Biuro Prasowe Orange Polska

Promocja Minuty Non Stop do wszystkich sieci

Notatka dostępna w formacie:txt (rozmiar 1-4 kB)

Od 29 kwietnia w ofercie Nowe Orange Go można korzystać z promocji Minuty Non Stop do wszystkich sieci. Dzięki niej, użytkownicy regularnie zasilający konto dostają za każde doładowanie nawet 120 minut na połączenia do wszystkich sieci - bez wyjątku.

Darmowe minuty na połączenia do wszystkich sieci są przyznawane wszystkim użytkownikom oferty na kartę - Nowe Orange Go, którzy doładują swoje konto kwotą nie mniejszą niż 25 zł, nie później niż 25 dni od ostatniego doładowania. Liczba darmowych minut będzie uzależniona od wartości doładowania zgodnie z poniższą tabelą:

Wartość doładowania:

Liczba minut

do wszystkich sieci:

25 zł

30 minut

50 zł

60 minut

100 zł

120 minut

Niezależnie od nominału doładowania, promocyjne minuty można wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci w tym również Play i Polsat Cyfrowy. 

Aby skorzystać z promocji nie trzeba się rejestrować, czy zamawiać dodatkowych usług. Dodatkowe minuty są przyznawane automatycznie. Można z nich korzystać przez 31 dni. Kolejne doładowanie spełniające warunki promocji czyli wykonane nie później niż w ciągu 25 dni kumuluje się z niewykorzystanymi minutami i przedłuża ich ważność o kolejne 31 dni.