Rozrywka

Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania festiwalowe karnety

Beata Giska Beata Giska
09 maja 2024
Konkurs w aplikacji Mój Orange – do wygrania festiwalowe karnety

Wczoraj skończył się konkurs, w którym mogliście otrzymać bilety na Orange Warsaw Festival. Tym, którym się nie udało dajemy dodatkową szansę. Jaki voucher wybierzecie? Na OWF czy Open'er Festival Powered by Orange?

Użytkownicy aplikacji Mój Orange mogą liczyć na przeróżne bonusy i tym razem w aplikacji można zgarnąć vouchery na dwa muzyczne wydarzenia.

Festiwalowe nagrody

Klienci indywidualni, biznesowi i Orange na kartę (wszyscy, którzy mają uprawnienia do założenia lub korzystania z konta w aplikacji Mój Orange) mogą wygrać karnet na swój ulubiony festiwal muzyczny.

Czas trwania: od 8 maja do 22 maja 2024 r.

Zasady: Należy zalogować się do aplikacji Mój Orange adresem e-mail i napisać: na który festiwal chce się pojechać i odpowiedzieć w kreatywny sposób na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać karnet na festiwal?”. Potem podać adres e-mail do kontaktu, zaakceptować regulamin i wysłać zgłoszenie.

Nagrody: W konkursie do wygrania jest 15 karnetów na wszystkie dni Orange Warsaw Festival (7 i 8 czerwca) i 15 karnetów na wszystkie dni Open’er Festival Power by Orange (3-6 lipca) w Gdyni. Jeden uczestnik może wgrać tylko 1 z 30 festiwalowych karnetów. Rodzaj przyznanej nagrody zależy od tego, którą imprezę wybierz uczestnik.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na tej stronie do 27 maja 2024 r. Laureaci dostaną też maila z informacją wygranej. Regulamin znajdziecie tutaj. Kto zagra na naszych festiwalach - sprawdźcie tu.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji, pora ją pobrać i korzystać z licznych bonusów. W każdą środę znajdziecie też niespodziankę w ramach akcji Środy z Mój Orange.


Odpowiedzialny biznes

Wolontariat pracowniczy dla planety

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
08 maja 2024
Wolontariat pracowniczy dla planety

Ostatnio obchodziliśmy Dzień Ziemi. Dla wolontariuszy i wolontariuszek Fundacji Orange, to znak, że czas zakasać rękawy, ubrudzić sobie ręce i wziąć się za sadzenie lasu. Ekipy wolontariackie włączyły się także w akcję sprzątania terenów zielonych i sadzenia łąk kwietnych. Jedna z nich zaprosiła do pomocy dzieci z lokalnej szkoły podstawowej. Cieszymy się, że wspólnie zaangażowali się w prace na rzecz środowiska, a przy tym poszerzyli swoją wiedzę o tym, co ważne - by chronić środowisko. Zobaczcie relacje z tych wydarzeń.

Pierwsza akcja miała miejsce w Ostrówku, gdzie dwa zespoły wolontariuszy i wolontariuszek Fundacji - pracowników Orange i Integrated Solutions - wspólnie posadziły 2000 sadzonek sosny. Przed rozpoczęciem pracy leśniczy przedstawił im szczegóły dotyczące powierzchni przeznaczonej do obsadzenia i udzielił instruktażu poprawnego sadzenia drzew. Podczas całej akcji członkowie służby leśnej służyli pomocą i udzielali wskazówek. Była to dobra okazja, aby zadać pytania dotyczące funkcjonowania lasów.

Kolejna akcja odbyła się we współpracy z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Warszawie. Spotkanie rozpoczęto rozmową o zadaniach, z którymi mierzy się ta instytucja i ciekawą lekcją na temat kryzysu wodnego oraz wymianą spostrzeżeń na temat tego, w jaki sposób oszczędzać wodę i zapobiegać jej marnowaniu. Po wykładzie grupa udała się na sprzątanie terenów zielonych przy Kładce Żerańskiej, a następnie zasadziła łąkę kwietną, by wspierać małą retencję przy śluzie wiślanej.

Do ostatniej akcji nasza kolejna ekipa wolontariacka zaprosiła do pomocy dzieci z lokalnej szkoły podstawowej przy ulicy Niepołomnickiej. Tak, jak w poprzednich latach - wspólnie posprzątali las „Rezerwat przyrody" Warszawa Rembertów.

Cieszymy się, że wolontariuszki i wolontariusze Fundacji Orange ruszyli w teren, by działać razem - w silnej grupie zmotywowanych i pełnych energii ludzi. A przy tym mogli dzielić się swoją wiedzą - wpływać na nasze otoczenie i dawać przykład młodym, a tym samym zadbać o planetę.

Wolontariat pracowniczy Orange działa już 20 lat i jest jedną z największych tego typu inicjatyw w Polsce. Wielokrotnie nagradzany, posiada także Certyfikat „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości” – poziom trzeci, najwyższy. Oznacza to, że przestrzegamy fundamentalnych zasad, chronimy wartości wolontariatu, że wspieramy pracowników w działaniach społecznych.
Pracownicy i pracowniczki firmy angażują się w wolontariat z Fundacją średnio 3000 razy w roku. Organizują zajęcia o bezpiecznym internecie dla dzieci, wspierają osoby starsze, prowadzą lokalne akcje społeczne w wielu miejscach w Polsce. W pełnej mobilizacji angażowali się także w liczne inicjatywy pomocowe w czasie pandemii i wspierają osoby z Ukrainy, przebywające w Polsce z powodu wojny.

Brawa za nieustanne zaangażowanie!!! #WolontariatOrange #OrangeGoesGreen #OrangeTeam


Oferta

Podpowiadamy prezenty komunijne

Beata Giska Beata Giska
07 maja 2024
Podpowiadamy prezenty komunijne

Jeśli szukacie inspiracji prezentowych co kupić na komunię, skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Warto pomyśleć o niespodziance, która będzie użyteczna i jednocześnie sprawi radość.

Komunia to czas, gdy dzieci dostają pierwszy lub po prostu lepszy technologicznie, wymarzony telefon. Tu wszystko zależy od naszego budżetu.

Smartfony

Nowoczesne, wielofunkcyjne smartfony z dobrym aparatem i dostępem do 5G wcale nie muszą być drogie. Najtańsze są już w przedziale ok. 700-1500 zł. Listę takich propozycji zobaczycie na naszym blogu. Z tych niskobudżetowych wiele urządzeń Was pozytywnie zaskoczy. Może nowoczesne Motorole w kolorowej oprawie z wegańskiej skóry albo Infinix ze wsparciem AI i zestawem akcesoriów gratis?

Jeśli idziemy w drugą stronę, bo niektórzy stawiają na markę w dobrej cenie w Orange są iPhone’y. Ze smartfonów z wyższej półki, ale uwielbianych przez młodzież są też składane telefony, na których wygodnie nagrywać filmiki.

Dając młodszym osobom smartfona warto skonsultować to wcześniej z rodzicami - czy jest to zgodne z zasadami, jakie panują w domu, a także uświadomić dziecku jak mądrze, bezpiecznie korzystać i wyznaczyć granice dostępu do gier czy internetu. Można też pomyśleć o ochronie sprzętu. Zarówno jeśli chodzi o szybkę, etui (co samo w sobie jest dodatkową ozdobą), a także o CyberTarczę - chroniącą przed cyberzagrożeniami w sieci.

Jako dodatek do prezentu lub mniejszy upominek sprawdzą się słuchawki: douszne - kompaktowe, w samoładującym się etui lub na dużej opasce. Mali melomani będą zachwyceni, a rodzice z pewnością docenią chwilę ciszy.

Zegarki

Zegarki to bardzo popularny prezent komunijny. Mogą być tradycyjne lub znacznie częściej wybierane smartwatche. Pełnią funkcję elektronicznego zegarka z licznymi kolorowymi tarczami do wyboru i sportowymi możliwościami. Pokazują kiedy dzwoni telefon, który dziecko może mieć w plecaku czy gdzieś odłożony, więc rodzic nie musi się martwić co dzieje się z podopiecznym. Można wybierać wersje bardziej chłopięce lub dziewczęce. Zajrzyjcie na stronę.

Hulajnogi, drony, konsole do gier

Młodzi miłośnicy sportu ucieszą się z elektronicznej hulajnogi na dojazdy do szkoły i na spotkania z rówieśnikami.

Mali odkrywcy świata chętnie zobaczą go z lotu ptaka - za pomocą zdjęć i ujęć z drona. Ma on w sobie cechy samolotu do zdalnego sterowania a także (w zależności od modelu) możliwość kamerowania. Uchwycenie i zdobycie okolicy z lotu ptaka to świetna zabawa.

Dla tych, którzy wolą domową rozrywkę fajnym prezentem będę Play Station, konsole, czy pady. Młodym gamerom przydadzą się też laptopy i komputery.

Jeśli młodzi ludzie lubią czytać warto pomyśleć o czytniku elektronicznym. Lekki i poręczny – ograniczy liczbę książek w domu, przez co zaoszczędzi się sporo miejsca. Dla fanów filmów polecamy przenośny projektor, który pozwoli na stworzenie minikina w pokoju, domu, w ogrodzie czy na wakacjach. Można go zabrać ze sobą wszędzie, nie zajmuje dużo miejsca, wyświetli także zdjęcia, sprawdzi się na dziecięcych imprezach i przyjęciach.

Więcej inspiracji znajdziecie na naszej specjalnej stronie z prezentami.

Scroll to Top