Innowacje

Kto rządzi w sieci? | Przyszłość jest dziś #4 (1)

Marta Cieślak-Krajewska

16 października 2018

Kto rządzi w sieci? | Przyszłość jest dziś #4
1

W końcu i na naszym blogu przyszła pora na to, co niepodzielnie króluje w internecie. Koty. Mają swoich zagorzałych fanów, a filmiki z ich udziałem nie mają konkurencji na Youtubie. Jednak co wspólnego mają koty i Orange? Zobaczcie najnowszy odcinek „Przyszłość jest dziś”.

Przygotowane tego materiału było dla mnie wyjątkowe – praca w towarzystwie kotów to niesamowita przyjemność. A przy okazji może przekonam was do adopcji zwierzaka? 🙂

Schronienie dla zwierzaków

„Ochota na kota” to punkt adopcyjno-informacyjny schroniska „Na Paluchu”, mieszczący się przy ul. Grójeckiej 79 w Warszawie. Ruszył w sierpniu tego roku. Mieszka tam kilkanaście kotów, które są widoczne zza witryny lokalu. Mieszkańcy mogą też wejść do środka, pogłaskać i osobiście poznać charakter zwierzaków.

Dlaczego to tak wyjątkowe miejsce? Bo o ile nie wszyscy z nas są gotowi na odwiedziny w schronisku, w którym kłębią się setki kocich i psich dramatów, o tyle prawie każdy może odwiedzić zwierzaka na neutralnym gruncie. Taka właśnie jest „Ochota na kota”- są tutaj kanapy, drapaki, budki dla kotów oraz kamerki, które przez całą dobę transmitują sekretne życie kotów

Sekretne życie kotów on line

Możecie więc najpierw obejrzeć zwierzaki online (TUTAJ), a następnie wybrać się do „Ochoty na kota” i porozmawiać o adopcji. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: Ochota na kota.

Do tej pory dzięki „Ochocie” domy znalazło już kilkanaście kotów. Zozol, którego widzieliście w materiale, pojechał do nowych właścicieli już kilka dni po nagraniu. W schronisku koty nie mają zbyt wiele szans na przeżycie. Dlatego tak ważne jest szybkie znalezienie im nowych domów.

Projekt został zrealizowany przez Urząd Miasta Warszawy. Orange Polska dostarczył światłowód do punktu. Zwierzaki pochodzą z warszawskiego schroniska na Paluchu, które również możecie odwiedzić, jeśli rozważacie adopcję czworonożnego przyjaciela.

Udostępnij: Kto rządzi w sieci? | Przyszłość jest dziś #4
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Klucz. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 09:15 17-10-2018
  Fajny pomysł i akcja na adopcję zwierzaków, inne miasta powinny brać przykład :)
  Odpowiedz

Oferta

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB (52)

Marta Cieślak-Krajewska

12 października 2018

Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB
52

Wczoraj w Orange na kartę odświeżyliśmy naszą flagową usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Oznacza to, że nasi klienci, którzy korzystają z nielimitowanych połączeń i SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu Unii Europejskiej oraz pakietu danych, dostają teraz jeszcze więcej.

Co się zmieniło

W odświeżonej usłudze „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” pojawiły się nowe opcje usługi: jednorazowe na 1, 3, 5 i 10 dni oraz odnawialna na 7 dni Dzięki temu wszyscy klienci Orange na kartę, niezależnie od ilości posiadanych złotówek na koncie, mają dostęp do usługi „bez limitu”. Szczegóły w tabeli poniżej.

Wersja jednorazowa
Usługa Cena Ważność
Rozmowy i SMS-y bez limitu 10 – 20 GB 25 zł 31 dni
5 GB 10 zł 10 dni
3 GB 7 zł 7 dni
2 GB 5 zł 5 dni
1 GB 3 zł 3 dni
0,5 GB 1 zł 1 dzień
Wersja automatycznie odnawialna
Usługa Cena Ważność
Rozmowy i SMS-y bez limitu 15 – 20 GB 25 zł 31 dni
3 GB 7 zł 7 dni

Dlaczego wprowadziliśmy aż tyle wariantów? Ponieważ zależy nam, żeby każdy klient w Orange na kartę mógł pozwolić sobie na nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz pakiet danych. Utrzymaliśmy też wszelkie benefity stażowe przy aktywacji usług (od 10 do 20 GB w pakiecie bazowym) oraz premiujące stałość odnawiania (+1 GB za każde kolejne odnowienie).

Użytkownik sam zdecyduje, jak długo chce korzystać z rozmów i  SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci oraz pakietów danych. Co więcej, pakiety GB oraz ważności usług z kolejnych aktywacji i odnowień sumują się. Po wykorzystaniu pakietu danych w okresie ważności usługi zostanie włączony tzw. lejek, czyli ograniczenie prędkości transferu danych chroniące przed nieplanowanymi kosztami.

Co jeszcze dostajecie w nowej usłudze

 • Możecie włączyć kolejną wersję usługi mając aktywną jej poprzednią wersję,
 • po włączeniu kolejnej wersji usługi w trakcie trwania ważności poprzedniej, GB i ważność usługi sumują się. Nie tracicie tego, za co już zapłaciliście,
 • usługa odnawia się natychmiast po doładowaniu konta, a nie co 3-4 godziny, jak dotychczas.

Jak działają usługi automatycznie odnawialne

Ułatwieniem jest automatyczne odnawianie usługi co 7 lub 31 dni. Z konta  głównego pobierana jest odpowiednia kwota. Dzięki temu można nieprzerwanie korzystać z rozmów i SMS-ów do wszystkich, a pakiet danych rośnie przy kolejnych odnowieniach. Każde kolejne odnowienie usługi to dodatkowe 1 GB do liczby GB z poprzedniego okresu. Wraz z odnowieniem usługi, niewykorzystane GB przechodzą na kolejny okres. W wersji na 31 dni pakiet bazowy GB zależy od stażu w Orange na kartę. Czyli, im dłużej jesteś z nami tym więcej dostajesz.

Wersja automatycznie odnawialna
Usługa Cena Ważność SMS pod 696 Krótki kod Włącz Online
Rozmowy i SMS-y bez limitu 15 – 20 GB 25 zł 31 dni AKT31 CYKL *115*2*31# Po zalogowaniu do Mój Orange
3 GB 7 zł 7 dni AKT7 CYKL *115*2*7#

Więcej o ofercie:

„Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”

Regulamin

 

Udostępnij: Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Dom. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Ron 17:04 12-10-2018
  Jest dobrze i bardzo elastycznie. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcin Czajka 17:34 12-10-2018
  Brak MMS-ów dyskwalifikował i nadal dyskwalifikuje tą ofertę.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 18:51 12-10-2018
   Większość sieci w PL na kartę nie ma MMSów w tych zestawach. Jest tanio, a to dla wielu ważne ;)
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 22:46 12-10-2018
    Uważam również że gdyby Orange dołożyłby mmsy to konkurencja miała by solidnego przeciwnika. Zieloni i "dziewica" mają w swoich pakietach mmsy i jakoś na tym zarabiają. Nie wiem jak tylko wychodzi pakiet z rozmowami, smsami i danymi w roamingu w przypadku w/w operatorów.
    Odpowiedz
   • komentarz
    Noname 13:55 14-10-2018
    Play, plus, t-mobile takie same oferty + mms. Orange w XXI wieku nie ma mms. Porażka.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Monika 12:36 15-10-2018
     kto w XXI wieku wysyła MMS.. przy tak wielu smartfonowych aplikacjach miałabym korzystać z wysyłania zdjęć MMSem ? Przeżytek...
     Odpowiedz
     • komentarz
      pablo_ck 20:01 16-10-2018
      Moja 63 letnia mama nie używa smartfona, a mmsy lubi odbierać, w szczególności te na których jest jej kochany wnuczek.
      Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:17 16-10-2018
   W tej ofercie nie było wcześniej MMS-ów i na razie nie planujemy ich wprowadzać. Z tego rodzaju wiadomości korzysta relatywnie niewiele osób, więc niesprawiedliwym byłoby umieszczanie w jej usłudze – większość klientów płaciłaby za coś, czego nie używa.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Puczi 01:04 17-10-2018
    To stwórzcie jakiś specjalny Pakiet MMS, bo na liście pakietów jest nazwa SMS/MMS a nigdy nie mieliście nic na MMSy. Macie to w ofercie to też promujcie MMSy, bo ja często korzystam jak także moi znajomi i też inne przypadki znam jak np. lekarze sobie przesyłają mmsem zdjęcia rentgena, itp.
    Odpowiedz
   • komentarz
    murwiga 17:29 25-11-2018
    Pani Marto...szlag mnie trafia. Mam ponad 70 ...siedzę w TP ( obecnie Orange ) od 40 lat...analizuję te pakiety...czy nie ma kurka wodna NA KARTE jakiejś opcji SMS NO LIMIT ale BEZ INTERNETU ??! Mam neostradę, dzwonię ze stacjonarnego...ale potrzebuję sobie poesemesować - nie po 15 groszy (mam YES) ale NO LIMIT !!! Czy dozyję jakichś przydatnych ludziom zmian ? Pozdro...
    Odpowiedz
    • komentarz
     Marcin 23:33 02-12-2018
     Przecież są smsy no limit za 10zł
     Odpowiedz
 • komentarz
  Władek 17:43 12-10-2018
  A nie lepiej wprowadzić 1 GB za 1 zł, 5 za 5, 10 za 10 zł ważne tyle ile wynosi długość pakietu czyli 31 dni, bo mnie te 20 GB nie starczają na miesiąc. Po co kombinować? VM w pakietach Mini ma coś takiego. Przechodzenie GB jest O.K. Ile ten lejek wynosi?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ron 18:53 12-10-2018
   Lejek do 64 kb/s.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Jarek 14:56 13-10-2018
   W Orange free na kartę, dostajesz dodatkowe 15 GB za doładowanie. A jeśli to dla Ciebie za mało, rozważ cykliczna wersję na 7 dni. Zaczynasz od 3 GB tygodniowo, ale z każdym tygodniem dostawać będziesz 1 GB więcej. Po miesiącu jest to już 7 GB tygodniowo.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Puczi 01:47 15-10-2018
   Władek masz racje, Virgin stworzył po mistrzowsku te mini pakiety za 9zł mają 300min/300sms/1GB i na miesiąc ważne i co istotne też na stacjonarki. Zawsze broniłem Orange rękoma i nogami, ale parę dni temu sam przenosiłem komuś z rodziny POPa do VM z racji tych mini pakietów. Szkoda, że Orange jest przegrywem wobec wirtualnych opków. Orange od zawsze nie ma w prepaidzie poł. oczekujących i zawieszenia podczas gdy takie niszowe mają w standardzie. Też coraz mniej jestem przywiązany do Orange jak widzę tę stagnację.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:18 16-10-2018
   W naszej ofercie lejek wynosi 64 Kb/s. W ramach rozmów są połączenia komórkowe i stacjonarne, tutaj nic się nie zmieniło. Poza pakietami danych w usłudze, klient Orange free na kartę dostaje także bonusy danych po każdym doładowaniu. Krótkie wersje usługi są po to, żeby każdy klient miał dostęp do usługi unlimited w przystępnej cenie. Dla tych, którzy szukają rozwiązań miesięcznych, ale tańszych niż 25 zł, mamy dwie usługi: Multipakiet 200 (16 zł / 31 dni) oraz Pakiet 200 (14 zł / 31 dni).
   Odpowiedz
   • komentarz
    On 16:26 05-11-2018
    Wcześniej korzystałem z "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich i pakiet internetu (31 dni) " za 25 zł, ale dziś okazało się, że nie mogę już włączyć. Chodzi o staż w Orange czy o coś innego? Dlatego włączyłem ten pakiet, czyli "Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB ". Pytanie ten pakiet obejmuje też rozmowy stacjonarne, tak jak tamten? Czy jest jeszcze jakiś inny podobny pakiet, który obejmuje rozmowy stacjonarne?
    Odpowiedz
 • komentarz
  Pan Pikuś 08:54 13-10-2018
  Super. Pomyślcie jeszcze o starszych osobach, którym net jest niepotrzebny. Taki pakiet za dwie dyszki byłby świetną alternatywą dla stacjonarek.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:20 16-10-2018
   Pan Pikuś, dla takich osób najlepszy jest pakiet 200 za 14 zł na 31 dni. W pakiecie jest 200 minut i 200 SMS-ów.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 17:03 16-10-2018
    Ale Unlimited.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr B. 13:08 13-10-2018
  Przydałby się miesięczny pakiet dla mało wymagających (na kartę). Coś podobnego do tego, co ma Virgin za 9 zł. Np. 300 minut i 300 SMS i 1 GB.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:24 16-10-2018
   Polecamy pakiet 200 za 14 zł na 31 dni. W pakiecie jest 200 minut i 200 SMS-ów. Do tego bonusy na internet po każdym doładowaniu w Orange Free na kartę. Np. po doładowaniu konta za 50 zł, otrzymasz 25 GB ważne 3 miesiące. Tyle samo ważne są złotówki na koncie. Teraz wystarczy włączyć Pakiet 200 w wersji odnawialnej za 14 zł / 31 dni. Wtedy co miesiąc mamy 200 min / 200 SMS, do tego możemy korzystać z pakietu 25 GB. Realny koszt korzystania z telefonu na miesiąc to 14 zł.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 13:47 13-10-2018
  Bardzo dobra oferta :) mam jednak pytanie jesli ktoś przeszedl od innego operatora i dostal za 25 zl no limit tylko ten pakiet jest jednorazowy czy mozna doladowac konto i włączyć cykliczna usługę czy wtedy to co mamy z jednorazowej sumuje sie z cykliczna z gory dziękuję za odpowiedź,
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:25 16-10-2018
   Tak, można przejść z jednorazowej na cykliczną. Wszystko się sumuje (ważności usług i zgromadzone GB).
   Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 13:49 13-10-2018
  Co do MMsow nie sa az tak wazne ja malo ich wysylam ale moglibyscie o tym pomyśleć.Najlepsza oferta na rynku :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Puczi 01:43 15-10-2018
  Masakra jak kombinujecie z tym rozdrabnianiem się na dni. Lepiej stwórzcie lepsze mini pakiety z ważnością miesięczną ale zaszytymi sms, mms i mb jak ma Virgin. Widać, że tam Wasza dawna Prezes Oliwa mądrze rządzi. Te Wasze obecne mini pakiety za 3zł 100min na 7dni i bez stacjonarnych to porażka na całego, a jeszcze minuty nie sumują się to totalne dno. Czekamy na lepsze pakiety miesięczne, bo nie każdy oczekuje no limit.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:26 16-10-2018
   Polecamy Pakiet 200/Multipakiet 200.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Koolo 08:42 15-10-2018
  Przydał by się mały pakiet danych ale z długą ważnością typu 3GB na 31 dni za 5 zł, no i ważność konta (i bonusowych danych) powinna być dłuższa po doładowaniu za 100 zł np. rok
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 11:26 16-10-2018
   Pracujemy nad pakietami internetu. Ważność konta można przedłużyć usługą Konto Ważne Rok. Bonusowe GB można sumować ze sobą i przedłużać poprzez kolejne doładowania.
   Odpowiedz
   • komentarz
    bartsimpson 15:25 17-10-2018
    niech będzie wielki powrót do pakietu 6gb za 6zł na 60dni, lub jakiś pakiet cykliczny w rozsądnej cenie.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 14:25 16-10-2018
  Fajna oferta tylko moja Mamcia chciała włączyć usługę na jeden dzień i zwrotny sms był taki że to zła komenda ? Oferta na kartę mam taryfę ONE
  Odpowiedz
  • komentarz
   sylwekzolkusza 17:09 16-10-2018
   Kod *115*1*1#
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 01:18 17-10-2018
    Dzieki Sylwek.Pozdrawiam
    Odpowiedz
 • komentarz
  andrzejek1989 00:16 17-10-2018
  W końcu coś zaczęliście zmieniać...
  Odpowiedz
 • komentarz
  sylwekzolkusza 09:29 17-10-2018
  Kod sprawdzający pakiet. *115*1#
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karol 20:46 20-10-2018
  Nie otrzymałem smsa o tym, że zostanie nastąpi próba odnowienia cyklu... Zawsze przychodził... Aleście to "poprawiali i ulepszyli".... poza tym ze strony zniknęło "jak sprawdzić stan" i "jak wyłączyć"...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 12:35 23-10-2018
   Stan sprawdzisz pod numer 696 o tresci ILE opcja cykliczna za 25 zl
   Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 09:28 22-10-2018
  Jest lepiej niż w Nju xD
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 16:25 22-10-2018
  Podobno kto pyta ten nie błądzi wiec pytanie mam uruchomioną usługę cykliczną za 25 zł i dodatkowo co miesiąc 1 GB więcej jestem z Wami 8 lat więc mam tego sporo GB co miesiąc czy jeśli przedłużę usługę poprzez stronę www dodatkowo dostanę 15 GB czyli standard to czy w następnym miesiącu otrzymam tyle ile wcześniej GB tyle ile mój staż w sieci się liczy czy będzie to liczone od nowa i czy usługa się kumuluje z 30 dni na 60 dni itp ?Dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam
  Odpowiedz
  • komentarz
   Łukasz 10:32 24-10-2018
   Nikt mi nie odpowie na moje pytanie??
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotrekk85 15:45 24-10-2018
    Jeśli masz obecnie usługę cykliczną za 25 zł, to przedłużenie przez www nic nie da. Cykliczna sama się odnawia. Chyba, że coś inaczej chcesz zrobić - to spróbuj napisać innymi słowami.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 10:38 25-10-2018
   Łukasz, jeżeli klient jest z nami bardzo długo, to w bazowym pakiecie ma 20 GB. Do tego +1GB za każdy kolejny miesiąc ciągłości usługi cyklicznej. Czyli pierwsze odnowienie to 21 GB, drugie 22 GB itd. pod warunkiem, ze będzie ciągłość odnowień. Innymi słowy - jeśli usługa wyłączy się definitywnie klientowi po 31 dniach nieskutecznych odnowień, to straci wszystkie uzbierane dodatkowe GB z licznika. Kolejna aktywacja usługi to start od zera z pakietem 20 GB wynikających ze stażu w sieci. Jeśli poprzednia usługa jest jeszcze aktywna (lub czeka na odnowienie) i klient ma naliczone GB za kolejne odnowienia (np +8 GB do bazowego pakietu) i włączy na nowo SMSem, USSD lub przez Mój Orange usługę cykliczną to jest kilka możliwości: - Przy jej aktywacji dostaje tylko bazowy pakiet (w tym przypadku 20GB). Przy aktywacji nie dostanie dodatkowych GB wynikających z ciągłości odnowień. - Przy pierwszym odnowieniu nowej usługi dostaje tyle ile wynika z uzbieranych GB na liczniku. Nie traci tego co wypracował. Klient, mając wersję cykliczną na 31 dni może w trakcie jej aktywacji włączyć kolejną wersję cykliczną na 31 dni lub na 7 dni. W obu przypadkach zachowa uzbierane GB z kolejnych odnowień.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 11:39 25-10-2018
    Dziękuję bardzo za odpowiedź.Pozdrawiam
    Odpowiedz
 • komentarz
  cBr 13:21 26-10-2018
  Proszę o sprawdzenie czy skrypt generujący wiadomość o odnowieniu pakietu prawidłowo podaje ilość przyznanych GB. W zeszłym miesiącu w smsie miałem informację o przyznaniu 27648MB pakietu a w tym miesiącu 207,12GB. No chyba, że jesteście tacy szczodrzy ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Adam 13:59 30-10-2018
   To jest suma dotychczasowego transferu + tego z odnowienia. Mam inne pytanie - dlaczego nastąpiła ta zmiana - tj. nie informujecie o liczbie przyznanych w odnowieniu GB? Jeżeli mam wersję z +1GB to tak naprawdę kontrola tego, czy transfer faktycznie narasta jest obecnie utrudniona.
   Odpowiedz
 • komentarz
  krakus 17:33 28-10-2018
  Głupie pytanie - czy jeżeli dotychczas miałem uruchomioną usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB z pakietem 15GB i bonusem za cykliczne doładowania, to muszę aktywować nową usługę czy nie? Będę wdzięczny za informację!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Marta Cieślak-Krajewska 09:56 31-10-2018
   Nic nie trzeba na nowo aktywować. Usługa odnowi się według nowych zasad. Wszystkie okresy ważności, uzbierane GB itd. zostaną zachowane. Warunkiem jest tak jak dotychczas zapewnienie wystarczającej liczby środków na odnowienie.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Patryk 18:26 09-11-2018
  Super... tylko dlaczego mając co miesiąc + 1 GB zebrałem już w sumie 50 GB miesięcznie i mi to zabraliście? dlaczego zabieracie takie coś stałym klientom?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zmiany 12:27 23-11-2018
  Po jaką kur.. cały czas orange zmienia metody aktywacji. Ktos ma tam coś nierówno zeby denerwować klientów. orange spada na psy. w Plus ten sam pakiet kosztuje 20zł rozmowy i sms do wszystkich a za kolejny numer płacimy tylko 15zł Dlaczego niema takiej możliwosci w Orange?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zmiany 12:28 23-11-2018
  Dlaczego nie mozna u was wykupić saamych sms do wszystkich To jest chory system
  Odpowiedz
  • komentarz
   murwiga 17:31 25-11-2018
   Taaaaaak !!!! Własnie, kurcze blade. SAME SMS do wszystkich na kartę !!!
   Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Masz pomysł na dobre technologie? – zgłoś się do Funduszu Sektora 3.0 (1)

Monika Kulik

12 października 2018

Masz pomysł na dobre technologie? – zgłoś się do Funduszu Sektora 3.0
1

Jeśli jesteście zafascynowani nowymi technologiami i macie pomysł, co dobrego można dzięki nim zdziałać na rzecz społeczności, społeczeństwa czy środowiska – zapraszamy Was do Funduszu Sektora 3.0

Kogo szukamy?

Szukamy organizacji i firm, które mają pomysł na nowe narzędzia – aplikację, serwis, platformę online- rozwiązujące konkretny problem społeczny lub odpowiadające na potrzebę organizacji społecznej i jej odbiorców.

Co oferujemy?

Po pierwsze – dajemy wiedzę i umiejętności w postaci profesjonalnego doradztwa, mentoringu i szkoleń ułatwiających dopracowanie pomysłu i stworzenie jego spójnej koncepcji. Po drugie – na kolejnym etapie wybrane projekty mogą pozyskać fundusze na realizację – granty do 50 tys. zł.

Co nowego ?

Do tej pory odbyło się 5 edycji Funduszu. Wcześniej poszukiwaliśmy narzędzia dla organizacji społecznych. Wśród laureatów są min.

 • Pandalajka – portal wspierający zarządzanie mediami społecznościowymi;
 • Fundujesz.pl -platforma crowdfundingowa dedykowana inicjatywom społecznym;
 • TUDU.org.pl – platforma wspierająca wolontariat online;
 • Mambogram.pl – platforma online ułatwiająca wdrażanie grywalizacji;
 • portal Engo+– ułatwiający firmom angażowanie się w działania non –profit;
 • Platforma Atuty, której celem jest wymiana wiedzy, umiejętności, materiałów, np. gotowych scenariuszy projektów;
 • Aplikacja 2do2 – czyli system do rozliczania i budżetowania projektów w organizacjach pozarządowych.

W tegorocznej edycji rozszerzamy zakres – szukamy po prostu projektów na rzecz dobra społecznego – Tech for Good. A więc do dzieła!

Więcej o idei Funduszu Sektora 3.0 i zasadach konkursu znajdziecie na stronie www.sektor3-0.pl

Zapraszamy!

etapy funduszu 3.0- zgłość pomysł, dopracuj projekt, przekonaj nas, pozyskaj finansowanie, zrealizuj projekt

Udostępnij: Masz pomysł na dobre technologie? – zgłoś się do Funduszu Sektora 3.0
podaj nick
komentarz jest wymagany
Zweryfikuj czy jesteś człowiekiem wybierając Flaga. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 10:19 14-10-2018
  Osobiście stworzyłbym aplikację przypominającą o segregacji odpadów komunalnych - w Polsce mamy z tym ogromny problem. Niektóre osoby mogą mieć również dylemat do którego pojemnika wrzucić dany odpad - aplikacja ta miała by skaner kodów kreskowych, dzięki któremu aplikacja odpowiadałaby nam na to pytanie. Myślę że jako młodzi Polacy musimy zacząć dbać o nasze środowisko po to, by kolejne pokolenia mogły żyć w czystym i zdrowym środowisku.
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej