekran automatycznie uwypuklałby elementy na zdjęciach czy filmikach ( np. twarze, morskie fale, słońce ), zachowując prawdziwe proporcje. Dałoby to efekt 3D. Wspomnienia zachowane w smartfonie byłyby jeszcze bardziej realne, a pokazane znajomym w pełni oddawałyby piękno zatrzymanej chwili.
komentarz
Sylwester 2019-09-05 10:11:56
Myślę że świetnym rozwiązaniem w nowo projektowanych smartfonach mógłby by być wysuwany czujnik termometru dzięki któremu można by było zmierzyć otaczającą nas temperaturę powietrza wody itd.....W dzisiejszych smartfonach dzięki aplikacją mamy praktycznie "wszystko" a Mi osobiście takiego czujnika w smartfonie brakuje żeby urządzenie było bardziej smart !
komentarz
Damian 2019-09-05 09:31:16
Cieszącym gadżetem i udogodnieniem byłby wysuwany elektrycznie z płaskiej powierzchni tel. magnes, lub elektrycznie przesuwana klapka odkrywającą magnes, który idealnie nadałby się dla użytkowników w celu przyczepienia swojego tel. do blaszki w samochodzie lub w każde inne miejsce metalowe poza autem. Jak wiadomo większość ludzi korzysta opcji nawigacji czy muzyki z telefonu podczas jazdy. Byłoby to wygodniejsze niż obecne możliwości montowania tel. w aucie, dało by to możliwość przyczepienia tel w dowolne miejsce, i byłoby to tanie a zarazem dające dużo wygody rozwiązanie.
komentarz
Damian 2019-09-05 09:31:14
Cieszącym gadżetem i udogodnieniem byłby wysuwany elektrycznie z płaskiej powierzchni tel. magnes, lub elektrycznie przesuwana klapka odkrywającą magnes, który idealnie nadałby się dla użytkowników w celu przyczepienia swojego tel. do blaszki w samochodzie lub w każde inne miejsce metalowe poza autem. Jak wiadomo większość ludzi korzysta opcji nawigacji czy muzyki z telefonu podczas jazdy. Byłoby to wygodniejsze niż obecne możliwości montowania tel. w aucie, dało by to możliwość przyczepienia tel w dowolne miejsce, i byłoby to tanie a zarazem dające dużo wygody rozwiązanie.
komentarz
Mateusz 2019-09-05 08:51:35
Smartfon powinien miec jeszcze wysuwane sloty na karte pamieci oraz Sim. NIe da sie tego zrobic w nowoczesnych smartfonach bez specjalnej szpilki a ktos kto czesto zmienia karte MicroSD albo Sim miałby o wiele większe ułatwienie. Nie musiałby nosić ze soba szpilki, która jak wiadomo bardzo łatwo zgubić.
komentarz
Karol 2019-09-05 08:30:42
Następnym wysuwanym elementem powinien być rysik do pisania notatek lecz nie tylko na ekranie a również na płaskiej powierzchni, a obraz był by przesyłany na ekran smartfona. Ułatwiło by to szybkie notatki dla ludzi którzy muszą coś zapisać i mieć do tego szybki dostęp. Przydało by się oprogramowanie które by przerabiało pismo ręczne na znaki ogolno czytelne ( czcionka, chociaż by arial).
komentarz
Cezary 2019-09-05 02:55:38
Przy ciągle zwiększającym się screen-to-body ratio, głośniki z przodu telefonu albo znikają, albo bardzo się zmniejszają, co powoduje duży spadek jakości i głośności dźwięku. Dlatego moją propozycją są: wysuwane głośniki (najlepiej stereo!), których natężenie dźwięku czy jego jakość, nie musiałaby być ograniczone przez ilość dostępnego miejsca. Wyobrażam sobie duże, donośne głośniki, skierowane w stronę użytkownika, pozwalające na cieszenie się muzyką bądź filmem bez słuchawek czy przenośnego głośnika.
komentarz
Paulina 2019-09-05 01:14:33
W smartfonach powinny wysuwać się głośnik, żeby mógł grać głośniej i czyściej, i latarka, żeby strumień światła był dłuższy i szerszy!
komentarz
Mateusz 2019-09-05 00:59:51
Nie element lecz jego osłona, powinna się nasuwać na gniazdo jack oraz ładowana. Pozwoliłoby to uzyskać wyższą klasę wodoszczelności i zabezpieczyłoby przed zabrudzeniami. Sam telefon po pływaniu mógłby być ładowany natychmiast a nie jak to jest teraz po wysuszeniu gniazda. Ponadto sam telefon uzyskałby estetyczną linię bryły a otwory zasłonięte zaślepką nie raziłyby w oczy na gładkiej powierzchni
komentarz
Karol 2019-09-04 23:12:45
Dla mnie Lenia! To by pasowało gdyby się wszystko wysuwało. Czytnik lini bo nie sięgam. Kabel z prądem bo daleko. A napewno by się zdało gdyby apki przesuwało, bo jak palca mam na dole to z zasięgiem u mnie słabo. Taką wizję mam przyszłość może ktoś mnie dziś wysłucha bo pomysły od leniucha trafią sedno a Huawei słucha.
komentarz
MARTA 2019-09-04 23:01:33
Pod smartfonem mogłaby znajdować się mała platforma do robienia zdjęć bez konieczności dotykania go. Myślę,że ułatwiłoby to życie wielu osobą,bo wśród znajomych i sama często mam z tym problem,próbując smartfon opierać a to o ksiązki,lampkę... o wszystko co sprawi,że będzie stabilny w momencie robionego zdjęcia.
komentarz
Monika 2019-09-04 22:53:45
Moim zdaniem, powinien to być taki mini wiatraczek. Ja, osobiście, przyznam się szczerze, telefon noszę ze sobą wszędzie, szczególnie latem jakoś on mnie nie opuszcza. I sądzę, że taki wiatraczek to byłoby coś! Wyobraź sobie sytuację... Siedzisz sobie w zatłoczonym tramwaju, każdy, jak to w dzisiejszych czasach bywa, trzyma telefon w ręku, ty również, ale oczywiście nie jakiś zwykły jak inni, ty masz coś ekstra, telefon Huawei z wysuwanym wiatraczkiem, który ochłodzi, gdy tylko będzie ci to potrzebne! Jeden klik, a jaka ulga! 😀 A dla bardziej wymagających i ogarniętych dziewczyn mała podpowiedź, takiego wiatraczka możesz użyć również przy robieniu idealnego selfie, pięknie i naturalnie rozwieje ci włosy 😉
komentarz
krystian 2019-09-04 22:39:23
Gniazdo ładowania pod usb 🙂 albo panel słoneczny 🙂 bo z energią zawsze problem 🙂
komentarz
Jan 2019-09-04 22:39:11
Moim zdaniem skoro jest wysuwany aparat to powinien też być wysuwany selfiestick do robienia selfie to by było przydatne żeby nie nosić selfie sticka w plecaku lub torbie co jest niewygodne?
komentarz
Jan 2019-09-04 22:34:30
Moim zdaniem z telefonu mogłyby wysuwać się małe słuchawki od firmy Huawei to by było wielkie udogodnienie bo nie zawsze bierze się słuchawki jak się wychodzi z domu bo nie zawsze wiadomo gdzie się je zostawiło ?
komentarz
Marcin 2019-09-04 22:28:02
Za pomocą silniczków mogły by się wysuwać dwa głośniczki stereo, z których można by korzystać głównie podczas oglądania filmów i słuchania muzyki bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników.
komentarz
Marcin 2019-09-04 22:27:59
Za pomocą silniczków mogły by się wysuwać dwa głośniczki stereo, z których można by korzystać głównie podczas oglądania filmów i słuchania muzyki bez konieczności podłączania zewnętrznych głośników.
komentarz
Daniel 2019-09-04 22:25:47
Cały ekran smartfona /cały smartfon powinien być zwijany i chowany w rurkowatej obudowie. Zapewniło by to nie tylko większą mobilność poprzez zmniejszenie gabarytów w czasie przenoszenia ale i większą odporność na uszkodzenia.
komentarz
Karol 2019-09-04 22:12:14
Dla mnie Lenia! To by pasowało gdyby się wszystko wysuwało. Czytnik lini bo nie sięgam. Kabel z prądem bo daleko. A napewno by się zdało gdyby apki przesuwało, bo jak palca mam na dole to z zasięgiem u mnie słabo. Taką wizję mam przyszłość może ktoś mnie dziś wysłucha bo pomysły od leniucha trafią sedno a Huawei słucha
komentarz
Karol 2019-09-04 22:11:00
Dla mnie Lenia! To by pasowało gdyby się wszystko wysuwało. Czytnik lini bo nie sięgam. Kabel z prądem bo daleko. A napewno by się zdało gdyby apki przesuwało, bo jak palca mam na dole to z zasięgiem u mnie słabo. Taką wizję mam przyszłość może ktoś mnie dziś wysłucha bo pomysły od leniucha trafią sedno a Huawei słucha.
komentarz
Kamil 2019-09-04 22:10:24
Bardzo pomocne było by jakby była wysuwana bateria łatwo dostepna w sprzedaży mógłby być to płaski akumulatorek dostepny w większych sklepach na dziale z bateriami.
komentarz
Maria 2019-09-04 22:09:20
Wedlug mnie ze smarthona powinien wysywac sie tzw 'kijek' do selfie, dzieki ktoremu mozemy robic zdjecia z dalszej odleglosci w sytuacjach dla nas bardzo wyjatkowych aczkolwiek pojawiajacych sie zdecydowanie spontanicznie takie jak np: zareczyny!
komentarz
Monika 2019-09-04 22:07:57
Mały silniczek powinien wysuwać małe słuchaweczki, które już nigdy by nie zginęły w czeluściach torebki ani nie zrobiły węzła gordyjskiego na kabelku.
komentarz
Justyna 2019-09-04 21:56:38
Witam bardzo serdecznie 😀 Moim zdaniem elementem wysuwającym się za pomocą małego silniczka mógłby być automatyczny rysik połączony z funkcją mikrofonu. Przy stworzeniu dodatkowej aplikacji pomógłby poruszać się po menu telefonu i pisać wiadomości osobom niewidomym bądź niepełnosprawnym fizycznie. Myślę ,że posłużyłby również innym użytkownikom tym zapracowanym bądź tym leniwym 😀 pozdrawiam Justyna Trębicka
komentarz
Krzysztof 2019-09-04 21:55:25
No tak do selfiaka wysuwamy aparata ale czego nam brakuje ? Hmm do 3D już się wszyscy zdążyli przyzwyczaić to już nie żadna nowość. Ludzie teraz chcą i żądają więcej D - no to im dajmy w smartfonie 🙂 Proponują wysuwany identycznie jak aparat sensor SMAKO-WĄCH. Ci taki sensor potrafi ? Już tłumaczę. Oglądasz łąkę pełną kwiatów zapragnąłeś / zapragnęłaś poczuć ich zapach i cyk sensor SMAKO-WĄCH wysuwa się i emituje zapach łąki. Jesteś łasuchem szukasz deseru, przeszukujesz kulinarne strony pełne słodkości chcesz wiedzieć jak smakują i cyk sensor SMAKO-WĄCH wysuwa się, zbliżasz język i już wiesz że to dobry wybór na deserek 🙂 Taki to właśnie bajerek sensor SMAKO-WĄCH wymyśliłem 🙂 i Wam się tym pochwaliłem.
komentarz
Natalia 2019-09-04 21:52:58
Zdecydowanie powinna się wysuwać podpórka, którą można zmienić w haczyk. Zawsze wolne ręce - przy myciu naczyń, gotowaniu czy malowaniu paznokci bez odkładania na płasko. Można zawiesić w łazience, gałęzi drzewa albo postawić na blacie i do woli rozmawiać z kimś przez komunikator albo oglądać film. Must have 😉
komentarz
Joanna 2019-09-04 21:33:40
Zdecydowanie powinien to być wysuwany głośniczek do prowadzenia rozmowy. Pomogło by to każdemu gdyż nie trzeba by było trzymać telefonu przy samym uchu. Najbardziej zadowoleni byliby starsi użytkownicy gdyż często nie potrafią się skupić na tym żeby trzymac telefon idealnie przy policzku i są w stanie albo mówić albo słuchać,a a taka rozmowa jest ciężka. W końcu każdy by nie miał problemów! 🙂
komentarz
Rafał 2019-09-04 21:31:35
Praktyczną rzeczą dla wszystkich byłby wysuwany pendrive, dla panów śrubokręt płaski i krzyżykowy, a w wersji dla pań pilniczek do paznokci i lusterko ?
komentarz
Michał 2019-09-04 21:31:24
Według mnie dobrym pomysłem były wysuwany port micro usb/ usb typ c. Moglibyśmy w ten sposób poratować znajomego naszym prądem i podładować mu telefon.
komentarz
Michał 2019-09-04 21:31:21
Według mnie dobrym pomysłem były wysuwany port micro usb/ usb typ c. Moglibyśmy w ten sposób poratować znajomego naszym prądem i podładować mu telefon.
komentarz
Marta 2019-09-04 21:25:02
Jestem kobietą. Lubię ułatwiać sobie życie. Według mnie im więcej kompatybilnych urządzeń w naszym świecie tym lepiej. Wysuwany element, który pasowałby idealnie do stworzonego otworu w samochodzie - moglibyśmy tym samym uniknąć np. uchwytów do samochodu oraz ładowarek na kablu.
komentarz
Joanna 2019-09-04 21:20:39
Przy ewentualnym upadku telefonu powinno wysuwać się dodatkowe zabezpieczenie.Inaczej, nie ma dla mnie nadziei:)
komentarz
Liliana 2019-09-04 21:02:47
Daleko nie trzeba sięgać gdyż rewelacyjnym rozwiazaniem byłby wysuwany aparat... ALE, niech to będzie aparat/kamera 360 stopni aby móc w każdym momencie tworzyć wirtualną rzeczywistość!:)
komentarz
Daria 2019-09-04 20:50:02
Myślę, że powinien być to mały, podręczny spieniacz do mleka. Wtedy w każdym miejscu, niezależnie od sytuacji można by było przygotować przepyszną kapuczinę.
komentarz
Grzegorz 2019-09-04 20:37:14
Skoro fantazja miała mnie ponieść, to myślę, że cztery wysuwane śmigła, które transformują nasz telefon w drona do nagrywania otoczenia z lotu ptaka. Pojawia się jednak problem - jak sterować dronem, skoro telefon, który mógłby do tego służyć jest dronem... Myślę, że całkiem sensowym rozwiązaniem jest zaprogramowanie drona na działanie jak boomerang - wyznaczenie przez GPS punktu docelowego, po którym telefon wraca do punktu startowego, a cała trasa nagrywana jest w pamięci telefonu! Sztosik 🙂
komentarz
Aleksandra 2019-09-04 20:10:13
Poza wysuwanym aparatem (co już jest genialnym pomysłem) telefon powinien być wyposażony w jeszcze aż DWIE! wysuwane akcesoria. Jednym z nich powinien być zestaw słuchawkowy - kto nie zgubił nigdy słuchawek niech pierwszy rzuci kamieniem 😉 To by było wielkie ułatwienie i super gadżet który napewno stałby się pożądany (telefony innych marek pewnie szybko podłapały by temat). Drugim wysuwanym gadżetem powinien być sznurek niezgubek - może telefon nie gubi się tak często jak słuchawki ale ja nawet z tym miewam problemy. Przydałaby mi się nowa technologia sprawiająca ze kiedy oddaliłabym się od mojego smartfona na daną odległość to on sam by mi o sobie przypominał strzelając w moim kierunku wysuwanym sznurkiem niczym Spider-Man...chwytał by się mnie jakimś magnesikiem i jak po linie mogłabym odnaleźć swoją zgubę. Do tego wyżej wspomniany aparat i mamy telefon idealny. Nie mam racji?
komentarz
Darek 2019-09-04 19:53:53
Ja bym zamontował wysówaną poduszkę puchową ( zintegrowaną z czujnikiem zbliżenia do podłoża twardego) . Tuż przed upadkiem na ziemię czujnik uruchamia poduszkę puchową która wysówa się i szczelnie okrywa nasz smartfon chroniąc wyświetlacz przed uszkodzeniem. Ach ile taka podusia by nerwów oszczędziła ... i kasy oczywiście też.
komentarz
Darek 2019-09-04 19:53:51
Ja bym zamontował wysówaną poduszkę puchową ( zintegrowaną z czujnikiem zbliżenia do podłoża twardego) . Tuż przed upadkiem na ziemię czujnik uruchamia poduszkę puchową która wysówa się i szczelnie okrywa nasz smartfon chroniąc wyświetlacz przed uszkodzeniem. Ach ile taka podusia by nerwów oszczędziła ... i kasy oczywiście też.
komentarz
Dominika 2019-09-04 19:45:21
Za Pomocowo Silnikowy Wysuwany Huawewowo Smart P Zetowy Wyciągacz Wniosków, który samodzielnie wyciągał wnioski i zadawał sobie takie pytanie: Co mogło by być w smartfonie Huawei P Smart Zet za pomocą silniczka wysuwane?
komentarz
Dominika 2019-09-04 19:45:17
Za Pomocowo Silnikowy Wysuwany Huawewowo Smart P Zetowy Wyciągacz Wniosków, który samodzielnie wyciągał wnioski i zadawał sobie takie pytanie: Co mogło by być w smartfonie Huawei P Smart Zet za pomocą silniczka wysuwane?
komentarz
Patryk 2019-09-04 19:39:42
Poza aparatem, wysuwanym elementem smartfona mógłby być głośnik. Dzięki temu można byłoby używać telefonu położonego na stole lub biurku, nie martwiąc się o pogorszenie jakości i głośności dźwięku, np. z youtubowych podcastów.
komentarz
Patryk 2019-09-04 19:39:40
Poza aparatem, wysuwanym elementem smartfona mógłby być głośnik. Dzięki temu można byłoby używać telefonu położonego na stole lub biurku, nie martwiąc się o pogorszenie jakości i głośności dźwięku, np. z youtubowych podcastów.
komentarz
Konrad 2019-09-04 19:16:13
Gdzie schować dokumenty wychodząc z domu? Nie jestem zwolennikiem pokrowców na telefon, nie po to przy zakupie patrzyłem też na wygląd telefonu. Płacę telefonem, więc karty płatniczej nie muszę mieć przy sobie. Ale co z dowodem osobistym lub prawem jazdy? Wysuwana szufladka z miejscem na dokumenty idealnie by się sprawdziła.
komentarz
Konrad 2019-09-04 19:16:10
Gdzie schować dokumenty wychodząc z domu? Nie jestem zwolennikiem pokrowców na telefon, nie po to przy zakupie patrzyłem też na wygląd telefonu. Płacę telefonem, więc karty płatniczej nie muszę mieć przy sobie. Ale co z dowodem osobistym lub prawem jazdy? Wysuwana szufladka z miejscem na dokumenty idealnie by się sprawdziła.
komentarz
Krzysztof 2019-09-04 19:15:17
BATERIĘ, KTÓRA ZA POMOCĄ TEMPERATURY POMIESZCZENIA LUB PROMIENI SŁONECZNYCH ULEGAŁA ŁADOWANIU
komentarz
Aleksandra 2019-09-04 19:12:20
Moim zdaniem, przy pomocy małego silniczka można byłoby wysuwać głośnik umiejscowiony w tyłu telefonu. Dzięki temu głos mógłby rozbrzmiewać jeszcze lepiej, ponieważ fale dźwiękowe rozprzestrzeniałyby się na więcej stron, nie tylko na 180 stopni.
komentarz
Aleksandra 2019-09-04 19:12:17
Moim zdaniem, przy pomocy małego silniczka można byłoby wysuwać głośnik umiejscowiony w tyłu telefonu. Dzięki temu głos mógłby rozbrzmiewać jeszcze lepiej, ponieważ fale dźwiękowe rozprzestrzeniałyby się na więcej stron, nie tylko na 180 stopni.
komentarz
Grzegorz 2019-09-04 19:10:07
W smartfonie chce mieć kluczyk wysuwany, co układ ząbków ma dowolnie zmieniany. Najpierw aplikacja klucze skanuje, a gdy są potrzebne to je generuje. Linie papilarne przed użyciem testuje i tylko uprawnionym dostęp gwarantuje. Gdy klucz się już w zamka bębenku znajduje, silniczek go obraca i otwarcia dokonuje. Mnie to przed złomu noszeniem ratuje i sprawi, że telefon w kieszeni się nie porysuje!
komentarz
Julia 2019-09-04 18:55:48
Wysuwany dolny panel na którym była by dotykowa Zielona oraz czerwona słuchawka do wykonywania połączeń aby uniknąć przypadkowych połączeń
komentarz
Nikolas 2019-09-04 18:18:29
Mógłby wysuwać się drugie ekran który powiększył by powierzenie ekranu lub służył jak osobny panel co było by przydatne przy multitasking’u, pracach w edytorach tekstu lub pracy na kilku aplikacjach na raz. Myśle że był by to dobry patent do telefonów służbowych które w kryzysowych sytuacjach zastępują wielu osobą komputer czy tablet.
komentarz
Jakub 2019-09-04 17:26:59
Kolejnym elementem wysuwanym na silniczek elektryczny powinien być obiektyw aparatu tylnego. Umożliwi to zastosowanie większego zoomu optycznego poprawi jakość zdjęć przez zastosowanie większej soczewki. Dzięki temu smartfon na tylnej klapce będzie wyglądał gładko idealnie
komentarz
Krystian 2019-09-04 17:22:08
Zapewne nie raz wysuwaliście tackę z kartą sim i slotem na kartę SD. Ile cierpliwości trzeba mieć aby specjalnym kluczykiem (bo przecież nic innego w pobliżu i na teraz nie posiadamy co byłoby tak cienkie i trwałe!). Wyobraźmy sobie taką wysuwaną tackę z kartą SIM, można byłoby wtedy jednym kliknięciem wysunąć tackę, wyrzucić kartę SIM i przesiąść się na eSIM Orange Flex! Jakie to proste! 😉
komentarz
Marcin 2019-09-04 17:21:17
Wysuwany moduł dzięki któremu bez wyłączania telefonu można wymienić baterię (telefon pracowałby wtedy przez chwile na zapasowym akumulatorze) tak żeby była możliwość przedłużenia czasu działania bez noszenia ze sobą powerbanka, a w chwili gdy bateria straci żywotność szybka wymiana na nową, oprócz tego wysuwany mini scyzoryk z najpotrzebniejszymi narzędziami sprawdziłby się w niejednej sytuacji 😉
komentarz
Klaudia 2019-09-04 17:19:15
Dla fantazyjnych doznań słuchowych wspaniale byłoby gdyby wysuwał sie dodatkowo GŁOŚNIK 🙂
komentarz
Barbara 2019-09-04 17:10:12
Ja byłabym szczęśliwa , gdy telefon miał wbudowana skrytkę na okular lub okulary, bo zawsze ich zapominam.A, tak jednym ruchem i wysuwają się moje ,,drugie oczy,,. Dzięki temu bez problemu mogę czytać wiadomości w necie... i co najważniejsze - moje smsy mają w końcu sens 🙂
komentarz
Joanna 2019-09-04 16:21:13
Według mnie telefon powinien mieć również wysuwaną górną część z głośnikiem telefonu, która automatycznie wysuwałaby się w momencie akceptowania przychodzącego połączenia, jednocześnie unikając jego zabrudzenia, gdy byłby na zewnątrz.
komentarz
Maks 2019-09-04 16:12:07
Czy nie świetnym pomysłem byłyby wysuwane glosniki stereo? Moglibyśmy cieszyć się dźwiękiem stereofonicznym bez słuchawek, brzmiałby lepiej niż przy standardowych głośnikach stereo jakie mozna spotkac w niektórych modelach telefonu, a poza tym... Wystarczy sobie tylko wyobrazić jak futurystycznie i "bajerancko" by to wyglądało.
komentarz
Michał 2019-09-04 15:48:43
Według mnie kolejnym wysuwanym elementem w smartfonie oprócz aparatu powinien być panel sterowania do gier, na którym znajdowały by się fizyczne przyciski, dzięki czemu mielibyśmy większy komfort grania na telefonie. 🙂
komentarz
Emilia 2019-09-04 15:46:08
Smartfon, zaspokaja nasze potrzeby. Od potrzeby kontaktu z ludźmi, samooakceptacji(selfie) po potrzeby estetyki (takie są ładne, płaskie, i kolory taaaakie modne!). Mówią, że "z ładnej miski się nie najesz"-łamiąc ten paskudny stereotyp, każdy nowy smartfon powinien mieć wysuwane... ciasteczko! Z każdej strony na której akceptujemy cookies, powinniśmy dostać ciastko! Ciastka dla wszystkich!
komentarz
Przemysław 2019-09-04 15:36:31
dodatkowo wysuwanymi częściami z telefonu mogłyby być po lewej stronie strzałki/rozkładany joystick, a po prawej stronie 4 przyciski, tak, żeby całość tworzyła jakby pad do gry na konsoli + dodatkowo po chociaż jednym przycisku z lewej i prawej stronie z boku, tak, żeby gracz trzymając telefon poziomo mógł mieć dodatkowe przyciski do wykorzystania w grze, w którą lubi grać najbardziej. Osobiście ułatwiłoby mi to grę w ulubione gry rpg lub wyścigowe, a dodatkowo mogłoby to dać kilka dodatkowych punktów w zakresie funkcjonalności. Wyobrażasz sobie? Masz telefon i konsolę z padem w jednym urządzeniu.
komentarz
Przemek 2019-09-04 15:07:20
Oczywiście mikrofon i para słuchawek wraz z mocowanie aby można było przypiąć telefon z tyłu głowy i mieć przenośny zestaw Hifi.
komentarz
Alicja 2019-09-04 15:00:34
Taki telefon mógłby mieć jeszcze wysuwany mini-głośniczek, który podczas słuchania muzyki mógłby się obracać, a także świecić różnymi kolorami w jej rytm. To z całą pewnością uświetniłoby każdą imprezę, a także poprawiłoby humor w smutne, jesienne dni, których niebawem będzie coraz więcej. Poza tym, kto by nie chciał takiego bajeranckiego gadżetu? To byłby hit!
komentarz
Alicja 2019-09-04 15:00:30
Taki telefon mógłby mieć jeszcze wysuwany mini-głośniczek, który podczas słuchania muzyki mógłby się obracać, a także świecić różnymi kolorami w jej rytm. To z całą pewnością uświetniłoby każdą imprezę, a także poprawiłoby humor w smutne, jesienne dni, których niebawem będzie coraz więcej. Poza tym, kto by nie chciał takiego bajeranckiego gadżetu? To byłby hit!
komentarz
Michał 2019-09-04 14:25:44
Ciekawym i bardzo praktycznym wysuwanym elementem, który mógłby być dodany do (każdego) smartfona byłaby antenka satelitarna, która zadziałałaby w przypadku słabego sygnału - na wysokościach, w jaskiniach itp. Wtedy każdy smartfon mógłby być jednocześnie telefonem satelitarnym, który mógłby nierzadko w sytuacji kryzysowej uratować życie jego właściciela. Antenka ta powinna być zamontowana w górnej części obudowy i wysuwana powoli, w eleganckim stylu, w przypadku słabej łączności.
komentarz
Michał 2019-09-04 13:39:04
Uważam, że smartphone powinien posiadać wysuwany dodatkowy rzutnik, który umożliwiłby wyświetlanie obrazu na jakiejkolwiek powierzchni/ścianie. Niosłoby to za sobą bardzo wiele przydatnych funkcji, mianowicie: możliwość oglądania filmów w dowolnym miejscu z gronem znajomych, natychmiastowe połączenie się z, choćby, Białym Domem i wówczas mielibyśmy natychmiastową odpowiedź, jaka była faktyczna przyczyna niepojawienia się Prezydenta Trumpa na obchodach 80 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej. Poza tym, można by było sporo zaoszczędzić na wyjściach do klubów, ponieważ wysuwany rzutnik umożliwiłby stworzenie własnego klubu w dowolnym miejscu i czasie, co bezpośrednio przyczyniłoby się do zwiększenia grona znajomych o kilkaset procent. Tego właśnie oczekiwałbym od smartpone'a.
komentarz
Michał 2019-09-04 13:39:01
Uważam, że smartphone powinien posiadać wysuwany dodatkowy rzutnik, który umożliwiłby wyświetlanie obrazu na jakiejkolwiek powierzchni/ścianie. Niosłoby to za sobą bardzo wiele przydatnych funkcji, mianowicie: możliwość oglądania filmów w dowolnym miejscu z gronem znajomych, natychmiastowe połączenie się z, choćby, Białym Domem i wówczas mielibyśmy natychmiastową odpowiedź, jaka była faktyczna przyczyna niepojawienia się Prezydenta Trumpa na obchodach 80 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej. Poza tym, można by było sporo zaoszczędzić na wyjściach do klubów, ponieważ wysuwany rzutnik umożliwiłby stworzenie własnego klubu w dowolnym miejscu i czasie, co bezpośrednio przyczyniłoby się do zwiększenia grona znajomych o kilkaset procent. Tego właśnie oczekiwałbym od smartpone'a.
komentarz
Wojciech 2019-09-04 13:29:01
Myślę że optymalnym byłoby jakby za pomocą silniczka wysuwała się oraz aktywowała tylko w tym momencie zewnętrzna mocniejsza antena urządzenia, która pomagałaby użytkownikom w trudnych warunkach polowych. Wiadomo jest GPS ale mocniejszy sygnał anteny mógłby pomóc w wielu sytuacjach a nawet ratować życie w lesie, górach czy innych odizolowanych miejscach.
komentarz
Dominika 2019-09-04 13:10:58
Zapomocowo - Silnikowy - Wysuwany Przyciągacz Blogowo - Konkursowo - Orangeowo - Polskaowy przyciągałby on uczestników konkursów organizowanych na blogu firmy Orange Polska.
komentarz
Karina 2019-09-04 13:06:04
Oczywiście jako kobieta, muszę dodać, że elementem, którego brakuje to lusterko, wysuwane, nieopalcowane i jakże Niezbędne, aby móc wyglądać w każdej sytuacji nienagannie.Po drugie, właśnie jestem po pielgrzymce i elementem, którego mi strasznie brakowało ,a przydałby się ,to wiatraczek, który móglby chłodzić w upalne dni,bo upał bywa dotkliwy. Na koniec, nie obejdzie się bez obiektywu sferycznego, który umożliwi nam nagrywanie i robienie zdjęć wokół własnej osi, a dodatkowa para oczu , jakże jest mile widziana 🙂
komentarz
Karina 2019-09-04 13:06:03
Oczywiście jako kobieta, muszę dodać, że elementem, którego brakuje to lusterko, wysuwane, nieopalcowane i jakże Niezbędne, aby móc wyglądać w każdej sytuacji nienagannie.Po drugie, właśnie jestem po pielgrzymce i elementem, którego mi strasznie brakowało ,a przydałby się ,to wiatraczek, który móglby chłodzić w upalne dni,bo upał bywa dotkliwy. Na koniec, nie obejdzie się bez obiektywu sferycznego, który umożliwi nam nagrywanie i robienie zdjęć wokół własnej osi, a dodatkowa para oczu , jakże jest mile widziana 🙂
komentarz
Dominika 2019-09-04 13:02:33
Wysuwany Huawei P Smartowowo Zetowy Wnioskowacz bo wysuwałby on wnioski co mogłoby być jeszcze wysuwane w Smartfonie Huawei P Smart Z!
komentarz
Karol 2019-09-04 12:58:30
Wysuwany za pomocą silniczka mini wykrywacz metali, żeby odnaleźć zagubione drobne, klucze itp. np. będąc na plaży nagle patrzymy, że w kieszeni nie ma kluczy... Naciskamy przycisk, wysuwa się cewka, na wyświetlaczu ustawiamy parametry i przeszukujemy koc i piasek w pobliżu 🙂 To też super zabawa dla poszukiwaczy i niezwykła innowacja zaimplementowanie takiego rozwiązania w smartfonie 😉
komentarz
Karol 2019-09-04 12:58:27
Wysuwany za pomocą silniczka mini wykrywacz metali, żeby odnaleźć zagubione drobne, klucze itp. np. będąc na plaży nagle patrzymy, że w kieszeni nie ma kluczy... Naciskamy przycisk, wysuwa się cewka, na wyświetlaczu ustawiamy parametry i przeszukujemy koc i piasek w pobliżu 🙂 To też super zabawa dla poszukiwaczy i niezwykła innowacja zaimplementowanie takiego rozwiązania w smartfonie 😉
komentarz
Adrianna 2019-09-04 12:56:36
Jako wysuwana funkcja świetnie sprawdziłaby sie mini lampka, doświetlająca selfie w słabych warunkach, która mogłaby być umieszczona blisko frontowej kamery. Myślę, że entuzjaści dźwięku wysokiej jakości bardzo by sobie chwalili również wysuwany głośnik, (użyteczny w przypadku oglądania filmów, słuchania muzyki czy podcastów). W myśl idei "życie bez barier" wielkim innowacyjnym krokiem, który ułatwiłby funkcjonowanie osobom niewidomym, mogłaby być wusuwana klawiatura z alfabetem Breila, która miałaby dla takich osób wiele zastosowań. Mogłaby usprawnienić komunikację, oraz dodać możliwość pisania treści różnego rodzaju na własnym smarfonie! 🙂
komentarz
Katarzyna 2019-09-04 12:51:13
Witam serdecznie!!! Według mnie przy pomocy małego silniczka powinien być wysuwany głośnik ?. Powinien on wysuwać się, po dwóch próbach połączenia,gdy właściciel telefonu ma wyciszone dźwięki i oddawać bardzo głośne dźwięki ?Chyba wszyscy znamy osoby do których można dzwonić i dzwonić bez efektu. A później słyszymy " Sorry ale miałem wyciszony tel i nie słyszałem". Ja zawsze piszę do takich osób "Po co Ci ten telefon??!!!"? A taki głośnik napewno by człowiekowi pomógł się dodzwonić a innym usłyszeć ?? Pozdrawiam Kasia
komentarz
Kacper 2019-09-04 12:40:22
Moim zdaniem wysyuwnaym elementem w smartfonach tej ery powinien byc mikrofon, czesto robimy wiele rzeczy jednoczesnie przykladowo gotujemy obiad i nie mamy jak trzymac telefonu przy uchu a czesto slychac nas słabo gdy polozymy telefon zdala od nas wysyuwany mikrofon dalby nam wiele mozliwosci moglibysmy wysynac maly mikrofon i spiewac ulubione utwory w kareoke
komentarz
Danuta 2019-09-04 12:15:10
Myślę że mogły by być wysuwane podpórki ,które ułatwią samodzielne stanie telefonu np. na stole
komentarz
Olga 2019-09-04 12:08:10
Przydałby się wysuwany głośnik 🙂 dzięki temu niepotrzebne by już były przenośne urządzenia grające. Ukryty głośnik nie brudziłby się i nie "szpecił" telefonu. Wysunięty poprawiałby brzmienie i głośność muzyki. Myślę, że wielu młodych ucieszyłoby się z tego rozwiązania 😉
komentarz
Tomasz 2019-09-04 11:53:43
W smatphonach powinna być cieńka linka, około 15 centymetrów, która wysuwa się z dolnego rogu. Elementem spinającym był by róg smartfona. Dało by to możliwość podpięcia smartfona do spodni, co utrudni kradzież kieszonkową. Zajmuje to bardzo mało miejsca ze względu że linka jest cieńka, a jest bardzo praktyczne.
komentarz
Michał 2019-09-04 11:42:57
Jedynym sensownym elementem smartfona który mógłby się wysuwać, z wyjątkiem aparatu przedniego, byłby dedykowany rysik do ekranu. Rysik powinien znajdować się po prawej stronie, automatycznie wysuwając się do góry podczas użycia gestu wciśnięcia ekranu w prawej górnej części i wolnego przeciągnięcia w górę. W celu zmniejszenia ilość zajmowanej przestrzeni i lepszego dopasowania się do preferencji użytkownika rysik byłby teleskopowy. Rysik jak na niego przystało, zwiększałby możliwości i ułatwiał korzystanie z urządzenia umożliwiając pisanie odręcznych notatek, rysowanie oraz przez dodatkowe funkcje w programach biurowych. Plusem przechowywania rysika w urządzeniu byłoby jego ładowanie oraz mniejsza szansa na jego zgubienie i zapomnienie.
komentarz
Natalia 2019-09-04 11:40:29
Myślę że w smartfonie powinno wysuwać się zabezpieczenie na wejście do ładowania. W telefonie powinien być magiczny przycisk dzięki któremu w każdej chwili możemy włączyć tryb ładowania i wtedy wysuwa się klapka zabezpieczająca wejście dla ładowarki. Chodzi o to że bardzo często zdarza się że wejście nie jest wcale chronione i mogą się do niego nasypac różne okruszki czy nawet nalac się woda i możemy mieć problemy z ładowaniem telefonu a tak to kiedy konczylibysmy ładowanie telefonu automatycznie zasuwala by się klapa ochronna na to wejście i nie musielibyśmy się o to martwić. Pozdrawiam 😉
komentarz
Natalia 2019-09-04 11:40:26
Myślę że w smartfonie powinno wysuwać się zabezpieczenie na wejście do ładowania. W telefonie powinien być magiczny przycisk dzięki któremu w każdej chwili możemy włączyć tryb ładowania i wtedy wysuwa się klapka zabezpieczająca wejście dla ładowarki. Chodzi o to że bardzo często zdarza się że wejście nie jest wcale chronione i mogą się do niego nasypac różne okruszki czy nawet nalac się woda i możemy mieć problemy z ładowaniem telefonu a tak to kiedy konczylibysmy ładowanie telefonu automatycznie zasuwala by się klapa ochronna na to wejście i nie musielibyśmy się o to martwić. Pozdrawiam 😉
komentarz
Natalia 2019-09-04 11:39:13
Moim zdaniem, kolejny element, który powinien się wysuwać przy pomocy małego silniczka to zoom do apartu umieszczonego z tyłu telefonu. Piękne zdjęcia, lepsza ich jakość, nie musimy brać ze sobą "zwykłego" aparatu. Skoro mamy kalendarz, notatnik, smsy, mmsy, social media w telefonie miejmy też urządzenie do robienia pięknych zdjęć z bliska 🙂
komentarz
Edzio 2019-09-04 11:30:18
Genialnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników spragnionych wykazania własnej przewagi i wyższości nad innymi byłoby posiadanie smartfona z wysuwanym bulbulatorem od przyczłapnika prawego. W wersji Premium dodatkowo miniaturowy wichajster do tentegowania. Gwarantowane spojrzenia pełne podziwu i zazdrości w przypadku używania w miejscach publicznych.
komentarz
Aleksandra 2019-09-04 11:21:31
malutki tajemniczy schowek ,który po specjalnym włączeniu wysuwałby się równo z aparatem w którym od razu zostaje włączona funkcja nagrywania - tak można np się oświadczyć dziewczynie lub chłopakowi- chowając tam pierścionek i prosząc o wspólne selfie- automatycznie włączona funkcja nagrywania pozwoli od razu uwiecznić te chwilę w sposób naturalny i niepozowany 🙂
komentarz
Radosław 2019-09-04 11:13:15
Wysuwać powinien się slot na kartę pamięci.rozwiązało by to problem niektórych telefonów które nie posiadają ww miejsca na kartę oraz ułatwiłoby to zgrywanie zdjęć, plików, muzyki na laptopa lub komputer i odwrotnie?
komentarz
Radosław 2019-09-04 11:13:13
Wysuwać powinien się slot na kartę pamięci.rozwiązało by to problem niektórych telefonów które nie posiadają ww miejsca na kartę oraz ułatwiłoby to zgrywanie zdjęć, plików, muzyki na laptopa lub komputer i odwrotnie?
komentarz
Karolina 2019-09-04 11:12:33
Wysuwana czesc smartfona powinno byc zdecydowanie lusterko! No, przynajmniej w tej wersji dla plci pieknej 😉 Dzieki temu aktywne kobiety moglyby szybko i sprawnie poprawic szminke nawet w zatloczonym tramwaju 🙂
komentarz
Patryk 2019-09-04 11:04:52
Myślę, że ciekawym gadżetem byłyby cienkie wysuwane nóżki aby telefon można było stabilnie postawić w pionie lub poziomie. Przydawałoby się to do swobodnego oglądania filmów, meczów itp na telefonie w różnych miejscach np na wyjazdach lub podczas robienia zdjęć z samowyzwalacza (zamiast statywu).
komentarz
Patryk 2019-09-04 11:04:50
Myślę, że ciekawym gadżetem byłyby cienkie wysuwane nóżki aby telefon można było stabilnie postawić w pionie lub poziomie. Przydawałoby się to do swobodnego oglądania filmów, meczów itp na telefonie w różnych miejscach np na wyjazdach lub podczas robienia zdjęć z samowyzwalacza (zamiast statywu).
komentarz
Nina 2019-09-04 10:42:41
Moim zdaniem dzięki małemu silniczkowi powinien się wysuwać sam ekran by móc go ustawiać w różnych pozycjach co np by się przydało podczas robienia zdjęć wysokich przedmiotów by złapać jak najlepszy kadr, lub by móc stworzyć z ekranu i obudowy tak jakby stojak by móc wygodnie oglądać ulubione filmy na telefonie
komentarz
Nina 2019-09-04 10:42:39
Moim zdaniem dzięki małemu silniczkowi powinien się wysuwać sam ekran by móc go ustawiać w różnych pozycjach co np by się przydało podczas robienia zdjęć wysokich przedmiotów by złapać jak najlepszy kadr, lub by móc stworzyć z ekranu i obudowy tak jakby stojak by móc wygodnie oglądać ulubione filmy na telefonie
komentarz
Adrian 2019-09-04 10:28:46
Zawsze marzyłem o telefonie, który podczas upadku odbijałby się albo lewitował. Dzięki opcji małego silniczka mógłbym doczekać się takiej ochrony smartphona. Najlepszą opcją byłby spadochron lub śmigło, wysuwające się automatycznie z urządzenia.
komentarz
katarzyna 2019-09-04 10:23:56
Nowe miejce, miasto, kraj? Wówczas nawigacja to poprostu raj! Jak dotrzeć do celu już się nie martwicie, Jednak aby dylematu pozbyć się całkowicie, Ze smarfona strzałeczka się wysuwa, A pytanie "czy dobrze idę" już się nie nasuwa. Ona obracając się kierunek wskazuje, Więc niepewność nikogo nie nurtuje. Znika problem by utrzymać ekran włączony, Bo smartfon w strzałeczkę jest wyposażony!
komentarz
Carolina 2019-09-04 10:05:30
A gdyby tak wbudować mini projektor do telefonu? To by była dopiero przyjemność tak wyświetlać filmy z telefonu na ścianie! Wynalazek (może niedalekiej) przyszłości niczym z filmów science-fiction!
komentarz
Robert 2019-09-04 09:21:32
Powinna się wysowac lampa blyskowa
komentarz
Szymon 2019-09-04 08:56:05
Mimo że pojęcie wodoszczelności w telefonach nie jest nikomu obce a w dzisiejszych czasach funkcja działa już bardzo dobrze to nadal można zauważyć ze użytkownicy sowich smartfonów nie do końca są przekonani i nie wierzą w zapewnienia producenta co do spotkania urządzenia z wodą.Wody unikają jak ognia.Wysuwane elementy takie jak gniazda jack , przyciski regulacji głośności czy nawet gniazdo ładowania z wnętrza obudowy przekonały by do swojego działania.Użytkownik takiego telefonu sam decyduje kiedy i jaki port jest mu potrzebny i po kliknięciu danego przycisku na ekranie telefonu jeden z potrzebnych w danej chwili elementów wysunął by sie.Po zakończeniu słuchania muzyki , ładowania telefonu elementy w określonym nie długim czasie chowały by sie do wnętrza na nowo.
komentarz
Szymon 2019-09-04 08:56:03
Mimo że pojęcie wodoszczelności w telefonach nie jest nikomu obce a w dzisiejszych czasach funkcja działa już bardzo dobrze to nadal można zauważyć ze użytkownicy sowich smartfonów nie do końca są przekonani i nie wierzą w zapewnienia producenta co do spotkania urządzenia z wodą.Wody unikają jak ognia.Wysuwane elementy takie jak gniazda jack , przyciski regulacji głośności czy nawet gniazdo ładowania z wnętrza obudowy przekonały by do swojego działania.Użytkownik takiego telefonu sam decyduje kiedy i jaki port jest mu potrzebny i po kliknięciu danego przycisku na ekranie telefonu jeden z potrzebnych w danej chwili elementów wysunął by sie.Po zakończeniu słuchania muzyki , ładowania telefonu elementy w określonym nie długim czasie chowały by sie do wnętrza na nowo.
komentarz
bartek 2019-09-04 08:52:00
mam słaby telefon i przydał by mi się lepszy taki zy super aparatem
komentarz
Bożena 2019-09-04 08:32:25
Chwila nieuwagi i .. BUM!- telefon wypada z ręki,rozbija się wyświetlacz.Każdy nowoczesny smartfon powinien być wyposażony w odpowiednie czujniki i poduszki powietrzne.W momencie,gdy urządzenie wypada z ręki,czujniki natychmiast to wykryją i z obudowy telefonu wysuną się przy pomocy małego silniczka niewielkie poduszki powietrzne, które skutecznie zapobiegną jego uszkodzeniu. Smatrfon uratowany!
komentarz
Katarzyna 2019-09-04 08:19:50
Według mnie hiciorem byłyby wysuwane słuchawki 😀 Czy nie każdy gubi słuchawki w plecakach, torebkach, szufladach? A gdyby tak można je było zamieścić w telefonie? Kompletny odjazd!
komentarz
Patryk 2019-09-04 03:02:47
Moim zdaniem powinien wysówać się jeszcze głośnik do lepszego efektu muzyki
komentarz
Patryk 2019-09-04 03:01:30
Moim zdaniem powinien wysówać się jeszcze głośnik do lepszego efektu muzyki
komentarz
Rafał 2019-09-04 02:13:57
Wysuwane miejsce do ładowania aby większość telefonów stała się wodoodporna. 🙂
komentarz
Piotr 2019-09-04 00:48:16
Wysuwana latarka by oświetlić sobie drogę w ciemne wieczory i noce, którą można by przełączyc w latarkę UV do sprawdzania chociażby banknotów i innych nie widocznych gołym okiem rzeczy. Oraz z możliwością wlaczenia swiateł dyskotekowych typu stroboskop lub kolorofon do lepszej zabawy w wieczorowe przesiadywanie przy muzyce ze znajomymi przy grillu.
komentarz
Sylwia 2019-09-04 00:00:44
Brzmi jak marzenie..lecz moze wcale nie jest takie nierealne? Zdecydowanie w telefon powinien być wbudowany wsuwany miniprojektor, który pozwoliłby na oglądanie filmów na dużym ekranie tam gdzie tylko chcesz. Rozmarzylam się... 🙂
komentarz
Agnieszka 2019-09-03 23:23:24
Co jeszcze powinno się wysuwać? Oczywiście mam całą masę pomysłów, ale najbardziej doceniłabym wysuwaną szufladkę z kartą sim <3 nigdy nie mam przy sobie szpilki kiedy akurat jest potrzebna, a tak - pełna wygoda!
komentarz
Justyna 2019-09-03 23:13:56
Wchodzi syn do pokoju. Patrzy mama w dziwnym stroju Ona trzyma smatfon ręce Obracając go w udręce - Nie mogę go ładować! Ciężko trafić w dziurę małą gdyby się tylko wysuwało... Prawdziwa historia z moją babcią, której ciężko trafić w dziurkę do ładowania 🙂 Może wysuwająca się część w którą wkłada się ładowarkę, żeby komuś z gorszym wzrokiem łatwo było ją wyczuć.
komentarz
Justyna 2019-09-03 23:13:53
Wchodzi syn do pokoju. Patrzy mama w dziwnym stroju Ona trzyma smatfon ręce Obracając go w udręce - Nie mogę go ładować! Ciężko trafić w dziurę małą gdyby się tylko wysuwało... Prawdziwa historia z moją babcią, której ciężko trafić w dziurkę do ładowania 🙂 Może wysuwająca się część w którą wkłada się ładowarkę, żeby komuś z gorszym wzrokiem łatwo było ją wyczuć.
komentarz
Barbara 2019-09-03 22:48:59
Witam Myślę że smartfony powinny posiadać także wysuwany uchwyt Dzięki temu można by go zawiesić gdzie i kiedy się chce a dzięki temu że byłby wysuwany nie zajmował by miejsca i nie ,, szpecił" telefonu 🙂
komentarz
Rafał 2019-09-03 22:48:28
Malutki, płaski głośnik. Moja Żona np. prowadząc lekcje w szkole musi używać kupiony przeze mnie głośnik bluetooth, gdyż sam telefon iphone 6s jest zdecydowanie za cichy. A może by tak...na chociaż połowę długości smartfona z dwoma membranami wychodził z niego płaski głośnik? No i byłoby więcej miejsca w torebce (powiedział facet)
komentarz
Rafał 2019-09-03 22:47:53
Malutki, płaski głośnik. Moja Żona np. prowadząc lekcje w szkole musi używać kupiony przeze mnie głośnik bluetooth, gdyż sam telefon iphone 6s jest zdecydowanie za cichy. A może by tak...na chociaż połowę długości smartfona z dwoma membranami wychodził z niego płaski głośnik? No i byłoby więcej miejsca w torebce (powiedział facet)
komentarz
Karolina 2019-09-03 22:44:55
Stanowczo mówię NIE nadętym selfie. A gdyby tak na każdym zdjęciu mieć uśmiech od ucha do ucha, taki co to dzień najbardziej ponury zamieni w cud miód?! A wszystko za sprawą magicznego smiechołapacza! Cyk, pstryk, ubaw po pas a uśmiech jak malowany
komentarz
Paulina 2019-09-03 22:34:43
Wysuwane wejście ladowarki- może w końcu przestalabym łamać ich końcówki
komentarz
Klaudia 2019-09-03 22:08:38
Ja czekam na smartfona z wysuwaną magnetyczną paletą cieni. Rozwiązałoby to problem życia w biegu i wypchanej torebki. Zamiast szukać kosmetyków w gąszczu (nie)zbędnych przedmiotów, wystarczyłoby nacisnąć przycisk z boku telefonu i ziuuuuu-paletka gotowa do użycia. Szybkie poprawki przed zrobieniem selfie i nie trzeba tracić więcej czasu na filtry i modyfikacje zdjęcia. Każda kobieta lubi wyglądać dobrze no i każda ma przy sobie smartfona. Smartfon z paletką do makijażu to idealne combo w dobie selfie!
komentarz
Klaudia 2019-09-03 22:08:34
Ja czekam na smartfona z wysuwaną magnetyczną paletą cieni. Rozwiązałoby to problem życia w biegu i wypchanej torebki. Zamiast szukać kosmetyków w gąszczu (nie)zbędnych przedmiotów, wystarczyłoby nacisnąć przycisk z boku telefonu i ziuuuuu-paletka gotowa do użycia. Szybkie poprawki przed zrobieniem selfie i nie trzeba tracić więcej czasu na filtry i modyfikacje zdjęcia. Każda kobieta lubi wyglądać dobrze no i każda ma przy sobie smartfona. Smartfon z paletką do makijażu to idealne combo w dobie selfie!
komentarz
Mikołaj 2019-09-03 22:02:19
A gdyby tak telefon miał wysuwane kółeczka, za pomocą których mógłby przyjechać do właściciela gdy nie może go znaleźć? Telefon zaalarmowany hasłem „Huawei gdzie jesteś?” sam odnajdowałby najszybszą drogę do poszukującego zguby. To zdecydowanie przyśpieszyłoby poranne wychodzenie do pracy!
komentarz
Mikołaj 2019-09-03 22:02:16
A gdyby tak telefon miał wysuwane kółeczka, za pomocą których mógłby przyjechać do właściciela gdy nie może go znaleźć? Telefon zaalarmowany hasłem „Huawei gdzie jesteś?” sam odnajdowałby najszybszą drogę do poszukującego zguby. To zdecydowanie przyśpieszyłoby poranne wychodzenie do pracy!
komentarz
Weronika 2019-09-03 21:53:32
Kabel do ładowania z wtyczką! Ile to razy zdarzyło mi się zapomnieć o ładowarce w podróży, albo telefon rozładował mi się z dala od mieszkania. Stacje ładujące i gniazdka są dosłownie wszędzie (nawet zaczęły się pojawiać na przystankach MPK). Myślę że takie udogodnienie rozwiązałoby problem sklerozy niejednego użytkownika smartfona!
komentarz
JOLANTA 2019-09-03 21:52:09
jako kobieta i w imieniu innych kobiet występuję z postem o wysuwane lusterko - cudownie jest się przejrzeć i przypudrować nosek przed selfi. o ile lżejsza będzie damska torebka i zdjęci idealne
komentarz
Grzegorz 2019-09-03 21:38:57
Tylna klapa telefonu mogłaby posiadać w montowana opcje wysuwania, zwijania i dostosowywania się do potrzeb użytkownika. Co mam na myśli... Np potrzebujemy iść na rower telefon dostosowuje swój tył do zamontowania go na ramię roweru. Inaczej kiedy chcemy cos ugotować i nie mamy jak podeprzec telefonu aby korzystać z przepisu pył i wysuwa się podstawka. Jedziemy autem i co tył telefonu mocuje się do tapicerki.
komentarz
Sebastian 2019-09-03 21:26:13
Mały silniczek w kombinacji z elastycznymi mecha-nóżkami spełniłby marzenia o samobieżnym telefonie, np. sam podbiegłby do miejsca ładowania, wracał na gwizdnięcie właściciela, poszedłby sam sprawdzić pocztę, skakałby po łóżku, gdy budzenia nadszedłby czas i tupałby nóżką w rytm puszczonej muzyki. A może by i nawet kręciłby piruety.
komentarz
Rafał 2019-09-03 21:14:53
Ten mały silniczek powinien być super silniczkiem atomowym, który generuje najwyższej jakości hologram, dzięki któremu nasz rozmówca pojawiałby się nam nad taflą ekranu niczym Księżniczka Leia. Dodatkowo z telefonu powinien wysuwać się mikro-dron, który na bieżąco podczas rozmowy skanowałby nas samych, by wysyłać przekaz hologramowy naszemu rozmówcy.
komentarz
Kamila 2019-09-03 20:34:37
Uważam, że kolejnym wysuwanym elementem powinno być wejście mini jack. Dzisiaj, w wielu telefonach tego wejścia, po prostu brakuje. Dobrze jest posłuchać muzyki na ulubionych słuchawkach, jednocześnie ładując telefon. Mini jack mógłby być umiejscowiony gdzieś na górze, bądź dole telefonu. Dzięki małemu silniczkowi swobodnie wysuwałby się, wtedy, kiedy potrzebowalibyśmy z niego skorzystać. W ten sposób nie zajmowałby dodatkowego miejsca.
komentarz
Kamila 2019-09-03 20:34:34
Uważam, że kolejnym wysuwanym elementem powinno być wejście mini jack. Dzisiaj, w wielu telefonach tego wejścia, po prostu brakuje. Dobrze jest posłuchać muzyki na ulubionych słuchawkach, jednocześnie ładując telefon. Mini jack mógłby być umiejscowiony gdzieś na górze, bądź dole telefonu. Dzięki małemu silniczkowi swobodnie wysuwałby się, wtedy, kiedy potrzebowalibyśmy z niego skorzystać. W ten sposób nie zajmowałby dodatkowego miejsca.
komentarz
Natalia 2019-09-03 20:32:18
Spoko telefon?
komentarz
Emilia 2019-09-03 20:27:36
Wytężając swoją fantazję wymyśliłam coś co na pewno ułatwiło by mi życie! A mianowicie - wysuwający się kabel do ładowania telefonu. Coś na zasadzie kabla w odkurzaczu 😉 Ciągły niepokoj o rozladowaną baterie sprawia, że nie wychodzę z domu bez ladowarki. Martwi mnie jedynie problem wtyczki ;/ Może do tego czasu wszędzie będą kontakty usb? 🙂
komentarz
Patrycja 2019-09-03 20:24:06
Ja proponuje wysuwany chip który integruje się z aparatem słuchowym u osób niedosłyszących i tym samym przekazuje dźwięk bezpośrednio przez aparat do osoby niedosłyszącej dzięki czemu będzie w stanie uzyskać idealną głośność i jakość rozmowy 🙂
komentarz
Agnieszka 2019-09-03 20:17:49
Wysuwana magiczna różdżka dzięki której nie potrzeba byłaby już żadna inna wysuwana funkcja, bo ona wyczarowałaby wszystko, co potrzebne. 😛
komentarz
Samuel 2019-09-03 20:09:40
wysuwana klawiatura do grania , pomogła by w przechodzeniu gier jeśli ktoś nie lubi dotykowego grania tylko woli tradycyjne
komentarz
Kinga 2019-09-03 19:32:58
Coś prostego jak wysuwana podstawka, aby można było oglądać filmy bez konieczności trzymania telefonu.
komentarz
Grzegorz 2019-09-03 19:13:54
wysuwany uniwersalny termometr do pomiaru temperatury ciała,do pomiaru temperatury pieczonych ciast i mięsa,
komentarz
Grzegorz 2019-09-03 19:13:52
wysuwany uniwersalny termometr do pomiaru temperatury ciała,do pomiaru temperatury pieczonych ciast i mięsa,
komentarz
Marta 2019-09-03 18:52:13
Fajnie byłoby jakby telefon miał wbudowany wysuwany mini projektor, za pomocą którego można byłoby obejrzeć np na ścianie to co mamy aktualnie w telefonie.
komentarz
Bożena 2019-09-03 18:49:06
Chwila nieuwagi i .. BUM!- telefon wypada z ręki,rozbija się wyświetlacz.Każdy nowoczesny smartfon powinien być wyposażony w odpowiednie czujniki i poduszki powietrzne.W momencie,gdy urządzenie wypada z ręki,czujniki natychmiast to wykryją i z obudowy telefonu wysuną się przy pomocy małego silniczka niewielkie poduszki powietrzne, które skutecznie zapobiegną jego uszkodzeniu. Smatrfon uratowany!
komentarz
Piotr 2019-09-03 18:35:10
Dzisiaj telefony towarzyszą nam często w życiu jak żaden inny przedmiot często zastępują nam komputer lub telewizor, ja sam jestem zabieganym człowiekiem ale kiedy mam czas żeby usiąść i coś zjeść lubię obejrzeć coś na telefonie, problemem jest ustawienie go w odpowiedniej pozycji, dlatego właśnie pomyślałem o czymś w stylu wysuwanej podstawki żeby urządzenie mogło stać samodzielnie.
komentarz
Weronika 2019-09-03 18:32:27
Myślę że dla fanów selfie fajnym rozwiązaniem były by dwie wysuwane diody które by działały jako latarki i oswietlały twarze. Jakość zdjęcia mocno kuleje przy złym oświetleniu, a niestety bardzo często jest ono fatalne. A tak cyk. Klikamy guzik wysuwający te dwie diody dające światło, odpowiednio białe żebyśmy wyglądali jak najlepiej i kurtyna. Piękne oświetlone zdjęcie. Tysiąc lików.
komentarz
Dominika 2019-09-03 18:09:39
Wysuwana za pomocą silniczka smartfona Huawei P Smart Z klawiatura by się przydała by szybciej można było napisać SMSA, MMSA, EMAIL.
komentarz
Sylwia 2019-09-03 18:07:01
Mega opcją byłby telefon, który przy pomocy małego silniczka wysuwa kawałki czekolady. Super przydatna rzecz w pracy gdy od stresu i zmęczenia zaczyna latać oko od niedoboru żelaza - szybki czekoladowy szot i można tyrać dalej ;D albo jak komuś jest smutno to pach! czekoladka z telefonu i endorfiny szaleją, albo jak np. spotka się fajną osobę i coby się przymilić można ot tak z telefonu zapodać kostkę czekolady i poczęstować coby zaimponować trochę. Albo w górach, na szczycie jak już organizm obumiera to czekoladka zawsze podniesie nieco funkcje życiowe. Albo jak dres Cie napadnie i powie "oddawaj telefon" to można go poczęstować i modlić się, że mu posmakuje i odpuści... tak to dobry pomysł.
komentarz
Filip 2019-09-03 17:40:53
Ile razy zdarzyło się, że rozmówca kończył połączenie w momencie, gdy już sięgałeś po telefon? Tak tak, ta sytuacja dotknęła każdego z nas wielokrotnie. Idealnym rozwiązaniem byłby wysuwany guzik odebrania połączenia – na zasadzie wyciągnięcia pomocnej nam dłoni! Nigdy więcej nieodebranych połączeń, nigdy więcej utraconych słów i ważnych informacji! 🙂
komentarz
Justyna 2019-09-03 17:18:55
A co powiecie, na najmniejszy wysuwany nośnik z hologramem na świecie? Taki hologram, tyci, malutki, pokazywałby codziennie obcy wyraz fajniutki. W języku obcym takie nowe słowo, pozwoli nam poczuć się całkiem odlotowo. Poszerzając słownictwo, które hologram wyszuka, w naszym mózgu nigdy nie znajdzie się luka. Bo w życiu ważny jest trening dla mózgu, aby było w nim więcej informacji, nie bluzgów.
komentarz
Karolina 2019-09-03 17:17:54
Czasami jest tak, że dalibyście wiele za odnalezienie zapodzianych gdzieś kluczyków od samochodu, biura, bunkra, whatever :)… Przeszukaliście już garaż, etui na laptop, kieszenie płaszcza, wypiekany na ceramice talerz-liść przez Żonę! Marzę o aplikacji, która będzie działać niczym magnes na metal. Mogłaby nazywać się na cześć patrona rzeczy zaginionych – Saint Anthony… żeby było bardziej światowo 🙂
komentarz
Anna 2019-09-03 16:53:36
Aparat z przodu też powinien być wysuwany, aby móc pstrykać ostre, nieporuszone i prawidłowo wykadrowane zdjęcia np. na koncertach czy innych wydarzeniach, gdzie trzeba "wyrosnąć" ponad głowy innych uczestników imprezy.
komentarz
Anna 2019-09-03 16:53:33
Aparat z przodu też powinien być wysuwany, aby móc pstrykać ostre, nieporuszone i prawidłowo wykadrowane zdjęcia np. na koncertach czy innych wydarzeniach, gdzie trzeba "wyrosnąć" ponad głowy innych uczestników imprezy.
komentarz
Dominika 2019-09-03 16:46:01
Myślę sobie, że smartfon, to nie tylko rozmowy, aparat i gry, to też muzyka i dźwięk, często tak ważny dla użytkowników. Super by było mieć telefon, który wysuwa dobry głośnik, dzięki któremu możesz pozbyć się tych przenośnych i mieć wszystko w jednym urządzeniu!
komentarz
Dominika 2019-09-03 16:45:59
Myślę sobie, że smartfon, to nie tylko rozmowy, aparat i gry, to też muzyka i dźwięk, często tak ważny dla użytkowników. Super by było mieć telefon, który wysuwa dobry głośnik, dzięki któremu możesz pozbyć się tych przenośnych i mieć wszystko w jednym urządzeniu!
komentarz
Wojciech 2019-09-03 16:44:35
Moim zdaniem miło byłoby, gdyby ze smartfona poza oczywiście aparatem wysuwały się mocne głośniki stereo, które uprzyjemniłyby oglądanie filmu na dość dużym ekranie telefonu(6 cali wzwyż), a także pozwoliłyby rozkręcić mniejsze posiedzenia ze znajomymi. Gdyby telefony zaczęły się sprawdzać również w roli małego kina można byłoby już naprawdę pokusić się o porzucenie wszelkich innych urządzeń typu komputer, telewizor i wszystko to mieć w swojej kieszeni czy torebce. Dodatkowo z takiego telefonu mógłby stać się prawdziwy kombajn gdyby z każdej z jego stron coś się wysuwało np. ładowarka, aby podratować znajomego, wyżej wspomniane głośniki, aparat, czy porządna lampa flash, która zdeklasowała by swoją jasnością wszystkie latarki na rynku. Pozostaje tylko dalej marzyć...
komentarz
Mikołaj 2019-09-03 16:33:43
Powinien jeszcze wysuwac się guzik z siłą głosu i mieć kamerkę do jazdy na rowerze
komentarz
Mikołaj 2019-09-03 16:33:40
Powinien jeszcze wysuwac się guzik z siłą głosu i mieć kamerkę do jazdy na rowerze
komentarz
Katarzyna 2019-09-03 16:33:38
Wysuwać powinno się wejście od ładowarki i od słuchawek. Niestety ale niektóre case'y są tak skrojone, że trzeba odchylić gumę, aby wszystko dobrze łączyło. Mi zdecydowanie ułatwiłoby to życie, a już na pewno uchroniłoby wiele caseów od pęknięcia 😉
komentarz
Karolina 2019-09-03 16:30:47
Jak dla mnie wysuwane dodatkowe miejsce na kartę sd ponieważ w większości smartfonów jest ona na kluczyk a osoba które używają telefonu jako aparatu może ta opcja ułatwić życie.Może też być pomocna przy drukowaniu ważnych dokumentów które są na nośniku sd bez większych problemów. Ułatwieniem może być również wysuwane wejście na słuchawki i ładowarkę.
komentarz
Karolina 2019-09-03 16:30:44
Jak dla mnie wysuwane dodatkowe miejsce na kartę sd ponieważ w większości smartfonów jest ona na kluczyk a osoba które używają telefonu jako aparatu może ta opcja ułatwić życie.Może też być pomocna przy drukowaniu ważnych dokumentów które są na nośniku sd bez większych problemów. Ułatwieniem może być również wysuwane wejście na słuchawki i ładowarkę.
komentarz
Monika 2019-09-03 15:43:00
...mały,  zajefajny, niepowtarzalny, i  w dodatku uruchomiany z poziomu telefonu - miniaturowy teleporter-XT9nORANGE.  Wyjątkowy pod każdym względem, potrafiący przenieść użytkownika w niezliczoną liczbę  wybranych miejsce na świecie - w dodatku z podręcznym bagażem. Niepowtarzalność tego rozwiązania może zaszokować współczesnych futurologów, lecz niekoniecznie wyobraźnię inżynierów, którzy nieustannie pracują tworząc różne nakładki na rzeczywistość. Z całą pewnością teleporter  będzie najskuteczniejszą drogą do przekraczania własnych, tych realnych i  tych niemożliwych ograniczeń.
komentarz
Adrianna 2019-09-03 15:35:32
Oczywiście tacka na kartę SIM! Tacki w nowoczesnych smartfonach są tak delikatne i malutkie, że umieszczanie karty staje się operacją na otwartym sercu. Dzięki automatycznie wysuwanej tacce mogłabym umieścić kartę ze stoickim spokojem i bez zalewających ciało zimnych potów. Na taką przyszłość czekam!
komentarz
Dariusz 2019-09-03 15:22:18
Według mnie to ekran powinien się wysówać i chować żeby będąc w kieszeni był mały i kompaktowy a jak będzie ktoś miał grać lub oglądać film wielkości tabletu (;
komentarz
Dagmara 2019-09-03 15:17:51
Idealny smartfon miałby wbudowany wysuwany selfie stick. Raz na zawsze pożegnalibyśmy się z konsternacją, gdy go nie mamy, a jest super okazja do zrobienia selfie z przyjaciółmi. Wysuwany selfie stick byłby zdecydowanie mniej awaryjny niż przenośny, bo nie złamałabym go w torebce 🙂
komentarz
Grzegorz 2019-09-03 15:17:10
Każdy kto oglądał Władcę Pierścieni widział jak "Jedyny Pierścień" się mieni. On mógłby się wysuwać i po schowaniu telefonu do kieszeni nad takimi funkcjami czuwać: z łatwością włączyć muzykę w słuchawkach, odebrać telefon czy zaktualizować swoje położenie na portalu społecznościowym oraz nim zbliżeniowo płacić. No i znikać gdy niebezpiecznie ale na to pozostanie nam poczekać jeszcze 🙂
komentarz
Jarek 2019-09-03 15:04:25
Wyobraźcie sobie wysuwany smartfon z ekranem zwiniętym jak klisza. Naciskasz przycisk a góra telefonu "wyjeżdża" pociągając za sobą wyświetlacz. Kiedy skończy masz duży ekran i mnóstwo miejsca. Kiedy zwinięty zajmuje 30% oryginalnej wielkości. Połączenie elastycznego ekranu i mechanicznego przesuwu. Ktoś ma telefon z wysuwanym aparatem, ty masz mechanicznie wysuwany telefon z aparatem.
komentarz
Małgorzata 2019-09-03 15:02:31
Dodatkowo do telefonu przydałby się wysuwany wiatraczek. Miło by było, gdyby latem chłodził nas wysuwany wiatraczek z telefonu, zamiast Januszowej czapeczki z wiatraczkiem:D
komentarz
Małgorzata 2019-09-03 15:02:28
Dodatkowo do telefonu przydałby się wysuwany wiatraczek. Miło by było, gdyby latem chłodził nas wysuwany wiatraczek z telefonu, zamiast Januszowej czapeczki z wiatraczkiem:D
komentarz
Daniel 2019-09-03 14:56:35
Mój idealny telefon powinien posiadać wysuwany projektor laserowy do wyświetlania multimediów, co dałoby mi możliwość oglądania filmów i zdjęć w dużym formacie nawet na suficie leżąc w łóżku.
komentarz
Daniel 2019-09-03 14:56:33
Mój idealny telefon powinien posiadać wysuwany projektor laserowy do wyświetlania multimediów, co dałoby mi możliwość oglądania filmów i zdjęć w dużym formacie nawet na suficie leżąc w łóżku.
komentarz
Paulina 2019-09-03 14:36:48
Według mnie świetną alternatywa byłby wysuwany głośnik, oczywiście nie jakiś byle jaki, lecz o dobrej mocy, który mógłby dorównać zewnętrznym głośnikom bluetooth. Dałby on możliwość pasjonatom słuchania muzyki najwyższej jakości.
komentarz
Paulina 2019-09-03 14:36:45
Według mnie świetną alternatywa byłby wysuwany głośnik, oczywiście nie jakiś byle jaki, lecz o dobrej mocy, który mógłby dorównać zewnętrznym głośnikom bluetooth. Dałby on możliwość pasjonatom słuchania muzyki najwyższej jakości.
komentarz
Marta 2019-09-03 14:34:28
Dzień dobry, według mnie bardzo fajnym gadżetem byłby wysuwany głośnik o dużej mocy oferujący wysokiej jakości dźwięk. Smartfony od dłuższego czasu, szczególnie wśród młodych użytkowników wykorzystywane są do słuchania muzyki bez użycia słuchawek. Jakość oraz głośność dźwięku często pozostawia wiele do życzenia, w związku z czym koniecznym jest korzystanie z bezprzewodowego głośnika. Uważam, że połączenie smartfona z wysuwanym głośnikiem o dużej mocy to byłby strzał w dziesiątkę. Dla użytkowników oznaczałoby to brak konieczności noszenia przy sobie dodatkowego sprzętu do słuchania muzyki.
komentarz
Paweł 2019-09-03 14:26:31
Ramiona drona, co skutkowało by jego pełną funkcjonalnością.
komentarz
Julia 2019-09-03 14:19:17
Wielkim utrudnieniem jest teraz wyjęcie karty pamięci lub karty SIM. Nie zawsze mamy przy sobie ostry przedmiot i dla wielu jest to utrudnieniem. A co jeśli wejście na kartę SIM wysuwało się również jak aparat przy pomocy silniczka ? Ile osób nie musiałoby się zmagać z przeszukiwaniem swoich toreb czy plecaków po jakąkolwiek ostrą rzecz.
komentarz
Julia 2019-09-03 14:19:15
Wielkim utrudnieniem jest teraz wyjęcie karty pamięci lub karty SIM. Nie zawsze mamy przy sobie ostry przedmiot i dla wielu jest to utrudnieniem. A co jeśli wejście na kartę SIM wysuwało się również jak aparat przy pomocy silniczka ? Ile osób nie musiałoby się zmagać z przeszukiwaniem swoich toreb czy plecaków po jakąkolwiek ostrą rzecz.
komentarz
JERZY 2019-09-03 14:01:05
By się przydał wysuwający panel słoneczny nie było by kłopotów ze zaraz się wyłączy telefon akurat przy ciekawym selfi.
komentarz
Sylwia 2019-09-03 13:52:56
Dziś smartfony wszystko mają choć wciąż są telefonami Mapy, zdjęcia, filmy, muza, teraz zawsze są już z nami Ale gdy zadzwonić trzeba a zasięgu ci brakuje Wysuwaną masz antenkę, ona cię w tym uratuje! Na silniczku elegancko z obudowy się wyłoni Wzmocni sygnał telefonu, radio też cię zadowoli Diody w niej białe schowane, więc za lampkę służyć może Do czytania pod namiotem, gdy na zewnątrz szumi morze
komentarz
Stanisław 2019-09-03 13:42:18
Mi się marzy łatwe wysuwanie karty SIM oraz karty MicroSD, gdyż w niektórych modelach telefonu to niezła szkoła jazdy, by się do nich dobrać. Nie pogardziłbym też jakimś wysuwanym ołówkiem współgrającym z wyświetlaczem, gdyż czasami ręce mamy np. mokre i odblokowanie ekranu dotykowego to nie lada wyzwanie. Dodatkowy wysuwany głośniczek stanowiłby konkurencję dla głośników jbl.
komentarz
Kinga 2019-09-03 13:31:08
Piąta rano. Dzwoni budzik. Grudniowy dzień właśnie się zaczyna. Jest jeszcze ciemno. Nie widzę mojego budzika! Marzę, by go wyłączyć. Niestety, nie okazuje się, że jest niedziela. Niestety, nadal mam wadę wzroku! Nie widzę mojego budzika! Idealnie byłoby, gdyby budzik mógł wysuwać się ze smartfona tuż przy mojej twarzy i nie musiałabym go codziennie po omacku szukać. Może dzwoniłby też rzadziej.
komentarz
KAROLINA 2019-09-03 13:26:05
W tym telefonie powinna wysuwać się także otwór do ładowania. Dzięki temu nikt nie miałby problemy z trafieniem dobrą stroną ładowarki do otworu. Wysuwany otwór powinien być także rozciągliwy, dzięki temu można ładować telefon pod każdym kątem
komentarz
Szymon 2019-09-03 13:21:51
Drugi ekran, funkcjonujący jak telewizor, który stwarzałby nam w dowolnym miejscu na całym świecie możliwość oglądania interesujących nas wydarzeń lub programów jednocześnie mogąc cieszyć się na podstawowym wyświetlaczu całą resztą funkcji naszego Huawei P Smart Z, włącznie z przeglądaniem zdjęć wykonanych wysuwanym aparatem.
komentarz
Szymon 2019-09-03 13:21:48
Drugi ekran, funkcjonujący jak telewizor, który stwarzałby nam w dowolnym miejscu na całym świecie możliwość oglądania interesujących nas wydarzeń lub programów jednocześnie mogąc cieszyć się na podstawowym wyświetlaczu całą resztą funkcji naszego Huawei P Smart Z, włącznie z przeglądaniem zdjęć wykonanych wysuwanym aparatem.
komentarz
Dominika 2019-09-03 13:14:45
Gaz pieprzowy lub paralizator gdy napastnik atakuje nas gdy idziemy nocną porą lub w dzień na ulicy
komentarz
Dominika 2019-09-03 13:14:43
Gaz pieprzowy lub paralizator gdy napastnik atakuje nas gdy idziemy nocną porą lub w dzień na ulicy
komentarz
Sebastian 2019-09-03 12:54:11
Gniazdo MiniJack, gdy kabel jest zbyt krótki 🙂
komentarz
karolina 2019-09-03 12:51:30
Ja bym chciała porządną lampę wysuwaną na tyle telefonu. 😉
komentarz
Piotr 2019-09-03 12:36:38
przydał by się wysuwany paluszek który zamykałby niechciane reklamy przeszkadzające w czytaniu
komentarz
Dominika 2019-09-03 12:32:15
Myślę , że super opcją byłby jeszcze wysuwany mikrofon który ułatwiał by rozmowy telefoniczne na głośniku moglibyśmy robić wiele rzeczy jednocześnie nie martwiąc się tym czy nas dobrze słychać. Byłoby to idealne ułatwienie życia codziennego.
komentarz
Dominika 2019-09-03 12:32:12
Myślę , że super opcją byłby jeszcze wysuwany mikrofon który ułatwiał by rozmowy telefoniczne na głośniku moglibyśmy robić wiele rzeczy jednocześnie nie martwiąc się tym czy nas dobrze słychać. Byłoby to idealne ułatwienie życia codziennego.
komentarz
Maciej 2019-09-03 12:26:38
Uwazam ze powrot do wysuwanych klawiatur fizycznych bylby strzalem w dziesiatke. Nostalgia i praktyczność - szybsze i wygodniejsze pisanie smsów w dobie coraz krótszych kontaktow, na pewno byłoby mile widziane przez wielu młodych (i nie tylko) ludzi.
komentarz
Piotr 2019-09-03 12:26:07
Smartfony powinny być wyposażone w wysuwaną antenę, która mogłaby poprawiać zasięg oraz być jednocześnie anteną do radia/TV. Umożliwiałaby słuchanie radia na głośniku smartfona bez podłączania słuchawek i zakłóceń. Jeśli oprogramowanie pozwoliłoby na oglądanie telewizji analogowej w smartfonie, na pewno miłośnicy swoich ulubionych programów czy kibice korzystaliby z takiej funkcji niejednokrotnie.
komentarz
Karolina 2019-09-03 12:20:01
Uważam, że super opcją byłyby małe wysuwane nóżki w telefonie, które służyłby jako mini statyw. Robienie zdjęć byłoby wtedy jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Nie potrzebna byłaby nam wtedy pomoc bliskich jeżeli zamarzylibyśmy o pięknym zdjęciu, niekoniecznie selfie.
komentarz
Michał 2019-09-03 12:11:36
Skoro według bloga mam dać się ponieść fantazji to, to uczynię. Według mnie poza wysuwanym aparatem idealnym rozwiązaniem będzie wysuwany niewielki wiatrak, który pozwoli nam przetrwać upały w zatłoczonej komunikacji.
komentarz
Artur 2019-09-03 12:10:05
Powinny mieć wysuwany panel słoneczny by móc go ładować w plenerze
komentarz
Adrian 2019-09-03 11:59:31
Zawsze marzyłem o telefonie, który podczas upadku będzie się odbijał lub unosił w powietrzu. Myślę, że mam pomysł na dodanie podobnej ochrony. Przy pomocy małego silniczka powinien automatycznie wysuwać się z telefonu mini spadochron lub śmigło, które uniosłoby smartphone podczas spadania.
komentarz
Adrian 2019-09-03 11:59:29
Zawsze marzyłem o telefonie, który podczas upadku będzie się odbijał lub unosił w powietrzu. Myślę, że mam pomysł na dodanie podobnej ochrony. Przy pomocy małego silniczka powinien automatycznie wysuwać się z telefonu mini spadochron lub śmigło, które uniosłoby smartphone podczas spadania.
komentarz
Marta 2019-09-03 11:55:25
Używam smartfona jako lusterka, przy wyłączonym ciemnym ekranie, żeby lepiej było widać 🙂 Prawdziwe wysuwane lusterko byłoby wybawieniem! Bo przecież do idealnego selfie trzeba się właściwie przygotować, prawda? Sprawdzić jakość makijażu, ułożyć włosy, potrenować uśmiech nr 5, sprawdzając przy okazji, czy gdzieś nie zawieruszyły się resztki koperku z obiadu:) Czekam na taki patent od Huawei!
komentarz
Marta 2019-09-03 11:55:22
Używam smartfona jako lusterka, przy wyłączonym ciemnym ekranie, żeby lepiej było widać 🙂 Prawdziwe wysuwane lusterko byłoby wybawieniem! Bo przecież do idealnego selfie trzeba się właściwie przygotować, prawda? Sprawdzić jakość makijażu, ułożyć włosy, potrenować uśmiech nr 5, sprawdzając przy okazji, czy gdzieś nie zawieruszyły się resztki koperku z obiadu:) Czekam na taki patent od Huawei!
komentarz
Paweł 2019-09-03 11:53:08
Prosta rzecz, a często jej brakuje - mini kabelek usb, ile razy szukamy potrzebnego kabla do transferu czy ładowarki. Dodatkowo schowany byłby mniej narażony na połamanie.
komentarz
Michał 2019-09-03 11:51:39
Slot na kartę sim i kartę pamięci a nie jakies igiełki które i tak sie zawsze gdzieś zawieruszą
komentarz
Natalia 2019-09-03 11:50:31
Uważam, że słuchawki powinny być wysuwaną częścią telefonu. Dzięki temu nie plątałyby się tak jak zazwyczaj i wszyscy mieliby je zawsze przy sobie bez stresu czy na pewno je zabrali.
komentarz
Natalia 2019-09-03 11:50:29
Uważam, że słuchawki powinny być wysuwaną częścią telefonu. Dzięki temu nie plątałyby się tak jak zazwyczaj i wszyscy mieliby je zawsze przy sobie bez stresu czy na pewno je zabrali.
komentarz
Grzegorz 2019-09-03 11:50:18
Ciekawym rozwiązaniem byłoby zastosowanie małego wysuwanego urządzenia działającego na zasadzie ciśnieniomerza na palec. Element wysuwany za pomocą małego silniczka mógłby rozkładać się w taki sposób, żeby to pomiar ciśnienia był możliwy do zrobienia. Byłoby to bardzo przydatne między innymi dla osób chorych lub starszych, czy osób uprawiających sport. Umieszczenie takiego urządzenia w smartfonie byłoby również niesamowicie wygodne.
komentarz
Artur 2019-09-03 11:43:44
Z własnego doświadczenia wiem, że gdy pada deszcz i próbuję użyć mojego smartfona to jego ekran zaczyna wariować. Według mnie smartfon powinien więc mieć wysuwaną mini-parasolkę, która pozwoli na swobodne używanie go w czasie deszczu, bez konieczności ciągłego przecierania ekranu.
komentarz
Lucjan 2019-09-03 11:22:33
Irytujące, bardzo irytujące jest dla mnie wyjmowanie ze smartfona baterii czy zmiana karty sim. Bywa, że muszę to zrobić. Otwieranie pokrywy smartfona, wciskanie paznokcia, by ją odchylić, to dla mnie porażka techniki XXI wieku! Mechanizm z silniczkiem pozwalający wysunąć baterię jednym przyciskiem zachwyciłby pewnie nie tylko mnie. Myślę tu szczególnie o damskiej części użytkowników, zwłaszcza tych paniach, które mają starannie wypielęgnowane paznokcie. Nikt nie lubi niszczyć tipsów telefonem! 🙂
komentarz
Aleksandra 2019-09-03 11:22:00
Muzyka na plaży roznosząca się w promieniu kilku kilometrów? Impreza w klubie, gdzie muzyka wydobywa się z jednego, małego głośniczka telefonu? O tak, wysuwany głośnik, to moje marzenie od dawna. Ciekawy desing, funkcjonalność, trwałość, a przede wszystkim głośna, pięknie brzmiąca muzyka... Nic, tylko się rozpłynąć.
komentarz
Emil 2019-09-03 11:11:58
Moim zdaniem z wysuwanych rzeczy oprócz aparatu do selfie powinna być również wysuwana tacka na karty sim i pamięci oraz port USB charakteryzowało by się to szczelności i odpornością na kurz itp. Natomiast dla mnie jest priorytetem bateria mój pomysł to wysuwana bateria która możemy wymienić na zapasową po czym szuflada wsunela by ją spowrotem do telefonu fajnie by było mieć nawet 3 baterie 5000 mAh w długiej podróży. Kolejnym pomysłem może być wysuwany rzutnik za pomocą którego moglibyśmy oglądać treści na ścianie bądź suficie np gdy leczymy na łóżku w sypialni. Jeszcze opcja dla tych co lubią odporne smartfony to wysuwane oboje z bardzo odpornego materiału wysuwane w szybkim czasie podczas upadku.
komentarz
Emil 2019-09-03 11:11:55
Moim zdaniem z wysuwanych rzeczy oprócz aparatu do selfie powinna być również wysuwana tacka na karty sim i pamięci oraz port USB charakteryzowało by się to szczelności i odpornością na kurz itp. Natomiast dla mnie jest priorytetem bateria mój pomysł to wysuwana bateria która możemy wymienić na zapasową po czym szuflada wsunela by ją spowrotem do telefonu fajnie by było mieć nawet 3 baterie 5000 mAh w długiej podróży. Kolejnym pomysłem może być wysuwany rzutnik za pomocą którego moglibyśmy oglądać treści na ścianie bądź suficie np gdy leczymy na łóżku w sypialni. Jeszcze opcja dla tych co lubią odporne smartfony to wysuwane oboje z bardzo odpornego materiału wysuwane w szybkim czasie podczas upadku.
komentarz
Emil 2019-09-03 10:56:29
Myślę że oprócz aparatu do selfie mógłby automatycznie wysuwać się port USB oraz tacka na karty sim i pamięci dawało by to szczelność przed wodą kurzem itp. Futurystycznym i zarazem najbardziej praktycznym pomysłem w dzisiejszych smartfonach mogła by być wysuwana bateria którą można w każdej chwili zastąpić dodatkowym ogniwem wpinajac ją w ramkę która automatycznie ją umieszcza spowrotem w telefonie. Jeszcze jeden bardzo fantastyczny pomysł to może mały rzutnik który by się wysuwał z telefonu wredy mogli byśmy oglądać treści ze smartfona np. na ścianie czy suficie kiedy leczymy w łóżku. Futurystyczne ale może w przyszłości by się sprawdziło.
komentarz
Maksymilian 2019-09-03 10:51:49
Dzięki małemu silniczkowi powinien być wysuwany pod telefon przycisk Home, który umożliwia powrót do startu menu (czytaj tapety) w smartfonie. Obecnie większość nowych smartfonów (jak i tabletów) ma ten przycisk w ekranie, a więc producenci mają pole do popisu.
komentarz
Patrycja 2019-09-03 10:27:48
wysuwana lampa błyskowa to moje marzenie - idealne zdjęcie o północy i o ciemnym poranku! choć ne ukrywam,że fajny gadżet dla płci pięknej wysuwane lusterko 😀 poprawić makijaż w każdym momencie to zloto!!
komentarz
Filip 2019-09-03 10:25:19
W dobie tylu udogodnień, wszechogarniającego internetu Gdy niemal każdy z nas korzysta ze smartfona, smartwatcha, czy innego tabletu Przydałaby się choć chwila, namiastka realnego resetu By to ciągłe unowocześnianie nie wzięło w końcu na ludzkości odwetu Dlatego na niewielkim silniczku mógłby mały licznik wysuwać się Który za nas zdecyduje i odliczy czas, by do życia wylogować Ciebie i mnie!
komentarz
Filip 2019-09-03 10:23:32
Na małym silniczku wysuwa się przycisk, po wciśnięciu którego Telefon wybiera losowy numer, sam nie wiesz do jakiego kontaktu Twego Dzięki temu raz na jakiś czas masz szansę się dowiedzieć Że z mamy zdrowiem dobrze, znajomy ma dziecko, a dziadek nie lubi tak sam siedzieć Telefony w pierwotnym zamyśle miały ludzi do siebie zbliżać Czemu mielibyśmy więc tej właściwej funkcji tak zuchwale ubliżać
komentarz
Filip 2019-09-03 10:23:05
Każdy kto kiedykolwiek telefon swój na łóżku ładował Jakby się nie naprężał, jak ciężko nie próbował Znalazł się niestety w tej felernej sytuacji By 2 cm ładowarki zabrakło do instalacji Jednak istnieje na to utrapienie efektywne rozwiązanie Z telefonu wysuwa się 2 cm przedłużka - nim człowiek wstanie! Adapcharge - i delektuj się swoim łóżkiem (A bezprzewodowe adaptery dla telefonów z jabłuszkiem)
komentarz
Filip 2019-09-03 10:22:31
Wyobraź sobie sytuację mrożącą krew w żyłach Że telefon leci Ci z ręki - koniec! Mogiła! Jednak by takim stresowym sytuacjom zaradzić Inżynierowie postanowili go o coś specjalnego przyprawić! To wysuwająca się i rozkładająca osłona kauczukowa* Gdy tylko telefon Twój ruch gwałtowny wykona *Dostępna w wersji "Secured" posmarowanej masłem By pewność była, że tą stroną upadnie - to chyba jasne!
komentarz
Natalia 2019-09-03 10:15:56
W smartfonie powinien wysuwać się również głośnik, dzięki któremu dźwięk byłoby słychać głośniej i lepiej. Dodatkowo, mógłby on posiadać funkcję świecenia, co dałoby niesamowity efekt i służyłoby jako świetny gadżet dla wszystkich użytkowników telefonu Huawei.
komentarz
Daria 2019-09-03 09:53:04
Moim zdaniem powinna się wysuwać kartą sim. Gdyż niektórzy klienci mają problem włożenia kart sim do telefonów jak i mlodzi ludzie jak i strarsi 🙂 . A tak za każdym razem jak by się nadusilo specjalny przycisk . Wtedy by kartą sim mogła by się sama wysuwać i nie było by problemu z wkladaniem karty sim do środka telefonu . A do tego jak by się włączyło telefon mógł by się wysuwać do przodu ekran telefonu nie dużo tak z 2 cm do przodu wtedy by był szybszy dostęp do różnych aplikacji szybciej można by było napisać smsa lub zadzwonić. I lepiej by się robiło zdjęcia jak i filmy i rozmawiało się przez kamerkę. Oraz wszystkie czynności by były szybsze i wygodne 🙂
komentarz
PATRYK 2019-09-03 09:52:02
Wysuwany dodatkowy głośnik ktory pozwoli na głebszą barwe dźwięku
komentarz
martyna 2019-09-03 09:52:01
By jeszcze lepiej się go używało to powinni w nim zamontować wysuwany mały wiatraczek. W upalne dni przy korzystaniu z telefonu pozwalałby się zrelaksować i poczuć wiatr we włosach.
komentarz
PATRYK 2019-09-03 09:52:00
Wysuwany dodatkowy głośnik ktory pozwoli na głebszą barwe dźwięku
komentarz
Olga 2019-09-03 09:44:51
A może by tak zrobić wysuwaną część bocznej obudowy i zrobić z tego mini stojaczek? Filmy oglądane na Huawei są w super jakości, a to na pewno poprawiłoby wygodę i komfort oglądania ze znajomymi 🙂 ewentualnie świetny byłby wysuwany z góry wiatraczek - idealny na ostatnie upały 😀
komentarz
Justyna 2019-09-03 09:42:39
Dając ponieść sie fantazji uważam , że element który mógłby być dodatkowo wysuwany za pomocą silniczka to... lampa błyskowa! Dzięki tej funkcji, zdjęcia mógłby być jeszcze bardziej dopracowane, mniej "płaskie", ponadto możliwość ustawienia kąta padania światła sprawiłby nie jeden osobie wiele wrażeń jak i dodatkowych możliwość uzyskania zrobienia twórczego zdjęcia 😉
komentarz
Arkadiusz 2019-09-03 09:16:04
Jedną z najfajniejszych rzeczy, która mogłaby się wysuwać to niewielki scyzoryk. Szczytem marzeń byłaby łyżeczka wysuwana z drugiej strony! Dzięki temu byłby to najbardziej survivalowy telefon wszechczasów! Można byłoby nim pokroić kiełbaskę na ognisko, poświecić latarką aby znaleźć chrust na ogień, a gdy spojrzymy na godzinę i okaże się, że już późno, będzie można zamówić ubera i opłacić go blikiem. A wszystko to jednym urządzeniem!
komentarz
Paweł 2019-09-03 08:33:52
Według mnie powinna być wysuwana mini kamerka na wzór video rejestratora to by było coś
komentarz
Aleksandra 2019-09-03 07:40:14
W świecie niekończących się możliwości, dajmy się ponieść wodzom fantazji! A gdyby nasz smartfon mogł stać się minidronem? Wystarczyłoby, że wysywałyby się śmigiełka napędzane mocą tego małego silniczka. Wow i jaki efekt, zupełnie nowa perspektywa! Kto by nie chciał zdjęcia kilka metrów nad ziemią? Ja - bardzo chętnie! PS: I wreszcie zdjęcia w swobodnych pozach 🙂
komentarz
Jakub 2019-09-03 07:38:28
Według mnie wysuwana powinna być frontowa lampa flash, aby móc dzielić się pięknymi fotkami z przyjaciółmi.
komentarz
Jakub 2019-09-03 07:36:49
Według mnie wysywana powinna być dioda powiadomień, aby nie przegapić żadnej ważnej wiadomości?
komentarz
Marta 2019-09-03 07:14:15
Element smartfona? Mikrofon, bo to chyba jedyna część, która jeszcze zagradza ekranowi na całej powierzchni 😉 A przydałby się jeszcze wiatraczek, który chłodziłby twarz w upały 🙂
komentarz
Paweł 2019-09-03 06:56:04
Wysuwaną klawiaturą pisałoby się świetnie.
komentarz
Grzegorz 2019-09-03 04:41:18
wysuwany ekran
komentarz
Benedykt 2019-09-03 04:35:24
Prawdziwym Hitem byłby smartfon z wysuwaną mobilną klimatyzacją 😉 latem wysuwałby się wiatraczek, który nas schłodzi, a zimą dmuchawa ciepłego powietrza, która nas ogrzeje czekając na autobus 😉 wiem, wiem fantazja mnie poniosła, ale od tego ona jest 😉
komentarz
Maciek 2019-09-03 02:42:52
Z przyjemnością zaprzestał bym pilnowania malutkiego kluczyka do karty sim i sd. Sądzę że wysuwaną kieszeń chciało by wielu facetów którzy są zmuszeni szukać czegoś idealnie cienkiego jak nie mają kobiety w domu albo sami nie nasza kolczyków. Ludzie piszą o rzeczach z kosmosu które nie są funkcjonalne
komentarz
Paweł 2019-09-03 02:02:24
W tych nie do końca pewnych czasach, ciekawym pomysłem mógłby się okazać nabój z gazem pieprzowym.
komentarz
Monika 2019-09-03 00:41:31
Za pomocą silniczka mógłby się wysuwać stojaczek na telefon z obudowy z tyłu który dzięki regulacji umożliwiałby ułożenie w odpowiedniej pozycji
komentarz
Karol 2019-09-02 23:46:45
Wysuwany dodatkowy ekran, który łączy się z wyświetlaczem głównym. Tak jak ze stołem, gdy przychodzą goście rozsuwamy blat, żeby było więcej miejsca, tak tu do oglądania seriali na netflixie, grania w gry, zarządzania jako oddzielnym ekranem itp. - pstryk i ekran wyjeżdża niczym Kubica na tor F1. Super opcja, bo bateria pobiera moc tylko z aktywnego ekranu, a ekran nieużywany jest zabezpieczony.
komentarz
Kamil 2019-09-02 23:21:36
Ja, gdybym miał dodać coś wysuwanego w telefonie to były by to dwa głośniki jeden z góry i drugi z dołu dla lepszej jakości dźwięku. Mechanizm byłby uruchamiany automatycznie po uruchomieniu aplikacji do odtwarzania muzyki.
komentarz
Kamil 2019-09-02 23:21:33
Ja, gdybym miał dodać coś wysuwanego w telefonie to były by to dwa głośniki jeden z góry i drugi z dołu dla lepszej jakości dźwięku. Mechanizm byłby uruchamiany automatycznie po uruchomieniu aplikacji do odtwarzania muzyki.
komentarz
Mateusz 2019-09-02 23:10:30
Moim zdaniem do smartfonow powinna wrocic wysuwana klawiatura. Czasem jej brakuje. W telefonie z normalna klawiatura mozna pisac wiadomosci nie patrzac na ekran.
komentarz
Mateusz 2019-09-02 23:10:27
Moim zdaniem do smartfonow powinna wrocic wysuwana klawiatura. Czasem jej brakuje. W telefonie z normalna klawiatura mozna pisac wiadomosci nie patrzac na ekran.
komentarz
Marcel 2019-09-02 22:56:15
Dobrym pomysłem byłby wysuwany touchpad z który pozwoliłby podczas korzystania z internetu lub gier sterować kursorem jak w komputerach albo jeszcze do rysowania na telefonie taki smartfon zrewolucjonizowałby rynek mobilny
komentarz
Kacper 2019-09-02 22:54:17
Moim zdaniem, najlepszym komponentem do „wysuwania” w dzisiejszych smartfonach powinien być mikrofon. Byłoby to idealne rozwiązanie do poprawienia jakości rozmów. Mikrofon w wysuwanym segmencie mógłby być kierunkowy, dzięki czemu rozmowy pozbyłyby się szumów. Dodatkowo, można by było zamontować mechanizm automatycznie kończący rozmowę po „wepchnięciu” wysuwanego segmentu z powrotem do telefonu.:)
komentarz
Magdalena 2019-09-02 22:48:06
Przy pomocy silniczka powinien wysuwać się przycisk włączający smartfona, tak żeby później nie trzeba było go szukać i człowiek bez żadnego problemu na niego trafiał 🙂
komentarz
Nikodem 2019-09-02 22:45:16
Oprócz wysuwanego aparatu do selfie praktycznym rozwiązaniem byłby również wysuwany wiatrak, który nie tylko schładzałby użytkownika, ale i osoby wokół. Kolejnym wysuwanym "cudem techniki" byłaby lampa błyskowa, która nie tylko doświetlałaby miejsca albo rzeczy, którym robimy zdjęcia, ale również służyłaby jako prosta latarka, która jest często wykorzystywanym elementem telefonu.
komentarz
Wojciech 2019-09-02 22:42:29
Przy pomocy małego silniczka mogłyby się wysuwać z obudowy słuchawki bezprzewodowe. Dało by to użytkownikom komfort posiadania ich zawsze przy sobie do słuchania muzyki jak również do rozmów podczas jazdy samochodem czy rowerem.
komentarz
Wojciech 2019-09-02 22:42:26
Przy pomocy małego silniczka mogłyby się wysuwać z obudowy słuchawki bezprzewodowe. Dało by to użytkownikom komfort posiadania ich zawsze przy sobie do słuchania muzyki jak również do rozmów podczas jazdy samochodem czy rowerem.
komentarz
Marcin 2019-09-02 22:32:34
Ekran. Zapytacie po co? Aby go powiększyć. Pod typowym ekranem byłby wbudowany drugi. Wysuwając pierwszy poza smartfon, drugi dołącza do niego dzięki czemu tworzą całość i mamy większy ekran.
komentarz
Łukasz 2019-09-02 22:23:20
Fajnym bajerem i udogodnieniem byłoby zmechanizowane slotów na kartę SIM czy też kartę pamięci. Wyobrażam to sobie jako wysuwaną tackę na kształt napędów z jednostek stacjonarnych PC jednak uruchamianych z poziomu ustawień by nie dochodziło do przypadkowego otwarcia gniazda podczas codziennego użytkowania smartfona bądź poprzez nacisk w kieszeni. Pozdrawiam!
komentarz
Sandra 2019-09-02 22:12:22
Wysuwanym elementem w smartfonie powinno być również miejsce do jego ładowania. Daje to możliwość uniknięcia zalania telefonu lub dostania się zabrudzeń czy piasku (zwłaszcza w okresie wakacyjnym gdzie takie przypadki często się zdarzają)
komentarz
Patryk 2019-09-02 22:07:48
Myślę, że gniazdo ładowania. Najlepiej jakby była zaimplementowana sztuczna inteligencja, która uczyła by się trajektorii wysuwania w zależności od tego, jak wkładam kabelek. Najlepiej gdyby samo trafiało na kabel USB-C, nie powiem w ilu setkach tysięcy powtórzeń trzeba wsadzić tą końcówkę, żeby w końcu weszło, pomimo tego że teoretycznie nie trzeba jej obracać ... .
komentarz
Paulina 2019-09-02 22:04:49
A może by tak głośniczek , który w czasie spotkań towarzyskich zachwycał dźwiękiem muzyki jak z najlepszego głośnika ? Bez buczenia i szmeru .
komentarz
Patrycja 2019-09-02 21:53:50
Myślę, że powinien wysuwać się głośnik w smartfonie przy pomocy małego solniczka, ponieważ bardzo duża grupa młodzieży teraz słucha muzyki będąc na podwórku, na spacerze lub ze znajomymi w różnych innych miejscach.
komentarz
Agnieszka 2019-09-02 21:50:32
Każdy,kto ma małe dziecko doceniłby w smartfonie wysuwaną podpórkę.Często metoda“na bajkę”jest ostatnią deską ratunku(u fryzjera/czekając na posiłek/rachunek w restauracji itp)Trzymanie tel.przez rodzica jest niewygodne.Nie każdemu dziecku można zaufać i dać tel-nigdy nie wiesz kiedy telefonem rzuci.Wysuwana podpórka pozwoliłaby postawić tel w odległości od dziecka w każdej kryzysowej sytuacji
komentarz
Kamila 2019-09-02 21:49:36
Kompaktowa drukarka do natychmiastowych zdjęć. Aparatu do zdjęć natychmiastowych nie bierzesz zawsze ze sobą, bo zwykle są duże i nieporęczne, podobnie małej drukarki, o której zabrania też musisz pamiętać... Gdyby telefon miał w korpusie wbudowaną wysuwaną silniczkiem drukarkę na papier (taki wielkości smartfona) to byłoby to innowacyjne i super wygodne (i realne do wykonania) rozwiązanie!
komentarz
Kamila 2019-09-02 21:49:33
Kompaktowa drukarka do natychmiastowych zdjęć. Aparatu do zdjęć natychmiastowych nie bierzesz zawsze ze sobą, bo zwykle są duże i nieporęczne, podobnie małej drukarki, o której zabrania też musisz pamiętać... Gdyby telefon miał w korpusie wbudowaną wysuwaną silniczkiem drukarkę na papier (taki wielkości smartfona) to byłoby to innowacyjne i super wygodne (i realne do wykonania) rozwiązanie!
komentarz
Dominika 2019-09-02 21:45:47
Mała klawiaturka, która umożliwiałaby np. szybkie napisanie maila.
komentarz
Maciej 2019-09-02 21:41:35
Wysuwanym elentem powinien być czytnik linii papilarnych, ale powinien się wysuwać, tak żeby zawsze trafić w palec ustawiony do odblokowania. Kładę palec wskazujący z tyłu - cyk odblokowane, kładę z przodu - mały silniczek pcha czytnik na ekran - cyk odblokowane, złapie z boku - cyk odblokowane
komentarz
Patrycja 2019-09-02 21:39:30
Skoro powstał już innowacyjny wysuwany aparat do selfie jednym z kolejnych fantastycznych rzeczy na które bym czekała byłaby wysuwana mini drukarka. Żeby użytkownik mógł cieszyć się od razu zrobiony przez siebie zdjęciem, podzielić się nimi z rodziną i znajomymi. Mam mnóstwo zdjęć na telefonie, których niestety nie mam czasu wywołać. Taka rzecz z pewnością ulatwilaby to zadanie.
komentarz
Rafał 2019-09-02 21:31:40
Powinny być wysuwane podzespoły smartfona aby można było go ulepszać.
komentarz
Izabela 2019-09-02 21:28:07
Powinna wysuwać się klawiatura. Mimo że zawsze mam największy możliwy wyświetlacz przy otwarciu klawiatury i pisaniu maila zajmuje mi pół ekranu! Uzytkowocu mieliby o wiele wieksza wygodę bez potrzeby zwiększania powierzchni telefonu podczas gdy nie korzystają z klawiatury. Już czekam na taki model z niecierpliwością 🙂
komentarz
Katarzyna 2019-09-02 21:03:38
Każdemu choć raz zdarzyła się sytuacja, gdy chciał posłuchać muzyki, ale telefon ułożony w nieodpowiedniej pozycji tłumił dźwięk. Możliwość wysuwania głośnika znacznie ułatwiłaby użytkownikom dogodne słuchanie, a dodatkowa możliwość przekręcania go o 360° pomogłaby nakierować tor ruchu fal dźwiękowych w preferowanej w danym momencie przez nas pozycji. Gratka dla melomanów i ceniących komfort.
komentarz
Katarzyna 2019-09-02 21:03:35
Każdemu choć raz zdarzyła się sytuacja, gdy chciał posłuchać muzyki, ale telefon ułożony w nieodpowiedniej pozycji tłumił dźwięk. Możliwość wysuwania głośnika znacznie ułatwiłaby użytkownikom dogodne słuchanie, a dodatkowa możliwość przekręcania go o 360° pomogłaby nakierować tor ruchu fal dźwiękowych w preferowanej w danym momencie przez nas pozycji. Gratka dla melomanów i ceniących komfort.
komentarz
Paulina 2019-09-02 21:03:26
Dużym ułatwieniem byłoby zastosowanie technologi wysuwania się slotu na kartę pamięci/kartę operatora. Np po kliknięciu w opcjach telefonu, a zatrzaskiwane po wszystkim. Dotychczasowe małe narzędzie dodawane jest bardzo problematyczne.
komentarz
Paweł 2019-09-02 21:00:10
Wysuwany projektor to jest to na co użytkownicy smartfonów czekają. Obecnie będąc w gronie przyjaciół i chcąc pochwalić się fotkami,filmem,które mamy w smartfonie nie mamy takiej możliwości. Nie pozostaje nic innego,jak puścić swój telefon "w obieg" (nie wiadomo kto,co przejrzy i czy do nas on wróci). Możliwości takiego wysuwanego projektora są ogromne, a pracując w sieci, nie sposób ich opisać.
komentarz
Dominika 2019-09-02 19:47:39
Przyciągacz Blogowo - Konkursowo - Orangeowy wysuwany powinien być w smartfon Huawei Smart Z wbudowany bo przyciągałby on uczestników obecnego i przyszłych konkursów na blogu Orange!
komentarz
Magdalena 2019-09-02 19:44:47
Cześć! Jestem osobą dość energiczną i zabieganą dlatego często zdarza mi się zapomnieć gdzie zostawiłam telefon (tak 2-3 razy dziennie). Sądzę a raczej mam nadzieje,że nie jestem jedyną osobą na świecie z takim problemem. Co powiecie na wysuwany klips dzięki któremu będzie można przyczepić telefon do spodni albo do torebki? Koniec z zostawianiem telefonu gdziekolwiek! Koniec niepotrzebnych nerwów!
komentarz
Kamil 2019-09-02 19:39:44
Fajnie by było gdyby w smartfonie silniczek wysuwał do paznokci pilniczek 🙂 Dla Pań będzie to gratka nie lada Gadżecik paznokietkom piękny wygląd nada
komentarz
Artur 2019-09-02 19:35:53
Można pisać o wielu fantazyjnych pomysłach niemożliwych do zrealizowania, natomiast sądzę, że realnym pomysłem była by wysuwana podstawka, która umożliwiałaby postawienie smartfona w pozycji poziomej lub pionowej by móc oglądać ulubione filmy i zdjęcia 😉 Teraz jest to możliwe tylko w specjalnym Etui, a nie każdemu odpowiada Etui z klapką :]
komentarz
Karol 2019-09-02 19:30:21
Wysuwany projektor. Wszyscy znajomi naraz będą mogli zobaczyć zrobione przed chwilą selfie a wieczór w ogrodzie może zamienić się w kino. Właściwie każde miejsce może stać się kinem, namiot na obozie, auto na parkingu. Ale sam projektor może służyć też za narzędzie obrony w zależności, co na nim wyświetlimy. Złodzieje, niedźwiedzie i inne niebezpieczne stworzenia już nie będą nam zagrażały.
komentarz
Dominika 2019-09-02 18:51:29
Alkomat dla każdego kierowcy przed wsiadaniem za auta kierownicę by pijani kierowcy po polskich drogach nie jeździli!!!
komentarz
Dominika 2019-09-02 18:51:28
Alkomat dla każdego kierowcy przed wsiadaniem za auta kierownicę by pijani kierowcy po polskich drogach nie jeździli!!!
komentarz
Dominika 2019-09-02 18:46:16
Powinien się wysuwać Huawei P Smart Z smartfona teleport gdy go szukamy i znaleźć nie możemy go zgubiliśmy lub w domu nie wiemy gdzie jest bądź został nam skradziony powinien się on sam teleportować tam gdzie aktualnie my przebywamy!!!
komentarz
Iga 2019-09-02 18:46:16
Jeżeli już możemy wymyślić wszystko.. to dlaczego nie stworzyć telefonu, który drukowałby gotowe zdjęcia? Powrót do starych lat i nieśmiertelnych polaroidów. Mamy już mini drukareczki, które pozwalają na bieżąco drukować zdjęcia, dlaczego więc nie zamontować takiego sprzętu na stałe? Ja jestem za tym, żeby z telefonu wysuwały się zdjęcia!
komentarz
Karolina 2019-09-02 18:45:48
Wysuwany element, który wyróżniłby smartfona na rynku, sprawił,że inne marki by zazdrościła, któy stałby się obiektem pożądania połowy ludzkości(szczególnie tej która potafi poł dnia szukać w torebce szminki) byłaby wysuwana ładowarka...zawsze przy mnie,zawsze na miejscu,zawsze na czas i nigdy się już by nie zawieruszyła w damskiej torebce.
komentarz
Piotr 2019-09-02 18:45:08
W mojej opinii jedną z ciekawszych rzeczy, która mogłaby się wysuwać to byłby dodatkowy głośnik. Działałby dopiero po wyjściu z telefonu i zapewniałby lepsza jakość dźwięku. Moim zdaniem przydatna rzecz gdy nie ma się akurat głośnika bluetooth.
komentarz
Piotr 2019-09-02 18:45:06
W mojej opinii jedną z ciekawszych rzeczy, która mogłaby się wysuwać to byłby dodatkowy głośnik. Działałby dopiero po wyjściu z telefonu i zapewniałby lepsza jakość dźwięku. Moim zdaniem przydatna rzecz gdy nie ma się akurat głośnika bluetooth.
komentarz
Marcin 2019-09-02 18:38:33
Częścią smartfona, która mogła by się wysuwać w chwili gdyby była potrzebna, mógłby być zestaw przełączników i sterowników do gier - coś jak gamepad. Takie rozwiązanie na pewno przyjęłoby się dla osób lubiących grać na smartfonie, a takich osób jest jak wiadomo wiele.
komentarz
Sławka 2019-09-02 18:37:47
Myślę, że fajnym rozwiązaniem byłby wysuwany czujnik linii papilarnych. Złodziej telefonu szukałby czytnika, a ten wysuwałby się tylko po kombinacji stuknięć na zablokowanym ekranie. Taka podwójna blokada przed niechcianymi 'ciekawskimi' rączkami 😉
komentarz
Sebastian 2019-09-02 18:17:15
Przy pomocy małego silniczka powinien wysuwać się pasek do glukometru. Smartfony w niedalekiej przyszłości, być może będą spełniały również funkcje medyczne, a badanie poziomu cukru we krwi jest bardzo ważne, w szczególności, gdy przebywamy poza domem. Wysuwany pasek i badanie dzięki telefonowi, uratowałoby niejednego człowieka.
komentarz
Gerard 2019-09-02 17:55:34
Przy pomocy małego silniczka niech się jeszcze super antena wysuwa. Gdy LTE i 5G nie daje rady, dodatkowa antena bezpieczeństwo i komfort zapewni. Nie ważne czy w pracy, w domu czy na górskim szlaku! Antenka napędzana silniczkiem nadałaby mojemu życiu smaku!
komentarz
Kinga 2019-09-02 17:45:34
W smartfonie można zamontować tradycyjna mini klawiature z przyciskami. Ucieszyłby tych co wspominają stare telefony , zaś nowemu pokoleniu pokazał inną odsłone telefonów . klawiatura mogłaby być też wsparciem w razie awarii ekranu monitora
komentarz
Damian 2019-09-02 17:35:43
Prawdopodobnie byłby to kciuk który by przybijał łapkę bądź świecił się na zielono za każdym razem gdy zdobędziemy reakcje na social mediach. Słyszałem, że lajki przynoszą szczęście, także myślę, że byłoby to świetnym rozwiązaniem na poprawę humoru.
komentarz
Daniel 2019-09-02 17:34:51
Hej!;) Z wysuwanych bajerów myślałem o kilku jednym z nich mogła by być antenka wi fi zwiększająca sygnał odbioru drugą z koleji bajerancką rzeczą były by schowane słuchawki tzw. pchełki które po naciśnięciu wysuwały by się i były by gotowe do zabrania po czym automatycznie schowek by się zamykał (może kiedyś wymyślą taki materiał który by się dowolnie wyginął po czym by wracał do pierwotnego kształtu tak żeby mogły by się zmieścić w najcieńsze smarty na rynku:), następny bajer to schowany kabel usb, wiem, że mamy erę ładowania indukcyjnego ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi!:), Na koniec może coś dla fanów oglądania na małym ekranie, dodatkowy ekran (albo zaszalejmy, ekrany!) Które łączą się w jeden duży tak aby nie było widać łączenia:) Super sprawa dla fanów kinomanów 🙂 Narazie to tyle, schodzę na ziemię, pozdrawiam!!!:)
komentarz
Daniel 2019-09-02 17:34:49
Hej!;) Z wysuwanych bajerów myślałem o kilku jednym z nich mogła by być antenka wi fi zwiększająca sygnał odbioru drugą z koleji bajerancką rzeczą były by schowane słuchawki tzw. pchełki które po naciśnięciu wysuwały by się i były by gotowe do zabrania po czym automatycznie schowek by się zamykał (może kiedyś wymyślą taki materiał który by się dowolnie wyginął po czym by wracał do pierwotnego kształtu tak żeby mogły by się zmieścić w najcieńsze smarty na rynku:), następny bajer to schowany kabel usb, wiem, że mamy erę ładowania indukcyjnego ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi!:), Na koniec może coś dla fanów oglądania na małym ekranie, dodatkowy ekran (albo zaszalejmy, ekrany!) Które łączą się w jeden duży tak aby nie było widać łączenia:) Super sprawa dla fanów kinomanów 🙂 Narazie to tyle, schodzę na ziemię, pozdrawiam!!!:)
komentarz
Łucja 2019-09-02 17:30:13
Z telefonu powinna wysuwać się ręka 'gadżeta', która pomagałaby wykonać idealny makijaż oraz fryzurę do selfie- myślę,że żadna kobieta by nie poradziła takim udogodnieniem- następnie dzięki niej możnaby było zrobić idealne ujęcie, dzięki jej elastyczności i długości
komentarz
Mikołaj 2019-09-02 17:25:56
Bardzo ciekawą funkcją byłby z wysuwanych pleców wielofunkcyjny uchwyt w Smartfonie. Idealnie by się dopasowywał z plecami nie psując ich designu a spełniałby bardzo ciekawe funkcje m.in. podstawkę do oglądania filmów, zaczep na kratkę wentylacyjną by pełnił rolę uchwytu. Innym ciekawym pomysłem jest wysuwany drugi głośnik pełniący funkcję Stereo, z wbudowanym małym subwooferkiem 😀
komentarz
Filip 2019-09-02 16:35:26
Wysuwanym elementem mogłyby być głośniczki z obydwu stron smartfona co dałoby niespotykaną dotąd jakość dźwięku stereo na urządzeniach mobilnych. Jak wiadomo na większe głośniki często nie ma miejsca, natomiast przy użyciu mechanizmu wsuwania/wysuwania jest okazja na zastosowanie dużo większych membran, byłby to kolejny kamień milowy w rozwoju smartfonów.
komentarz
Filip 2019-09-02 16:18:10
Wysuwanym elementem powinny być głośniki z obydwu stron smartfona co dałoby niespotykaną dotąd jakość dźwięku stereo na urządzeniach mobilnych. Jak wiadomo na większe głośniki często brakuje miejsca, natomiast przy użyciu mechanizmu wsuwania/wysuwania jest okazja na zastosowanie dużo większych membran, byłby to kolejny kamień milowy w rozwoju smartfonów.
komentarz
Józef 2019-09-02 16:06:29
Pozorna  maszyna do wzbudzania uśmiechu i szeroko rozumianej empatii, czyli genialne połączenie inżynieryjnej koncepcji i humanistycznego podejścia, sterowana maciupkim silniczkiem. Wystarczy pobyć w jej pobliżu aby pobudzić w ludziach dobry nastrój  i wywołać uśmiech .Działać będzie w krytycznych momentach  i gdy emocje przekraczają możliwy do przyswojenia limit napięcia.Choć będzie odrobinę fałszować rzeczywistość,  to  będzie sprawniejsza w zatrzymaniu niszczenia duchowych zdolności  umysłu.
komentarz
Józef 2019-09-02 16:06:26
Pozorna  maszyna do wzbudzania uśmiechu i szeroko rozumianej empatii, czyli genialne połączenie inżynieryjnej koncepcji i humanistycznego podejścia, sterowana maciupkim silniczkiem. Wystarczy pobyć w jej pobliżu aby pobudzić w ludziach dobry nastrój  i wywołać uśmiech .Działać będzie w krytycznych momentach  i gdy emocje przekraczają możliwy do przyswojenia limit napięcia.Choć będzie odrobinę fałszować rzeczywistość,  to  będzie sprawniejsza w zatrzymaniu niszczenia duchowych zdolności  umysłu.
komentarz
Józef 2019-09-02 15:55:55
Pozorna  maszyna do wzbudzania uśmiechu i szeroko rozumianej empatii, czyli genialne połączenie inżynieryjnej koncepcji i humanistycznego podejścia, sterowana maciupkim silniczkiem. Wystarczy pobyć w jej pobliżu, aby pobudzić w ludziach dobry nastrój  i wywołać uśmiech. Działać będzie w krytycznych momentach  i gdy emocje przekraczają możliwy do przyswojenia limit napięcia. Choć będzie leciutko fałszować rzeczywistość, to przywróci nas do naturalnych uczuć i zadowolenia.
komentarz
Ewelina 2019-09-02 15:46:47
1. Cudownym rozwiązaniem byłby dodatkowy wysuwany głośnik, mały, ale nieco mocniejszy niż standardowe. Idealny patent na plenerowe wyjścia ze znajomymi 🙂 2. Drugie rozwiązanie dla gamerów - wysuwane przciski, gamepad z przyciskami. Telefon w poziomie zamieniałby się w przenośną konsolę do gier 🙂
komentarz
Jan 2019-09-02 15:44:01
Marzy mi się wysuwany projektor na 60-70 cali i wysoką (aktualnie nieosiągalną) jasność wyświetlanego obrazu. Coś takiego może zmienić każdą płaską powierzchnię w małe kino!
komentarz
Marek 2019-09-02 15:30:39
Skoro smartphone to już nie tylko urządzenie służące komunikacji, a bardziej rozbudowane centrum rozrywki, może warto by było doposażyć go w wysuwany gamepad,ta by miłośnicy zabijania grami czasu podczas podróży środkami lokomocji, nie musieli nosić przy sobie żadnych innych urządzeń do swoich smartphone-ów.
komentarz
DONATA 2019-09-02 15:21:35
Przy robieniu sobie selfie powinno wysówac się małe szkiełko które możnaby było obkrecac i odginac pod roznym kątem jak ekran w niektórych lustrzankach i w którym można byłoby się przejrzeć robiąć selfie w modnym instagramowym teraz stulu łapiąc w kadr profil tzn zdjęcie typu 'udaję że patrzę gdzieś w dal a ktos znienacka cyka mi fotkę " 😀
komentarz
Grzegorz 2019-09-02 15:14:36
Mamy globalne ocieplenie - czemu nie wysuwany wiatraczek na upalne dni 😉 ale pójdźmy dalej niech tych wiatraczków będzie 4 - tworząc Huadrona, który w połączeniu z wysuwanym obiektywem... sky is the limit 😉 Pozdrawiam
komentarz
Renata 2019-09-02 15:14:10
W dzisiejszych czasach każdy smartfon powinien posiadać wysuwaną tackę z tabletką na ból **** głowy 😉 Każdemu zdarzyła się co najmniej jedna sytuacja w życiu, w której zamiast wrzucić na luz, był wściekły na coś, co nie było warte jego złości, gniewu i frustracji. Jestem pewna, że ten dodatkowy element telefonu uratowałby niejeden poniedziałek, przyjaźń, a może nawet związek.
komentarz
Oliwia 2019-09-02 15:11:11
Jeśli dać się ponieść fantazji, to ja całkowicie dam się ponieść tej, która towarzyszyła mi całe lato. W komunikacji miejskiej, w upalne dni i w tłumie na festiwalach, marzyłam o towarzystwie małego wiatraczka, który mógłby przynosić ulgę mojej twarzy podczas przeglądania mediów i podziwiania zdjęć zrobionych na wymienionych festiwalach. Taki wysuwany mini wiatraczek, to by było coś! <3
komentarz
Mariusz 2019-09-02 14:58:29
Zdecydowanie przydałaby się wysuwana antena !! Są miejsca w Polsce gdzie bywa krucho z zasięgiem poszczególnych pasm, najgorzej z LTE wiadomo. Myślę że każdy z producentów mógłby wyprodukować takiego retro-smartphona z antenką ! Bajer i to bardzo przydatny, bo na pewno polepszyłby jakość rozmów i internetu ! 😀
komentarz
Szymon 2019-09-02 14:37:16
Uważam, że otwieracz do napojów byłby idealny. Wiele osób nie ma pod ręką nic, co by pomogło w dostaniu się do zawartości zakapslowanej butelki. Lecz każdy z nas zazwyczaj nosi przy sobie telefon. Za pomocą odpowiedniego przycisku wysuwałby się mały otwieracz, przez co świat na pewno byłby lepszy, a uchroniłoby to wiele telefonów niektórych śmiałków, którzy są na tyle odważni, że starają się otwierać je obramowaniem.
komentarz
Szymon 2019-09-02 14:37:14
Uważam, że otwieracz do napojów byłby idealny. Wiele osób nie ma pod ręką nic, co by pomogło w dostaniu się do zawartości zakapslowanej butelki. Lecz każdy z nas zazwyczaj nosi przy sobie telefon. Za pomocą odpowiedniego przycisku wysuwałby się mały otwieracz, przez co świat na pewno byłby lepszy, a uchroniłoby to wiele telefonów niektórych śmiałków, którzy są na tyle odważni, że starają się otwierać je obramowaniem.
komentarz
Monika 2019-09-02 14:04:06
Smartfony powinny mieć obowiązkowo wbudowany drugi ekranik. W dobie multitaskingu jeden to zdecydowanie za mało. Na pierwszym możnaby np. oglądać film, a na drugim wysyłać maila lub pisać na komunikatorze. Takie rozwiązanie sprawiłoby, że smartfony stały by się jescze bardziej wielozadaniowe i użyteczne 🙂
komentarz
Agnieszka 2019-09-02 14:01:09
wysuwany pendrive - ograniczyło by to noszenie przy sobie rzeczy do minimum , nie gubili byśmy go,zawsze by był pod ręko .
komentarz
Tomasz 2019-09-02 13:53:57
Szufladka na kartę SIM i kartę pamięci.
komentarz
Krzysztof 2019-09-02 13:24:03
Wysuwane słuchawki-ha ,to by było coś. Małe, zgrabne słuchaweczki które można wetknąć sobie do uszu i w końcu zacząć słuchac tego co na prawdę chcę usłyszeć. Słuchawki, które nigdy nie goną bo mają specjalne miejsce w smartfonie. Słuchawki którychkabel się nie plącze, bo po prostu zwija sie samoistnie. Słuchawki które zawsze są ze mną,gdy wyłączam sie od świata.
komentarz
Krzysztof 2019-09-02 13:24:00
Wysuwane słuchawki-ha ,to by było coś. Małe, zgrabne słuchaweczki które można wetknąć sobie do uszu i w końcu zacząć słuchac tego co na prawdę chcę usłyszeć. Słuchawki, które nigdy nie goną bo mają specjalne miejsce w smartfonie. Słuchawki którychkabel się nie plącze, bo po prostu zwija sie samoistnie. Słuchawki które zawsze są ze mną,gdy wyłączam sie od świata.
komentarz
Gabriela 2019-09-02 13:21:48
Uważam, że telefon powinien posiadać wysuwany na silniczku składany, gumowy budziko-młotek rodem z kreskówek. W obecnych czasach telefony oferują nam wiele możliwości, zastąpiły nam również budziki. W przypadku ignorowania dźwięku budzika i problemów z pobudką, z telefonu wysuwałby się specjalny młoteczek i uderzał delikwenta, któremu trzeba pomóc wstać z łóżka. Efekt gwarantowany!
komentarz
Łukasz 2019-09-02 13:06:52
Według mnie wysuwane powinno być jeszcze gniazdo USB i słuchawkowe, zawsze mam problem z kurzem w tych miejscach oraz drobnymi paproszkami z kieszeni. Gdyby miały fajną zasuwaną klapkę lub były obrotowe, ukryte i wywoływane z panelu dolnego byłoby ciekawie i czysto 🙂
komentarz
Paulina 2019-09-02 12:55:58
Moim zdaniem nowoczesny, dobrej jakości smartfon powinien mieć wysuwane słuchawki! Proszę sobie wyobrazić sytuację w której przysłowiowy Kowalski wstaje rano. Znów zaspał do pracy, Szybki prysznic, przywdzianie garnituru, śniadanie przed ciężkim dniem i bieg do autobusu. Niestety zatłoczony. Dwie starsze Panie dzielą się przepisami na ciasto, młodzież komentuje poczynania kolejnego popularnego youtubera, a kolega po fachu z korporacji z irytacją tłumaczy przez telefon że musi dostać podwyżkę. Kowalski z wielką chęcią odciąłby się od tego jazgotu, gdyby nie fakt że przez pośpiech nie zabrał swoich wypasionych słuchawek. Na szczęście technologia wychodzi ludziom zabieganym na przeciw. Nasz bohater za pomocą szybkiego kliknięcia w odpowiedni przycisk wysuwa z dolnej części telefonu dwie, płaskie mikro-słuchawki. I świat znów jest piękny. Tłum w autobusie się nie zmniejszył, ale kogo to obchodzi skoro w drodze do pracy przygrywa teraz Metallica. Przecież Nothing Else Matters 🙂
komentarz
Marta 2019-09-02 12:41:53
Skoro powstał smartfon, który ma na uwadze łatwiejsze i lepsze robienie "selfie", to należy pomyśleć o bardzo "przyziemnej" sprawie, a mianowicie kijkiem do selfie, który byłby wysuwany ze smartfona. Kijek zajmuje trochę miejsca, jest nieporęczny, a zanim umocuje się w nim stabilnie smartfon może minąć dobra chwila. Gdyby taki kijek był już zamontowany w telefonie, nie trzeba byłoby się martwić tym, że telefon nam spadnie, że zapomnieliśmy o kijku i nie złapiemy na zdjęciu szerszej panoramy.
komentarz
Marta 2019-09-02 12:41:50
Skoro powstał smartfon, który ma na uwadze łatwiejsze i lepsze robienie "selfie", to należy pomyśleć o bardzo "przyziemnej" sprawie, a mianowicie kijkiem do selfie, który byłby wysuwany ze smartfona. Kijek zajmuje trochę miejsca, jest nieporęczny, a zanim umocuje się w nim stabilnie smartfon może minąć dobra chwila. Gdyby taki kijek był już zamontowany w telefonie, nie trzeba byłoby się martwić tym, że telefon nam spadnie, że zapomnieliśmy o kijku i nie złapiemy na zdjęciu szerszej panoramy.
komentarz
Michał 2019-09-02 12:38:57
W dobie nowych technologii, idealnym rozwiązaniem byłoby zasymilowanie telefonu z wysokiej jakości bezprzewodowym głośnikiem. Jak powinno to wyglądać? Z górnej oraz dolnej części telefonu wysuwałyby się dwa duże głośniki, także z tylnej części smartfona opadałby wspornik pozwalający telefonowi stać w pozycji poziomej. Czystość dźwięku i funkcjonalność telefonu w jednym, bez dodatkowych urządzeń.
komentarz
Marcin 2019-09-02 12:25:49
Ja chciałbym aby przy pomocy małego silniczka ze smartfona wysuwał się mikrofon, w tym miejscu na smartfonie gdzie mówimy,to byłby świetny pomysł dla tych ktorzy lubią śpiewać np.dla mnie, nagrywam dźwięk a potem sobie odsłuchuję,czułbym się jak prawdziwy piosenkarz, gwiazda i byłbym z tego powodu najszczęśliwszym człowiekiem na świecie o tak ołjesss:)
komentarz
Marcin 2019-09-02 12:24:22
Ja chciałbym aby przy pomocy małego silniczka ze smartfona wysuwał się mikrofon, w tym miejscu na smartfonie gdzie mówimy,to byłby świetny pomysł dla tych ktorzy lubią śpiewać np.dla mnie, nagrywam dźwięk a potem sobie odsłuchuję,czułbym się jak prawdziwy piosenkarz, gwiazda i byłbym z tego powodu najszczęśliwszym człowiekiem na świecie o tak ołjesss:)
komentarz
Patrycja 2019-09-02 12:14:20
Myślę że ciekawym pomysłem było by wysuwanie doku ładującego w smartfonie , tak aby ładowarka przy użytkowaniu nie zaginała się i nie uszkadzała jak to często współcześnie się zdarza. Pozdrawiam
komentarz
Viktoria 2019-09-02 11:55:51
Może poniosła mnie fantazja, ale to, co może wysuwać się w telefonie to aparat - konkretnie telefon mógłby mieć wysuwany obiektyw, niczym lustrzanka (oczywiście w mniejszych rozmiarach). Pozwalałoby to na robienie profesjonalnych zdjęć, a fajni fotografii mogliby mieć problem z decyzją, czy kupić telefon i aparat zarazem, czy jednak iść w lustrzankę 😉
komentarz
Przemysław 2019-09-02 11:45:20
Ja chciałbym, żeby wysuwanym elementem był... wyświetlacz. Ale jak to? Wyobrażam to sobie tak, że w smartfonie, oczywiście bezramkowym, byłaby możliwość złapania jednego boku wyświetlacza i rozwinięcie go jak żaluzji tworząc wyświetlacz poziomy o proporcjach 16:9. Wymaga to rozwinięcia technologii cienkich, elastycznych ekranów, ale moim zdaniem byłoby to bardzo wygodne i użyteczne.
komentarz
Alina 2019-09-02 11:44:29
Moją wymarzoną funkcją w smartfonie jest inspirowana lustrzankami opcja wysuwanego ekraniku do robienia selfie. Mój zamysł polega na tym, aby ten ekranik wysuwał się z wnętrza urządzenia lub był "kieszonką" na tylnej obudowie. Działanie polegałoby na robieniu selfie tylnym, lepszym aparatem i jednoczesnym podglądzie w dodatkowym ekraniku! Dzięki takiej opcji robione selfie byłyby lepszej jakości i nie byłoby problemu z robieniem zdjęć "na ślepo".
komentarz
Marta 2019-09-02 11:41:11
Za pomocą małego silniczka mogłaby się otwierać tylnia klapka telefonu. Często widzimy, jak w etui ludzie przechowują cenne rzeczy takie jak karty do bankomatu, pieniądze, wizytówki, karty miejskie itp. Rozsuwana tylnia część smartfona pozwalałaby użytkownikowi schować niezbędne dla nich małe przedmioty potrzebne do życia codziennego.
komentarz
Katarzyna 2019-09-02 11:26:57
Drugi mały ekranik do videorozmow tak, aby można było równocześnie prowadzic videorozmowe i robić coś na głównym ekranie.
komentarz
Ola 2019-09-02 11:19:46
Wysuwany mikrofon stanie się hitem I uwierzcie,nie będzie to mitem! Nadzwyczajna funkcja,która zaskakuje Funkcjonalnością wręcz oczarowuje! Dzięki temu podczas rozmowy O zakłóceniach nie ma mowy! Nadzwyczajna funkcja,która zaskoczy I będzie mieć w sobie wiele mocy! Rozmowy będą lepszej jakości Co da wszystkim wiele radości! Jednym kliknięciem mikrofon wysuwamy I lepszą jakość rozmowy mamy! 😀
komentarz
Maciek 2019-09-02 11:18:26
Podstawowym elementem wysuwanym powinny być kółka terenowe, pozwalające telefonowi przekształcić się - a la Transformers - w mały pojazd terenowy. Wtedy wystarczyłoby zaklaskać/zagwizdać/zawołać (niepotrzebne skreślić), by telefon podskoczył, poklikał, pochrzęścił i po chwili podjechał do swojego właściciela. (Tu w orientacji w terenie oczywiście pomoże też wspomniana w artykule wysuwana kamera.)
komentarz
Paweł 2019-09-02 11:07:42
Dzień dobry. Moim zdaniem przy pomocy małego silnczka powinna się wysuwać małą rączką z imieniem osoby informującą ze w danej chwili ona myśli o nas.
komentarz
Wojciech 2019-09-02 11:02:57
Myślę że mógłby to być np. wysuwany zintegrowany otwieracz do butelek:) Nazwa telefonu kojarzy mi się też z filmem World War „Z”, więc może jakis dezintegrator na zombie... A tak na poważnie, to oprócz wspomnianej już tacki na SIM/kartę pamięci (gdyż nie każdy nosi ze sobą igłę do jej manualnego otwierania), z tego wysuwanego modułu aparatu mógłby wysuwać się (tele)obiektym dla mocniejszego zoomu.
komentarz
Wojtek 2019-09-02 10:55:12
Najlepsza opcja to jakieś zabezpieczenie przeciwko upadaniu i zbijaniu szybek, jakieś dodatkowe nóżki lub poduszka powietrzna :), które uchronią nas przed smutną minką 🙁
komentarz
Tomasz 2019-09-02 10:50:13
ALKOMAT! To byłby najbardziej przydatny gadżet w telefonie dla każdego kierowcy. Poprzez wysunięcie za pomocą silniczka ustnik do "dmuchania" byłby niewidoczny i wysuwany tylko w razie potrzeby.
komentarz
Tomasz 2019-09-02 10:50:10
ALKOMAT! To byłby najbardziej przydatny gadżet w telefonie dla każdego kierowcy. Poprzez wysunięcie za pomocą silniczka ustnik do "dmuchania" byłby niewidoczny i wysuwany tylko w razie potrzeby.
komentarz
Marek 2019-09-02 10:49:46
Mój prywatny konkurs na kolejny element smartfona wysuwany silniczkiem wygrywa ,,Pamięć RAM", ponieważ dzięki temu moglibyśmy ją szybko i łatwo wymienić na pojemniejszą, dostosowując ją do naszych potrzeb. Nagrodą główną jest wprowadzenie tego udogodnienia przez Huawei w najnowszym modelu. Mam nadzieję, że firma uszanuje mój werdykt i to zrobi. 😉
komentarz
Iga 2019-09-02 10:30:51
Wspaniałym dodatkiem do smartfonu byłaby wysuwana klawiatura! Dzięki temu można by było zmienić laptopa, PC i telefon w jedno podręczne urządzenie, nadeszła by nowa era smartfonów 🙂
komentarz
Krystian 2019-09-02 10:03:31
Przy pomocy silniczka powinna wysuwać się pokrywa ekranu, wykonana z materiału który zabezpieczał by ekran przed uszkodzeniami. Wyobraźcie sobie jak chroni nasze ekrany przed agresywnymi kluczami w kieszeniach. Ile dziecięcych łez oszczędził by ten strażnik który wykrywa potencjalny upadek i osłania coraz to droższe ekrany, a zarazem nie dało by się go zauważyć przy korzystaniu ze smartfona.
komentarz
Monika 2019-09-02 09:54:19
Myślę, ze genialnym rozwiązaniem byłby wbudowany tak zwany popsocket (chwytak do smartfona). Nie byłoby problemu w wysuwającym się telefonem z ręki. Jak również dalby możliwość robienia stabilnych zdjęć czy filmów.
komentarz
Emilia 2019-09-02 09:33:09
Telefony z klawiaturą odeszły w niepamięć, ALE - tak jak wraca się do trendów z dawnych lat w modzie, tak może by wrócić do modelu telefonu z klawiaturą? Wysuwana klawiatura to byłoby super zaskoczenie i jedyny taki telefon na rynku obecnie, co uczyniłoby go wyjątkowym i na pewno obiektem pożądania wielu osób, ceniacych sobie nowoczesność z super designem. Połączenie panelu dotykowego z klawiaturą tradycyjną, ale wysuwaną na własne życzenie i potrzeby to strzał w 10!
komentarz
Dominik 2019-09-02 09:22:25
Szanowni Państwo, według mnie kolejnym elementem smartfona, który powinien się wysuwać, jest kolejny ekran dotykowy. W telefonie powinno być kilka warstw ekranu. W przypadku zarysowania, bądź pęknięcia ekranu będącego na wierzchu, powinno się go dać zdemontować i następnie wysuwałby się nowy ekran. I tak w kółko do wyczerpania zapasów ekranowych 😉
komentarz
Tamara 2019-09-02 09:20:16
W huawei p smart powinien wysuwać sie mikrofonik do którego mozna mówić zamiast pisac smsy i wtedy latwiej będzie użytkownikom zamiast pisac to glosniczek sie wysuwa i sie mowi
komentarz
Robert 2019-09-02 09:10:25
Wysuwany ekran, posiadający czujniki, dzięki którym będzie automatycznie regulować najlepszą widoczność dla użytkownika w słoneczny dzień.
komentarz
Piotr 2019-09-02 08:22:10
Witam. W następnym modelu można by było zainstalować wysuwaną latarkę, która to napewno była by bardziej praktyczna i poręczna. Powinna wysuwać się z góry telefonu do przodu w miejscu np. ,, wyście Jack"
komentarz
Piotr 2019-09-02 08:21:35
Witam. W następnym modelu można by było zainstalować wysuwaną latarkę, która to napewno była by bardziej praktyczna i poręczna. Powinna wysuwać się z góry telefonu do przodu w miejscu np. ,, wyście Jack"
komentarz
Rafał 2019-09-01 23:53:22
Przy pomocy małego silniczka z telefonu powinien wysuwać się mały projektor , który byłby w stanie wyświetlać treści na np. ścianie. W dobie wszechobecnych filmików taki gadżet mógłby znaleźć swoich entuzjastów.
komentarz
Monika 2019-09-01 18:39:14
Wysuwamy głośnik, dzięki czemu łatwiej byłoby nagrywać wiadomości głosowe, ale i wygodniej by się prowadziło rozmowy telefoniczne.
komentarz
Dominik 2019-09-01 18:08:30
Oczywiście innowacją oraz sporym zaskoczeniem byłaby lampa błyskowa, która by towarzyszyła aparatowi! Jeden wysuwany moduł to już coś, ale dwa to już prawdziwe Science-fiction 🙂 To naprawdę przydatna rzecz, zwłaszcza gdy robimy zdjecia w nocy, a takie pamiętne chwile muszą być wykonane w doskonałym oświetleniu! To pamiątka na całe życie 🙂
komentarz
Marzena 2019-09-01 15:17:01
Przy pomocy małego silniczka powinna wysuwać się szufladka z otwieraczem do piwka. Na piknikach, ogniskach, imprezkach pod chmurką problem pt. JAK OTWORZYĆ PIWO w jednej chwili byłby rozwiązany.
komentarz
Michał 2019-09-01 14:01:29
Nie da się nie zauważyć trendu na coraz to bardziej zmyślne i kreatywne skonstruowanie aparatu fotograficznego, aby był możliwie najmniej widoczny i robił jak najlepsze zdjęcia. Mało kto póki co skupia się na dźwięku i muzyce. Może więc dobrym pomysłem byłoby skonstruowanie dodatkowego dodatkowych) wysuwanych, większych głośników, które znacznie zwiększyłyby głośność i jakość słuchanej muzyki. Nie trzeba by nosić dodatkowych głośników.
komentarz
Martyna 2019-09-01 11:57:56
Moja wyobraźnia podpowiedziała mi: Martyna, zapomnij o smartfonie ze składanym ekranem! Ludziom bardziej przydadzą się takie, w których w razie potrzeby można będzie dodatkowy ekran wysunąć za pomocą małego silniczka! Dzięki temu smartfon można będzie szybko przekształcić w tablet, wygodniej oglądać film, pisać maila czy po prostu przeglądać internet!
komentarz
Konrad 2019-09-01 09:11:00
Według mnie ciekawym wysuwającym elementem byłyby nogi. Wobraźcie sobie leżący telefon i nagle zaczynają się wysuwać nogi przez co telefon podnosi sie i wstaje jak prymitywny robot, a my możemy się cieszyć wygodnym ekranem przy śniadaniu. Oczywiście nie chodzi mi o nogi ze stopami tylko o nogi jak w statywie albo w phone stand.
komentarz
Paweł 2019-09-01 08:59:36
Elementem który powinien się jeszcze wysuwać to aparat główny, być może takie ulepszenie dało by lepsze zdjecia i oczywiście zbliżenie by jak najlepiej uchwycić obiekty, które są daleko.
komentarz
Wojciech 2019-09-01 08:10:49
Wysowana powinna być poduszka bezpieczeństwa telefonu. Podczas swobodnego lotu, telefon wykrywa bezwładność i wysuwa się malutki pojemniczek a w nim poduszka, która podczas szybkiego napełnienia się powietrzem otacza cały telefon czyniąc go odpornym na upadek i różnego rodzaju zarysowania czy uszkodzenia. Co więcej, dzięki powierzchni napełnionej powietrzem telefon nie pójdzie na dno, nie utopi się ani nie zachlapie. Bezpieczeństwo jest w modzie, jest czyms do czego producencie wszelkiego rodzaju sprzętów przykładają ogromną uwagę. Czemu by nie zastosować tego w naszych coraz to lepszych i droższych modelach smartfonów.
komentarz
Łukasz 2019-09-01 07:59:16
Kolejnym elementem, który powinien wysuwać się za pomocą małego silniczka, jest system audio. System ten składałby się z dwóch wysuwanych głośników stereo, które w momencie włączenia aplikacji do słuchania muzyki, wysuwałyby się symetrycznie z obudowy . To rozwiązanie pozwoliłoby na usłyszenie wysokiej klasy czystego dźwięku, który nie byłby stłumiony. Osobom ceniącym jakość dźwięku ten pomysł na pewno się spodoba.
komentarz
Beata 2019-09-01 01:24:15
Przy pomocy małego silniczka mogłaby się wysuwać mała czerwona łapka z paluszkiem, która groziłaby palcem każdemu, kto popełnia błąd ortograficzny, np pisząc Regulamin do konkursu, w którym błędnie zostało napisane słowo "spośród" - oj Ty, Ty!
komentarz
Emilia 2019-08-31 23:50:13
Popłynę sobie troszkę fantazją i mnie najbardziej przydałaby się półeczka na kawkę Latte, bo w smartfonie przeglądam prasę, nowinki, plotki, zdjęcia i na takiej półeczce z wcięciem na kubeczek trzymałabym swoją ulubioną Latte, a co! 😉 Emilka
komentarz
Wojciech 2019-08-31 22:53:28
Proste pomysły są najlepsze. Idealnym rozwiązaniem był by wysuwany wtyk usb. Już nie trzeba szukać kabla aby podpiąć telefon do komputera , radia samochodowego czy jakiegokolwiek urządzenia z portem Usb.Szybkie podłączenie bez kabla.
komentarz
Anna 2019-08-31 21:57:40
W telefonie skrytka mała Schowam tam co będę chciała Dowód osobisty, karta, pieniądze może? I tylko ja ją wysunę i otworzę Bo będzie na hasło zabezpieczona Taka wysuwana funkcja mojego fona
komentarz
Anna 2019-08-31 21:14:36
Wbudowane dwa głośniki, wysuwające się z dwóch stron, dzięki czemu skończyłaby się konieczność noszenia ze sobą dodatkowo głośnika.
komentarz
Krzysztof 2019-08-31 21:13:12
Bateria powinna być wysuwana, aby można było stawiać na niej piwo!
komentarz
Anna 2019-08-31 21:12:32
Wbudowane dwa głośniki, wysuwające się z dwóch stron, dzięki czemu skończyłaby się konieczność noszenia ze sobą dodatkowo głośnika.
komentarz
Anna 2019-08-31 21:12:26
Wbudowane dwa głośniki, wysuwające się z dwóch stron, dzięki czemu skończyłaby się konieczność noszenia ze sobą dodatkowo głośnika.
komentarz
Marcin 2019-08-31 15:08:23
Dla mnie bardzo istotna funkcja w smartphonie to możliwość odtwarzania muzyki. Z tego też względu ja jako fan muzyki i początkujący dj pragnął bym aby z aparatu wysuwała się konsola dj-eska na której można byłoby miksować i skreczować kawałki. Wiem że są takie aplikacje i sam próbowałem się na nich bawić jednak w tym przypadku ekran byśmy mieli wolny do zagospodarowania w inny sposób choćby na playlisty lub funkcje miksera. Taki szybki sprzęcik do zorganizowania spontanicznej imprezki wraz z głośnikami bezprzewodowymi byłby super. Mam nadzieję że ktoś na to wpadnie.
komentarz
Piotr 2019-08-31 12:05:16
W te upalne dni dobry byłby wysuwany wiatraczek chłodzący głowę, a w międzyczasie animowane tapety prezentowałyby widoki z zimowymi pejzażami.
komentarz
Maciej 2019-08-31 11:23:12
Według mnie w smartfonie przydałaby sie dodatkowy ekran wysuwany z boku zlewajacy się z głównym bez żadnych ramek za pomocą przycisku z lewej strony telefonu. Dało by to użytkownikom takiego smartfona większy ekran i brak jakichkolwiek problemów z składaniem ekranu. Sądzę że to byłby fajny pomysł żeby było coś takiego mimo że byłby trochę większy to z telefonu mamy odrazu tablet 🙂
komentarz
Tomek 2019-08-31 08:36:44
USB port - moja babcia spytałaby: co za czort?! Wysuwany ze smartfona i wkładany do... laptopa, telewizora czy innego z USB potwora. Wszystko po to żeby szybko i bezbolesnie przerzucić swoje foto. Selfie wymuskane się przerzuci, filmiki na bajerze tez na dysk twardy na przechowanie. Bez kabli i sznurów, bez plątaniny i nerwów do komputera port z telefonu klik i wszystko na prosto na laptopa myk!
komentarz
Olga 2019-08-31 07:59:05
Powinien wysuwać się grzebień, żeby podrapać sie po głowie albo najzwyczajniej w świecie, poczesać
komentarz
Michał 2019-08-31 02:13:10
Nie ograniczajmy się: niech z dolnej krawędzi wysuwają się kolejne dwie kamery na indywidualnych silniczkach – termiczna i noktowizyjna. Tak oto powstanie elektroniczny odpowiednik szwajcarskiego scyzoryka, zapewniający nam dwie kolejne perspektywy poznawania otoczenia. Któż oparłby się pokusie spojrzenia termoczułym „okiem” na np. domowego czworonoga a noktowizyjnym w zaciemnione zakątki miasta?
komentarz
Adam 2019-08-30 22:43:14
Przy pomocy małego silniczka powinien się wysuwać uchwyt do trzymania smartfona. Użytkownikowi taki uchwyt zapewniłby komfortowe i bezpieczne trzymane telefonu w dłoni, a dodatkowo by pełnił funkcję podstawki ułatwiającej oglądanie zdjęć czy filmów na smartfonie.
komentarz
Adam 2019-08-30 22:43:11
Przy pomocy małego silniczka powinien się wysuwać uchwyt do trzymania smartfona. Użytkownikowi taki uchwyt zapewniłby komfortowe i bezpieczne trzymane telefonu w dłoni, a dodatkowo by pełnił funkcję podstawki ułatwiającej oglądanie zdjęć czy filmów na smartfonie.
komentarz
Magdalena 2019-08-30 22:26:29
Myślę, że z telefonu powinien wysuwać się dziecięcy smoczek – nieodzowna pomoc dla umęczonego rodzica, chwila błogiego relaksu dla dziecka. Czy fantazja nie poniosła mnie aby za mocno?:)
komentarz
Magdalena 2019-08-30 22:26:26
Myślę, że z telefonu powinien wysuwać się dziecięcy smoczek – nieodzowna pomoc dla umęczonego rodzica, chwila błogiego relaksu dla dziecka. Czy fantazja nie poniosła mnie aby za mocno?:)
komentarz
Edyta 2019-08-30 22:18:16
Lampka błyskowa, zdjęcia w ciemności wychodziły by wówczas jeszcze lepiej i wyraźniej. Czytnik linii papilarnych też byłby fajny, albo skan oka. Wiele bajerów można by wymienić
komentarz
Dariusz 2019-08-30 21:39:51
Witam. Proponuję np: 1.Wysuwane z bocznych krawędzi dodatkowe głośniki do słuchania myzyki 2. Wysuwana latarka 3. Wysuwana antena dla zwiększenia siły sygnału sieci lub WIFI Pozdrawiam.
komentarz
Adam 2019-08-30 21:32:43
Przy pomocy małego silniczka powinien się  wysuwać uchwyt do trzymania smartfona. Użytkownikowi taki uchwyt zapewniłby komfortowe i bezpieczne trzymanie telefonu w dłoni, a dodatkowo by pełnił funkcję podstawki ułatwiającej oglądanie zdjęć czy filmów na smartfonie.
komentarz
Karolina 2019-08-30 21:29:03
Wysuwany moduł z multitoolem! Ależ to byłaby wygoda na wszelkich wyjazdach - telefon z aparatem, kompasem i do tego z funkcją scyzoryka czy śrubokrętu. Idealne rozwiązanie na każdy wyjazd i jaka oszczędność miejsca 🙂
komentarz
Adam 2019-08-30 21:23:20
Przy pomocy małego silniczka powinien się  wysuwać uchwyt do trzymania smartfona. Użytkownikowi taki uchwyt zapewniłby komfortowe i bezpieczne trzymanie telefonu w dłoni, a dodatkowo by pełnił funkcję podstawki ułatwiającej oglądanie zdjęć czy filmów na smartfonie.
komentarz
Krzysztof 2019-08-30 21:11:31
Myślę, że takim elementem mógłby być... procesor. Każdy w dowolnej chwili mógłby wymienić swój procesor na lepszy nie kupując nowego telefonu. Myślę też, że takie rozwiązanie spotkało by się z dużym zadowoleniem kupujących, choć nie wiem czy tak samo szczęśliwi byli by producenci.
komentarz
Dominika 2019-08-30 21:07:35
Wysuwany ekran i kamera Huawei P Smart Z Smartfona za pomocą silniczka bo byłyby idealnym okiem Wielkiego Brata czyli Big Brothera.
komentarz
Zdzislaw 2019-08-30 21:06:58
Jedyny wg mnie element, który powinien być wysuwany to tacka z kartką/kartami sim i ew. kartą pamięci. Aktualny sposób ich mocowania jest archaiczny.
komentarz
Krzysztof 2019-08-30 21:05:24
Myślę, że takim elementem mógłby być... procesor. Każdy w dowolnej chwili mógłby wymienić swój procesor na lepszy nie kupując nowego telefonu. Myślę też, że takie rozwiązanie spotkało by się ze sporym zadowoleniem kupujący, choć nie wiem czy tak samo szczęśliwi byli by producenci. ?
komentarz
Bożena 2019-08-30 20:28:30
To powinien być wysuwany chwytak z kamerą! Jeśli chciałbyś, żeby Ci się chciało, tak jak Ci się nie chce, albo wydajesz pół wypłaty na siłownię, a na drugie piętro jeździsz windą, to rozwiązanie dla Ciebie! Idealne, gdy nie chce Ci się wstać po pilota do telewizora lub przekąskę – dzięki precyzyjnemu sterowaniu i obrazowi z kamery bez wysiłku chwycisz życie za rogi. (Nie używać w pobliżu byków!).
komentarz
Marek 2019-08-30 19:24:34
Chciałbym aby wysuwał się taki czujnik który byłby używany przeze mnie do stałej kontroli mojej lepszej połowy. Jak tylko w zasięgu jego czujników pojawiła by sie nieautoryzowana męska sylwetka, natychmiast włączałby sie alarm zbliżeniowy
komentarz
Barbara 2019-08-30 19:23:25
Fajnie byłoby gdyby wysuwał się teleporter i mógł nas teleportować do filmów. Mogłabym wtedy grać główne role w filmach akcji, czy romansidłach.
komentarz
Krzysztof 2019-08-30 15:07:04
Takim silniczkiem można by wysuwać czytnik oka
komentarz
Paweł 2019-08-30 15:02:43
Propozycja może banalna 😉 wysuwany panel do weryfikacji odciskiem palca... uzasadnienie - prozaiczne... schowany panel nie ulegnie zanieczyszczeniu, więc powinien łatwiej odczytywać odcisk.
komentarz
Darek 2019-08-30 14:57:23
Oto mój pomysł: Posiadający wysuwane głośniki kierunkowe i mikrofon smartfon rozpoznający położenie głowy właściciela. W stronę uszu kieruje skoncentrowaną wiązkę fali głosowej za pomocą kierunkowego głośnika, uniemożliwiając lub w dużym stopniu utrudniając słyszenie dźwięku przez osoby postronne. Dobre zwłaszcza w aucie - nie lubię wyglądać jak kierowca-cyborg ze słuchawką w uchu.
komentarz
Karol 2019-08-30 14:43:25
Wysuwany dodatkowy ekran, który łączy się z wyświetlaczem głównym i czyni nasz smartfon bezkonkurencyjnie multimedialnym rarytasem. Tak jak ze stołem w domu, gdy przychodzą goście rozsuwamy blat, żeby było więcej miejsca, tak tu do oglądania seriali na netflixie, vlogów z youtube, grania w gry, zarządzania jako oddzielnym ekranem, nagrywania video itp. - pstryk i ekran wyjeżdża niczym Kubica na tor F1. Jest to super opcja, bo bateria pobiera moc tylko z aktywnego ekranu, a ekran nieużywany jest zabezpieczony w przeciwieństwie do składanych modeli...
komentarz
Janusz 2019-08-30 12:28:49
Mały silniczek będzie miał możliwość wysunięcia fragmentu tylnej obudowy smartfona, dzięki czemu uzyskamy dostęp do miejsca na akcesorium. Akcesorium dobierze sobie użytkownik w zależności od potrzeby. Gospodyni domowa umieści w akcesorium żeton do wózka sklepowego, a np. bankowiec przechowa tam klucz do skrytki.
komentarz
Adam 2019-08-30 11:02:45
Fajnie gdyby w telefonie wysuwała się... Antena! Tak, kiedyś były takie telefony 😉 W telefonie mógłby się wtedy znajdować dekoder DVB-T do oglądania telewizji cyfrowej, można by słuchać radia DAB+ które w Polsce robi się coraz bardziej popularne (polecam, jeżeli tylko mamy sygnał to jakość jest świetna - bez szumów). Mogłaby też wspomagać zasięg WiFi którego tak często nam brakuje (np na wakacjach za granicą). Orange, wiecie jakie zalety daje WiFi calling ;P Można by nawet w telefonie zainstalować CB-Radio.
komentarz
Dawid 2019-08-30 08:26:30
Poranek zaczynam od kawy i smartfona, pewnie jak większość z nas! Skoro technologia się tak szybko rozwija, a innowacja jest kluczem do sukcesu, to dlaczego nie połączyć tych dwóch przyjemności o poranku?
komentarz
Łukasz 2019-08-30 07:23:11
Wysuwany aparat w smartfonach to ciekawy trend, który umożliwia podciągnięcie ekranu niemalże do wszystkich krawędzi urządzenia bez konieczności stosowania wcięć psujących efekt wizualny. Moim zdaniem jeszcze ciekawszym zabiegiem byłoby zamontowanie na takim wysuwanym module pikoprojektora (na wzór modularnych smartfonów Motoroli). Możliwość "rzucenia" obrazu ze smartfona na ścianę podczas długich wieczorów filmowych z Youtube czy Netflixem byłaby niezastąpiona 🙂
komentarz
Marek 2019-08-30 02:55:46
Takim silniczkiem mógłby się wysuwać uchwyt na pleckach smartfona, przez który przełożymy palec i stabilnie trzymamy nasz smartfon. Obecnie mam ringa na przyssawkę, ale wysuwający się sam byłby hitem 😉
komentarz
Bronisław 2019-08-29 23:10:08
Jako że przedni aparat jest do selfi to proponuję aby obok aparatu wysuwał się wiatraczek, który zapewni rozwiane włosy oraz chłód latem. Dodatkowo z obu boków wysuwałyby się lampy błyskowe żeby facjata była dobrze rozświetlona. A z dolnego statyw - i można robić relację live 🙂
komentarz
Marta 2019-08-29 14:03:19
Chyba każda z kobiet marzy o wysuwalnej ładowarce. W damskiej torebce każdy cm2 wolnej przestrzeni jest ważny 🙂
komentarz
Łukasz 2019-08-29 12:33:20
Jaki powinien być dobry smartfon technologia to już kwestia osobistych preferencji – dodatkowy silniczek czytnik linii papilarnych oraz biometria odczyt obrazu tęczówki oka,twarzy, geometrii dłoni.
komentarz
Łukasz 2019-08-29 12:33:17
Jaki powinien być dobry smartfon technologia to już kwestia osobistych preferencji – dodatkowy silniczek czytnik linii papilarnych oraz biometria odczyt obrazu tęczówki oka,twarzy, geometrii dłoni.
komentarz
Mikołaj 2019-08-29 12:29:34
Moim zdaniem ciekawym elementem wysuwającym się w telefonie, konkretnie w iPhonie byłby system FaceID. Nie byłoby notcha i wyglądał by lepiej ?
komentarz
Paweł 2019-08-29 12:27:32
Ja bym chciałbym mieć w swoim smartfonie wysuwaną baterię. Ogólnie powerbanki zajmują sporo miejsca, ładowarki również. Smartfonowa bateria jest zazwyczaj niewielkich rozmiarów, więc myślę że takie rozwiązanie stałoby się hitem.
komentarz
Kamil 2019-08-29 10:39:51
Mógłby wysuwać się dodatkowy głośnik dzięki czemu telefon serwowałby lepszą jakość dźwięku nie tylko w tramwaju do słuchania muzyki a w sypialni do oglądania filmów np. z Netflixa czy YT.
komentarz
Robert 2019-08-29 09:49:01
Baterię! Trochę tak jakbym był Martym McFly z "Powrotu do przyszłości", ale powrót wymiennej baterii to byłoby coś, co wstrząsnęłoby rynkiem. Taka zmiana zrobiłaby nie lada przetasowanie na rynku. Trzymam kciuki!
komentarz
Artur 2019-08-29 09:47:47
Przydałoby się gdyby tacka na karty sim wysuwałaby się automatycznie. To byłoby coś fajnego he he
komentarz
Artur 2019-08-29 09:47:44
Przydałoby się gdyby tacka na karty sim wysuwałaby się automatycznie. To byłoby coś fajnego he he
Udostępnij: KONKURS! Huawei P Smart Z do wygrania [wyniki]
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Tree. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  mike278 10:33 29-08-2019
  No i to ja lubię :) A co do fioletowych. Poprawiło się trochę. Za to "jakość" bloga zjechała w mojej ocenie. Brak osobistych ocen ( tu jeszcze są i nie rezygnujcie z tego proszę. Aluzja do poprawy video Kasi gdy zrezygnowaliście z nachalnej reklamy. Teraz jest baaardzo dobrze.) i fakt że odpisuje się "Teamowi Play" a nie konkretnym osobom powoduje u mnie przynajmniej wrażenie że mam styczność z typowym korpo "fake blogiem". Ale to ja i moje osobiste wrażenie. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anna K. 09:19 07-09-2019
  Przydałaby mi się taka niemożliwa do niezauważenia, wściekle migająca i wibrująca, a także .głośno wrzeszcząca diodo-syrena. Mogłaby mieć również funkcję delikatnego rażenia prądem Wysuwałaby się zawsze gdy niebezpiecznie zbliżałabym się do lodówki w porach zakazanych. Uratowałoby to zdecydowanie moją dietę. Idąc dalej z duchem technologii- synchronizacja kilku GPS-ów i oto nagle mamy alarm - teściowa jest już na naszym osiedlu,a mamy jeszcze czas na reakcję:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  panda 15:39 10-09-2019
  czemu zgłoszenia się nie dodają do listy?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sławomir 21:22 11-09-2019
  Nie widzę swojego zgłoszenia na liście... Oto moje zgłoszenie: Czytnik kodów kreskowych - poręczny, kompaktowy, skorelowany ze specjalną aplikacją. W sklepach umożliwiałby zeskanowanie kodu kreskowego danego towaru i wówczas na ekranie smartfona pojawiłoby się porównanie cen w różnych sklepach, opinie użytkowników, informacje na temat składu (jeśli byłby to produkt spożywczy). Zaoszczędziłoby to czas i pieniądze. Moim zdaniem bardzo przydatna funkcja!
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 18:11 16-09-2019
  Gratulacje :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  nick 20:03 16-09-2019
  Daniel gratulacje. Podziękuj Edziowi za inspirację.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kasia 22:35 16-09-2019
   Edzio gratuluję, w końcu wygrał twój pomysł.
   Odpowiedz
  • komentarz
   kolega Edzia 07:52 17-09-2019
   Droga Redakcjo, świetny pomysł i nowatorskie podejście to miał Edzio kilka dni wcześniej niż Daniel, który po prostu rozwinął ten pomysł - nie zaprzeczę, że zgrabnie. Choć z błędami.
   Odpowiedz
 • komentarz
  bolo 09:49 17-09-2019
  Przyznam, że nie rozumiem konieczności użycia dłuta w celu powieszenia tego akurat na szkunerze... Ale cóż, Jury dało się złapać na egzotyczny dla nich brzmieniowo bełkot i już nie zastanawiało nad sensem. Bywa.
  Odpowiedz
 • komentarz
  bolo 09:54 17-09-2019
  P.S. "Zwycięzcy dedykujemy także wiersz..." Serio, nawet WIERSZ?! Gdzie, jaki??
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:04 17-09-2019
   Może być to także: mowa wiązana, rymowanka, twórczość poetycka, utwór poetycki, wierszydło, wierszyk, akapit, cytat, cytata, fragmencik, fragment, passus, przytoczenie, scena, urywek, ustęp, wers, werset, wyimek, wyjątek, wypis, ziarenko, zwrotka, familia, klan, linia, linijka, rodzina, ród, rząd liter, rządek, fragment tekstu, otoczenie słowne, paragraf, ustęp tekstu, wcięcie, epigram, epigramat, fraszka, dzieło literackie, poezja. To mam nadzieję pełna lista synonimów
   Odpowiedz
   • komentarz
    bolo 13:06 17-09-2019
    Piotrze, wiersz to wiersz. Może być rymowany, może być biały. Nie widzę go tu nigdzie, dlatego pytam :) Nie zasypuj mnie listą synonimów, tylko do rzeczy, do rzeczy! Chodzi o tę humoreskę Tuwima? To ona nie jest wierszem. Tak trudno wziąć na klatę prawdę?
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 16:29 18-09-2019
     Aaaa! W tym sensie. Pełna racja zwracam honor i przepraszam.
     Odpowiedz
 • komentarz
  daniel 09:40 18-09-2019
  Dziękuję za wyróżnienie :) i czekam na kontakt.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Edzio 09:22 19-09-2019
   Tu Edzio, mogę sobie z Tobą zrobić selfie tym fonem?
   Odpowiedz
   • komentarz
    daniel 11:57 19-09-2019
    Oczywiście :)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Damian 16:17 18-09-2019
  Szkoda, że Komisja nie czytała najpierw regulaminu, bo tak główny warunek odpowiedzi to 400 znaków...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 16:28 18-09-2019
   W takim razie cale szczęście, że autor zmieścił się w tym limicie.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Damian 17:13 18-09-2019
    Przepraszam, faktycznie, nie tego Daniela czytałem...;)
    Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej