Oferta

Mikołaj w czerwcu? W ofercie dla biznesu to możliwe

22 czerwca 2018

Mikołaj w czerwcu? W ofercie dla biznesu to możliwe

Teraz klienci biznesowi mogą zrobić sobie prezent, kupując Samsunga Galaxy J5 dual SIM już od 24 zł + VAT miesięcznie w planie Dla Firm za 34,99 zł. To bardzo dobra cena na rynku. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Takie  okazje przygotowaliśmy dla klientów: m.in Samsung Galaxy S9+ w planie Dla Firm z Multipakiem XL za 44,99 zł miesięcznie oraz opłatą na strat 399 zł oraz Samsung Galaxy S8 w planie Dla Firm z Multipakiem XL za 44,99 zł miesięcznie.

Powyższe ceny dotyczą miesięcznej raty w planie Dla Firm dla Klientów przenoszących numer do Orange.

Udostępnij: Mikołaj w czerwcu? W ofercie dla biznesu to możliwe

Informacje prasowe

Domeny, hosting, e-sklepy i bezpieczne witryny www w ofercie Orange

26 maja 2015

Domeny, hosting, e-sklepy i bezpieczne witryny www w ofercie Orange

Klienci Orange mogą od dziś korzystać z http://chmura.orange.pl – nowoczesnej platformy oferującej kompleksowe rozwiązania technologiczne i usługi umożliwiające łatwe rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności w internecie. Oprócz pakietów hostingowych i domen, w bogatej ofercie dostępne są również: sklepy internetowe, kreator stron www, wirtualne biuro – Office 365, a także bezpieczne certyfikaty SSL oraz serwery VPS. Korzystając z oferty Orange przygotowanej we współpracy z liderem rynku – home.pl, każdy przedsiębiorca zyskuje bezpieczne i wygodne narzędzia umożliwiające szybkie i skuteczne dotarcie nowych klientów oraz budowanie własnej przewagi konkurencyjnej.

Propozycja Orange jest odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, pozwalających na prowadzenie różnych typów działalności w internecie, a przy tym niewymagających znajomości skomplikowanych aspektów technicznych. Zgodnie z oczekiwaniami klientów, usługi świadczone na platformie http://chmura.orange.pl zachowują najwyższe standardy, jednak ich ceny i parametry są sprofilowane tak, by każdy przedsiębiorca mógł je dopasować do własnych potrzeb.

W ofercie dla klientów zainteresowanych stworzeniem własnej, profesjonalnej strony internetowej są dostępne trzy linie oferujące gotowe pakiety kreatorów witryn WWW:

•Basic – zawierający 16 szablonów graficznych oraz 10 podstron,

•Standard – składający się z 26 szablonów graficznych oraz 50 podstron,

•Premium – oferujący nielimitowany wybór szablonów graficznych oraz dowolną liczbę podstron.

Dzięki nim, w kilku prostych krokach można stworzyć samodzielnie własną stronę internetową, wraz z aplikacjami niezbędnymi dla rodzaju wykonywanej działalności.

Klienci potrzebujący niezbędnego do działania stron www serwera, mogą skorzystać z usług hostingu, które obejmują również trzy pakiety:

•Basic – zapewniający 50 GB przestrzeni dyskowej oraz 25 kont e-mail,

•Standard – oferujący 100 GB przestrzeni dyskowej oraz 100 kont e-mail,

•Premium – zawierający 200 GB przestrzeni dyskowej oraz 200 kont e-mail, a także FTP bez limitu, serwisy www bez limitu, bazy danych PostgreSQL bez limitu.

Na bardziej wymagających klientów czekają ponadto trzy dodatkowe pakiety rozwiązań, dzięki którym mogą podnieść parametry wykorzystywanych usług lub przenieść swoje serwisy na dedykowane, elastyczne platformy VPS (Virtual Private Server).

Chmura.orange.pl obejmować będzie również usługi sprzedaży domen, czyli indywidualnych adresów internetowych, które w sieci często stanowią rodzaj znaku towarowego. W ofercie są do wyboru domeny narodowe (m.in.: .pl, .cz, .se), domeny globalne (m.in.: .com, .net, .eu) oraz domeny nowego typu (m.in.: .bar, .club).

Na wszystkich, którzy zdecydują się na uruchomienie sprzedaży w sieci – czekają dwie opcje e-sklepów. Wersja Standard, idealna dla przedsiębiorców, którzy oferują nie więcej niż 2 000 produktów oraz wersja Premium dla sklepów z asortymentem sięgającym do 10 000 pozycji.

W ofercie są też dostępne usługi wirtualnego biura – Office 365. Obejmują one pakiet niezbędnych aplikacji, takich jak Word, Excel, PowerPoint, a także m.in. wirtualny dysk o pojemności 1 TB i komunikator umożliwiający kontakt i współpracę pomiędzy użytkownikami. Dzięki temu, że usługa jest świadczona w modelu chmurowym, dostęp do niej można uzyskać z niemal każdego miejsca i urządzenia — komputera, smartfona lub tabletu. Jedna subskrypcja umożliwia instalację aplikacji desktopowych Office na maksymalnie pięciu komputerach PC lub Mac oraz pięciu urządzeniach mobilnych. W rezultacie użytkownik ma dostęp do pełnej wersji usługi z każdego ze swoich narzędzi, niezależnie czy jest w biurze czy domu.

Wszystkie pakiety oferowane na platformie są dostępne w abonamencie rocznym lub miesięcznym. Można za nie zapłacić za pomocą karty kredytowej, przelewu typu pay-by-link lub bankowego.  Rozliczenie odbywa się w złotówkach, na podstawie faktur wystawionych przez Orange. Użytkownicy nowych usług mogą również liczyć na wsparcie techniczne świadczone poprzez Biuro Obsługi Klienta pod numerem 22 460 55 62.

Partnerem technologicznym oferty jest home.pl S.A. – największy dostawca usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Chmura.orange.pl korzysta z systemu bezpieczeństwa, zgodnego z wymaganiami normy ISO 27001 i zweryfikowanego przez BSI Group Polska – największą jednostkę certyfikującą systemy bezpieczeństwa informacji w Polsce.

Szczegóły w regulaminie oferty i na http://chmura.orange.pl/ 

O home.pl:

Firma działa od 1997 roku i zatrudnia ponad 250 pracowników. Specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów internetowych, systemów kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych w chmurze. Z usług home.pl korzysta 2 miliony użytkowników. Firma obsługuje 1,2 miliona domen, ponad 150 tysięcy wirtualnych kont serwerowych, a także 7,5 tys. sklepów internetowych. Jako pierwsza firma w branży uzyskała certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 27001:2005. Więcej o home.pl na: https://home.pl/ 

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

e-mail: biuro.prasowe@orange.com

Aleksandra Ziębka, specjalista ds. PR home.pl

e-mail: aleksandra.ziebka@home.net.pl

Udostępnij: Domeny, hosting, e-sklepy i bezpieczne witryny www w ofercie Orange

Oferta

Chmura dla Firm

14 lutego 2014

Chmura dla Firm

Jakiś czas temu Wojtek informował o nowych abonamentach dla klientów biznesowych. Atrakcyjność oferty polega między innymi na tym, że kupując do abonamentu dodatkowe usługi można obniżyć sobie cenę telefonu. Ta konstrukcja zachęca do wyboru usług naprawdę przydatnych w codziennym życiu i pracy.

Jedną z dodatkowych funkcjonalności jest 20% rabatu na aplikacje zakupione na platformie Chmura dla Firm. Dzisiejszy wpis jest właśnie dla tych, którzy nie wiedzą co to jest chmura i ile jest wart taki rabat.

Chmura dla Firm to platforma z aplikacjami wspomagającymi prowadzenie biznesu. W pewnym uproszczeniu możemy powiedzieć, że to taki sklep internetowy z aplikacjami działającymi w modelu SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa). Oznacza to, że są one dostępne on-line z dowolnego komputera, tabletu lub smartphona (dowolnego ale zawsze warto sprawdzić wymagania sprzętowe a w szczególności wymagany system operacyjny 🙂

Witryna dopiero co wystartowała a już można tam znaleźć 4 bardzo interesujące z punktu widzenia biznesu oferty:

1. Superksięgowa

To rewolucja dla small biznesu na miarę bankowości elektronicznej. Prosta aplikacja interntowa umożliwiająca zarządzanie dokumentacją księgową. W wariancie Easy można w razie wątpliwości zadać pytanie zespołowi ekspertów od rachunkowości. W wariancie Smart wystarczy tylko wprowadzić dokumenty a rozliczenia i reprezentacji przed Urzędem Skarbowym dokonuje już licencjonowana księgowa (posiadająca ubezpieczenie OC do 4 mln zł). Jest jeszcze opcja Comfort w ramach której po dokumenty do firmy przyjeżdża kurier – a i tak w razie czego będą one dostępne na każde żądanie przez Internet z dowolnego miejsca na ziemi.

2. StreetMobile

Możliwość promowania własnego biznesu na telefonach potencjalnych klientów. Wizytówka firmy widoczna dla użytkowników aplikacji to tylko 2 zł miesięcznie. Do tego pełne statystyki oglądalności naszego ogłoszenia i możliwość uzyskiwania opinii od klientów. Całkiem sporo za całkiem niewiele. Dostępny jest również pakiet umożliwiający tworzenie kampanii promocyjnych.
3. Xambox

Las rośnie wolno a tymczasem dzięki tanim drukarkom mamy coraz więcej dokumentów papierowych w naszych biurach. Aby nad tym zapanować można skorzystać z systemu, który je przechowa, zmieni skan na tekst i jeszcze pozwoli przeszukiwać archiwum tak jak przeszukujemy zasoby WWW.
4. Backup eXpert Pro

89c4dfcccd7ab444f74d787479e5519f0dfCzym jest backup on-line chyba w dzisiejszych czasach nie trzeba nikomu opisywać. Kto raz stracił ważne dane z powodu awarii dysku/laptopa/pożaru/włamania czy działalności zwierząt domowych 🙂 ten już nawet wie jak bardzo taka usługa może być przydatna. Tu w wersji nawet dla 35 jednocześnie korzystających użytkowników.
A to dopiero początek. Wiem co nieco na temat kolejnych aplikacji jakie są przygotowywane w Orange do udostępnienia w ramach Chmura dla Firm. Oczywiście obiecuję opisać je dla Was najszybciej jak to będzie możliwe. Niemniej jednak już teraz wybór jest ciekawy.
Chmura dla Firm jest dostępna dla wszystkich klientów biznesowych Orange. A jeśli zdecydujecie się na zakup nowoczesnego telefonu z jednym z nowych planów BiZ i wybierzecie odpowiednią paczkę usługową to dostaniecie dodatkowo 20% rabatu na wszystko co kupicie. I to w dowolnym momencie.

Udostępnij: Chmura dla Firm

Oferta

Nie zapominamy o biznesowym DSL

13 kwietnia 2011

Nie zapominamy o biznesowym DSL

Teraz klienci biznesowi mogą zrobić sobie prezent, kupując Samsunga Galaxy J5 dual SIM już od 24 zł + VAT miesięcznie w planie Dla Firm za 34,99 zł. To bardzo dobra cena na rynku. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Takie  okazje przygotowaliśmy dla klientów: m.in Samsung Galaxy S9+ w planie Dla Firm z Multipakiem XL za 44,99 zł miesięcznie oraz opłatą na strat 399 zł oraz Samsung Galaxy S8 w planie Dla Firm z Multipakiem XL za 44,99 zł miesięcznie.

Powyższe ceny dotyczą miesięcznej raty w planie Dla Firm dla Klientów przenoszących numer do Orange.

Udostępnij: Nie zapominamy o biznesowym DSL

Oferta

Tańsze rozmowy F2M dla biznesu

30 września 2009

Tańsze rozmowy F2M dla biznesu

Telekomunikacja Polska planuje obniżyć ceny połączeń z telefonów stacjonarnych na komórki (F2M) dla klientów biznesowych od 15 kwietnia 2009. To efekt porozumienia z UKE. Szczegóły oferty podamy za kilkanaście dni. Urząd sugerował termin prima aprilisowy, my kilkanaście tygodni późniejszy. Dzięki kompromisowi z regulatorem i przyśpieszeniu wprowadzania przez TP niezbędnych rozwiązań IT, klienci biznesowi szybciej skorzystają z tańszych rozmów i to jest najważniejsze. W przypadku klientów indywidualnych obniżki cen F2M obowiązują od 1 marca 2009, a stawka wynosi 40 gr za minutę. Pisałem o tym 1 marca 2009r.  http://blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/marzec_miesi%C4%85cej_obni%C5%BCek

Udostępnij: Tańsze rozmowy F2M dla biznesu

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej