Biuro Prasowe Orange Polska

Pakiety nc+ dostępne z FunPack-iem w Orange Polska

Notatka dostępna w formacie:txt (rozmiar 1-4 kB)

W ofercie Orange Polska są od dziś (5 kwietnia) dostępne pakiety telewizyjne platformy nc+, które zastąpiły dotychczasową ofertę telewizji n. Mogą z nich skorzystać użytkownicy Neostrady z telewizją i FunPack-a (pakietu składającego się z internetu, telewizji i telefonu) i rozszerzyć w ten sposób podstawowy zestaw kanałów telewizyjnych, który otrzymują w ramach tych usług. W sumie mogą zyskać dostęp do ponad 100 kanałów tematycznych, w tym 41 w jakości HD.

Na start klienci Orange Polska mają do wyboru 5 pakietów nc+, będących odpowiednikami dotychczasowych pakietów telewizji n. Klienci, którzy korzystali wcześniej z pakietu telewizji n, mają możliwość jego zamiany na analogiczny pakiet nc+, w tej samej cenie. W ciągu najbliższych miesięcy do oferty Orange Polska zostaną dodane także pozostałe pakiety nc+: Canal+ Platinum oraz All Inclusive. 

Oferta pakietów nc+ dla klientów Orange Polska to ponad 100 kanałów tematycznych, m.in filmowych, sportowych, dziecięcych, rozrywkowych czy popularno-naukowych, a także jeszcze więcej niż dotychczas kanałów nadawanych w jakości HD. W nowych pakietach klienci otrzymują dostęp do 41 kanałów HD, w tym wielu kanałów oferowanych w telewizji satelitarnej na wyłączność, tylko na platformie nc+.

Poniżej szczegółowe informacje na temat nowej oferty:

 

Dodatkowo, wybierając pakiet  Universe+, klienci otrzymają Canal+ Family i Canal+ Family2  do dwóch  miesięcy w prezencie.

* * * * *

FunPack to multimedialny zestaw usług w jednej, korzystnej cenie. W jego skład wchodzi szybki internet w czterech opcjach prędkości do wyboru, telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na telefony stacjonarne w Polsce, do krajów Unii Europejskiej, USA i Kanady oraz telewizja z podstawowym zestawem popularnych kanałów telewizyjnych. Klienci mogą też korzystać bez dodatkowych opłaty z telewizji na życzenie, która umożliwia oglądanie ulubionego programu czy serialu w najbardziej dogodnym dla widza czasie – w ciągu 7 dni od emisji w telewizji. Dodatkowo, mają dostęp do bogatej oferty filmów w wideo na życzenie. Kupując FunPack-a, klienci otrzymują w prezencie nowoczesny dekoder telewizyjny HD z nagrywarką, umożliwiający także odbiór programów nadawanych za pośrednictwem nadajników telewizji naziemnej DVBT.

Szczegółowe informacje znajdują się na www.orange.pl

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska
22 527 19 39
biuro.prasowe@orange.com
http://blog.orange.pl/wojciechjabczynski/